Jak vyřešit tajemství hodinových věží v Bradavickém dědictví, Bradavice Legacy: Jak vyřešit hádanku věže hodinek – GameSinny

Bradavice Legacy: Jak vyřešit hádanku s hodinami

Bradavice Legacy má několik základních tajemství, které lze vyřešit, umístěné centrálně v Bradavicích. Jednou z těch hádanek je hádanka věže, která je zpočátku trochu matoucí; zvláště proto, že to není tradiční hádanka. Zde je návod, jak to najít a kde to vyřešit.

Jak vyřešit tajemství hodinové věže v Bradavickém dědictví

Bradavice Legacy má několik základních tajemství, které lze vyřešit, umístěné centrálně v Bradavicích. Jednou z těch hádanek je hádanka věže, která je zpočátku trochu matoucí; zvláště proto, že to není tradiční hádanka. Zde je návod, jak to najít a kde to vyřešit.

Pensieve Guardian Bradavice Legacy

Krok 1: Získejte dynamiku Glacius nebo Storesto

Než se dokonce pokusíte o toto tajemství, budete chtít vyzvednout Glacius (Speczing Spell) nebo Trestso Momentum (kouzlo zastavení). To vám umožní interagovat s kyvadlem ve věži hodinových věží a vstoupit do tajných dveří, které odemkne.

Získáte dynamiku Glacius a Tresto prostřednictvím questů profesora Kogawa, Po odemknutí schopnosti létat s koštětem.

Krok dva: Získejte schopnost otevírat zámky prostřednictvím Gladwin Moon

V polovině příběhu vám Bradavice Gladwin Moon pomůže odemknout zámky po celé hře tím, že vás naučí kouzlo Alohomora.

Budete potřebovat sílu odemknout zámky, abyste se dostali do hlavních vnitřností věže s hodinami.

Krok tři: Zamířte do věže hodinových věží (na jižním křídle -> Floo Floo Floo Floo Floo Floo Floo) a vyřešte hádanku

Nyní, když jste všichni nastaveni, jděte na Wing Wing Wing Wing. Umístění Floo Flame najdete v kategorii South Wing, Výběr místa Courtyard Courtyard Courtyard. To vás zavede přímo do hádanky s věží. Pokud se podíváte dopředu, existují dva dveře, které můžete odemknout: chcete ten vlevo.

Běžte po schodech a podívejte se na kyvadlo, které se houpe před vámi. Všimněte si symbolů v baru, ze kterého se houpá? Ti označují dveře, které se otevřou konkrétní symbol (takže jednorožec označené dveře se odemknou, pokud je kyvadlo zastaveno přes symbol jednorožec). Chcete -li držet dveře, abyste je mohli zadat, budete chtít zmrazit (Glacius) nebo zastavit (zatřivý dynamika) kyvadlo Když zasáhne tento symbol. Každé dveře vede do velmi malé místnosti, která má obvykle poklad nebo položku, než se přesune do dalšího patra.

Všimněte si postupu symbolů kyvadla: Symbol jednorožec odpovídá dveřím v prvním patře, pak dalším symbolem vpravo je druhé patro, a tak dále pro třetí a čtvrté patra. To by vám mělo pomoci snadno zamrznout kyvadlo na každém symbolu zleva doprava a pohybovat se po každém patře po celém.

Poté, co vstoupíte do poslední místnosti, bude výzva Selve Bradavice Secrets Challenge

Chcete -li „vyřešit hádanku“ (přečtěte si: Vyplňte výzvu a získejte plný kredit za tuto oblast), musíte zadat všechny čtyři dveře. Jakmile vstoupíte do posledních dveří (Ještě předtím, než chytíte poklad uvnitř), vyskočíte výzvu „Vyřešit Bradavice“.

EIC, ředitel recenzí – Chris si užívá Destructoid od roku 2008. Nakonec se rozhodl udělat další krok v lednu 2009 blogování na webu. Nyní je personál!

