Jak vyřešit kódy Raid Modern Warfare 2 a otevřít dveře | Gamesradar, jak dokončit Atomgrad Raid Episode 3 in MW2 |

Jak dokončit Atomgrad RAID epizoda 3 v MW2

K opětovnému uchopení tlačítka je nutné stisknout tlačítko. Přetáhněte to do díry ve zdi, která je poblíž. Když přeskočíte, uvidíte konzolu a dva ventily. Mít na každém ventilu stojan na jeden hráč a jeden po konzole.

Jak vyřešit kódy Raid Modern Warfare 2 a otevřít dveře

Získání kódů v atomgradském nájezdu vyžaduje týmovou práci a komunikaci.

Modern Warfare 2 RAID kódy

(Image Credit: Activision)

Kódy RAID Modern Warfare 2 jsou jedním z prvních hlavních překážek, které je třeba překonat v Atomgradu Raid. Tyto sekce vyžadují, abyste zadali kódy klíčů k otevření ponorkových dveří. Tyto kódy se však pokaždé mění a jsou odlišné pro všechny, což z něj činí složitý krok v procesu. Naštěstí máme všechny podrobnosti, které potřebujete pro řešení této hádanky.

První moderní Raid Warfare 2 je k dispozici jako součást sezóny 1 Reloaded a slouží jako hlavní kontrola dovedností pro většinu hráčů. V něm musíte vy a dva další squadmané manévrovat prostřednictvím podzemního zařízení při dokončování hádanek a vyjmout nepřátele. To vše vyžaduje týmovou práci a koordinaci, a zejména zatímco všichni tři musíte spolupracovat, abyste zjistili kódy Modern Warfare 2 RAID. Pojďme se podívat na to, jak to všechno funguje.

Jak dosáhnout kódové místnosti RAID v moderní válce 2

První kódová místnost není příliš daleko po začátku nájezdu. Nejprve si projděte řadou pokojů s vodou a molami. Na cestě jsou silně obrněné nepřátelé, takže co nejvíce je co nejjednodušší. Pokud upozorníte nepřátele, budete se muset vypořádat s vlnou agresivních obrněných nepřátel. Není to konec světa, pokud vás spatří, ale doporučuje se, aby všechny vytáhlo všechny tiše, pokud je to možné.

Jak získat kódy Raid Modern Warfare k otevření ponorkových dveří

Jakmile dorazíte, uvidíte několik věcí, se kterými můžete komunikovat. Zleva doprava existuje terminál s ruskými dopisy a čísly, sada televizorů, klávesnice a dveře napravo.

Dva lidé musí zůstat v této místnosti, zatímco druhá osoba musí projít dveřmi. Nechte někoho stisknout tlačítko a nechat je dovnitř. Uvnitř této místnosti je další sada televizorů.

V hlavní místnosti nechte jednoho hráče na vědomí ruské dopisy zobrazené na obrázku výše.

Ostatní dva hráči musí komunikovat s televizory a procházet se krmivem fotoaparátu, dokud nedosáhnou obrazovky s projektorem, který vypadá jako ten níže.

Co musíte udělat, je porovnat ruské dopisy na terminálu v hlavní místnosti s dopisy, které se objevují v televizním zdroji. Konkrétně, pokud se dopis odpovídá, musíte si přečíst číslo pod ním. Každé číslo představuje jednu část třímístného kódu klíčů. Osoba v hlavní místnosti si přečte ruské dopisy, které vidí v pořádku.

Například, pokud je jedno písmeno v terminálu hlavní místnosti C, hráč v televizoru by řekl „5“, když používal výše uvedený referenční obrázek. Pokud hráč, který čte písmena v hlavní místnosti, řekne „y“ jeden hráč v televizním zdroji by řekl „0.„Mějte na paměti, že některá písmena budou chlápci a neobjeví se na televizním krmivu. Pokud je tomu tak, jednoduše to přeskočte.

