Jak získat šarlatovou rudu v jádru Keeper, Core Keeper: Jak získat šarlatovou rudu – Gameskinny

Core Keeper: Jak získat šarlatovou rudu

Scarlet Ore je poslední úroveň rudy Core Keeper V této fázi včasného přístupu a musíte jej přimět, abyste vyrobili šarlatové bary pro ještě vyšší úroveň řemeslného vybavení.

Jak získat šarlatovou rudu v jádru

Scarlet Ore je jedním z nejvzácnějších kovů, které mohou hráči najít v jádru Keeper. Následující průvodce ukáže, kde.

Jak získat šarlatovou rudu v jádru

Redakční tým 2023-06-07 2023-06-08 Sdílet

Scarlet Ore je jedním z nejvzácnějších kovů, které mohou hráči najít v jádru Keeper. Následující průvodce ukáže, kde najít šarlatovou rudu v jádru.

Jak získat šarlatovou rudu v jádru

Scarlet Ore je k dispozici pouze během obsahu koncové hry a umožňuje hráčům vytvářet Scarlet Bars, které jsou potřebné k vytvoření některých z nejlepších zbraní ve hře. To stejně jako schopnost používat automatizaci a konstruovat automatizační tabulku.

Abyste našli Scarlet Ore, musíte nejprve porazit tři světové šéfy ve hře: Glurch, Ghorm a The Hive Matka. Každý z nich upustí klenot, který je třeba vzít do jádra a vložit do jejich příslušných svatyní – svatyně mají na ně název šéfa.

Tímto způsobem aktivuje centrální jádro, aby odemkl biom vnějšího biomu divočiny Azeos. Vydejte se na nově objevenou zeď a stiskněte E a získejte přístup k biomu.

Azeosova divočina je zelená biom, který je bohatý na šarlatovou rudu. Z jejích zdí můžete těžit hodně rudy, stejně jako rabování nepřátel a šéfů v biome.

Před vstupem do divočiny Azeos se velmi doporučuje vybavit brnění a Pickaxe na úrovni bronzu. Nezapomeňte také nosit nejlepší příslušenství vhodné pro zlepšení těžební síly.

Doporučená videa pro vás.

Dávejte pozor na lesklé skvrny na stěnách, aby se dostaly na šarlatovou rudu. Sbírejte co nejvíce a vezměte je zpět na svou základnu. Můžete roztavit své šarlatové rudy, abyste vytvořili šarlatový pracovní stůl. Tímto způsobem můžete vyrábět předměty jako Scarlet Pickaxe, Scarlet Sword, Scarlet Anvil, Scarlet Dagger, Automation Table, Scarlet Wall, Scarlet Fence a další.

Scarlet Ore označuje začátek fáze koncové hry jádra. Chcete -li tento obsah přežít, budete muset vytvořit nejlepší vybavení.

Core Keeper: Jak získat šarlatovou rudu

Přemýšlel, kde najít Scarlet Ore, aby vyrobil šarlatové bary v jádru? Tady je místo, kde to získat.

Přemýšlel, kde najít Scarlet Ore, aby vyrobil šarlatové bary v jádru? Tady je místo, kde to získat.

Scarlet Ore je poslední úroveň rudy Core Keeper V této fázi včasného přístupu a musíte jej přimět, abyste vyrobili šarlatové bary pro ještě vyšší úroveň řemeslného vybavení.

Abyste dostali ruce na šarlatovou rudu a následně Scarlet Bars, budete muset přeskočit několik obručí.

Jak získat šarlatovou rudu v jádru

V současné době existuje pouze jeden biom, který drží rudu: Azeosova divočina. Chcete -li se dostat na divočinu Azeos, musíte porazit všechny tři primární šéfy.

  • Glurch the Prugous Mass
  • Gromm Devourer
  • Matka úlu

Jakmile jste porazili všechny tři šéfy, můžete komunikovat s jádrem, abyste odemkli část duší obrazovky a získali schopnost Otevřete velkou zeď obklopující celé vnitřní kruh mapy.

V tomto okamžiku v raném přístupu je divočina Azeos jediným biomem mimo Velkou zeď. Nalezení šarlatové rudy je stejné jako nalezení jiných rud a není strašně obtížné. Dávejte pozor na kolíky v této oblasti, protože jsou obzvláště problematické na vnějším okraji.

Budete chtít sekat všechny květiny, které v této oblasti vidíte; Pravděpodobně budete chtít 10 starověkých peří Chcete -li získat skener Axeos The Sky Titan.

Chcete -li proměnit rudu na šarlatové bary, budete muset vytvořit a umístit peci, pokud jste to již tak neučinili (i když byste měli mít). Samotná tavíčka je vytvořena na Iron Workbench pomocí pěti plechových baru a pěti železných barů.

Scarlet bary otevírají dveře více než jen brnění a nástrojů. Hrst řemeslných stanic se také vyrábí pomocí Scarlet Bars a nastavení dopravních pásů je také vyžaduje.

Se znalostmi v ruce můžete nyní hledat šarlatovou rudu a postupovat na další úroveň craftingu. Podívejte se na naše další Core Keeper průvodci pro další pomoc.

O autorovi

Ashley Shankle

Ogryns jsou dobří chlapci. Jednoduché jako. Každopádně jsem v podstatě lidský tornádo a miluji Jank. Také jednoduché jako.