Jak získat Fortnite My Hero Academia Skins: Todoroki, Kirishima & Ashido – Charlie Intel, všechny mé hrdinové skiny ve Fortnite – Dot Esports

Všechny mé hrdinové akademie ve Fortnite

Fortnite byl vždy známý pro jeho četnou spolupráci, s Ahsokou z Star Wars v sezóně 4 Battle Pass pro kapitolu 4 a Khaby Lame Icon Skin k dispozici pro odemknutí.

Jak získat Fortnite My Hero Academia Skins: Todoroki, Kirishima & Ashido

Fortnite x Crossover My Hero Academia Crossover

Epické hry

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 obsahuje novou spolupráci s Anime My Hero Academia, Což přináší zbrusu nové kůže pro fanoušky oblíbené postavy Shoto Todoroki a další. Zde jsou všechny podrobnosti.

Fortnite byl vždy známý pro jeho četnou spolupráci, s Ahsokou z Star Wars v sezóně 4 Battle Pass pro kapitolu 4 a Khaby Lame Icon Skin k dispozici pro odemknutí.

Po spolupráci mé hrdinské akademie na začátku kapitoly 4 byli fanoušci žádáni o další postavy. Nyní se jejich přání splnila a sezóna 4 má zbrusu nový přechod na oslavu s fanoušky anime.

Článek pokračuje po reklamě

Projdeme všechno, co víme o novém kolážku Fortnite X My Hero Academia.

Článek pokračuje po reklamě

Fortnite x My Hero Academia Sinks BUNDLE & CENY

Můžeš koupit tři postavy mé hrdiny akademie z obchodu Fortnite Item Shop. Jako nové kosmetické kůže, které můžete vybavit.

Zde jsou ceny všech oblečení Fortnite X My Hero Academia:

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

 • Shoto Todoroki: 1 500 V-bucks
 • Mina Ashido: 1 500 V-bucks
 • Eijiro Kirishima: 1 500 V-bucks

Fortnite x My Hero Academia Sins

Shotto Todoroki titulky Druhé crossover mého hrdinského akademie.

Pokud si nechcete koupit každý outfit jednotlivě, můžete je získat jako součást různých balíčků. Shoto Todorkoi má svůj vlastní svazek pro 2 400 V-bucks, Zatímco jak Mina Ashido, tak Eijiro Kirishima jsou součástí svazku Kirishima & Ashido, který stojí, což stojí 2 800 V-Bucks.

Článek pokračuje po reklamě

Všechny položky ve Fortnite X My Hero Academia Crossover

Nákup těchto balíčků mé hrdinské akademie vám udělí přístup k různým kosmetickým předmětům, jako jsou jiné položky, jako jsou Blings, pickaxes, emoce, načítání obrazovek a další.

Článek pokračuje po reklamě

Zde jsou všechny položky v balíčku Shoto Todoroki:

 • Shoto Todoroki Outfit
 • Studené teplo zad bling
 • Cold-Hot Hitters Pickaxe
 • Chlapka letáka Coldburn
 • U.A. Uniformní zábal
 • Napůl studené napůl horké emote

Fortnite x My Hero Academia Sins

Kirishima a Ashido se připojí k akci ve druhém crossoveru mého hrdinského akademie.

Balíček Kirishima & Ashido obsahuje následující položky:

 • Outfit Mina Ashido
 • Pinky Pack Back Bling
 • Kyselá sekera pickaxe
 • Eijiro Kirishima Outfit
 • Red Riot Shield Back Bling
 • Červené vzpoury Thrashers Pickaxe
 • Kulturní festival Dance Emote

To je vše, co potřebujete vědět o tom, jak získat kůži Fortnite x My Hero Academia. Pro více informací o populární Battle Royale se podívejte:

Všechny mé hrdinové akademie ve Fortnite

Všichni tito hrdinové brzy přistávají na ostrově.

Obrázek prostřednictvím epických her

Moje hrdinská akademie zahájil převzetí Fortnite vesmír. S více a více Moje hrdinská akademie Skins, které se dostanou do bitvy Royale, připravte se na celou halu na sobě izuku midoriya oděv.

