Jak stáhnout Minecraft Bedrock Edition: Průvodce krok za krokem, jak mohu hrát Minecraft Bedrock na PC?

Jak mohu hrát na podloží Minecraft na PC

Existuje několik způsobů, jak si hráči mohou stáhnout Minecraft: Bedrock Edition. První věc, kterou si musíte pamatovat, je, že z názvu byla vyřazena „Edice Bedrock Edition“, aby se zabránilo zmatení.

Jak stáhnout Minecraft Bedrock Edition: Průvodce krok za krokem

Minecraft je, ruce dolů, jedna z nejpopulárnějších her na trhu, a to bylo tak od svého vydání v roce 2009. Během 11 posledních let herní komunita viděla, že se Minecraft vyvíjí z fledgelingové nezávislé hry na fenomén popkultury v plném rozsahu, který je dnes.

Hráči jsou také zkaženi, pokud jde o hraní Minecraft, protože existuje několik verzí, které mohou hrát. Základní hra má však dvě odlišné verze, které jsou docela populární.

Minecraft: Java Edition, považovaná za jednu z nejpopulárnějších verzí, je k dispozici na PC. Minecraft: Bedrock Edition je k dispozici pro Windows 10 a je také verzí přítomná na konzolách.

Zde je způsob, jak si uživatelé mohou stáhnout edici Bedrock na Windows 10 a Windows 11. Jakmile si zakoupí hru.

Jak stáhnout Minecraft: Bedrock Edition na PC

Existuje několik způsobů, jak si hráči mohou stáhnout Minecraft: Bedrock Edition. První věc, kterou si musíte pamatovat, je, že z názvu byla vyřazena „Edice Bedrock Edition“, aby se zabránilo zmatení.

Tato hra je známá jako „Minecraft for Windows 10“ na oficiálních webových stránkách a také Microsoft Store. Postupujte podle těchto kroků a stáhněte si jej na počítači Windows 10:

 1. Navštivte oficiální web
 2. Hledejte Minecraft pro Windows 10, odkaz zde
 3. Vyberte verzi hry ke stažení
 4. Dokončete proces platby
 5. Stahování začne brzy

Alternativně si hráči mohou také hru stáhnout z obchodu Microsoft Store:

 1. Otevřete aplikaci Microsoft Store na PC
 2. Vyhledejte „Minecraft pro Windows 10“
 3. Vyberte „Koupit“
 4. Dokončete proces platby
 5. Stahování začne brzy

Hráči si mohou také zvolit zkušební verzi, kterou si mohou zdarma stáhnout a hrát. Tímto způsobem se mohou rozhodnout, zda je pro ně Java Edition nebo Windows 10 Edition of Minecraft. Nemá velkou velikost souboru, takže hráči nebudou muset vyčistit většinu svého prostoru zařízení.

Přečtěte si také: Jak vyrobit železný nugget?

Jak mohu hrát na podloží Minecraft na PC?

Chcete -li hrát Minecraft: Edition Bedrock Edition, budete potřebovat zařízení spuštěné Windows 10 nebo 11 ke stažení a instalaci nejnovější verze launcher, v níž můžete spustit a přehrát Minecraft: Bedrock Edition. Přihlaste se do spouštěče pomocí vašeho účtu Microsoft a budete moci spustit Minecraft: Bedrock Edition.

Jak přepnu z java na podloží na PC?

Na ovládacím panelu vašeho serveru na levé straně přepínací hry. Toto otevře nabídku, která vám umožní vybrat si mezi Minecraft: Java Edition a Minecraft: Bedrock Edition.

Mohu hrát na PC zdarma?

Pokud již máte kopii Classic Minecraft (zakoupenou před 19. říjnem 2018 x zdroj výzkumu), můžete si stáhnout edici Bedrock (dříve známé jako vydání „Windows 10“) Minecraft zdarma. Pokud vlastníte kopii Minecraft na Mac, můžete si stáhnout edici Bedrock Minecraft zdarma na PC.

Jak hrajete Minecraft Bedrock na PC, pokud jej máte na Xboxu?

Chcete -li přehrát Minecraft: Java & Bedrock Edition for PC s Game Pass On PC, stačí nainstalovat Minecraft: Java & Bedrock Edition z aplikace Xbox pro PC (nebo z Microsoft Store), která je zahrnuta do vašeho Xboxu Game Pass pro PC nebo Ultimate Subscription.

Jak hrát Minecraft Bedrock Edition na PC nebo notebooku

Mohu hrát Minecraft na PC, pokud jsem jej koupil na Xboxu?

Pokud jste zakoupili na Xboxu, nezískáte bezplatnou kopii hry pro Windows. Pokud chcete hrát hru na této platformě, musíte si znovu zakoupit Minecraft na PC. Je to také stejné pro jakoukoli jinou platformu, na které je hra k dispozici.

Můžete získat Minecraft na PC, pokud jste jej koupili na Xboxu?

Ano můžeš. Minecraft pro Windows a Minecraft: Java Edition bude i nadále existovat jako samostatné hry.

