Jak získat kořisti dobytí v Destiny 2 (a co koupit), Reddit – ponořte se do všeho

Vše o kořisti dobytí a jak je získat

Nájezdy drží některé z nejunikátnějších a nejúčinnějších vybavení v Destiny 2, ale někdy lze tyto položky obtížné farmovat. K boji proti tomuto boji existují kořisti. Tato měna Destiny 2 může být silným nástrojem pro zemědělství Endgame Gear, ale pouze pokud víte, kde ji najít a jak ji hospodařit.

Jak získat kořisti dobytí v Destiny 2 (a co koupit)

Nájezdy drží některé z nejunikátnějších a nejúčinnějších vybavení v Destiny 2, ale někdy lze tyto položky obtížné farmovat. K boji proti tomuto boji existují kořisti. Tato měna Destiny 2 může být silným nástrojem pro zemědělství Endgame Gear, ale pouze pokud víte, kde ji najít a jak ji hospodařit.

V této příručce se budeme zabývat tím, co kořistí je dobytí, co s tím můžete dělat, a samozřejmě, jak ji hospodařit.

Co jsou kořisti dobytí

Spoluzvězení dobytí je měna v Destiny 2, kterou lze získat pouze při dokončení setkání s nájezdy. Ve svém inventáři můžete uložit až 240 kořistí a použít je k nákupu různých raid kořistí.

Kde utratit kořisti dobytí

První místo, kde můžete použít kořisti dobytí, je na konci některých nájezdů. Hluboká kamenná krypta, trezor skla, slib učedníka a King’s Fall Raids má po závěrečném setkání kořistní mezipaměti, které vám umožňují koupit konkrétní nájezd z jejich příslušných nájezdů.

Pravidelné náklady na zbraně a brnění 20 kořistí dobytí, zatímco adeptové zbraně náklady 25. Všimněte si, že pro nákup konkrétních zbraní a brnění z mezipaměti je musíte nejprve přimět, aby od náhodně upadli z setkání.

Dreadnaught

Hluboká kamenná krypta a trezor skleněných prodejců vám také umožňují koupit další setkání s hrudník, která vám dává šanci na kořist, kterou jste nedostali. Tyto stojí 60 kořistí dobytí a jsou skvělým způsobem, jak odemknout zbraně a brnění za nákup. Slib žáka nemá tuto funkci.

Zde jsou všechny zbraně, které můžete získat prostřednictvím těchto mezipaměti (můžete si také zakoupit brnění):

Raidovy zbraně

Acasiova skvrna Stopová puška Adaptivní Legendární Speciální Sluneční Lightfall Ano Speciální Sluneční

PVE Kořen nočních můr nájezdů

– Deep Stone Crypt Raid

PVE Kořen nočních můr nájezdů

PVE Slib nájezdu učedníka

PVE Deep Stone Crypt Raid

PVE Klenba skleněného nájezdu

PVE + PVP King’s Fall Raid

PVE Slib nájezdu učedníka

PVE King’s Fall Raid

PVE + PVP Klenba skleněného nájezdu

PVE Slib nájezdu učedníka

PVP Klenba skleněného nájezdu

PVE + PVP Deep Stone Crypt Raid

PVE + PVP Klenba skleněného nájezdu

PVE + PVP Slib nájezdu učedníka

– Kořen nočních můr nájezdů

– Slib nájezdu učedníka

PVE + PVP King’s Fall Raid

PVE Kořen nočních můr nájezdů

PVE Kořen nočních můr nájezdů

PVE Klenba skleněného nájezdu

PVE King’s Fall Raid

PVE Kořen nočních můr nájezdů

PVE King’s Fall Raid

PVE + PVP Slib nájezdu učedníka

PVE + PVP Deep Stone Crypt Raid

PVE + PVP Deep Stone Crypt Raid

PVE Klenba skleněného nájezdu

PVE King’s Fall Raid

Památník ztracených světel

Dalším způsobem, jak používat vaše kořisti, je pomník ke ztraceným světelům ve věži. V tomto kiosku si můžete zakoupit některé z nejsilnějších exotik ve hře. Nabízejí desítky exotik, ale všimněte si, že exotika To náklady kořistí jsou exotiky nájezdu z nájezdů, které se klenuly.

