Jak stáhnout CC pro Sims 4, SIMS 4 CC Guide a jak nainstalovat vlastní obsah a mody | PCGamesn

Sims 4 CC Průvodce a jak nainstalovat vlastní obsah a mody

Jakmile máte všechny potřebné nástroje, je čas stáhnout si nějaký vlastní obsah. Když najdete obsah, který chcete do své hry přidat, takto si jej stáhnete a nainstalujete:

Jak stáhnout CC pro Sims 4

Přidání vlastního obsahu (CC) nebo modů může do hry Vanilla Sims 4 přidat novou dimenzi. Od kosmetických balíčků po dynamiku herní hry může vlastní obsah proměnit vaši hru Sims v něco nového a vzrušujícího. Jediný problém je ..

Jak stáhnout CC pro Sims 4

Přidání vlastního obsahu do hry je velmi matoucí, zejména pro hráče, kteří nemají žádné zkušenosti s Modding Games.

Takže, pokud jste připraveni přidat něco nového do hry Sims 4, ale nevíte, kde začít, jste na správném místě. Zjistěte všechny důležité podrobnosti o přidání vlastního obsahu do své hry Sims 4.

Jak stáhnout CC pro Sims 4

Než si stáhnete všechny ty skvělé mody a vlastní obsah pro Sims 4, musíte nejprve udělat několik věcí, které musíte udělat.

1. Ujistěte se, že vaše hra je opravena do nejnovější verze

Tento první je snadný. Přejděte na svou herní platformu a otevřete si herní knihovnu. Přejděte na kartu Nastavení a vyberte hru Aktualizovat hru.“

2. Mít nástroj pro extrakci

Sims 4

Toto je další jednoduchý krok a pravděpodobně ten, který můžete přeskočit, pokud již máte nástroj pro extrakci k otevření komprimovaných souborů. Většina CC přichází v souborech, které končí v příponech jako .rar a .Zip, ale nemůžete je vložit do hry Sims 4, jak je. Nejprve musíte extrahovat určité soubory.

3. Mods/CC je povolen pro vaši hru

Sims 4 zakáže mody/cc ve výchozím nastavení, ale toto je snadná oprava. Chcete -li povolit mody, postupujte podle níže uvedených kroků:

 • Spusťte hru.
 • Přejděte do nabídky a poté možnosti hry.
 • Vyberte „Ostatní“ a zkontrolujte pole „Povolit vlastní obsah a mody“.
 • Stiskněte tlačítko „Aplikovat změny“.
 • Restartujte hru.

Nezapomeňte provést tyto kroky pokaždé, když si stáhnete novou opravu pro hru, protože ji resetuje zpět do výchozího nastavení.

Jak stáhnout CC pro Sims 4 na Windows 10

Jakmile máte všechny potřebné nástroje, je čas stáhnout si nějaký vlastní obsah. Když najdete obsah, který chcete do své hry přidat, takto si jej stáhnete a nainstalujete:

Stáhněte si CC pro Sims 4

 1. Stiskněte tlačítko Stáhnout na webu, kde jste našli obsah.
 2. Přejděte na složku ke stažení a klepněte pravým tlačítkem myši na soubor obsahu.
 3. Vyberte „Extrakt na…“ s názvem obsahu a otevřete soubory ve stejné složce.
 4. Otevřete novou složku obsahu a střih Všechno „“.balík” soubory.
 5. Vložte je do hry sims 4 her. Pravděpodobně to vypadá jako:

Dokumenty> Elektronické umění> The Sims 4> Mods

Pokud již nemáte složku modů, můžete vytvořit jednu a vložit vše tam.

Pro „“ není zapotřebí žádné další akce.balík” soubory. Stačí zahájit hru a užít si svůj nový obsah.

Instalace pozemků

Pokud jste si stáhli mody, které přidávají místa nebo postavy pro návštěvu Sims, nazývají se to „Lots.„Stahovali byste a nainstalovali jste hodně stejným způsobem, s výjimkou typu souboru a kde se dostane do poloviny.

Hledejte tedy soubory, které končí:

To je obvykle přípona pro obsah šarže. Pokud máte tyto soubory, přejdou do složky pro hru pro hru:

Dokumenty> Elektronické umění> The Sims 4> Tray

Spousta není automaticky nainstalována způsob, jakým „“.balík” Soubory jsou tak, že při spuštění hry musíte udělat další krok:

 • Ve své hře přejděte do „galerie“ (je to ikona, která vypadá jako fotografie).
 • Vyberte „Moje knihovna“ a vyhledejte své nové stažené pozemky.
 • Umístěte hodně do hry.