Mít jednu osobu v hlavní místnosti Popište dopisy na terminálu a přitom je porovnejte s tím, co ostatní dva hráči vidí. Po úspěšném porovnání tří čísel budete mít svůj třímístný kód. Zadejte kód na terminál v pravé straně a poté dvakrát opakujte proces. Mějte na paměti, že musíte vyměnit rotaci hráčů, protože klávesnice pokaždé vyžaduje nový otisk prstu.

Konečná puzzle kódu RAID

Poslední hádanka pracuje téměř stejně jako první, s výjimkou této doby, musíte být fyzicky v místnostech s projektory (bez televizního krmiva).

Jeden hráč bude muset zůstat ve středu hlavní oblasti s terminálem, zatímco ostatní hráči jdou do místnosti s projektorem. Osoba v hlavní oblasti zavolá dopisy, které vidí, a – stejně jako předtím – ostatní dva hráči potvrdí a zavolá číslo níže, pokud dojde k zápasu.

Takže, pokud hráč v hlavních místnostech řekne „Backward R“, hráč v místnosti projektoru zavolá „8.“

Pokud jste hráčem v hlavní místnosti, nezapomeňte si zapsat čísla, která vám ostatní hráči, která odpovídají kódu. Poté zadejte kód hned vedle terminálu pomocí ruských dopisů.

Úlovek s touto sekvencí spočívá v tom, že máte omezené množství času na dokončení této hádanky, což znamená, že každý bude muset být rychlý se svými rolemi. Tentokrát je to také obtížnější, protože nekonečná vlna nepřátel zaplaví každou místnost projektorem, takže se musíte brání při řešení hádanky.

Pokud vám pokazíte nebo dojdou čas, budete muset restartovat od začátku předchozího kódu. Pokud úspěšně zadáte jeden kód, ale selžete dalším, nemusíte se od začátku restartovat. Po výměně a úspěšné zadání všech tří kódů dosáhnete poslední části nájezdu.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak dokončit Atomgrad RAID epizoda 3 v MW2

Jak dokončit Atomgrad RAID Episode 3 in Mw2 Cover Image

Atomgrad Raid je nový přírůstek do Call of Duty. Rozšiřuje děj za kampaň a dává hráčům jedinečné odměny za dokončení každé epizody. Nejnovější je epizoda 3, která byla vydána s reloaded Season 3. Zde je návod, jak to dokončit.

Cena, Farah a Alex se vracejí v Atomgrad RAID Episode 3

Cena, Farah a Alex se vracejí v Atomgrad Raid Episode 3.

Než začneme, všimněte si, že dokončení Atomgrad RAID epizody 3 může trvat až 90 minut. Neexistuje žádná funkce uložení. Jakmile vstoupíte, musíte buď dokončit úkol nebo selhat.

 • 1. Spadnout výtah
 • 2. Hádanka kabinetu 1
 • 3. Atomgrad Raid Episode 3 Water Room Puzzle
 • 4. Atomgrad Raid Episode 3 Cabinet Puzzle 2
 • 5. Atomgrad Raid Episode 3 Cabinet Puzzle 3
 • 6. Najděte Hadir a dokončete epizodu Atomgrad RAID 3
 • 7. Udělej to znova. Ale lepší.
 • 8. Seznam odměn, které můžete získat z Atomgrad RAID Episode 3

Než začneme.

Před zahájením epizody RAID 3 je třeba zvážit několik důležitých aspektů. Při rozhodování o nájezdu byste měli získat pomoc dvou spolehlivých přátel. Alternativně existuje možnost najít náhodné spoluhráče z kamaráda.

Pokud jde o nájezd, existují tři různé třídy hráče. Existují: Medic, Assault and Recon. Každý z nich má různé schopnosti pomoci v různých situacích.

Pro Episode 3 RAID doporučujeme dva hráče používat třídu lékařů a jeden hráč použije útok. Recon není nutný, protože většina nepřátel bude snadno viditelná.

