Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2, je Boneworks na Oculus Quest 2? PC Link Cable, Oculus Quest 2 Datum vydání

Je Boneworks na Oculus Quest 2? PC Link Cable, Oculus Quest 2 Datum vydání

Modding pro Bonelab lze provést pouze prostřednictvím Unity 2021.3.5F1, [18] [19] [20] pomocí interního SDK (souprava pro vývoj zdroje) [21] . Kód nelze upravit, ale nic jiného může, jako jsou avatary, položky, nepřátelé nebo úrovně. [22] Bude vydán alespoň jeden balíček SDK, který pravděpodobně obsahuje obsah startéru a funkce pro pohodlí modingu. Mody jsou k dispozici ve všech verzích hry, včetně samostatného úkolu 2.

Jak získat Boneworks na Oculus Quest 2

Oculus Quest 2 Boneworks

Boneworks je právě jednou z nejpopulárnějších her VR právě teď, z velké části díky tomu, jak zábavná je jeho experimentální fyzika hrát v boji, střelce. V této příručce vysvětlíme vše, co potřebujete vědět Běh kostí na Oculus Quest 2.

Získání Boneworks na Oculus Quest 2

V době psaní není možné stáhnout Boneworks přímo na váš Oculus Quest 2. Nezdá se také, že by existují žádné plány od vývojáře, které by Boneworks přivedly do bezdrátové náhlavní soupravy bezdrátového VR. Místo toho vývojář v současné době pracuje na novém projektu, který vezme rámec Boneworks a uvede jej do zcela nové hry pro Oculus Quest 2.

Jediným komentářem týkajícím se tohoto nového projektu od vývojáře byla aktualizace pokroku sdílená na Twitteru zpět v květnu 2021, kde byl odhalen vývojový tým, který hrál prostřednictvím sestavení toho, co zamýšlel ukázat a filmovat. Od té doby nebyla sdílena žádná další aktualizace projektu.

I když by to mohlo znít jako špatné zprávy, je zde stříbrná podšívka. Dokud máte počítač schopný hrát hry VR, můžete hrát Boneworks s vaším Oculus Quest 2 prostřednictvím Oculus Link nebo Air Link.

Přehrávání Boneworks na Oculus Quest 2 prostřednictvím quest link kabelu

Chcete -li přehrát Boneworks prostřednictvím odkazu, postupujte podle níže uvedených kroků:

 1. Otevřete aplikaci Oculus na počítači. Můžete si jej stáhnout zde, pokud jej již nemáte.
 2. Zapněte svůj Oculus Quest/ Quest 2.
 3. Připojte svůj kabel Oculus Link do USB 3.0 Port na vašem PC a druhý končí do slotu USB-C na straně náhlavní soupravy Oculus Quest.
 4. Když máte na svém Quest 2 zprávu „Povolit odkaz Oculus“, vyberte možnost „Povolit“ a poté se na své náhlavní soupravu Quest ponecháte na domovskou obrazovku Oculus PC v Oculus PC.
 5. Vyberte si z knihovny Boneworks a můžete začít hrát.

Hraní Boneworks přes Oculus Air Link

Boneworks Oculus Quest 2

 1. Otevřete aplikaci Oculus na počítači. Ujistěte se, že vaše náhlavní souprava Oculus Quest a PC jsou ve stejné síti Wi-Fi.
 2. Na počítači přejděte na „Nastavení“ v aplikaci Oculus, přejděte na kartu „Beta“ a ujistěte se, že je zkontrolována možnost „Air Link“.
 3. Přejděte na „Nastavení“ na svém úkolu Oculus a vyberte možnost „Air Link“.
 4. Vyberte počítač, když se objeví v seznamu a spusťte vzduchový odkaz.
 5. Vyberte si z knihovny Oculus „Boneworks“ a načtěte ji.

To je vše, co potřebujete vědět Jak hrát Boneworks na Oculus Quest 2. Další tipy, triky a průvodce na všem Oculus Quest, vyhledejte Twinfinite nebo najdete více našeho pokrytí níže.

 • Starfieldská důkazní břemeno: Kde najít všechna umístění důkazů
 • Jak lhaní funguje v lžích P
 • Dnešní Wordle #821 rady a odpovědi (18. září)
 • Pride of Nindo kódy (září 2023)
 • Kódy všech Pirates Dream pro bezplatné odměny Roblox (září 2023)

O autorovi

Chris Jecks

Chris je vedoucím editora Twinfinite. Chris je s webem a pokrývá herní průmysl osm let. Obvykle pokrývá nová vydání, FIFA, Fortnite a všechny dobré střelce pro web a nemiluje nic jiného než dobré pro kluby s kluby s chlapci. Chris má titul historie na University of Central Lancashire. Tráví své dny dychtivě čeká na vydání Bioshock 4.