Instalace skriptů

Skript Skript Vlastní obsah dělá věci jako přidání vlastních animací a kariéry. Jejich instalace je relativně podobná způsobu, jakým instalujete jiné mody. To také jde do složky mods, ale tyto soubory mají „“.TS4Script ” přípona.

Pokud používáte vlastní skripty, ujistěte se, že máte ve své hře povoleny tím, že přejdete na možnosti hry v hlavní nabídce a vyberete pole, které říká “mody skriptů povoleno.“

Jak stáhnout CC pro Sims 4 na Mac

Stahování vlastního obsahu pro Sims 4 se děje stejným způsobem bez ohledu na to, zda jste na Mac nebo PC. Podívejte se na výše uvedené pokyny pro postupné pokyny k stahování různých typů souborů obsahu.

Jak stáhnout CC pro Sims 4 na PS4

PlayStation nepodporuje vlastní obsah pro Sims 4. Nejbližší, co můžete přijít k „jinému“ obsahu, je galerie, kde ostatní simují na různých platformách nahrávají své pokoje, domácnosti a spoustu pro použití. Pokud však vaření používá vlastní obsah, stále jej nebudete moci používat, i když pochází z galerie.

Jak stáhnout CC pro Sims 4 na Xboxu

Vlastní obsah pro Sims 4 na Xboxu si nemůžete stáhnout. Stejně jako hráči PlayStation však můžete galerii použít k přístupu k novým domácnostem, pokoji a pozemkům, které ostatní v komunitě dusitosti vytvořili a nahráli.

Jak stáhnout CC pro Sims 4 On Origin

Stahování vlastního obsahu pro Sims 4 on Origin se děje stejným způsobem, jak je popsáno ve výše uvedených směrech Windows 10. Musíte si stáhnout a extrahovat obsah, oříznout příslušné soubory a vložit je do složky SIMS 4.

Jak vytvářet mody pro Sims 4

Online existuje několik výukových programů o vytvoření vlastního obsahu pro Sims 4. Většina tvůrců používá program jako Sims 4 Studio (S4S) a další, který je schopen uložit DDS soubory nebo poznámkový blok, v závislosti na typu modu, který chcete vytvořit.

Mějte na paměti, že návody, které najdete, se mohou lišit v závislosti na tom, co chcete. Psaní skriptů pro změnu animací se liší od provádění kosmetických změn, takže je musíte vyhledat sami.

Další časté dotazy

Kde si mohu stáhnout sims 4 vlastní obsah?

Můžete hledat online vlastní obsah Sims 4. Nějaký obsah je k dispozici prostřednictvím osobního tumblru tvůrce, jako je pánské oděvy Marvin Sims a ženská módní linie Viiavi. Webové stránky, jako je zdroj Sims a katalog Sims, jsou také možností, pokud se chcete podívat na mnoho různých typů obsahu na jednom místě.

Mám si stáhnout CC pro Sims 4?

Stahování vlastního obsahu není pro všechny. Mnoho uživatelů CC tvrdí, že je to jediný způsob, jak mohou hrát hru, protože Vanilla Sims 4 se po chvíli nudí. Nakonec je však na vás volba.

Jak přidám cc do Sims 4?

Přidání vlastního obsahu je stejně jednoduché jako stahování souboru a jeho řezání a vložení do příslušné složky. Jen si pamatujte, že pro vaši hru musíte povolit mody, nebo se nový obsah neobjeví.

Jak povolíte mody na Sims 4?

Povolte mody v The Sims 4 tím, že jdete do hlavní nabídky a poté možnosti hry.„Jděte na„ další “a zaškrtněte políčko, které umožňuje mody pro hru. Před opuštěním nabídky nezapomeňte stisknout tlačítko „Aplikovat změny“.

Dejte své hře na obličej

Možná je čas znovu vyzvednout Sims 4. Vlastní obsah může poskytnout starou, unavenou hru novým vzhledem s novou kosmetikou, pozemky a animací. Pokud jste hráč konzoly, nejste úplně uzamčeni z nového obsahu. Podívejte se na galerii a podívejte se, co dělají další Simmers, a získejte pro vaši hru nějaké nové aktiva.

Kde je vaše oblíbené místo k nalezení vlastního obsahu pro Sims 4? Dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Sims 4 CC Průvodce a jak nainstalovat vlastní obsah a mody

Náš průvodce pro začátek se Sims 4 CC a mody, takže můžete začít instalovat vlastní obsah, jako jsou nové vlasy, make -up, oblečení a dokonce i objekty pro vaše Sims.