Bradavice Legacy: Jak vyřešit hádanku s hodinami

Pro ty, kteří chtějí dokončit všechny výzvy v dědictví Bradavic, budete muset vědět, jak dokončit hádanku s věží hodinek.

Pro ty, kteří chtějí dokončit všechny výzvy v dědictví Bradavic, budete muset vědět, jak dokončit hádanku s věží hodinek.

V celém množství je řada hádanek Bradavice Legacy. Od pokusů Merlin po poklady, hra přiměje vaši mysl přemýšlet různými způsoby. Existují některé hádanky, které budete muset dokončit, když prosadíte výzvy. Tři obzvláště matoucí tajemství, Viaduktový most, Zvonice a hodinová věž, každá s vlastní hádankou k vyřešení. Zde je návod, jak vyřešit hádanku hodinové věže Bradavice Legacy.

Řešení hádanky s hodinovou věží

První věc, kterou je třeba vědět o řešení hádanky s věží hodinových věží, je to, že budete muset odemknout buď dynamiku, nebo Glacius, abyste ji dokončili, stejně jako Alohomora. Obě bojová kouzla lze od Madam Kogawa naučit dokončením jejích úkolů Alohomora lze se poučit z Gladwin Moon v úkolu „Kapetář’s lunární nářek.“

Jakmile budete moci odemknout dveře a naučili jste kouzlo od Madam Kogawa, měli byste se vydat na věž s hodinami v jižním křídle. Když se rozhlédnete po přízemí, uvidíte, že na něm jsou brány se symbolem jednorožce. Jděte postavit se na boku místnosti se vchodem do věže dozadu a tvář nahoru k kyvadlu. Můžete vidět, že je tyč, který se kyvadlo houpá s podobnými symboly.

Screenshot od GameSkinny

Vyhledejte symbol jednorožec na krajní levé straně a použijte buď zatčení nebo Glacius, aby zastavili kyvadlo, když přechází přes tento symbol. Zjistil jsem, že je nejlepší použít dynamiku zatčení ke zpomalení kyvadla dolů a pak znovu, jak to bylo nad symbolem. To spustí brány na dveřích, aby se odemkly a odhalily nějaký poklad.

Odemkněte jednu z dřevěných dveří na obou stranách vstupního oblouku, aby pokračoval nahoru. Na další úrovni budete muset proces opakovat, ale pro sovu. Tento symbol je druhý zleva na pendulum baru. Dveře pro tuto úroveň věže jsou na zcela levém rohu přistání.

Na třetí úrovni jděte dolů po malé sadě schodů na pravé straně a najděte dveře brány. Tyto dveře musí nechat kyvadlo zastavit na symbolu dvou draků, což je druhá zleva na baru.

Screenshot od GameSkinny

Pro poslední dveře se vydejte nahoru po schodech, ale projděte prvními dřevěnými dveřmi. Měli byste vidět bráněné dveře napříč scarabským symbolem. Musíte se vrátit na 3. úroveň, abyste zastavili kyvadlo. Jakmile hotovo zamířte zpět ke dveřím, abyste získali přístup.

Se všemi odemčenými dveřmi budete mít dokončené tajemství Bradavic. Zkontrolujte stránku s výzvami a získejte odměnu. Pomoc s dokončením dalších dvou tajemství Bradavic se podívejte na naše další Bradavice Legacy průvodci.

Hlavní obrázek přes Warner Bros. Hry

O autorovi

Ashley Erickson

Ashley, jinak známý jako Glitchieee, je vášnivým hráčem RPG, TTRPG, zemědělských simů, The Sims a řada her mezi nimi. Hraní na NES a SNES, sbírání prvních genů Pokemon karty a hraní na její barvě Gameboy jsou některé z jejích oblíbených vzpomínek z raného dětství. V kombinaci s vášní pro psaní je Ashley zaměřena na přinášení nejlepších zpráv, průvodců, recenzí a seznamů, které odvětví nabízí.