Jak získat nejlepší kouzelnice v Minecraftu, jak Minecraft Enchanting Works a nejlepší kouzelnice získat | Gamesradar

Jak Minecraft okouzlující funguje a nejlepší kouzelnice

Chcete -li umístit více kousků na položku v Minecraftu, budou muset hráči použít kovadlinu. Okouzlující stoly neumožňují hráčům okouzlit položku více než jednou, ale hráči to však mohou udělat pomocí kovadliny.

Jak získat nejlepší kouzelnice v Minecraftu

Je zřejmé, že hráči budou chtít pouze umístit nejlepší kouzelnice na své položky Minecraft. Existuje několik různých kouzelníků, z nichž si hráči mohou vybrat, které budou upgradovat jejich zbraň.

Hráči budou nejprve potřebovat úroveň zkušeností, když okouzlíte v Minecraft. Okouzlující díla obchodováním s úrovněmi zkušeností pro kouzla. Hráči budou používat úrovně zkušeností k nákupu kouzla ve hře. Okouzlení lze umístit na předměty pomocí okouzlujícího stolu nebo kovadliny. Okouzlující stoly jsou vytvořeny pomocí čtyř bloků obsidiánů, dvou diamantů a jedné knihy.

Kovadliny jsou vytvořeny pomocí čtyř železných ingotů a tří železných bloků. K okouzlení pomocí kovadliny potřebují hráči kouzelnou úroveň knihy a zkušeností. Okouzlené knihy lze nalézt v pokladních truhly, v pevnosti, rybařením na jednoho, obchodováním s vesničanem. Hráči mohou také vytvořit jednu s nepatrnou knihou v okouzlujícím stole.

Hráči potřebují lapis a úroveň zkušeností, aby se okouzlili pomocí okouzlujícího stolu. Lapis lze snadno najít uvnitř jeskyní a rokle. Při otevření okouzlujícího stolu uvidí hráči seznam tří kouzel.

Pokud hráč právě vytvořil stůl, existuje možnost, že kouzla bude na minimální úrovni. Existuje však způsob, jak hráči zvýšit jejich úroveň kouzla na 30 (což je maximální).

Jak získat silnější kouzelnice v Minecraftu

Knihovna

Aby se hráči dostali silnější kouzelnice na okouzlujícím stole. Knihovníky zvýší úroveň kouzla na stole a maximální množství regálů poskytne hráčům maximální úroveň okouzlení.

15 knihoven by mělo být umístěno kolem stolu 5×5 a ponechat otvor pro dveře, aby hráči měli přístup ke stolu. Když je umístěno všech 15 regálů, zvýší se síla kouzelníků na stole.

Jak umístit více kousků na položku

Chcete -li umístit více kousků na položku v Minecraftu, budou muset hráči použít kovadlinu. Okouzlující stoly neumožňují hráčům okouzlit položku více než jednou, ale hráči to však mohou udělat pomocí kovadliny.

Pokud si hráč přeje přidat druhé kouzla k položce, budou to muset udělat zařazením enchanted knihy spolu s položkou, kterou chtějí okouzlit, uvnitř kovadliny. Mohou tento proces opakovat pomocí různých knih, dokud nebudou spokojeni s kouzelníky na položce.

Hráči mohou také kombinovat dvě ze stejných okouzlených položek, aby získali jednu položku s oběma kouzly. Například kombinace diamantového meče okouzleného ostrostí s diamantovým mečem okouzleným nerozbivým mečem vytvoří jeden diamantový meč vybavený ostrostí a nerozbitou.

Jak Minecraft okouzlující funguje a nejlepší kouzelnice

Minecraft Enchanting Table Header

Okouzlení Minecraft může být trochu komplikovaným procesem, protože budete muset vytvořit okouzlující stůl, vyrovnat se a získat spoustu dalších zdrojů. Přitom se ujistíte, že vždy získáváte nejlepší možné kouzla pro své nástroje Minecraft, které mohou zlepšit trvanlivost a ochranu, kterou získáte z brnění, umožnit vám sbírat jemné objekty bez jejich rozbití nebo zvýšit množství zdrojů Získáte z těžby. Je nezbytné, pokud se chystáte přijímat některé z tvrdších hrozeb hry, nebo pokud se chystáte udělat svou těžbu a řemeslné řešení co nejlukrativnější. Zde je to, co potřebujete vědět o okouzlení Minecraft, včetně toho, jak řešit a používat okouzlující stůl a jaké jsou nejlepší kouzelnice.