Je Boneworks na Oculus Quest 2? – PC Link Cable, Oculus Quest 2 Datum vydání

Funguje Boneworks na Oculus Quest 2? Vše, co potřebujete vědět, vše na jednom místě.

IS Boneworks on Oculus Quest 2: Můžete hrát Boneworks s PC Link Cable a Boneworks Oculus Quest 2 Datum vydání

Je Boneworks na Oculus Quest 2? To je otázka, na kterou se mnozí klade, v důsledku rostoucí popularity tohoto experimentálního dobrodružství VR VR.

Nenechte se zmást titulem; Není to hra o tom, jak fungují osteoblasty. Poté, co se stal svou značkou na Oculus Rift a také k dispozici ve společnosti Steam, je rozumné, aby se lidé ptali, zda je k dispozici na nejpopulárnější náhlavní soupravě VR na trhu. Není to jediná hra, o kterou majitelé questů Oculus žádají. Hráči se snaží zjistit, zda je fasmofobie na Oculusu, nebo zda je Roblox také na Oculus Quest.

Je Boneworks na Oculus Quest 2?
Můžete hrát Boneworks s PC Link Cable?
Boneworks Oculus Quest 2 Datum vydání

Ale místo toho, abyste byli kostní hlavou, jste přišli na správné místo, abyste získali odpovědi na všechny vaše otázky týkající se Boneworks-Oculus Quest 2. Zde je to, o čem víme, je Boneworks na Oculus Quest 2 a dále.

Je Boneworks na Oculus Quest 2?

V době psaní není Boneworks k dispozici v obchodě Oculus Quest 2 Game. Přestože je hra k hraní na Oculus Rift a na PC přes Steam, musí ještě provést přechod na platformu Quest 2.

I když to může být zklamáním, na konci tohoto konkrétního tmavého tunelu je nějaké světlo. V rozhovoru s Oculusem režisér her Brandon Laatsch potvrdil, že:

Pracujeme na tom, abychom přivedli mechaniku a základní systémy Boneworks do Oculus Quest v zcela novém projektu, který budeme mít více před odstupem roku, jak rok pokračuje.

Spíše než být Boneworks je to místo toho nová hra s názvem Bonelab. Je k dispozici ke stažení na Oculus Quest 2 a prostřednictvím Steam.

 • Přečtěte si více:Sluchátka Bluetooth Oculus Quest 2: Jak připojit sluchátka k Oculus Quest 2

Můžete hrát Boneworks s PC Link Cable?

I když Boneworks není k dispozici přímo prostřednictvím Oculus Quest 2, je možné jej přehrávat prostřednictvím počítače pomocí kabelu propojení? Naštěstí je odpověď na tuto otázku ano. Pomocí kabelu Oculus Link můžete získat přístup k titulům Rift na vaší náhlavní soupravě Quest 2.

I když ztratíte svobodu zcela neomezené, skutečnost, že máte přístup k obsahu, který byl dříve nedostupný. Chcete -li připojit svůj quest 2 k PC, Oculus navrhuje následující kroky:

 • Otevřete aplikaci Oculus na počítači.
 • Zapněte svůj quest 2 nebo quest.
 • Připojte kabel USB 3 do USB 3.0 Port na počítači a poté zapojte druhý konec do náhlavní soupravy.
 • Ve VR vás přiměla zpráva, která vás přiměje Povolit přístup k datům. Vybrat Odmítnout. Pokud omylem „povolíte“ výzvu, musíte odpojit svůj kabel USB z úkolu a připojit jej zpět.
 • Když je vyzván Povolte odkaz Oculus, vybrat Umožnit Zahájení vzdáleného vykreslování pomocí odkazu Oculus.

Jakmile to bude hotovo, budete moci hrát na náhlavní soupravě Boneworks na vaší Quest 2.

Boneworks Oculus Quest 2 Datum vydání

V současné době se nezdá být plán přivést Boneworks přímo do úkolu 2. Vývojář hry, úroveň stresu Zero, vydal Bonelab – který má mechaniku a základní systémy Boneworks – na Oculus Quest 2.

To samozřejmě neznamená, že Boneworks nikdy nebude spuštěn na Oculus Quest 2. Může to přijít později v řádku, ale v tomto okamžiku se nic nepotvrzuje.

Pro více podobných článků se podívejte na naše hry, jak a VR.

Volitelné utajení je podporováno jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Bonelab

Procesor: Intel I5 7600 3.5GHz+
Paměť: 8 GB RAM
Grafika: GTX 1070 / 1660ti (6 GB VRAM)
DirectX: verze 11
Síť: Širokopásmové připojení k internetu(pouze pro stahování mod)
Úložiště: 20 GB dostupné místo (PC)
Úložiště: 2.6 GB dostupný prostor (Meta)

Všechno tady je o budování. O stvoření. S lávovým gangem je cokoli možné.

