Jak získat hlínu v Disney Dreamlight Valley | Gamesradar, jak získat hlínu – Disney Dreamlight Valley Guide – Ign

Jak získat hlínu

Pravděpodobně hledáte Clay v údolí Disney Dreamlight Valley, abyste dokončili Goofyho quest „Mysterious Wreck“. Clay však má spoustu dalších použití při vytváření receptů na nábytek a je hlavní složkou při výrobě cihel, které jsou potřebné pro konkrétní položky. Zde je seznam všeho, co můžete řešit pomocí hlíny:

Jak získat hlínu v údolí Disney Dreamlight

Disney Dreamlight Valley Clay

Disney Dreamlight Valley Clay může být vykopán v několika biomech a je nezbytný pro dokončení několika úkolů a tvorbu různých položek. Je to velmi snadný zdroj, jak se dostat, protože potřebujete jen lopatu a glade důvěry odemčené v údolí Disney Dreamlight Valley, i když najdete hlínu v jiných biomech. Jakmile máte kousky věcí, použijte je k vytvoření květináčů a cihel a pomozte Goofy v záhadném vraku quest. Zde je přesně to, jak si můžete získat nějakou disney Dreamlight Valley Clay a na co ji lze použít.

Jak najít Disney Dreamlight Valley Clay

Můžete vykopat hlínu v Disney Dreamlight Valley v Glade of Trust, Sunling Platereau a zapomenuté země. Stačí chytit lopatu a začněte kopat po zemi, abyste odhalili různé předměty. Clay nemá obzvláště vysokou míru poklesu, takže pravděpodobně sbíráte hvězdné mince Disney Dreamlight Valley a půdu – pokud hledáte bohatou půdu Disney Dreamlight Valley, budete muset podívat jinde jinde. Ačkoli, když Clay klesne, přichází alespoň ve shlucích po dvou nebo třech, což znamená, že byste ji mohli rychle rozdrtit i když strávili pár minut kopáním kolem.

Použijte stejnou techniku ​​v oblasti Frozen Heights k nalezení sněhových koulí Disney Dreamlight Valley!

Disney Dreamlight Valley Clay Crafting Recepty

Disney Dreamlight padající voda a ledové srdce

Pravděpodobně hledáte Clay v údolí Disney Dreamlight Valley, abyste dokončili Goofyho quest „Mysterious Wreck“. Clay však má spoustu dalších použití při vytváření receptů na nábytek a je hlavní složkou při výrobě cihel, které jsou potřebné pro konkrétní položky. Zde je seznam všeho, co můžete řešit pomocí hlíny:

 • Cihlový: 5 hlíny, 1 uhlí
 • Železný hrot a cihlový plot: 3 cihly, 2 železné ingoty
 • Kovový plot Spike: 2 cihly, 3 železné ingoty
 • Slunce pečená hliněná silnice: 1 hlína, 1 půda
 • Rozbitá vyřezávaná základna sloupu: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Rozbitá základna pilíře: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Květináče: 6 hlíny, 2 půda. Existuje také spousta jedinečných květináčů, které můžete vyrobit kombinací různých květin, které shromažďujete.
 • Jubilant Topiary: 5 hlíny, 5 půdy, 3 růžové květy
 • Nízký vyřezávaný sloup: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Kámen carving carving messy: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Messy oční řezba: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Mossy padlý sloup: 15 hlína, 50 kámen, 25 půdy
 • Rustikální hodinová věž: 200 hlíny, 100 kamenů, 100 tvrdých dřev, 30 železných ingotů

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Jak získat hlínu

Clay in Disney Dreamlight Valley není jen životně důležitým stavebním materiálem pro různé struktury na řemeslných stanicích, ale je také nutností, pokud jde o určité cíle úkolu. Tato příručka pokrývá, jak nejlépe zemědělskou hlínu v Dreamlight Valley a nejrůznější věci, pro které lze použít.

Kde najít hlínu v Dreamlight Valley

Clay Drop.jpg

Clay je k dispozici v Glade of Trust, Sunlited Platórea a zapomenutých zemí. Ačkoli určité skvrny země vypadají ve srovnání s travnatým trávníkem podobně jako hliněné hliněné.

Jak zemědělskou hlínu

I když neexistuje definitivní způsob zemědělské hlíny, existuje několik věcí, které můžete udělat, abyste zajistili, že jste co nejúčinnější.

Vždy vykopat novou půdu

Může se to zdát zřejmé, ale zdá se, že kopání na stejném místě přináší téměř žádné nové položky, takže jak časově náročné!

Přineste kopajícího přítele

Pokud se chystáte kopat na hlínu nebo jakýkoli jiný materiál, vždy stojí za to přinést kamaráda, kterého jste se rozhodli specializovat na roli kopání. protože to nejen zvyšuje vaši úroveň přátelství s nimi, ale také poskytují pasivní šanci vytvořit další materiály s každým úspěšným kopáním. Promluvte si s přítelem a vyberte si „Pojďme se!„Možnost, viditelná na obrázku níže.

Kopání přítele.jpeg

Na co lze Clay použít?

Pravděpodobně budete nejprve potřebovat hlínu v tajemném vraku hledání Goofyho, abyste opravili vor na oslnivé pláži. Ale hlavně jíl je klíčovým materiálem potřebným k řemeslným cihel.

Dalším požadavkem na hliněné hlině v pozdní hře je vzpomínka na Old Times Quest pro Minnie, ve které potřebujete 200 hlíny, abyste vytvořili rustikální věž s hodinami pro vesnici.

Hledám více? Podívejte se na naši stránku s návodem na hub, kde najdete všechny nejlepší tipy a triky, jak se dostat kolem obtížných segmentů, nebo našeho centra, abyste se ujistili, že můžete dokončit oblouk každé postavy.