Jak vyrobit úl v Minecraft: Beehive a Bee Farm Vysvětleno, Minecraft Bees Guide: Jak vytvořit úl a další! – Gameskinny

Průvodce Minecraft Bees: Jak vytvořit úl a další

Zde je krok za krokem obrazového průvodce, který musíte sledovat, abyste vytvořili úl v Minecraft:

Jak udělat úl v Minecraftu

V Minecraft existuje tolik různých typů zvířat. Některá zvířata lze snadno najít jako krávy a prasata a je ještě snazší je chovat. Jeden vyžaduje pšenici a druhý vyžaduje mrkev. Ještě snazší je udržet na vaší základně. Vše, co musíte udělat, je oplotit, ale co když zvíře může létat přes plot? Včely byly přidány Minecraft v 1.15 Aktualizace a s tím hra přišla s způsobem, jak je chovat, ale co jejich umístění?

Včely přirozeně se vynoří v hnízdách včel, ale když zlomíte včelí hnízdo, nedostanete hnízdo zpět. Chcete -li domácí včely, musíte vymyslet úl. V této příručce se naučíte, jak udělat úl a nejbezpečnější způsob, jak jej vypracovat.

Požadované materiály pro úly

– 6 dřevěných prkna

Jak udělat úl v Minecraftu?

Ve zkratce:

Chcete -li vytvořit úl, otevřete oblast crafting složenou z mřížky 3×3. Naplňte celou řadu 1. a 3. řádků s dřevěnými prvky podle vašeho výběru. Poté umístěte tři voštiny získané z včelích hnízd ve střední řadě. Váš úl byl vyroben, nyní na něj jednoduše klikněte a přetáhněte jej do svého inventáře.

Průvodce krok za krokem (s obrázky):

Zde je krok za krokem obrazového průvodce, který musíte sledovat, abyste vytvořili úl v Minecraft:

Krok 1: Shromážděte dřevo

První věc, kterou chcete udělat při výrobě úlu, je shromáždit nějaké dřevo. Tolik nepotřebuješ. Vše, co potřebujete, jsou dva bloky dřeva. Chcete -li získat dřevo, vše, co musíte udělat, je udeřit strom. Poté můžete proměnit jeden kus dubového dřeva na čtyři dřevěná prkna ve svém řemeslném stole.

Krok 2: Získejte plástev

Nyní, když máte pro svůj úl dost dřevěných prknů, skutečně potřebujete voštiny. Voštiny jsou velmi snadné získat. Vše, co musíte udělat, je rozbít včelí hnízdo s Sheers. Hnízda včel přirozeně se roztřístí kdekoli po celém světě a čivosti jsou opravdu snadné získat. Chcete -li získat čiery, vše, co musíte udělat, je získat dva železné ingoty. Chcete -li to udělat, musíte nejprve získat kamenný pickaxe, nejprve musíte vytvořit dřevěný pickaxe. K tomu potřebujete tři dřevěná prkna a dvě tyčinky. Jakmile tyto materiály získáte, můžete je umístit do svého řemeslného stolu s následujícím vzorem.

Nyní, když jste vytvořili svůj dřevěný pickaxe, musíte jej upgradovat na kámen. K tomu potřebujete tři kusy dlažebního masa a k tomu musíte v jeskyni těžit tři kusy kamene. Jeskyně jsou lemovány kamenem, takže by nemělo být vůbec obtížné získat kámen. Kámen v jeskyni bude jakýkoli z šedých bloků, které vidíte níže.

Chcete -li vytvořit kamenný pickaxe, můžete sledovat následující recept:

Nyní, když máte svůj kamenný pickaxe, stačí jít těžbou. Najděte dva bloky železné rudy a těžte je. Po těžbě je musíte jít do pece a cítit je dolů. Dva bloky železné rudy se budou cítit do dvou železných ingotů. Poté jděte ke svému řemeslnému stolu s železnými ingoty a sledujte níže uvedený recept.