Bonelab (Původně oznámeno jako Projekt 4) je experimentální hra virtuální reality založená na fyzice vyvinuté a publikované na úrovni stresu Zero. Byl vyvinut pomocí motoru Unity a interního interakčního motoru 1Marrow a podporuje SteamVR, Oculus Desktop VR a Meta Quest 2. [1] Slouží jako nástupce Boneworks. [2] [3] Pozoruhodnou funkcí je podpora mod, která umožňuje hráčům přidat do hry vlastní položky, úrovně a avatary. Bonelab byl propuštěn 29. září 2022 za cenu 39 $.99 USD.

Obsah

Popis obchodu

Odsouzen k smrti, ztělesňujete vyvrženec uniklý osud. Objevení cesty k skrytému podzemnímu výzkumnému zařízení. Čeká řada náročných experimentů a objevů. Cesta k pravdě volá z prázdnoty.

 • Fyzika do jádra. Realistické fyzické systémy Boneworks se plně vylepšily a vylezly. Interagujte s herním světem s konzistentní důvěrou.
 • Viscerální boj VR. Pomocí různých zbraní na dálku, melee a exotické fyziky zapojte nepřátelská setkání s celou zbrojnicí, kterou máte k dispozici.
 • Být kdokoli, koho chcete. Custom Import Avatar vám umožňuje přehrávat se skrz hru, jak chcete, s fyzickými statistikami, aby se shodovaly.
 • Vrstvené vyprávění. Po objevení podzemní laboratoře ve městě Mythos budete mít přístup k různým herním umístěním včetně arén, překážkových kurzů, taktických pokusů, karantén, experimentálních režimů a generovaných úrovní uživatelů. Sběr předmětů, avatarů a vodítek z těchto míst vám umožňuje postupovat prostřednictvím záhadného příběhu.

Spiknutí

Odsouzen k smrti, ztělesňujete vyvrženec uniklý osud. Objevení cesty k skrytému podzemnímu výzkumnému zařízení. Čeká řada náročných experimentů a objevů. Cesta k pravdě volá z prázdnoty.” – Stránka Steam

Hra začíná ve Voidway. Hráč, jako polyblank, přizpůsobuje své fyzikální rozměry v neplatném zrcadle a poté používá avatar kostky k výběru svého rolnického avataru. Jakmile je vybrána, prázdnota zmizí na černou a objeví se smyčka. Avatar utáhne smyčku kolem krku, když svět zmizí do nebeského dosahu, středověkou vesnici ve fantasy zemi. Rozzlobený dav vesničanů a kultistů obklopuje šibenice, kde má být zavěšen avatar. Když je kovová podlaha odvezena, odhaluje pod ní velkou propast, avatar začíná udusit. V záblesku blesku se na dosah objeví dýka a hlas Jimmyho může být slyšet inzerující sílu nože. Avatar prořezává smyčku nožem a propadne do propasti níže.

Vzbudí se v jeskyni plné kostí a trosek. Sbírají lucernu, postupují přes opuštěné jeskyně a katakomby. Začnou dosáhnout nedokončených oblastí a objevují monochats, kteří zanechali vývojáři fantasy země. Nakonec uniknou do Mythos. Po cestě Jimmy nechává zprávy prostřednictvím rádií naladěných na jeho stanici, 98.6 Deadfm, mluví o svých vlastních zkušenostech, které porušují hranice . Avatar vstupuje do výtahu, který selže a vezme je do bonelabu. Zde prozkoumají šest modulů a jejich příslušných gamemodů, než pokračují v masivním vzduchovém městě Mythos City.

Poté, co bojoval s omniprojektory a věžemi, objeví Avatar Jimmyho nahrávací studio a osobně se s ním setká. Jimmy vyjadřuje obdiv a rozšiřuje pozvání k připojení k Lava Gangu, skupině anarchistů a modistrů, kteří chtějí kreativitu bez hranic. Uvádí, že avatar stále myslí jako hráč, a jako takový musí dokončit test. Poskytuje Avatarovi prázdný bodylog a žádá, aby ho naplnil těly. Jimmy teleportuje hráče na šest simulací, kde je získano šest avatarů. Poté Jimmy posílá hráče, aby vystoupil zpět do dosahu nebe, a pomstili se lidem, kteří se jednou pokusili zavěsit. Poté, Avatar se chystá na Jimmyho ruce, když je posílá do prázdnoty. Avatar se poté dostane do Jimmyho kabiny a je zahájen do lávového gangu. Poté jsou poháněny k neplatnému G114, kde se dostanou do hlavní nabídky. Jimmy je omluvně opustí a uvádí, že má jiného volajícího. Řekl jim, aby „začali budovat!„Jede odjede Bonelab.

