Jak vyhrát House Cup v Bradavickém dědictví, jak vyhrát House Cup v Bradavickém dědictví? Odpověděl – prima hry

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic? – odpověděl

Jakmile to uděláte, můžete se vydat do Velké haly. Když se dostanete do Velké haly, můžete se zúčastnit obřadu House Cupu. Hra pak přehraje cutscénu ocenění.

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic

Screenshot hráče, který zvyšuje pohár v Bradavských dědictvích

Jednou z věcí, které můžete udělat po dokončení Bradavic Legacy, je dokončit jakékoli boční úkoly, které zbývá. Můžete také získat Legendary House Cup, který je vidět v knihách a filmech Wizarding World. Učit se Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic také pomocí našeho průvodce.

Jako konečný úkol v Bradavice Legacy se musíte ujistit, že jste dosáhli finále a určité úrovně. Jakmile to uděláte, budete mít přístup k House Cup Quest.

Pro více, jako je tento, pro více předpisů Bradavic, podívejte se na naše další články, jako jsou poškození podzimu, jak odemknout Glacius a jak otevřít dveře hodinové věže v Bradavicích Legacy.

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic

House Cup je poslední hlavní úkol v dědictví Bradavic. Provedeme vás všemi úkoly tohoto úkolu.

Nejprve se ujistěte, že jste dokončili Weasley’s Watter Eye Quest, což je poslední smysluplný příběh po vrcholcích událostech, které ukončí příběh a že jste dosáhli úrovně 34 ve hře. Budete moci dosáhnout úrovně 34, pouze pokud porazíte celý příběh, všechny boční úkoly a dokončíte všechny hádanky na světě. Bez toho budete mít krátký na XP.

Jakmile to uděláte, můžete se vydat do Velké haly. Když se dostanete do Velké haly, můžete se zúčastnit obřadu House Cupu. Hra pak přehraje cutscénu ocenění.

Jak to uděláte, získáte House Cup roku a uzavíráte hlavní příběh hry. To udělí 100 procent dokončení hry a kredity se konečně hodí.

S tím jste vyhráli a dostali jste svůj House Cup v dědictví Bradavice. Neváhejte a podívejte se na další články, jako je toto, jako je umístění pro Bradavice Legacy Astronomy Tables, měli byste pomoci Garethovi Weasleym v Bradavickém dědictví a jak přeskočit cutscenes ve hře.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Bradavice Legacy a Role přehrávání herních stránek.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic? – odpověděl

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic

V průběhu svých Bradavických dobrodružství provádíte různé dobré skutky, které by vám ve většině situací činily nějaké domácí body. Shromažďováním těchto bodů pomůžete svému domu vyhrát soutěž House Cup a obdržet slávu spojenou s tímto úspěchem. I když se ve hře věci trochu liší, můžete stále vyhrát, pokud podniknete potřebné kroky. Pokud byste se chtěli dozvědět více, pokračujte ve čtení a objevte, jak vyhrát House Cup v Bradavickém dědictví.

Jen buďte opatrní. Nadcházejí hlavní spoilery hlavních příběhů!

Jak vyhrát House Cup v dědictví Bradavic

Hlavní příběh dědictví Bradavic se zaměřuje na vás, jako student, dozvědět se více o vašich magických silách a současně dohnat studium a potlačit rostoucí vzpouru goblinu. Jak budete dále postupovat v příběhu, pomůžete stále více a více postav a dokonce zachránit životy ve více případech. To vše má za následek, že vaše postava rozvíjí pověst dobrého a hrdiny pro všechny, i když se rozhodnete jít „zlou“ cestou a používat Dark Magic.

Tyto dobré skutky vás však neodměňují za domácí body. Alespoň ne přímo.

Na samém konci příběhu, poté, co porazíte posledního šéfa a dosáhnete úrovně 34, budete mít poslední obřad, který odhalí, kdo vyhrál soutěž House Cup. S vašimi příspěvky k zastavení vzpoury Goblin dostane vaše postava 100 bodů domu, což vede k automatickému vítězství.

Jinými slovy, dokončením hlavního příběhu, zasažení úrovně 34 a sledováním tohoto finálního cutscene vyhrajete House Cup a oslavíte své úspěchy během hry. Nenajdete žádné pulty ani měny, které naznačují, kolik bodů máte. Místo toho tato událost shrnuje to, co jste zažili a její význam pro příběh.

Bradavice Legacy je k dispozici na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X | S, Xbox One a Nintendo přepínají oficiálním webem. Pokud máte zájem dozvědět se více o hře, podívejte se, jaká je odměna House Chest In Braday Legacy a všechna místa Cairn Dungeon v Bradavickém dědictví.

o autorovi

Madison Benson

Madison je spisovatel, který hrál videohry více než dvacet let. Když na svém počítači nehraje hry, visí se svými psy a králíky.