Jak stáhnout podloží Minecraft 1.20.30 Aktualizace, Stáhnout Minecraft 1.20 zdarma na Androidu: The Trails and Tales Aktualizace

Minecraft Bedrock Edition 1.20 Stáhnout

Stáhněte si Minecraft 1.20 Trails and Tales Aktualizace zdarma na Android: Nové davy, jedinečné předměty a mnoho úžasných objevů právě teď čekají na své hrdiny!

Jak stáhnout podloží Minecraft 1.20.30 Aktualizace

Minecraft: Poslední aktualizace vydání Bedrock debutovala od 19. září 2023. Tato nová verze je známá jako 1.20.30 a přináší podél litaniky vylepšení, doplňků a spousty parity Java Edition. Mnoho funkcí dříve umístěných v experimentální kategorii se také stalo součástí standardního zážitku z vanilky v této vydání.

Jako plnohodnotná aktualizace podloží, Minecraft 1.20.30 je k dispozici na všech kompatibilních platformách, včetně Windows PC, konzoly a mobilních zařízení pro Android/iOS. Nejnovější verzi hry si můžete stáhnout za pár okamžiků a tento proces se někdy provádí automaticky na vaší platformě.

V případě, že jste zvědaví, jak ručně aktualizovat Minecraft na 1.20.30, Neubližuje se prozkoumat kroky pro každé zařízení.

Jak aktualizovat na minecraft 1.20.30 Na všech platformách Edice Bedrock

Bez ohledu na to, které zařízení se používá k přehrávání Minecraft: Edition Bedrock Edition, stahování nejnovější verze hry je docela jednoduchý proces. Je však třeba poznamenat, že kroky podniknuté k zahájení aktualizace jsou trochu odlišné v závislosti na platformě. Zatímco většina hardwaru automaticky nainstaluje 1.20.30, někdy to budete muset udělat sami.

Xbox konzoly

Bez ohledu na to, zda jste si stáhli Minecraft prostřednictvím obchodu Microsoft na vašem Xboxu nebo hrajete hru prostřednictvím předplatného Xbox Game Pass, je proces aktualizace stejný bez ohledu na to. Vše, co musíte udělat, abyste stáhli nejnovější verzi hry, je přístup k vaší herní knihovně.

Za tímto účelem můžete postupovat podle těchto kroků:

 1. Stiskněte tlačítko Průvodce a poté vyberte „Moje hry a aplikace.”
 2. Zvýrazněte Minecraft ve svém seznamu her a poté stiskněte tlačítko nabídky.
 3. Vyberte možnost „Správa hry“.
 4. Přejděte dolů po kategorii „připravené k aktualizaci“ a znovu vyberte hru. Poté stisknutím tlačítka „Instalace“ spusťte manuální stahování.

Playstation Consoles

Stejně jako uživatelé Xbox by hráči PlayStation neměli mít příliš obtížný čas přístup k nejnovější verzi Minecraftu. Přestože by Playstations měly automaticky provádět aktualizace, zatímco konzola je zapnutá a připojena k internetu, někdy potřebujete trochu větší kontrolu nad procesem instalace.

Tyto pokyny však můžete postupovat a aktualizovat na verzi 1.20.30:

 1. Z palubní desky konzoly zvýrazněte hru a stiskněte tlačítko Možnosti.
 2. Ze seznamu nabídek vyberte „Zkontrolujte aktualizace“. Jakékoli příslušné stahování by mělo být přidáno do vaší fronty automaticky, pokud jste připojeni k internetu.
 3. Jako alternativu můžete také vybrat hru z knihovny a stisknutím tlačítka Možnosti provést stejnou funkci.

Nintendo Switch

Proces aktualizace Minecraftu na Nintendo Switch je téměř totožný s jinými konzolami, s několika rozdíly. Stejně jako Xbox a PlayStation je Switch Nintendo také schopen implementovat stahování pro verzi 1.20.30 automaticky, pokud jsou fanoušci připojeni k internetu.

Ať už je to jakkoli, pokud byste raději provedli stahování podle svých vlastních podmínek, můžete provést následující kroky:

 1. Na palubní desce konzoly vyberte Minecraft ze seznamu dostupných her. Pokud není přítomen, mohou hráči také otevřít svou herní knihovnu, aby našli hru.
 2. Stiskněte tlačítko + nebo -. Poté vyberte „Aktualizovat software“ následovaný „přes internet.”
 3. Pokud máte připojení k internetu, stahování by mělo začít.