Sims 4 CC: Zblízka znaku Sims 4 s vlastními vlasy

Publikováno: 15. září 2023

Potřebujete vědět, jak nainstalovat Sims 4 CC a MODS? Sims 4 cc, nebo vlastní obsah, je jen jedním ze způsobů, jak můžete přidat ještě více individualita pro vaše SIM a jejich prostředí, spolu s masivním počtem dostupných modů. Zatímco základní hra a oficiální expanzní balíčky poskytují řadu možností přizpůsobení klasické hře, vždy existuje prostor a poptávka po více – a komunita Modding Sims 4 to ukazuje s určitým velkolepým obsahem.

S datem vydání Sims 5 na obzoru SIMS 4 neukazuje žádné známky zpomalení, přičemž nové oficiální expanzní balíčky jsou stále pravidelně vydávány a více modů Sims 4 a CC balíčky než kdy jindy. Takže, zatímco čekáte na novou hru – a dokonce i dlouho poté, co je tady – zde je návod, jak nainstalovat Sims 4 CC a MODS, přepracovat hru a pokračovat v aktualizaci svých Sims 4 SIM, nábytek, recepty s vlastním obsahem.

Sims 4 CC Možnosti: Vlastní styly

Jak stáhnout a nainstalovat SIMY 4 CC a MODS

Chcete -li nainstalovat Sims 4 CC nebo MODS, jednoduše stáhněte vybraný obsah a přesuňte stažený soubor do příslušné hry, kterou zde rozšiřujeme:

 • Přejděte na „dokumenty“.
 • Přejděte do složky „Electronic Arts“.
 • Otevřete „The Sims 4“.
 • Samostatně najděte svůj balíček CC nebo MOD v „Stahování“.
 • Vložte nebo přetáhněte balíček do příslušného cíle ve složce „The Sims 4“.

Pro vlastní obsah se používají dvě složky; Ukládejte spoustu a Sims ve složce „Tray“ a všechno ostatní jde do „modů“.

Jak nainstalovat CC do SIMS 4: Obrázek složky, ve které by měl být umístěn vlastní obsah, zobrazují zásobník složek a mody

Typy souborů CC

I když je to teoreticky dostatečně jednoduché, existuje několik různých typů souborů v závislosti na tom, jaký typ vlastního obsahu nebo modů stahujete. Zde je rozdělení různých typů souboru vlastního obsahu:

Vlastní obsah

Většina vlastního obsahu (pro položky jako oblečení a objekty) a mody budou používat .Prodloužení souboru balíčku. Ty nevyžadují žádnou formální instalaci a jednoduše je třeba je umístit do složky MODS nebo příslušný podsložka, aby je pro ně fungovala.

Hodně a Sims

Staženo pozemky a Sims používají několik různých typů souborů. Spousta může být buď a .modrotisk, .BPI, nebo .soubor Trayitem, zatímco Sims může být .HHI, .Householidbinary, .sgi, nebo .Typy souborů Trayitem. Opět neexistují žádné kroky k instalaci těchto souborů za umístění do složky zásobníku nebo relevantní podsložka v tomto.

Mody skriptu

Skriptonové mody mohou být opět jedním z mála typů souborů; .TS4Script, .Pyo, .py, nebo .Pyc. .Soubory TS4Script lze umístit ve složce mods stejným způsobem jako .soubory balení, zatímco .Pyo, .py, a .Soubory PYC musí být ponechány uvnitř jejich složky se zipem/archivem ve složce Mods.

Všimněte si, že .Typ souboru pyo již není podporován SIMS 4 a mody skriptu s tímto typem souboru budou pravděpodobně zastaralé.

Složka MODS SIMS 4 CC

Organizace vlastního obsahu a modů

Vlastní obsah a mody nejsou bez jejich problémů, takže silně doporučujeme dobře organizovat váš stažený obsah a vytvářet podsložky, které kategorizují typ obsahu, který jste si stáhli, i.E účesy, oblečení, předměty atd.

Díky tomu je mnohem snazší najít a řešit problémy s vlastním obsahem nebo mody, které ve vaší hře nefungují správně nebo se objevují správně.

SIMS 4 CC: Oděvní mody složky

Podslovky mohou jít maximálně pět složek hluboko, než přestanou být rozpoznány hrou, což je zvláště užitečné pro kategorie, jako je oblečení, kde můžete mít spoustu podkategorií, jako jsou košile, kalhoty atd.

Všimněte si, že mody skriptu, které se obvykle skládají z několika souborů, nelze umístit do podsložek, takže doporučujeme vytvořit jednu složku pro tento skript Mod ve složce hlavních modů Sims 4 a umístit tam všechny relevantní soubory.