Krok 3: Bezpečně shromažďujte včelí hnízdo

Jakmile budete mít Sheers, můžete jít a těžit včelí hnízdo. To upustí tři voštiny, ale pamatujte, že pokud budete těžit včelí hnízdo, včely se stanou nepřátelskými. Existují dva způsoby, jak tomu zabránit. Prvním je položit táborák nebo jednoduše zapálit oheň s pazourkem a oceli pod včelí hnízdem. To způsobí, že se včely stanou učenlivé, když budete těžit včelí hnízdo. Naopak je použít dávkovač s poutníky uvnitř. To způsobí, že se voštiny objeví jako upuštěná položka, ale nehnědí to včely.

Nyní, když máte své tři voštiny a vaše šest dřevěných prken, vše, co musíte udělat, je jít na svůj řemeslný stůl. Úky mají snadný recept na řemeslné výroby. V craftingové mřížce by měl být horní a spodní řádek naplněn dřevěnými prkny. Střední řada je místo, kam půjdou tři voštiny. Tím se tyto položky změní na úly.

Jak zlomit úly

Zatímco zkoumáte po celém světě, můžete se setkat s přirozeně se vyskytujícími úly. Může to být snadný způsob, jak rychle začít s medovou farmou. Chcete -li získat tyto úly, budete muset použít nástroj s okouzlením hedvábného dotyku. Zatímco úly se rychle rozpadnou pomocí os nebo ruce, nezískáte úlu, pokud se nepoužívá nástroj s hedvábným dotykem.

Potřebujete také hedvábný dotek, abyste se ujistili, že nehněváte včely uvnitř úlu. Pokud se pokusíte zlomit úl s nástrojem, který není okouzlen hedvábným dotykem, jakékoli včely uvnitř okamžitě přitěžují hráče.

Jak hospodařit

Zatímco úly se během světové generace objeví přirozeně, můžete také donutit včely, aby se rozmnožily pěstováním stromů. Jakýkoli dub nebo bříza, když pěstuje do dvou bloků květu. Lze použít jakýkoli typ květiny, ale budete muset zajistit, aby byl na stejné ose Y.

Pokroky na úlu

V Minecraft jsou dva pokroky. Povýšení „Bee Our host“ můžete získat pomocí táboráku ke sbírání medu z úlu. Vezměte prosím na vědomí, že to budete muset udělat bez zhoršení včel, abyste získali pokrok.

Povýšení „Total Beelocation“ můžete také získat úspěšnou těžbou úlu se třemi včely uvnitř. Abychom získali tento pokrok, bude nástroj, který těžíte úlem.

Závěr

Gratulujeme, nyní jste přišli na to, jak vytvořit úl. Nyní si můžete vytvořit vlastní svatyni zvířat, kterou můžete použít k chovu, a nyní můžete do své sbírky přidat včely a dokonce jim dát domov. Nezapomeňte však mít dost úlů pro všechny vaše včely!

Průvodce Minecraft Bees: Jak vytvořit úl a další!

Oficiálně dorazily blokované medové včely a nyní můžete vypracovat úly a začít sklízet med, aby se najíst nebo proměnit v cukr.

Oficiálně dorazily blokované medové včely a nyní můžete vypracovat úly a začít sklízet med, aby se najíst nebo proměnit v cukr.

Poslední Minecraft Snapshot je tady a přináší zbrusu nový dav, se kterým si můžete hrát – včely! Spousta a spousta včel.

Všechno “Minecraft Máte novou chybu “vtipy stranou, nyní najdete spoustu včel (Nedívej se teď, zkuste jednat příležitostně!) ve třech různých biomech, stejně jako hnízda, úly a voštiny, které se mají použít pro crafting.

Včely právě dorazily, takže existuje spousta spekulací a nejistoty ohledně toho, kde se vynoří a jak s nimi komunikovat. Tady je vše, co víme o včelách Minecraft‘S 1.15 Snapshot!