To vše jsou exotiky, které si můžete koupit s kořistí dobytí (a exotických šifrů) prostřednictvím pomníku po ztracených světlech:

[Tabulka „42“ není nalezena /]

Nyní, když jsme zakryli kořist S-Tier, které můžete získat s kořistí dobytí, pojďme hlouběji do toho, jak získáte měnu.

Jak získat kořisti dobytí v Destiny 2

Získání kořistí dobytí je relativně jednoduché: Stačí hrát svůj oblíbený nájezd. Každý nájezd vám udělí určité množství kořistí; Novější aktivity však mají tendenci klesat více. Zde je seznam všech různých způsobů, jak můžete v současné době získat kořisti dobytí:

Nálet Zkažení na setkání Kazí na hruď
Kořen nočních můr 5 5
King’s Fall 5 5
Slib žáka 5 5
Trezor skla 5 5
Starší nálety 3 0

Kolik kořistí dobytí za nájezd?

Můžete očekávat, že při dokončení slibu učedníka nebo trezoru skla vyděláte až 30 kořistí dobytí, zatímco najdete všechny skryté truhly. King’s Fall vás může odměnit až 35 kořistí díky vysokému počtu setkání.

Kořen nočních můr:

 • Kořen nočních můr setkání Grant Pět Zkažení dobytí. To je nekonečně zemědělské.
 • Kořen tajných truhly pro noční můry grant Pět Zkažení dobytí. To dává kořist pouze jednou za charakter za týden.

King’s Fall:

 • Grant King’s Fall setkání Pět Zkažení dobytí. To je nekonečně zemědělské.
 • Grant King’s Fall’s Secret Truds Grant Pět Zkažení dobytí. To dává kořist pouze jednou za charakter za týden.

Slib žáka:

 • Slib učedníka setkání s grantem Pět Zkažení dobytí. To je nekonečně zemědělské.
 • Slib tajného hrudníku žáka grant Pět Zkažení dobytí. To dává kořist pouze jednou za charakter za týden.

Trezor skla:

 • Grant trezory skleněných setkání Pět Zkažení dobytí poté, co jste již tento týden dokončili. (Příklad: První z pohledu Oracles každý týden vám neposkytne kazí, ale následné dokončení bude)
 • Grant trezoru Glass ‘Secret Truds Pět Zkažení dobytí. To dává kořist pouze jednou za charakter za týden.

Legacy Raids:

 • Všechny Legacy Raids (v současné době hluboký kamenný krypta, zahrada spasení a poslední přání) Grant tři Zkažení dobytí na setkání.

Zatímco získávání pasivních kořistí těmito metodami je v pořádku, existuje několik způsobů, jak obhospodařovat měnu – o tom budeme mluvit v další sekci.

Zkažení farmy dobytí

Chcete -li na farmě kořit nejvíce optimálně, budete chtít opakovaně dokončit templární setkání v trezoru Glass Raid. Tato farma je nejen krátká a snadná: také získáte maximální počet kořistí na setkání (pět). Chcete -li to provést efektivně, budete chtít:

 1. Získejte kontrolní bod pro setkání templářů.
 2. Nechte svůj FireTeam Připojit se k vám při nájezdu, vyměňte si druhou postavu a poté se připojte ke svému FireTeam v nájezdu (tato metoda umožňuje dokončit setkání a přitom uložit kontrolní bod pro pozdější vyčištění!).
 3. Dokončete setkání poražením templáře.
 4. Vyměňte zpět k vaší první postavě.
 5. Opakujte kroky 2-4.

Chcete -li přidat k této metodě, můžete každý týden také chopit kořistí dobytí sólo.

Zkažení sólové farmy dobytí

Můžete rychle získat 15+ kořistí dobytí za týden sólo. Chcete -li to provést, kořist první tajnou hruď v slibu učedníka, kterého lze snadno dosáhnout na všech třech postavách každý týden.

Tato video show je vy přesně jak:

Navíc existuje několik dalších skrytých truhly, na které můžete dosáhnout sólo v jiných nájezdech, ale metody, jak se k nim dostat.

Toto vynikající video z Fallout ve skutečnosti pokrývá každou sólovou hruď, která je technicky možné najít sólo:

Tvůj tah

Nyní víte vše, co je třeba vědět o kořisti dobytí v Destiny 2, odkud je dostat tam, kde je použít. Ještě důležitější je, že nyní víte, že mohou být dokonce sólo chovány. 5 kořistí na hruď se může zdát jako nic, ale závod vyhraje pomalý a stabilní!