Věci, jako je rozbití Deku, prošly každým Fortnite zápas. Myslím, že je bezpečné říci, že se budou vracet. S úspěchem Naruto a dračí koule Ve hře to bylo jen otázkou času Moje hrdinská akademie měl na řadě. Zde je vše, co o každém potřebujete vědět Moje hrdinská akademie kůže v Fortnite.

 • Jaké jsou moje hrdinská akademická kůže ve Fortnite?
  • Izuku Midoriya
  • Všechna síla
  • Katsuki Bakugo
  • Ochaco Uraraka
  • Shoto Todoroki
  • Eijiro Kirishima
  • Mina Ashido

  Co Moje hrdinská akademie Kanby jsou v Fortnite?

  Stejně jako u minulých Anime Collabs, Fortnite přidal sedm kůží, které předvádějí některé z nejpopulárnějších postav ze školy. Tyto zahrnují Izuku Midoriya, All Might, Katsuki Bakugo, Ochaco Uraraka, Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima, a Mina Ashido.

  Izuku Midoriya

  Zatímco Young Midoriya se narodil bez výstřelu, všichni mohli vidět jeho potenciál a vštípit ho jedním pro všechny. Deku přichází s akční postavou All Collectible Back Bling a Blackwhip Ax Pickaxe, která je vyrobena z černé energie, se Izuku naučil používat v anime. Můžete také přepnout na jeho celý styl kapoty pomocí vestavěného emoce.

  Všechna síla

  Celá síla je symbolem míru ve světě naplněném darebáky, kteří doufají, že způsobí nepořádek a zoufalství. Tato kůže je dodávána s vestavěnou emocí, která umožňuje hráči transformovat mezi hrdinskými a menšími formami postavy.

  Přichází také s neustále inspirativním hlavním Nezu Back Bling a všemi Smite Pickaxe, který byl dříve uveden v přívěsu s kapitolou čtvrté.

  Katsuki Bakugo

  I když by mohl být zvenčí pichlavý, Bakugo tam vždy byl, když ho jeho přátelé potřebovali. Zdá se, že jeho dětská rivalita s Izuku je oba udržuje v chodu. Bakugo přichází se stylem hrdinového alt, který umožní hráči oblékat se na různá roční období. Má batoh granátu zpět bling a cluster Buster Pickaxe, který čerpá z jeho výbušných schopností.

  Ochaco Uraraka

  Ochaco má více síly, než se často věnuje uznání, nikdy se nevzdává v dobách, kdy je potřeba. S využitím její síly antigravitace se stává nezbytnou v mnoha situacích zachraňujících život. Hráči, kteří si koupí její pokožku, také získají posilovač uravity zpět bling a uravity Smsasher Pickaxe, oba zvýšili její síly.

  Shoto Todoroki

  Shotto Todoroki My Hero Academia Skin in Fortnite s alternativní kůží za sebou

  Perfektní kůže pro zmrazení vašich nepřátel. Pořiďte si ruce na kůži Shoto Todoroki a buďte připraveni na cokoli, když jste zdí nepřátelé doleva a doprava. S touto kůží Shoto Todoroki se budete cítit jako jeden z top u.A. hrdinové.

  Eijiro Kirishima

  Eijiro Kirishima My Hero Academia Skin in Fortnite s alternativní kůží na pozadí

  Jednoduše si nemůžete nechat ujít tento Eijiro Kirishima Fortnite kůže. Obě verze se více než vyplatí přidat do vašeho inventáře. Vidět Eijiro létat přes mapu s Deku Smash je pohled, který by většina hráčů byla nadšená vidět.

  Mina Ashido

  Mina Ashido My Hero Academia Skin in Fortnite s alternativní kůží na pozadí

  Uveďte běh pro všechny kapky MAYE Dodávka s kůží Mina Ashido. Rozbijte každý styl deku, a to vše, co je oblečeno jako Mina. Bohužel neexistují žádné pickaxes, které by mohly jít s tímto oblečením, ale rozhodně to stojí za V-bucks.

  Christian je spisovatel na volné noze pěti let, který byl s Dot Esports více než 15 měsíců, pokrývající Fortnite, General Gaming a News. Mezi jeho oblíbené hry patří Yakuza 0, The Witcher III, Kingdom Hearts 2 a Inscryption.

