Jak vybavit Wolf Pup – Diablo 4 | ShackNews, jak získat a vybavit Wolf Pup Back Trophy v Diablo 4 – Dot esports

Jak získat a vybavit vlčí štěně zpět trofej v Diablo 4

Blizzard dává hráčům pouze batoh Wolf Pup kdo dosáhl úrovně 20 nebo vyšší během kterékoli z betas Diablo 4. Hra automaticky přidává příslušenství Wolf PUP do svého kosmetického inventáře, jakmile vytvoříte svou postavu a dokončíte prolog v Nevesku, i když musíte hrát Diablo 4 na stejném účtu Battlenet, který jste použili během beta beta.

Jak vybavit Wolf Pup – Diablo 4

Jak vybavit Wolf Pup - Diablo 4

Pokud jste z beta verze vydělali Wolf štěně a nemůžete ho najít, pravděpodobně se díváte na špatné místo.

Blizzard vás rád nechal přijít na Jak vybavit Wolf PUP v Diablo 4 sami, navzdory tomu, že jej propagujete jako odměnu beta beta. Pokud jste během beta verze splnili nezbytné požadavky na úroveň, nemusíte nic dělat, abyste skutečně získali Wolf Pup. Musíte jen jít na správné místo, abyste to vybavili.

Jak získat Wolf Pup Pack v Diablo 4

Velký muž v bederní a rohaté helmě stojí poblíž ozdobeného dřevěného šatníku

Blizzard dává hráčům pouze batoh Wolf Pup kdo dosáhl úrovně 20 nebo vyšší během kterékoli z betas Diablo 4. Hra automaticky přidává příslušenství Wolf PUP do svého kosmetického inventáře, jakmile vytvoříte svou postavu a dokončíte prolog v Nevesku, i když musíte hrát Diablo 4 na stejném účtu Battlenet, který jste použili během beta beta.

Neexistuje žádný jiný způsob, jak získat žáky, i když je možné, že Blizzard jej může v určitém okamžiku přidat do hry ve hře.

Jak vybavit Wolf PUP v Diablo 4

Obrázek nabídky zobrazující napůl nahý muž vlevo a obrazovku výběru skříně vpravo

Wolf Pup Pack je kosmetická položka, což znamená Zamiřte do šatníku dát to. Snačky jsou v každém velkém osídlení, včetně Kyovashadu, a nenajdete je v žádném z menších měst nebo hamletů za backwoods rozptýlených kolem svatyně.

Interagujte s šatníkem, jako byste se chystali upravit nastavení přenosu a Vyberte kartu „Položky“. Je to trochu zvláštní oblast v šatníku, protože „položka“ může a odkazuje na cokoli od kosmetiky až po určité vybavení, které najdete v otevřeném světě.

Pokud máte žáky, bude tam spolu s jakoukoli jinou „položko“ kosmetikou, kterou jste odemkli v obchodě s hrami nebo zachráněním. Vyberte Wolf PUP, které jej vybaví, a uvidíte, jak se na zádech vaší postavy objeví Lil ‘Lupine Citter.

Pokud hledáte další pomoc v Diablo 4, podívejte se na našeho průvodce, jak získat horu a jak hrát s přáteli, aby pomohl na polovinu zátěž a rychleji svlékl elitní nepřátele.

Josh je spisovatel a reportér na volné noze, který se specializuje na průvodce, recenze a cokoli jiného, ​​co může někoho přesvědčit, aby zadal. Možná jste ho viděli na NPR, IGN, Polygon nebo VG 24/7 nebo na Twitteru, křičeli o stezky. Když nepracuje, pravděpodobně ho najdete venku se svým belgickým Malinois a australským pastýřem nebo stočeným RPG nějakého popisu.

Jak získat a vybavit vlčí štěně zpět trofej v Diablo 4

Wolf Pup Pack in Diablo 4

Pro Diablo 4 Hráči, kteří se zúčastnili období beta včasného přístupu, mnozí byli motivováni k hraní různými možnostmi tříd, různé cesty stromů talentů nebo otevřeného světa plného vlkodlaků a tvorů zralých na zabití. Ale nic mě nepřimělo chtít hrát víc než odměnu rozkošného vlčího štěně, které s vámi cestuje.

Diablo 4 je nejnovější vstup do franšízy Hit Strategy RPG, která v březnu přilákala hráče z celého světa na otevřenou beta verzi. Hráči, kteří splnili určité požadavky, mohou za hraní získat speciální odměny, jako jsou jedinečné tituly a vysoce vyhledávaný kus zadního vybavení, který obsahuje štěně vlčího.

Nyní, když byla hra plně propuštěna, je na vás roztomilý vlka. Zde jsou všechny informace, které potřebujete vědět o tom, jak získat a vybavit žárské štěně Diablo 4.

Jaké jsou požadavky na to, abyste se dostali do batohu Wolf Pup Diablo 4?

Získat Diablo 4 Wolf Pup Pack, hráči museli hrát během otevřeného beta víkendu v březnu a vyrovnat alespoň jednu postavu až do úrovně 20, jen plachý z Open Beta Max Level 25. Open Beta Access byl k dispozici pouze hráčům, kteří hru předem zakupili, našli kód nebo získali kód účastí na propagaci KFC s omezeným časem.

Pokud jste nedostali otevřený přístup beta, nebo pokud jste během otevřené beta verze nedosáhli úrovně 20, je nám líto, že vás informujeme, že dveře k získání žádového štěně se zdá být uzavřeny. Ale pokud jste to udělali, takto můžete vybavit Wolf Pup.

Jak vybavit vlčí štěně zpět trofej Diablo 4

Trofie Wolf Pup Back lze získat a vybavit se v jakémkoli šatníku. Hráči budou mít přístup k šatníku jako první v Kyovashadu po dokončení prologu.

Wolf Pup Pack od Diablo 4

Přejděte do skříně a vyberte položky. Vlčí štěně může být vybaveno ve slotu čtvrté položky, slot pro zadní trofej. Kliknutím na „Beta Wolf Pack“ použijte položku na záda a poté kliknutím na „Potvrďte vzhled“ na spodní straně stránky a uložte svůj vzhled.

Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.