Jak zapnout DLDSR s DLSS v útěku z Tarkov průvodce, výhody a problémy, bude to ostrý a stojí za to – escorenews, jak povolit DLSS v útěku z Tarkov – Dot esports

DLDSR nebo hluboké učení Dynamické super rozlišení je technologie supersampling z Nvidia, která je v útěku z Tarkova odvažována. Spolu s DLSS to může zvýšit vizuální věrnost bez výkonu, ale kombinace má své nevýhody. Abychom vám pomohli přijít na to, připravili jsme krátký průvodce.

Jak zapnout DLDSR s DLSS v útěku z průvodce Tarkov, výhody a problémy, bude to ostrý a stojí za to za něj

. . Abychom vám pomohli přijít na to, připravili jsme krátký průvodce.

. .

Pojďme nejprve mluvit o výhodách technologie. Umožňuje hře výrazně zlepšit viditelnost a hladkost obrazu, což vám umožní všimnout si nepřátel rychleji a méně namáhat oči. Zhruba řečeno, po zapnutí DLDSR bude váš rám odvozen z rámce s vyšším rozlišením supersamplingem. Je zřejmé, že protože hra musí být vykreslena ve vyšším rozlišení než vaše rodná, vytváří zásah do výkonu GPU. A to je místo, kde DLSS pomáhá.

Při používání DLSS v Tarkovu na nativní rozlišení je výsledek ve výkonu slušný, ale chybí v jasnosti a není to příjemné pro mnoho hráčů. Ale když upřesnete jeho účinek na obrázek vytvořený DLDSR, výsledek je mnohem jasnější.

Nejlepší předměty pro prodej obchodníkům v útěku z Tarkova. Co prodat obchodníkům na úrovni nahoru
.

Nyní problémy. . Výsledkem je vizuální artefakty a rozmazání při pohledu na rozsah. Na rozdíl od mnoha jiných problémů s výkonem v EFT není tento jedinečný a je vidět v mnoha jiných hrách. Ale někteří lidé si nevšimnou účinku tak tvrdě, takže byste to měli stále vyzkoušet a zjistit, jestli se vám bude líbit. .

Existuje světlá strana. Protože největší problémy jsou spojeny s DLSS a ne DLDSR, a únik z Tarkova je silně profitován CPU, existuje šance, že můžete aktivovat DLDSR, aniž byste příliš tavili svůj výkon, pokud máte dobrý GPU. Opravdu si to musíte vyzkoušet, abyste viděli výsledky a rozhodli se, zda je to pro vás.

Jak aktivovat DLDSR v EFT

DLDSR je velmi snadné aktivovat. . Tam musíte otevřít DSR – faktory a vybrat si oba.78x DL a 2.25 dl. Pak zvolte hladkost, začne na 33%. Čím větší %, tím rozmazanější bude obrázek, takže změňte toto nastavení podle vašeho vkusu.

Poté v nastavení videa Tarkova získáte vedle svého rodného narození dvě nové možnosti rozlišení. . Poté se můžete pokusit zapnout DLSS na kvalitní předvolbě, hrát si s těmito nastaveními a rozhodnout se, pokud se vám líbí vzhled. Opravdu potřebujete testovat rozsahy a listoví, abyste zjistili, zda se dokážete řešit problémy.

Pokud nemůžete, zkuste vypnout DLSS a zjistit, jak bude výkon. Pokud můžete, ale máte pocit, že obrázek je obecně příliš rozmazaný, zkuste si hrát s nastavením ostrosti. A pokud se hra po alt-tabbingu vrátí k nativnímu rozlišení, stačí změnit res v nastavení EFT. Dalším způsobem, jak tento problém vyřešit, je přesunout rozlišení plochy také na DLDSR One, ale může to způsobit, že se jiné aplikace budou chovat divně. Ale můžete to změnit zpět poté, co skončíte s herní relací Tarkov.

Jak povolit DLSS v útěku z Tarkova

Útěk z Tarkov DLSS

Je to oficiální: DLSS přichází Útěk z Tarkova. Fanoušci titulu byli během CES 2022 ošetřeni jednominutovým videoklipem zpráv. Zde je návod, jak to povolit.

. Odtud klikněte na kartu Home nalezenou v levici softwaru. Pak najděte Útěk z Tarkova pod hrami a aplikacemi. Klikněte na hru a existuje seznam různých grafických nastavení.

Nvidia Geforce Experience DLSS

Odtud si můžete vybrat mezi ikonou optimalizace nebo malé nastavení klíče. . Hraní s těmito nastaveními bude mít dopad na to, co vaše nastavení grafické karty dělají, spolu s DLSS.

V průběhu dne umyje hráč Counter-Strike zezadu, psaní o všech hardwarech všech věcech.

Útěk z aktualizace Tarkov DLSS může být vydán tento týden

Útěk z Tarkova

Escape z Tarkov je titul FPS, který má překlenout hyperrealistické hry, jako je ARMA, s více kulatými taktickými střelci, jako je povstání. Hra je v současné době ve formě beta na Steam a předobjednávání hry umožňuje přístup k této beta beta.

Potvrzení o hře spočívá v aspektu výkonu. Spousta z toho je soustředěna na jednu funkci, která v současné době chybí, protože je podpora DLSS (Deep Learning Super Sampling), která měla plně využít schopností Geforce RTX GPUS. Vzhledem k tomu, že tu ještě není, člověk by se mohl zeptat, kdy to bude tady.

Související příběh Ulice Tarkov se konečně přidaly k útěku z Tarkova spolu s AMD FSR 2.1

. Tato funkce přijde v útěku z Tarkova někdy tento týden (nebo týden poté, pokud musí být provedena nějaká práce na poslední chvíli), protože konečně prošla testovací fází. .

  • DLSS deaktivováno
  • Kvalita DLSS
  • DLSS vyvážený
  • Výkon DLSS

Vzhledem k metrikám uvedeným v podcastu bylo vidět, že výkon má používat DLSS a nestará se o kvalitu, pouze s framerate. Mezitím se kvalita snaží přimět hru využít své maximální nastavení kvality. Rovnováha se bude snažit využít aspekty obou, aniž by se naklonila do jednoho nebo druhého.

. . Poté si můžete vybrat jakýkoli z režimů DLSS, které dáváte přednost použití. Escape from Tarkov je nyní k dispozici na PC. Zde si můžete prohlédnout web hry.