  Moje hrdinská akademie se vrací do Fortnite: Nové kůže a předměty

  Nové Fortnite Sezóna začala asi před třemi týdny a epické hry nyní přidávají svou první anime spolupráci sezóny. Populární Shonen Anime, moje hrdinská akademie, se vrací Fortnite se třemi novými kůže a novými/vracejícími se položkami. Skins obsahuje Shoto Todoroki, Eijiro Kirishima a Mina Ashido s dalším oblečením pro každého. Všechno nové pro moji hrdinskou akademii v Fortnite je nyní k dispozici, ve hře a v obchodě.

  Co je nového pro Fortnite x My Hero Academia?

  Již jsme založili tři nové kůže pro mou akademickou akademickou obci Fortnite. Každá kůže má alternativní kostým nebo oblečení, které volá zpět na anime. Todorokiho kožní sada je zdaleka nejvíce nejvíce, protože má také mystickou položku, která ho doprovází ve hře. Jeho svazek zahrnuje kluzák, slepý, pickaxe, emoce a zábal. Protože má v anime síly ohně i ledu, Fortnite představuje, že v jeho konstrukci kůže, zejména v zadním blingu, pickaxe a kluzáku. Pokud máte zájem o kůži Todorokiho se zády bling, je to 1 500 V-bucks. Balíček je 2 400 V-bucks, 900 V-bucks více pro čtyři další položky (Pickaxe, Emote, Wrap a Glider).

  Další dvě kůže, Kirishima a Ashido, nemají tolik kosmetiky jako Todoroki, ale stále mají alternativní kostým. Oba mají pickaxe a zpět bling, ale Ashido má emoci s názvem Culture Festival Dance, 500 V-bucks samostatně. Pokud chcete všechno pro Kirishima a Ashido (Back Blings, Pickaxes a Emote), svazek je 2 800 V-bucks v Fortnite Obchod s položkami. Jinak je každá kůže 1 500 V-bucks se zády bling stejně jako todoroki.

  Položky mé akademie Hero Academia ve Fortnite

  The Fortnite X My Hero Academia Collaboration se nezastaví na kůži. Nové položky jsou nyní ve hře s některými vracejícími se z předchozích Fortnite X My Hero Academia Collaboration. Novou mystickou položkou je ledová zeď, která se shoduje s vydáním Shoto Todoroki. Pokud znáte moji hrdinskou akademii, ledová zeď je jednou z Todorokiho sil nebo „vtípků“, jak to nazývá anime. Ledová zeď může být použita k zajištění krytu, je to odolná zeď, která se roztaví pouze tehdy, když je zcela zničena. Hráči najdou ledovou zeď ve všech může dodávat kapky, což se vrátí z předchozího Fortnite X My Hero Academia Collaboration.

  Ledová zeď bude k dispozici až do konce sezóny, 3. listopadu. Takže i poté, co nové kůže Hero Academia opustí obchod, bude ledová zeď a všechny zásoby kapky rozptýleny po celém Fortnite mapa.

  Další vracející se položka Fortnite je Deku’s Smash, který lze nalézt také ve všech kapkách. Je to silný útok, který jim jednorázové. Deku’s Smash bude k dispozici pouze do Patch V26.20. Fortnite je v současné době na Patch V26.10, takže hráči mají spoustu času na vyzkoušení Deku’s Smash Mystic Item, dokud se znovu nedostane do trezoru.

  Poslední část Fortnite X My Hero Academia jsou nové úkoly představující mystické položky Deku a Todoroki. Používání mystických položek v Fortnite dokončí určité úkoly. Všechny úkoly se nedívají zpět s jejich mystiky, takže si nezapomeňte pečlivě přečíst každý úkol. Dokončení úkolů odmění hráče s podporou XP, aby je přiblížil k dokončení Fortnite Battle Pass.

  Moje hrdinská akademie je zpět Fortnite asi devět měsíců po jejich první spolupráci. Je to nová sezóna Fortnite, Takže je to na rozdíl od naposledy, kdy byl Shonen Anime ve hře. Fortnite Pokračuje ve spolupráci s populárními nemovitostmi a jsem si jistý, že je více na cestě. Na co si myslíte o návratu mé hrdiny Fortnite? Budete si koupit některou z nových kůží? Dejte nám vědět v komentářích!

  Sledujte nás pro další pokrytí zábavy Facebook, Cvrlikání, Instagram, a Youtube.