PC Windows 10/11

Přestože hráči mají tendenci hrát na podloží na Windows PCs prostřednictvím oficiálního spouštěče hry, program ne vždy rozpoznává, kdy jsou vydány nové verze hry. Naštěstí to lze snadno změnit prostřednictvím aplikace Microsoft Store, která pomáhá sledovat programy v počítačích založených na Windows.

Po rychlé cestě do obchodu Microsoft byste si měli všimnout, že vaše hra si stáhla nejnovější verzi ve společnosti Launcher. Vše, co musíte provést, je::

 1. Otevřete aplikaci Microsoft Store z vaší plochy, nabídky Start atd.
 2. V okně obchodu vyberte kartu knihovny a poté klikněte na tlačítko Games.
 3. Jednoduše klikněte na tlačítko Aktualizace vedle seznamu pro „Minecraft pro Windows“ nebo stiskněte tlačítko „Získat aktualizace“ v pravém horním letu okna. Ať tak či onak, stahování by mělo pokračovat podle plánu.
 4. Otevřete spouštěč Minecraft, vyberte vydání Windows a stiskněte tlačítko Play.

Mobilní zařízení Android/IOS

Stejně jako jiné platformy kompatibilní s podložím by mobilní zařízení Android a iOS měly obvykle automaticky aktualizovat, pokud mají solidní připojení k internetu nebo 5G. Neštěstí se však stávají a někdy hráči musí stahování začít sami. Naštěstí existuje několik způsobů, jak toho dosáhnout:

 1. Jednou z nejjednodušších metod aktualizace je jen pokusit se otevřít herní aplikaci na vašem zařízení. Pokud je k dispozici nová aktualizace, na Android a iOS, můžete obdržet oznámení, které vás požádá o předání do obchodu Google Play/Apple App Store a stáhnout si jej.
 2. Pokud otevření aplikace hry nedělá trik, vydejte se do obchodu s aplikacemi, které jste si stáhli a otevřete knihovnu aplikací. Přejděte dolů svůj seznam aplikací a vyberte Minecraft. Klepněte na tlačítko Aktualizovat. Za pár okamžiků by měla být hra připravena jít!

To je vše, co je k tomu! Můžete pohodlně sledovat výše uvedené kroky a získat přístup k nejnovější aktualizaci pro edici Bedrock Edition pokaždé, když přijde jeden. Pokud se však chcete těmto metodám vyhnout úplně, je pravděpodobně lepší zajistit, aby vaše automatické aktualizace fungovaly na vašich zařízeních.

Tímto způsobem se nebudete muset starat o postup prostřednictvím odpalovacích zařízení nebo aplikací a můžete si hru jednoduše otevřít a užívat si. Konečné rozhodnutí na vás však spočívá a můžete si stáhnout verzi 1.20.30 ve vašem volném čase.

Minecraft Bedrock Edition 1.20 Stáhnout

Stáhněte si Minecraft 1.20 Trails and Tales Aktualizace zdarma na Android: Nové davy, jedinečné předměty a mnoho úžasných objevů právě teď čekají na své hrdiny!

Zobrazí se průměrné hodnocení všech článků v kategorii.

Minecraft PE 1.20.40.22

Minecraft PE 1.20.40.22

Minecraft PE 1.20.30

Minecraft PE 1.20.30

Minecraft PE 1.20.40.21

Minecraft PE 1.20.40.21

Minecraft PE 1.20.40.20

Minecraft PE 1.20.40.20

Minecraft PE 1.20.30.25

Minecraft PE 1.20.30.25

Minecraft PE 1.20.30.24

Minecraft PE 1.20.30.24

Minecraft PE 1.20.30.22

Minecraft PE 1.20.30.22

Minecraft PE 1.20.15

Minecraft PE 1.20.15

Minecraft PE 1.20.30.21

Minecraft PE 1.20.30.21

Minecraft PE 1.20.30.20

Minecraft PE 1.20.30.20

Minecraft verze 1.20: Nová aktualizace 2023

Zde jsou všechny verze Minecraft Pocket Edition a Minecraft Bedrock Edition World, která kdy byla vydána, včetně 2023 nové verze. Všechny aktualizace lze stáhnout na McPedl a použity na Android a Xbox Live.

Vývojáři přidali Cherry Grove, archeologické možnosti, nový dav – Sniffer, a některé další funkce. Hráči mohou najít a pěstovat jedinečné rostliny a také je používat při tvorbě.