Jak získám hory Dragon Slayer na Amazon Prime Gaming? Podpora Bethesda, nejlepší hra Elder Scrolls je zdarma na Prime Gaming, protože Morrowind Hits ESO | PCGamesn

Nejlepší hra Elder Scrolls je zdarma na hlavní hraně, protože Morrowind Hits ESO

Mezi hlavní sestava pro únor patří také hra v arkádovém stylu Onsen Master, Brawl Platformer Divine Knockout a malebné Roguelike Tunche. K dispozici je také čerstvý obsah hry pro Apex Legends, Warframe a Fall Guys.

ESO Prime Gaming

Na omezenou dobu mohou všichni hráči ESO s propojenými účty Amazon získat přístup k výběru položek ve hře přes Amazon Prime.

 • Starověký dračí lovec kůň

Od 13. června 2023 25. srpna 2023, Můžete si nárokovat Dragon Slayer Mount z webu Prime Gaming. Zde je to, co musíte udělat, abyste odemkli své odměny:

Kroky k nároku na svazek Dragon Slayer #1

 1. Přejděte na Amazon Prime Gaming a přihlaste se do účtu Amazon propojený s vaším účtem ESO.
 2. Najděte výpis ESO zadáním „Elder Scrolls Online“ do vyhledávacího panelu.
 3. Vyberte nárok, poté získejte obsah ve hře a postupujte podle pokynů a získejte nabídku.
 4. Pokud jste svůj účet Amazon Prime nepřipojili s účtem ESO, budete vás v této fázi vyzvat, abyste se přihlásili a propojili váš účet.
 5. Po dokončení obdržíte svazek Dragon Slayer, který zahrnuje balíček Ancient Dragon Hunter Armor, starověké značky obličeje draka a značky starověkých draků.

Více o tom si můžete přečíst na oficiálních webových stránkách: Získejte speciální speciální sběratelské předměty ve hře s prvotřídními hrami!

Nejlepší hra Elder Scrolls je zdarma na hlavní hraně, protože Morrowind Hits ESO

Nejlepší Elder Scrolls RPG se chystá stát se bezplatnou hrou na Amazon Prime Gaming, protože Bethesda’s ESO také získává nový Morrowind Quests a Big Necrom Update.

Nejlepší hra Elder Scrolls je zdarma na Prime Gaming, když Morrowind zasáhne ESO. Strážce v zářící, špičaté brnění z hry RPG The Elder Scrolls Morrowind

Publikováno: 26. ledna 2023

Série Absolute Best of the Elder Scrolls se chystá stát se bezplatnou hrou, i když Amazon Prime Gaming, protože Bethesda a Microsoft Developer Direct potvrzuje, že New Morrowind Quests a DLC přicházejí do ESO, vedle rozsáhlé aktualizace Necrom Update. Pokud stimulujete samotu, okusujete sladkou rolku a čekáte na datum vydání Elder Scrolls 6, je tu alespoň spousta dobrodružství a zabíjení, aby se mezitím dostali meč.

Prime Gaming na únor přidává kompletní vydání hry The Elder Scrolls Morrowind. Původně spuštěno v roce 2002, stále si pamatuji Morrowind jako první hru RPG, díky které jsem se cítil, jako bych byl opravdu v živém, dýchajícím, fantasy světě.

Přirozeně to dluží hodně za dýka, ale technický skok z Elder Scrolls 2 to Elder Scrolls 3 dělá to rozdíl. V kombinaci s příběhem s nejlepším sérií a krásným, rozmanitým krajinou, pokud jste nikdy předtím Morrowind nehráli, nyní máte šanci zažít životně důležitý kus historie RPG. Pokud jste veterán, je čas na návrat.

Morrowind Hits Hits Prime Gaming, když Bethesda oznamuje velké změny přicházející na svitky Elder Online. V rámci společného vývojáře Direct, který poskytl podrobnosti o Forza Motorsport 8, redfall datum vydání a novou rytmickou akci z Ghostwire’s Tango Gameworks, Bethesda potvrdil, že Shadow nad Morrowind, nová série DLC balíčků, bude spuštěn v ESO Počínaje 13. březnem.

Scribes of Fate, nový, čtyř hráči PVE Dungeon, budou prvním přidáním Elder Scrolls online Morrowind, s dalšími kapitolami nastavenými kolem pobřežní oblasti, které budou brzy následovat.

Dostáváme také Necrom, obrovská nová kapitola pro starší svitky Elder Scrolls, která přidává odhadovaných 30 hodin materiálu včetně nové třídy, dvou nových společníků a dvou nových zón včetně Eastern Morrowind. Snažím se odolat citování memů, ale tentokrát to nemůžu pomoci – fanoušci Scrolls jsou starší stravování právě teď.

Mezi hlavní sestava pro únor patří také hra v arkádovém stylu Onsen Master, Brawl Platformer Divine Knockout a malebné Roguelike Tunche. K dispozici je také čerstvý obsah hry pro Apex Legends, Warframe a Fall Guys.

Podívejte se na některé z nejlepších parních her zdarma, pokud se chcete chytit několik dalších vyjednávání. Alternativně se podívejte, co jiného se Bethesda týká datum vydání Starfield. Možná budete také chtít ochutnat některé z nejlepších her, jako je Skyrim, pokud Morrowind není docela poškrábal svědění.

Ed Smith dříve z Edge, Vice a Polygon, Ed se připojil k PCGamesnu v roce 2022. Dělá všechno zprávy, zejména Fallout, Half-Life a Counter-Strike 2.

ESO nabízí bezplatnou horu, tetování a dvě korunní bedny Xanmeer s Amazon Prime Gaming a Xbox Game Pass

ESO nabízí bezplatnou horu, tetování a dvě korunní bedny Xanmeer s Amazon Prime Gaming a Xbox Game Pass

Události

ESO nabízí bezplatnou horu, tetování a dvě korunní bedny Xanmeer s Amazon Prime Gaming a Xbox Game Pass. Vše, co musíte udělat, je připojit Amazon Prime Gaming k vašemu účtu ESO. Máte čas na nárok na výhody až do září.

Nárok prostřednictvím Amazon Prime Gaming

Tím, že přejdete na tuto stránku.

Nárok přes X Box Game Pass
Pokud máte aktivní předplatné Xbox Game Pass Ultimate, můžete si také nárokovat odměny.

 1. Přejděte na svůj domácí řídicí panel Xbox a vyberte Game Pass
 2. Přejděte na výhody
 3. Najděte a vyberte ESO Perks (Cliff Ram Pack)
 4. Vyberte tlačítko nároku, abyste získali kód
 5. Vyberte kód uplatnění a zadejte jej do pole kódu
  1. Bude automaticky naplnit pole kódu-nezmění to
  2. Vyberte kontrolní kód a poté další
  3. Nakonec vyberte Potvrdit, abyste přijali své položky ve hře.

  Mount Windhelm Cliff Ram vypadá takto:

  Windhelm Cliff Ram Mount Eso

  Můžete si také prohlédnout dvě oficiální stránky ESO: Prime Gaming, Xbox Game Pass.

  Doufáme, že se vám článek o Free Loot pro ESO z Prime The Elder Scrolls Online je masivně multiplayer online hra (MMO) vyvinutá společností Zenimax Online Studios. Gaming and Xbox Game Pass.