Jak The Queen Destises: The Overwatch 2 Beta končí – News – Overwatch, Overwatch 2 Beta končí kryptickým liškovým odkazem a naznačuje další hrdina | Gamesradar

Dlouhá zdánlivě nesmyslná nota se ve skutečnosti promítá do: „Co říká Fox..

Jak královna vyhlásí: Overwatch 2 beta končí

.

Sledování našich hráčů na různých platformách berou Junker Queen na točení, běžte divoce přes Rio a vyzkoušet spoustu dalších nových funkcí poprvé byl pro tým úžasný zážitek. Každý kus zpětné vazby, kterou jsme obdrželi, byla neuvěřitelně cenná a během testovacího období jsme se mohli soustředit na naše technické i herní cíle!

Budeme pokračovat v rovnováze hrdinů-založených na našich zjištěních z beta a možná na základě některých dalších úvah (jako je určitý neohlášený hrdina související s Foxem, který se připojí k seznamu podpory).

. Máme nové funkce a obsah, na které se těšíme na sdílení s vámi i v příštích několika měsících. Jsme o krok blíže k zahájení a nemůžeme se dočkat, až se s vámi brzy podělíme!

Overwatch 2 Beta končí kryptickým liškovým odkazem a naznačuje se na dalšího hrdinu

Mohlo by to být téměř Kanezaka Fox Girl’s Time to Shine?

Overwatch 2 Fox Spirit

(Image Credit: Blizzard)

Druhá beta beta Overwatch 2 skončila kryptickým náznakem k dalšímu hrdinovi hry.

Jak spatřil Dexterto, Blizzard dal hráčům Overwatch 2 Beta nápovědu k dalšímu hrdinovi, který se očekává, že se v blízké budoucnosti připojí k FPS. Uživatel Twitteru byl jedním z prvních, kdo zazněl alarm sdílením kryptické zprávy, která byla zobrazena na konci beta verze a dekódováním z formátu Base64.

..

. KENEZAKA FOX ZDE Jsme příští beta beta! pic.cvrlikání.com/slkuvaige1July 19, 2022

. Ke konci přívěsu pro datum vydání jsme dostali Velmi rychlý pohled na liška ducha Zdá se, že to vede hrdiny Genji, Hanzo, Ana a Zarya přes mapu Kanezaka, zatímco vyzařují malé okvětní lístky podobné cherry květům.

Blink a bude vám chybět vzhled malého tvora, ale pokud jste fanouškem Overwatch, postava vám pravděpodobně vynikla. .

. .

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

.