Spadnout výtah

Na začátku epizody Atomgrad RAID 3 musí hráči sestoupit výtah. Z tření projděte dvěma lineárními chodbami a najděte výtah na konci. Předtím, než poslední stiskne tlačítko, nechte dva členy vašeho týmu naskočit na výtah.

Tlačítko, které je třeba stisknout, aby byl spuštěn výtah

Tlačítko, které je třeba stisknout, aby byl výtah spuštěn.

Buďte opatrní, pokud jste poslední hráč, který zůstal na vrcholu. Může být složité přistát skok na výtah. Pokud vám to chybí, budete se sníženi a váš tým vás bude muset oživit.

Třetina cesty dolů, výtah se zastaví. Musíte vyčistit místnost nepřátel na jednu stranu a znovu zatáhnout.

To samé se stane znovu o dvě třetiny dolů. Tentokrát se to trochu komplikuje. Tentokrát budete muset sbírat bzučení z jedné místnosti a poté ji přenést na druhou stranu. Použití této pily jsou otevřeny dva dveře.

Jeden z dveří, které je třeba otevřít pomocí pily

Jeden z dveří, které je třeba otevřít pomocí pily.

Během otevírání těchto dveří nebude hráč s pilou schopen zastřelit žádné nepřátele. Spoluhráči zde budou muset nést určitou váhu.

Jakmile jste dovnitř, můžete naposledy vytáhnout napájení v první sekci. Poté můžete výtah vzít přímo dolů na dno studny a dokončit část první části.

Poznámka: V obtížnosti veteránů na konci této části vaše oživení doplní.

Hádanka kabinetu 1

První z kabinetových hádanek v Raid Episode 3 je zdaleka nejjednodušší. Dosáhne se žádného skutečného myšlení. Když sledujete chodby do místnosti s skříňkou, musí jeden hráč otevřít dveře, pod ni.

První kabinet uvolněný po stisknutí tlačítka

První kabinet uvolněný po stisknutí tlačítka.

Poté musí být kabinet přesunut na druhou stranu místnosti, kde rychlý skok přesune hráče do další místnosti.

Buďte opatrní, protože jakmile skočíte skrz díru ve zdi, potkáte několik silných nepřátel. Pokud jste chyceni mimo dohled, mohou způsobit nějaké skutečné poškození. Buďte si vědomi a vytáhněte je.

V této místnosti bude spousta munice, brnění a zbraní. Využijte je ve svůj prospěch, když se chystáme dostat do skutečného drsného nájezdu.

Atomgrad Raid Episode 3 Water Room Puzzle

Toto je zdaleka nejtěžší část epizody Atomgrad RAID 3. Puzzle vodní místnosti vyžaduje neuvěřitelnou týmovou práci a načasování. To je krok, který je mnohem snazší hraním s přáteli. Je to ještě lepší, pokud jsou to lidé, na kterých vám nevadí křičet, protože můžete nakonec chtít.

Předtím, než se dostane do samotné hádanky, je vodní místnost naplněna na okraj nepřáteli. Na obou bocích jsou odstřelovači, které je třeba vyjmout před postupem.

Při pohybu místnosti k vám přijdou různé vlny nepřátel. Riot Shields a RPG se používají, takže buďte opatrní, kde se rozhodnete vzít své boje.

Jak dokončit hádanku s vodní místnosti

Když jste se dostali až do konce, přepněte napájení a vygenerujte kód. To bude 15 čísel. Tento kód se bude lišit pro každou přehrávání.

Číslo se zobrazí na všech 10 stanicích

Číslo se zobrazí na všech 10 stanicích.

Vodní místnost má 10 stanic. Všechny tyto stanice mají obrazy číslic 0-9. Je třeba je stisknout ve stejném pořadí jako kód. K dispozici je také těsný časový limit, aby hráči dosáhli každého čísla.