O autorovi

Andrew Sideris

S mým více než sedmi lety herních znalostí, šest měsíců zkušeností s psaním pro borůvky.GG a stovky borůvek, které již byly vedeny obsahem koncové hry. Andrew najdete na Twitteru.

3 komentáře

Kodiakboss 13. ledna 2023 v 6:19
Díky, nevěděl bych, co dělat bez této odpovědi
Bronz 30. dubna 2023 v 21:12

Pokud nejsem blázen, jsem si jistý, že můžete získat pouze 5 kořistí z nejnovějšího nájezdu. Právě teď je jedinou efektivní farmou Nezarec. Odpověď

Corpsefiend 13. května 2023 ve 2:33

Můžete získat 60 kořistí z truhly, sólo, za týden. 2 truhly ve VOD. U druhého uchopte Rhulk CP z D2Checkpoint a BacTrack (několik videí YT ukazující, jak se to dělá). 1 hrudník v Ron. Popadněte Nezarec CP z D2Checkpoint a BackTrack (také několik videí). 1 hrudník ve Vog Strand trivializuje většinu z toho pro ty nepříjemné s určitými manévry. Dělat na všech 3 znacích. Odpověď

Vše o kořisti dobytí a jak je získat

Takže jsem hospodařil a klenul 4 transfigurace (pro použití kelímku, můj hlavní minulý čas), plus měl jednu červenou hraniční pokles, když všichni chovali LW před pár týdny. Chtěl bych to vymyslet pomocí čtyř mých hlubokých harmonizátorů.

Problém: V tomto bodě jsem úplně zaniklý Raider. Zatímco jsem choval sakra z D1 Vog, abych se vyhnul osudu navždy 29 (úspěšně), v průběhu let jsem napadl stále méně a méně (bez týmu považuji LFG za obrovskou bolest RNG a mentálně stresující, a obvykle se necítí obrovská potřeba nájezdu) do bodu, kdy jsem se dotkl posledních několika nájezdů. Jsem úplně mimo smyčku. Takže hádejte co? Potřebuji kořist, abych hluboký přeměnil své transfigurace. Mám 13, potřebuji 60 (4×15). Je mi 47 krátký.

V podstatě jaký je nejjednodušší způsob, jak získat co nejrychleji 47 kořistí? Co zapadne, co nájezdy kazí? Rozumím nějaké kapce 5 a nějaké kapky 3 na setkání. Chápu, že nejnovější nájezd a Vog jsou dva, které kapky kazí, ale ne všichni ano. Proveďte všechny nájezdové hrudi také klesnou, pokud to také dělají setkání? Jak se do toho hraje?

Četl jsem komentář YT něco jako „Stačí udělat první setkání Vogu a získat první dva truhly Vogu, pak se poprvé setká s Ron. Na charakter. Snadné 60 kazí týdně “. Byla by to moje nejlepší strategie? Vím, že první setkání Vog je snadné Peasy a věřím, že první setkání Ron je také údajně. Stále potřebuji skupinu.

Předpokládám tedy, že to znamená každý hrudník VOG kapky 5 kořistí? Skutečný?

To ve skutečnosti zní dobře a je to moje předběžná strategie. Jaký je tedy nejlepší nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak získat 47 kořistí? Stojí za to obtěžovat s jakýmikoli sólovými truhly pro kořist? Raději bych to udělal sólo, i když to řekne 2x tak dlouho, ale pohrával jsem si s některými z těch sólových truhly a IMO, které jsou obvykle mnohem obtížnější a časově náročnější, než provést nájezd.

Úpravy: 63 kořistí získaných s užitečnými komentáři a kontrolním bodem templáře. Šlo to takto: 3x znaky = 15 z slibu hrudníku, 3x hrudníky = 15 Vog Templar Checkpoint s Hunterem (BackTrack pro 2, Gorgon Maze = 3). 2x Vog Templar BackTrack Truds každý Warlock/Titan = 10 každý x2 = 20 celkem. 20+15+15+13 již v inventáři = 63. Pěkný. Trvalo několik hodin, ale raději bych to než LFG každý den. Musel jsem „učit“ své hloupé já většinou na cestě, ale skoky jsou většinou samoobslužné pro zpětné sledování na Vogu.

Překvapuje mě, že na této taktice neexistují žádná videa, což znamená, že věci kontrolního bodu Vog Templar. Je to potenciální 80 kořistí týdně na Vogu.