Kde najít Minecraft Včely

Včely jsou neutrální davy, které na vás nezaútočí, pokud na ně nezaútočíte jako první, což je docela špatný nápad, protože budou bodat.

Simulace ztráty stopci, včely budou Automaticky zemřete 20 sekund po bodnutí hráč.

Kromě toho, že způsobí poškození, včely, pokud tak zemřou.

Včely budou cestovat mezi svými úly nebo hnízdami a jakýmkoli umístěním s květinami, aby shromáždili pyl a nektar. V tuto chvíli se na těchto místech objeví pouze hnízda včel:

Pokud nemohou najít žádná místa pro získání pylu nebo nektaru, nakonec se vrátí ke svému domácímu úlu po krátkou dobu. Během noční čas a dešťové bouře, Včely také zastaví svou současnou činnost a vrátí se do svého domácího hnízda, aby počkaly až do rána.

V případě, že je domácí hnízdo včely zničeno nebo se ztratí, bude hledat, dokud nenajde jiné hnízdo, aby bylo nastaveno jako jeho domovská základna.

Včely budou Sledujte vás, když nosíte květinu, a mohou být choval se květinami Vytváření nových včel.

Používání včelích úlů a hnízd

Po shromáždění pylu z květin se včely vracejí do svých hnízd a úlu, aby vytvořily med. Plné úly a hnízda jsou viditelně patrné, protože upustí jednotlivé bloky medu.

Jak vytvořit úl

Hnízda mohou být Střihované pro voštiny, a tento proces může být automatizován spíše dávkovacím zařízením než ruční nůžky. To je důležitý proces, protože pomocí tohoto receptu můžete nyní vytvořit své vlastní úly:

  • Planks x3
  • Honeycomb X3
  • Planks x3

Kromě stříhání voštin se úly a hnízda používají ke shromažďování medu umístěním dávkovače nebo láhve proti bloku.

Lahve s plným medem se ve svém inventáři nestaví, ale zlato lze jíst, když je plná a má vysoká nasycení.

Použití jediné lahve medu při tvorbě bude mít za následek Cukr x 3 Přidán do vašeho inventáře.

Měli byste načíst med z úlu poté, co včela dokončí svůj létající tanec, což naznačuje, že na místo bylo přidáno více medu, ale v tuto chvíli je k dispozici vykořisťování.

I když to bude pravděpodobně opraveno brzy, chyba s počátečním vydáním včel vám umožní Naplňte skleněné lahve medem z úplně prázdných včelských úlů a hnízd. Využijte to, když to můžete, protože to nebude dlouho!

Hnízda a úly včel mohou být přemístěny hráčem, pokud chcete přemístit svou domovskou základnu včel do lepší pozice, ale budou zničeny, pokud je nevyzvednete pomocí Okouzlení hedvábného dotyku.

Nakonec má kouř táboráku uklidnit rozzlobené včely, ale zdá se, že tato funkce je obtěžována, protože umístění táboráku pod hnízdem nebo úlem právě teď nic nedělá nic.

Našli jakékoli další použití pro včely, nebo víte o jiných místech, kde se třpytí? Zanechte nám komentář níže a poté se podívejte na naše další Minecraft průvodci:

  • Blue Creepers: Kde je najít a udělat je
  • Jak chovat vesničany
  • Vedení a vy
  • Jak získat vlastní skiny pro Xbox One
  • Bell Guide: Co to je a jak to získat
  • Jak vyrobit ohňostroj
  • Srdce moře vysvětlilo

O autorovi

Ty Arthur

Ty rozdělí svůj čas mezi psaní hororové fikce a psaní o videohrách. Po 25 letech hraní může Ty Ty pevně říci, že hry dosáhly vrcholu Tormentape Torment, ale to neznamená, že nemá měkké místo pro hry jako Baldur’s Gate, Fallout: New Vegas, Bioshock Infinite a Horizon: Zero Dawn: Zero Dawn. Dříve napsal pro Gameru a Metalunderground. Píše také pro Portalmonkey pokrývající herní notebooky a periferie.