Nejlépe se vám doručí rozdělením čísel podle sekce. Čísla 0-3, 4-6 a 7-9 jsou nejlepší rozdělení k použití. Úkol každého hráče s péčí o jednu z těchto rozdělení a můžete získat nejlepší šanci na jeho rychlé dokončení.

Voda způsobí, že vaše obrazovka bliká modrá a poškodí vám elektřinu

Voda způsobí, že vaše obrazovka bliká modrá a poškodí vám elektřinu.

Také, jako by to už nebylo dost obtížné, je nyní elektrifikována voda v místnosti. Dávejte pozor na to, jak moc v tom zůstanete, jinak můžete skončit dolů. Pokud spojíte všech 15 čísel dohromady, dokončíte kód a otevřete další část náletu.

POZNÁMKA: U veterána je obtížné číslo číselného kódu při každém neúspěšném pokusu.

Atomgrad Raid Episode 3 Cabinet Puzzle 2

Když opustíte vodní místnost, přesunete se do kavárny. Nepřátelé vás přepadli ze všech úhlů. Bude zde také juggernaut. Bude mít celou hromadu zdraví, budeme se soustředit na oheň a budete to moci nakonec vyjmout.

Po vyjmutí všech těchto nepřátel můžete znovu projít chodby základny. Tam, kde se setkáte s druhým hádankami kabinetu.

Tato hádanka kabinetu je obtížnější než ta první. V tomto budou muset dva hráči stisknout tlačítka na různých místech současně, aby otevřeli dveře.

Druhé tlačítko může být obtížné najít. Hráči to najdou tím, že objímají zeď na pravé straně místnosti, ve které je skříňka. Musíte jít náchylný k procházení malou mezerou a tlačítko bude přímo vpředu.

Když jsou dveře otevřené, musí třetí a poslední hráč prosadit skříňku přímo. Přesuňte jej doprava a pak vyšplhejte na platformu.

Kde umístit skříň. Vyskočte a pokračujte dál

Kam umístit skříňku. Vyskočit a pokračovat dál.

Po stoupání do další místnosti budete muset procházet sekcí malé parkour. Pokud vás to nespadne do spousty tripwires. Pochopitelně, ty tripwires se připojují k C4, které vás zase vyhodí do povětří a zabijí.

Poznámka: V obtížnosti veteránů na konci této části vaše oživení doplní.

Jak vyřešit Atomgrad Raid Episode 3 Crane Puzzle

Poslední velká puzzle Atomgrad Raid Episode 3. Jeřáb může být obtížné se vypořádat, když nevíte, co dělat, ale tam jsme přicházeli.

Když se přesunete do arény s jeřábem, bude tu spousta nepřátelského odporu. Vezmi je ven. Poté bude v levém rohu zadním rohem další kabinet.

První ventily

K opětovnému uchopení tlačítka je nutné stisknout tlačítko. Přetáhněte to do díry ve zdi, která je poblíž. Když přeskočíte, uvidíte konzolu a dva ventily. Mít na každém ventilu stojan na jeden hráč a jeden po konzole.

Každá strana konzoly se rozsvítí při různých úrovních tlaku z každého ventilu. Musíte je porovnat a stisknout tlačítko, když obě světla svítí.

Ventily způsobí, že se konzola rozsvítí v různých časech v epizodě RAID 3

Ventily se konzole rozsvítí v různých časech v epizodě RAID 3.

Když se vám to podaří stisknout ve správný čas, hladina vody vzroste v místnosti. Tím se také otevře přístup k druhé sadě ventilů.

Buď opatrný. V této fázi se voda sporadicky elektrifikuje. Existuje také šance, že do místnosti bude čerpán plyn. Když se to stane, hráči se musí skrýt pod vodou.

Druhé ventily

Druhá sada ventilů je o něco složitější. Jeden z nich je nyní pod vodou. Podvodní je v pravém dolním rohu místnosti.