Můžete také přejmenovat své soubory, pokud skončí ve správném příponu souboru, což je užitečné pro protokolování tvůrce obsahu a jeho typu položky.

Sims 4 CC: Nabídka možností ve hře pro zapnutí vlastního obsahu

Zapnutí vlastního obsahu a modů

Hráči Sims 4 budou muset ručně povolit jakýkoli stažený vlastní obsah a mody v nabídce ve hře. Chcete -li to provést, stiskněte ESC, poté přejděte na „možnosti her“ a poté „další“. Odtud můžete vybrat „Povolit vlastní obsah a mody“ a „Skriptové mody“ povoleno zapnout svůj vlastní obsah.

Všimněte si, že to může být deaktivováno, když EA uvolní oficiální záplaty Sims 4, takže se vždy ujistěte.

Po oficiálních záplatách stojí za to zkontrolovat, že jakékoli rozsáhlé mody nebo skriptové mody, které jste nainstalovali, jsou kompatibilní s touto aktuální verzí hry, a pokud ne, vypněte je, dokud nebudou aktualizovány, aby se zabránilo jakýmkoli havárii nebo chybám, které se objevují ve vaší hře.

Jak najít sims 4 vlastní obsah ve hře

Chcete-li zkontrolovat svůj vlastní obsah a mody byly správně nainstalovány, můžete si tuto hru zobrazit stisknutím ESC, poté přejděte na „možnosti hry“, poté „další“ a kliknutím na „Zobrazit vlastní obsah“. Hra by měla uvést vše, co má úspěšně nainstalováno.

Veškerý obsah týkající se vizuálů SIM, od tónů pleti až po příslušenství a oblečení, bude v režimu Create-A-SIM. Stahované objekty budou viditelné v režimu nákupu a sestavení, které můžete filtrovat vlastní obsah pouze tak, že se vydáte na „filtrační položky“ na pravé straně, výběrem „obsahu“ a poté zaškrtnutím „vlastního obsahu“ z rozbalovací nabídky z rozbalovací nabídky.

Stažené pozemky a Sims najdete nalezením do galerie a přechodu do „mé knihovny“. Nezapomeňte zaškrtnout „Zahrnout vlastní obsah“ z nabídky levé ruky, protože to bude ve výchozím nastavení nestabilní a zabrání vám prohlížet vše, co jste si stáhli.

SIMS 4 CC obsah od Roxie

Kde stáhnout sims 4 cc

Existuje řada míst, z nichž si můžete stáhnout vlastní obsah Sims 4. Podívejte se na náš průvodce ke stažení nejlepších Sims 4 cc nebo procházejte některé z níže uvedených skvělých webů:

 • Modthesims.informace: Jeden z největších webů pro obsah SIMS 4, které obsahují to, co se cítí jako bezedná jáma Sims 4 CC, kterou můžete prozkoumat.
 • ThesimsResource: Další obrovský web pro všechny druhy vlastního obsahu
 • Sims4downloads.síť: Web ve stylu blogroll, který shromažďuje nový vlastní obsah z mnoha webů. Tento web je zvláště užitečný pro nalezení jednotlivých tvůrců obsahu.
 • Tumblr: Ano, slyšeli jste správně. Tumblr má stále prosperující komunitu Sims, od estetických úprav fotografií a hraní rolí až po vytváření vlastního obsahu. Doporučujeme použít značky #SIMS 4, #SIMS 4 Vlastní obsah, #TS4 CC a #SIMBLR k nalezení vlastního obsahu a tvůrců.
 • Cvrlikání: Stejně jako Tumblr, je to další skvělá platforma, kterou můžete použít k prozkoumání práce jednotlivých tvůrců. Doporučujeme hledat pomocí značek #ts4cc, #thesims4cc a #sims4cc.
 • Patreon: Několik tvůrců SIMS 4 CC používá platformu, takže vše od vynikajících pozemků, přes rozmanité tóny vlasů a pleti, až po rozsáhlé doplňky hry, které často zastíní práci Maxisů.

