Jak vyrobit čaj Boba v Disney Dreamlight Valley | Průvodce receptem na čaj Dreamlight Valley Boba – Dot Esports, Disney Dreamlight Valley Guide: Jak vyrobit čaj Boba | Gameluster

Disney Dreamlight Valley Guide: Jak vyrobit čaj Boba

Tato příručka vás naučí, jak zpřístupnit každý typ čaje Boba Disney Dreamlight Valley, a také kde najít ingredience potřebné k ochucení nápoje. S pomocí této příručky můžete darovat čaj Boba svým oblíbeným vesničanům a také ho cougovat, abyste obnovili energii, když splníte všechny nové úkoly a úkoly přidané Disney Dreamlight Valley V nejnovější aktualizaci!

Jak vyrobit čaj Boba v údolí Disney Dreamlight Valley

Disney Dreamlight Valley je plný populárních postav, které mají několik úkolů, které hráči potřebují dokončit. Většina z těchto úkolů je relativně snadná a vyžaduje, aby hráči ve hře prováděli určité činnosti. Vaření je nezbytnou součástí Disney Dreamlight Valley, A čaj Boba je jedním z receptů, které se hráči musí připravit.

Existuje více než 160 různých receptů, které mohou hráči ve hře vařit, z nichž 59 jsou dezerty. Většina receptů na čaj Boba se snadno připravuje a vyžaduje jen několik ingrediencí. Hráči potřebují vědět, které ingredience použít k přípravě dezertů čaje Boba Disney Dreamlight Valley. Tento recept má také několik variant, jako je angreární čaj a mincovní čaj Boba. Další varianty čaje Boba zahrnují ještě jednu ingredienci, díky čemuž jsou tříhvězdičkové dezerty.

Zde je návod, jak připravit čaj Boba Disney Dreamlight Valley.

Disney Dreamlight Valley Recept na čaj Boba

Čaj Boba je dvouhvězdičkový recept, což znamená, že k přípravě tohoto dezertů potřebujete pouze dvě ingredience. Hráči budou muset najít jeden kus cukrové třtiny a jeden karton mléka, aby připravili tento recept. K získání cukrové třtiny musí hráči nejprve odemknout oslnivou pláž.

Odemknutí oslnění pláže vyžaduje asi 1 000 snů. Hráči také musí opravit Goofyho stánek tím, že zaplatí Scrooge McDuck, aby získali ingredienci cukrové třtiny k zakoupení. Cukrová třtina roste za sedm minut a každá sklizeň odměňuje hráče s jedním kusem ingredience.

Zde mohou hráči dostat obě tyto ingredience Disney Dreamlight Valley.

 • Mléko: Mléko lze získat pouze z jednoho místa ve hře a to je spíž Chez Remy. Tuto ingredienci si můžete zakoupit za 230hvězdičkové mince.
 • Sugarcane: Tuto ingredienci lze zakoupit od stánku Goofy na Dazzle Beach pro 29hvězdičkové mince. Semena cukrové třtiny jsou také zakoupena za pět hvězdičkových mincí, které mohou hráči zasadit a sklízet později.

Jakmile máte obě tyto ingredience, navštivte nádraží na vaření. Hráči mohou sporávat v Remy’s Restaurant k přípravě jídel. Podobně si můžete zakoupit kuchařské spotřebiče z obchodu Scrooge McDuck a vařit jídla u vás doma. Přidejte ingredience do sporáku a použijte jeden kus uhelné rudy k přípravě receptu.

Čaj Boba lze prodávat v kterémkoli ze stánků Goofy za přibližně 323 hvězdných mincí. Hráči mohou také konzumovat čaj Boba, aby doplnili energii 714. Pokud nebudete jídlo konzumovat, dajte jej příteli, protože to s nimi zlepšuje úroveň přátelství.

Dipanjan Dey zahájil svou herní cestu s Doom 2 a Contra: Legacy of War již v roce 1997. Přirozeně se přitahoval k titulům RPG a FPS jako Call of Duty, Halo a CS: GO. Dipanjan za posledních pět let pokrývá příběhy a psaní o videohrách. Dipanjan pracuje od srpna 2022 jako autor víkendu na volné noze pro DOT.

Disney Dreamlight Valley Guide: Jak vyrobit čaj Boba

Nejnovější aktualizace simulátoru života Disney Dreamlight Valley Přidáno tuny nového obsahu s tématem sváteční dovolené, včetně slavnostního hvězdného cesty, vánočních oděvů pro postavu hráče, Mickey a Merlin a spoustu dekorací pro řemeslo, nákup a umístění kolem vašeho údolí. Samozřejmě nemůžete oslavit zimní svátky bez spousty chutných dárků, takže aktualizace také představovala spoustu nových receptů na vaření a buď dárek pro vesničany, nebo se jíst!