Pokud máte na Xboxu, můžete získat podloží zdarma na PC?

Když si koupíte Xbox Play Anywhere Digital Game v obchodě Xbox nebo The Windows Store, je vaše hraní na Xbox a Windows 10 PC bez dalších nákladů.

Může hrát na podloží s Javou?

Oficiálně Java a Bedrock Edition nelze hrát společně, protože oba nejsou kompatibilní.

Mohu získat Javu, pokud mám podloží?

Jen přátelské připomenutí, že propagace je, že získáte vydání Minecraft Java, pokud máte podloží Minecraft pro PC (a naopak), což je jiná licence než to, co máme na naší konzole Xbox. To znamená, že pro PC musíte mít edici Bedrock, abyste získali vydání Minecraft Java.

Je podloží nebo Java lepší?

Java Edition může vytvářet vlastní písma a Shaders GLSL, zatímco Bedrock nemůže. Edice Bedrock může vytvářet vlastní částice a mlhy, zatímco Java nemůže.

Jak mohu stáhnout edici Bedrock?

Jak stáhnout Minecraft: Bedrock Edition na PC

 1. Navštivte oficiální web.
 2. Hledejte Minecraft pro Windows 10, odkaz zde.
 3. Vyberte verzi hry ke stažení.
 4. Dokončete proces platby.
 5. Stahování začne brzy.

Kolik stojí na PC?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Je minecraft bedrock dobrý na PC?

Obecně lze říci, že pokud chcete nejstabilnější výkon, zdá se, že obecný konsenzus v komunitě Minecraft je, že Bedrock nabízí hladší a stabilnější zážitek nad Javou-bez ohledu na to, zda se váš počítač kvalifikuje jako brambory nebo špičková technologie.

Jak hrajete Minecraft na klávesnici PC?

 1. A – Strafe vlevo.
 2. D – Strafe správně.
 3. S – chodit dozadu.
 4. W – chodit kupředu.
 5. Prostor – různé interakce:
 6. Klepnutím na mezerník skočte.
 7. Dvojitý klepnutí na mezerník pro přepínání režimu muška v kreativním režimu.
 8. Levá směna – vplížit se.

Je minecraft pro podloží Windows nebo Java?

*Minecraft: Java Edition běží na Windows, Mac a Linux; Minecraft: Bedrock Edition běží na Windows. Obsah Deluxe Collection Content běží pouze na Minecraft: Bedrock Edition na Windows.

Jak křížení Java a Bedrock?

Jakmile aktivujete svou hru a přihlásíte se na svůj účet Xbox, budete se chtít připojit k již existujícímu světu, který jste vytvořili nebo vytvořili nový. Ať tak či onak, povede to k tomu, že jste ve vaší hře, což vám umožní změnit nastavení, které je třeba změnit pro aktivaci hraní meziplatformy.

Potřebujete účet Microsoft pro přehrávání podloží?

Minecraft: Bedrock Edition, Minecraft: Java Edition, Minecraft Dungeons a Minecraft Realms (Bedrock a Java Edition) vyžadují Xbox Live nebo Microsoft účet, i když nehrajete na Xbox nebo na jiné platformě Microsoft. Rodiče mohou také zřídit a spravovat tyto účty pro své děti.

Můžete použít stejný účet Minecraft na Xboxu a PC?

Účty Minecraft a Microsoft

Při přehrávání Minecraft na Xbox, Windows nebo Android a IOS Mobile Devices se můžete přihlásit pomocí účtu Microsoft a pomocí Xbox Gamertag uložit svůj pokrok, nákupy a hrát online se svými přáteli pomocí Realms.

Hraje Minecraft Bedrock kdekoli?

Jak je uvedeno, Minecraft není hraní nikde titul. Hru budete muset koupit na platformě, kterou chcete Tonplay. Podporuje však hraní křížové platformy mezi Windows 10, Xbox One, Mobile (Forly Pocket Edition) a Nintendo Switch. Protože všichni mají verzi hry.

Jak si stáhnete Minecraft na Windows 10, pokud jste ji již koupili na Xboxu?

Minecraft pro Windows

Pomocí účtu Microsoft se přihlaste do obchodu Microsoft na počítači. Klikněte na tři tečky v obchodě Microsoft vedle vašeho profilu. Přejít do mé knihovny. Pokud již hru vlastníte, můžete si ji stáhnout.

Musím si znovu koupit Minecraft, pokud dostanu nový počítač?

Již hru koupila? Pokud jste nedávno aktualizovali své zařízení a potřebujete novou verzi Minecraft, nemusíte jej znovu koupit. Vracející se uživatelé mohou hru přehrát bez dodatečných nákladů.

Musím si koupit Minecraft pro každé zařízení?

To vyžaduje jednorázový nákup účtu. Účet musí být kompatibilní se zařízením. Příklad: Pocket Edition pro iOS a Android; PC verze pro počítač. Účty nelze sdílet používány současně.