Glosář termínů

 • Mods: Úpravy, které mohou změnit způsob, jakým se hra a Sims chovají. Ty se mohou pohybovat od drobných změn hry po velké opravy systému. Často je třeba je zkontrolovat, zda není aktualizace více než vlastní obsah, aby bylo možné pokračovat v práci, a někdy se mohou stát nekompatibilní s hrou po oficiálních aktualizacích.
 • CC: Zkratka pro vlastní obsah.
 • Pletivo: Kostra objektu. Všechno v The Sims 4 vyžaduje síť, takže při stahování vlastního obsahu, který používá novou síť, spíše než již existující síť ve hře, zajistěte, aby byla také stažena nebo se vaše položky neobjeví.
 • SOLSKES: Barevné možnosti pro všechny položky
 • Rekolor: Alternativní rekolor stávajícího obsahu Maxis nebo vlastního obsahu vytvořeného jinými tvůrci. Znovu se musíte ujistit, že máte při stahování rekoloru správnou síť.
 • Výchozí náhrada: Vlastní obsah, který nahrazuje existující položku Maxis Made Addow nebo Color Swatch ve hře. Můžete to použít, pokud chcete přepsat věci, jako je oblečení nebo barvy nábytku, aniž byste do své hry přidali další vzorky.
 • Nerefault: Vlastní obsah, který do hry přidává další položku nebo vzorek barev, než přepsanou stávající položky.
 • Alfa CC: vlastní obsah, který je vysoce podrobný a je navržen tak, aby vypadal co nejvíce fotorealisticky.
 • Maxis shoda cc: Vlastní obsah, jehož cílem je odpovídat uměleckému stylu Sims 4.
 • Metoda 50/50: Převládající metoda odstraňování problémů se obávaným vlastním obsahem a mody.

Nyní víte, jak nainstalovat SIMY 4 CC a MODS, jste na dobré cestě k přidání ještě více do zážitků z Sims a po celou tu dobu udržujte jednu z nejlepších PC her. Další způsoby, jak změnit hru, naleznete v seznamu Sims 4 Cheats, pokud hledáte nějakou pomoc s provozováním životů vašeho SIM. Pokud chcete něco trochu ověřevějšího, je zde také spousta sexuálních modů Sims 4, z čehož si můžete vybrat,.

Kelly Pask, když Kelly není zaneprázdněna žonglováním reklam kolem sítě n, také ráda upevňuje redakční tým, aby ji nechala psát o hrách. Často se nachází u svého stolu, která se pomalu ohluší tím, že poslouchá Kpop na nepříjemném svazku, zatímco se rozruší po nejnovější esteticky příjemné indie hře.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Podpěra, podpora

Stahování a instalace modů Sims 4 (PC Manual Guide)

Upraveno: Slunce, 20. listopadu 2022 v 17:55

Sul Sul Modders!

Jsme rádi, že vás přivítáme ve vašem novém Moddingu a CC Home. Stále pracujeme na získání všech vašich oblíbených modů a obsahu na aplikaci Curseforge, ale mezitím použijeme tuto příručku pro pomoc s instalací sims 4 modů na váš počítač.

  Nejprve povolte mody a CC v nastavení hry:

   Otevřete Sims 4 a klikněte na „Možnosti“:

  Zkopírujte soubory mod do adresáře „MODS“ hry.
  Výchozí cesta adresáře je: C: \ Users \ [User] \ Documents \ Electronic Arts \ The Sims 4 \Mods\ (Okna) nebo Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Mods/ (Operační Systém Mac)

  Obsah stažený z kategorie „Sims / Households“ nebo z kategorie „Rooms / Lots“ by měl být umístěn do C: \ Users \ [User] \ Documents \ Electronic Arts \ The Sims 4 \Podnos\ (Okna) nebo Dokumenty/Electronic Arts/The Sims 4/Podnos/ (MacOS) složka (místo „modů“).

   Složka „mods“ může obsahovat následující typy souborů: .balík , .TS4ScriptSložka „zásobníku“ může obsahovat následující typy souborů: .Trayitem, .BPI, .HHI, .RMI, .sgi

  Například:
  Pokud jste si stáhli MOD „Go for Walk with More Pets“, všimnete si, že obsahuje dva soubory:
  Littlemssam_goforawalkwithmorepets.TS4Script
  a
  Littlemssam_goforawalkwithmorepets.balík


  Protože oba tyto typy souborů (.ts4script a .Balíček) patří do složky „modis“, vše, co musíte udělat, je umístit je tam oba.

  POZNÁMKA: Pokud je váš stahování Mod/CC v souboru zip, budete ji muset nejprve extrahovat, otevřít extrahovanou složku a poté soubory umístit do příslušného adresáře. Obsah souboru ZIP můžete extrahovat pomocí volného softwaru, jako jsou Winzip, 7-Zip, Winrar nebo jakýkoli jiný archivační software podle vašeho výběru.

  Zbývá jen znovu spustit hru a užít si veškerý nový obsah!

  Potřebovat pomoc? Kontaktujte nás

  Připadalo vám to užitečné? Ano ne