Mnoho z nových přidaných receptů bylo na dovolenou, včetně perníkového domu a ovocného koláče. Jedním z dalších doplňků však byl všestranný nápoj, který je populární nejen během prázdnin, ale po celý rok: Boba Tea! Boba čaj v Disney Dreamlight Valley je všestranné jídlo, které je k dispozici v různých příchutích. Jedna příchuť, čaj Raspberry Boba, musí být nadaná vesničanům pětkrát jako součást slavnostní hvězdy, série úkolů a úkolů, které odemknou odměny včetně oblečení s tématem, motivy, nábytek a dokonce i rozkošná slavnostní liška společník! Další příchuť, čaj Coconut Boba, musí být vyrobena desetkrát jako součást dalšího kroku na hvězdné cestě.

Tato příručka vás naučí, jak zpřístupnit každý typ čaje Boba Disney Dreamlight Valley, a také kde najít ingredience potřebné k ochucení nápoje. S pomocí této příručky můžete darovat čaj Boba svým oblíbeným vesničanům a také ho cougovat, abyste obnovili energii, když splníte všechny nové úkoly a úkoly přidané Disney Dreamlight Valley V nejnovější aktualizaci!

Jak vyrobit čaj Boba

Čaj Boba je chutný nápoj, který se obvykle skládá z mléka, čaje, příchutě a samozřejmě z Boba – výrazných koulí tapioky, které dávají nápoj jeho jméno a vzhled. Tapioca však dosud nebyla přidána jako plodina Disney Dreamlight Valley, V této hře tedy můžete vyrobit čaj Boba, aniž byste jej museli přidat! Ve skutečnosti je recept na čaj Boba velmi jednoduchý a skládá se z:

Mléko lze zakoupit v restauraci Chez Remy, Remy’s Restaurant, jakmile odemknete Ratatouille Realm a přesvědčil malého šéfkuchaře, aby se přestěhoval do vašeho údolí. Jeden karton mléka stojí 230 hvězdiček. Cukrová třtina může být sklizena ze semen cukrové třtiny, která se prodávají na stánku Goofy v Dazzle Beach Biome. Někdy bude mít Goofy také k dispozici předběžná cukrová třtina na nákup ve svém stánku v Dazzle Beach, ale jeho zásoby se mění každý den a to není zaručeno.

Kombinace těchto dvou ingrediencí vytvoří obyčejný čaj Boba, ale můžete také přidat celou řadu ingrediencí nalezených v celém údolí a vytvořit různé příchutě čaje Boba. Nezapomeňte, že pro vaření jakéhokoli receptu budete potřebovat alespoň jedno uhlí ve svém inventáři a jeden náhradní zásoby. Jinak budete vyzváni, abyste něco z vašeho inventáře vypustili, než budete moci dokončit vaření.

Jak vyrobit ochucený čaj Boba

V současné době jsou k dispozici čtyři příchutě čaje Boba Disney Dreamlight Valley. Jedná se o čaj Raspberry Boba, čaj z máty, čaj kokosového boba a čaj angrešt.

Čaj Raspberry Boba vyžaduje:

 • 1 mléko
 • 1 cukrová třtina
 • 1 Raspberry

Maliny mohou být sklizeny z keřů na náměstí nebo na mírumilovné louce biome. Goofy může také někdy prodávat maliny ve svém stánku na mírové louce. Nezapomeňte vařit pět z nich a dát jim jako dárky na dovolenou vesničanům jako součást slavnostních hvězdné cesty!

Čaj mincovny vyžaduje:

Mint je pícninská plodina, kterou lze sklidit v biome matných výšek. Rostliny máty mohou být identifikovány zelenými stonky vyčnívajícími z zamrzlé půdy.

Čaj kokosového boba vyžaduje:

 • 1 mléko
 • 1 cukrová třtina
 • 1 kokos

Kokosové ořechy mohou být sklizeny ze stromů v biome Dazzle Beach. Mějte však na paměti, že kokosové ořechy nemohou růst na pláži oslnění, dokud se Maui nepřesunul do údolí a hráči nedokončili jeho přátelství „pohřbívání úhoře“, ve kterém hráči znovu vytvoří jeden z nejslavnějších hrdinských skutků Maui tím, že chytí úhoř a zachytí úhoř a pohřbení jeho vnitřností v zemi. Nezapomeňte z nich vyrobit deset z nich jako součást slavnostních hvězdné cesty!

Čaj angrešva boba vyžaduje:

 • 1 mléko
 • 1 cukrová třtina
 • 1 angrešt

Areášky mohou být sklizeny z keřů v zapomenutých zemích a omrzlé výšky biomy. Goofy může občas prodávat angrešt ve svých stáncích v jednom z těchto biomů.

V současné době se jedná o jediné příchutě čaje Boba, ve kterém lze vyrobit Disney Dreamlight Valley. Protože však hra obsahuje řadu ovoce, koření a dalších příchutí, včetně borůvek, jablek, banánů a kakaových fazolí, je možné, že v budoucích aktualizacích bude přidáno více příchutí čaje Boba.

Jakou příchuť čaje Boba byste chtěli vidět přidat Disney Dreamlight Valley v pozdějších aktualizacích? Komentář níže a dejte nám vědět!

Nezapomeňte se podívat na další Gameluster Disney Dreamlight Valley Průvodci pro informace o tom, jak dokončit úkoly, péct chutná jídla, rostlinné a sklizňové plodiny a pozvat různé klasické postavy Disney, aby se přesunuly do vašeho údolí!