Druhý je v levém horním rohu místnosti. Abyste se k tomu dostali, budete potřebovat náš důvěryhodný kabinet přátel. Přetáhněte to do ventilu a začněte se otočit.

Dvě světla blikají, aby se jeřáb pohyboval v epizodě Atomgrad RAID 3

Dvě světla bliká, aby se jeřáb pohyboval v epizodě Atomgrad RAID 3.

Po opět, když se obě světla modří, stiskněte tlačítko a to vám umožní začít používat ovládací prvky jeřábu.

Je čas přesunout jeřáb

Nyní můžete přesunout jeřáb. Je třeba jej přesunout zprava doleva zleva na obrazovce. V náhodných intervalech se nepřátelé objeví ze všech úhlů. Zaplaví krokve nad ponorkou. Budou se také plížit na hráče ovládajícího jeřábu.

Hráči pak skočí do místnosti v levém rohu, když dostanete jeřáb až do konce. Budou existovat výbušné poplatky.

Tyto poplatky vyhodí do povětří sekci v krokvích. Udělejte to a přesuňte se do poslední části RAID epizody 3. Chcete -li dosáhnout správné části, musíte jeřáb mírně přesunout doprava. Nebojte se, pokud vaši spoluhráči spadnou, je tu žebřík, který se snadno vrátí zpět na jeřáb.

Najděte Hadir a dokončete epizodu Atomgrad RAID 3

Poté, co dostanete most, aby vyhodil do vzduchu, musíte sledovat most do uzamčené místnosti. Na stole je pila jen trochu dále. Ta vida může otevřít dveře.

Existují tři dveře, které je třeba otevřít. Každý z nich bude mít v týmu. Ostatní dva hráči budou muset vyzvednout prověšení a vytáhnout nepřátele až do třetích dveří.

Po otevření třetích dveří se představí nejtěžší nepřátelé. Zde se také vynoří dva juggernauty, takže se ujistěte, že jste připraveni na maximum.

Když jste všechny nepřátelé sundali dolů, můžete postupovat až k posledním dveřím náletu a zabezpečit koncový cutscene.

Udělej to znova. Ale lepší.

Na konci epizody RAID 3 odemknete schopnost dokončit ji znovu ve veteránských potížích. Tento režim je mnohem těžší než běžná verze.

Veteránské potíže znovu zvýší nájezd

Veteran obtíže znovu zvýší nájezd.

Nepřátelé berou více kulek, aby zabili, také zasáhli tvrději. Hra je také těžší zůstat naživu. Jako tým máte pouze tři oživení v sekci. Navíc, pokud necháte hráče, který je dole, zemřít úplně, běh se resetuje na poslední kontrolní bod.

Dokončení epizody RAID 3 o obtížnosti veteránů poskytuje exkluzivní odměny, včetně zbrusu nového dynamického camo.

Seznam odměn, které můžete získat z Atomgrad RAID Episode 3

Existuje osm odměn, které mohou hráči získat dokončením epizody Atomgrad RAID 3. Některé z nich je obtížnější získat než jiné.

Zde je úplný seznam toho, co můžete vydělat hraním RAID:

 • Operátor Alex Keller Skin – dokončit nájezd jednou
 • Galvanic Weapon Camo – Dokončete nájezd na veteránské potíže
 • Lituje načítání obrazovky – náhodný pokles
 • Karta přehrávače RAID sezóny 3 – náhodný pokles
 • Obrazovka načítání kapitána – náhodný pokles
 • Emblem RAID sezóny 3 – náhodný pokles
 • Kouzlo zbraně Raid Season 3 – náhodný pokles
 • Murk Weapon Camo – Velikonoční vejce ve hře

To je vše, co potřebujete vědět, abyste dokončili epizodu 3 Atomgrad Raid v MW2. Nezapomeňte se držet esportu.GG pro všechny nejnovější zprávy a průvodce pro MW2.