Hraní

Bonelab je nástupcem Boneworks, s aktualizovanou fyzikou a zlepšenou funkčností a optimalizací. Může se také pochlubit oficiální podporou mod, od položek po úrovně po avatary. Postava hráče je také složitější, s plnou kolizí horního těla a složitějším skeletem IK. Fyzikální statistiky Avatara jsou určeny pokročilými výpočty, včetně jejich fyzikálních rozměrů, obvodu a měřítka rozsahu křídel, inseam a dalších (viz interakce 1Marrow Interaction Engine).

Avatary

v Bonelab, Pro protagonisty neexistuje žádná jedinečná kůže. [4] [5] Místo toho si hráči mohou vyměnit mezi avatary za běhu, buď s výchozím výběrem avatarů, nebo prostřednictvím svých vlastních, upravených avatarů. Avatary mají řadu fyzikálních vlastností, které jsou založeny pouze na rozměrech 3D modelu – statistiky, jako je rychlost, výška, tělesná síla a vitalita, se počítají 1Marrow. Ve hře existuje sedm základních avatarů (bez velikonočních vajec nebo DLC). Oficiální mody Avatar (ty schválené SLZ) jsou kánon do vesmíru, zatímco neschválené jsou kanonicky nezákonné v Mythosu. [7] [8]

Přepínání Avatar je nový mechanik zavedený v Bonelab. Změna vašeho avataru nejen změní váš vzhled, ale také vaši velikost, rychlost, sílu atd. Například, pokud má tělo vaší postavy krátké nohy, ale těžké tělo, budou se pohybovat pomaleji. Na druhé straně získáte více energie z distribuce hmotnosti. [9] To lze provést v reálném čase kvůli remappingu těla.

Systémy inventáře a Slo-Mo jsou stejné jako v Boneworks [10], ačkoli tlačítko zpomalení se chová jinak, protože se přepíná, dokud se nepřestanete pohybovat směrem. Nová funkce je vyhrazené tlačítko časopisu-eject [11] . Doby načítání jsou výrazně kratší Bonelab, kvůli lepší optimalizaci aktiv a menšímu využití paměti. [12] Například Nullbody (vykreslené jako dvě sítí s částečnými opacitami v Boneworks) Nyní je to singulární, pevný model, který výrazně snižuje požadovaný výkon vykreslování. [13] To umožňuje složitější techniky osvětlení, jako je objemové osvětlení pro PCVR [14] (Quest 2 nemůže zvládnout volumetriku a místo toho používá pečenou mlhu). [15]

Vozidla jsou nová funkce, přičemž na stránce Steam se zobrazují Go-Karts. [16] [17] Taxíky a minenecs se také objevují, ale nelze se řídit.

Mods

Modding pro Bonelab lze provést pouze prostřednictvím Unity 2021.3.5F1, [18] [19] [20] pomocí interního SDK (souprava pro vývoj zdroje) [21] . Kód nelze upravit, ale nic jiného může, jako jsou avatary, položky, nepřátelé nebo úrovně. [22] Bude vydán alespoň jeden balíček SDK, který pravděpodobně obsahuje obsah startéru a funkce pro pohodlí modingu. Mody jsou k dispozici ve všech verzích hry, včetně samostatného úkolu 2.

Rozvoj

Hra byla vyhlášena jako „Projekt 4“ 25. září 2019 v Oculus Connect 6. 18. dubna 2022 oznámil Brandon Laatsch, že projekt 4 měl být uveden na nadcházející meta Gaming Showcase. [23] [24] Uskutečnil se 20. dubna a byl propuštěn teaser, který odhalil titul Bonelab. Soundtrack produkuje Michael Wyckoff, který zveřejnil řadu Tiktoků odhalujících úryvky hudby pro hru. [25] Části soundtracku byly také zahrnuty do přívěsu pro vydání a komentáře pro uzel, který obsahoval téma Boneworks. 24. července to Brandon Laatsch oznámil Bonelab byl hratelný od začátku do konce, [26] a ta věc jako polský a funkční dotvarování byly jedinými zbývajícími faktory. 23. září vydal Brandon Laatsch přívěs o datu vydání pro Bonelab. Neočekávaně vydal na své stránce Twitter video [27] pro datum vydání, následoval videohry uzlu [9] . Datum vydání přívěsu uvádí datum vydání ve čtvrtek, je 29. září 2022 ve srovnání s datem vydání videa. V průběhu pandemie se Laatsch stal cílem pracovat na výrobě Bonelab Funkční na Meta Quest 2.