Jak postavit enchantment tabulku v Minecraft

Chcete -li okouzlit položky v Minecraftu, budete muset vytvořit enchantment tabulku. To vyžaduje diamanty, obsidián a knihu, která není vždy snadné vyrábět nebo najít. Pokud máte požadované materiály, uspořádejte je tak, jak jsou na výše uvedeném obrázku – kniha nahoře, obsidiánský blok uprostřed s diamantem na levé a pravé straně, pak obsidiánské bloky vyplní spodní řádek. Zde je přesně to, co potřebujete a kde hledat:

 • Diamanty x2: Diamanty se nacházejí hluboko pod zemí počínaje na úrovni Y 16 a stávají se běžnějšími, jak hlouběji jdete. Další informace naleznete v našem průvodci Minecraft Diamonds.
 • Obsidian Blocks X4: Obsidian lze nalézt přirozeně na místech, kde tekoucí voda splňuje statickou lávu, ale pokud nemáte štěstí, můžete vyplnit kbelík vodou a vyhodit jej na kaluž lávy, abyste si vytvořili vlastní. Obsidian musí být těžen diamantovým pickaxe!
 • Kniha: Lze vytvořit ze tří kusů papíru a jednoho kusu kůže. Papír je vytvořen z cukrové třtiny a kůže se primárně získává jako kapka z krav, koní, oslů a lamas. Můžete také najít knihy nebo materiály potřebné k jejich vytvoření, jako kořist ve generovaných strukturách, jako jsou vesnice a vraky lodí.
 • Lazurit: Přestože není vyžadován pro konstrukci okouzlujícího stolu, Lapis je nedílnou součástí aplikací kouzel na předměty, takže je nejlepší mít nějaké připravené! Získáte Lapis Lazuli z Lapis Lazuli Ore, který se nachází mezi Y-Level-64 a 64, přičemž y-úroveň 0 je pravděpodobné místo.

Jak okouzlit položky v Minecraft

Jakmile si vytvoříte Minecraft Enchanting stůl a umístíte jej na vhodné místo, budete moci okouzlit své nástroje a brnění, za předpokladu, že máte nějaké úrovně Lapis Lazuli a XP, které musíte utratit. Začněte umístěním položky, kterou chcete okouzlit – například Diamond Pickaxe – do prvního slotu Enchanting Table.

Nástroje Minecraft Netherite

Převeďte své okouzlené položky na nástroje Minecraft Netherite, aby byly ještě lepší

Poté vám bude představen seznam tří náhodných možností kouzelníka, které jsou opraveny, dokud není položka očarována – ani když vaše položka do jiné okouzlující tabulky nezmění seznam kouzelníků. Uvidíte, že každé okouzlení je na úrovni rovné nebo pod vaší aktuální úrovni XP a má přidružené náklady na Lapis Lazuli a XP. Úroveň kouzla je pouze požadavkem, takže neztratíte 30 úrovní výběrem Enchantment úrovně 30. Můžete také okouzlit knihu, která efektivně ušetří kouznutí.

Pokud si vyberete jedno ze kouzelníků ze seznamu, konzumuje úrovně XP a Lapis a vrátí vám nyní kouzelnou položku zpět. Existuje také šance, že lze použít další kouzlo, což je vždy pěkný bonus. Položka však může být okouzlena pouze pomocí enchanční tabulky Minecraft, takže pokud chcete na okouzlenou položku použít další kouzelnice, budete muset buď použít kouzelnou knihu, nebo ji zkombinovat s jinou okouzlenou položkou pomocí Anvil.

Jak zvýšit úroveň kouzla v Minecraftu

Existuje několik způsobů, jak zajistit, že v Minecraft získáte kvalitnější kouzlo. Neexistuje žádný požadavek na úroveň XP, aby se začal okouzlit v Minecraftu, ale vyšší úroveň XP znamená, že máte větší pravděpodobnost, že získáte vysoce úrovně kouzla. Je třeba si uvědomit, že tyto budou stále náhodné, takže to bude zahrnovat spoustu pokusů a omylů (a trpělivost!) získat přesné kouzelníky, které chcete. Chcete -li dále zvýšit potenciál kouzel Minecraft, měli byste umístit knihovny kolem svého enchantmentního stolu, protože to také zvyšuje účinnost kouzelníků, které může vytvořit.

Chcete -li maximalizovat účinnost svých kouzelníků, budete muset zvýšit svou postavu na úroveň 30 – maximální požadavek na nejlepší kouzelnice – a uspořádat 15 regálů kolem enchantmentové tabulky. Knihovna by měla být umístěna o dva bloky od stolu a ve stejné výšce nebo o jednom bloku výš a mezi nimi by nemělo být nic umístěno. Pokud knihovna tato pravidla nedodržují, nebudou mít žádný účinek.

Pokud nemáte materiály pro regály, není třeba se pohybovat nad úrovní 8 na vaší postavě, protože další úrovně neovlivňují sílu produkovaných kouzel.

Nejlepší kouzla v Minecraftu

Je třeba objevit mnoho kouzel Minecraft, a měli byste experimentovat s kombinace. S tím bylo řečeno, existuje určitá standout kouzelnictví, které byste měli určitě upřednostňovat. Zde jsou některé z nejlepších, na které je třeba dávat pozor na každou položku, o které si myslíme, že stojí za okouzlení:

Nejlepší Minecraft Pickaxe Enchantments

 • Nebluk III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Účinnost IV: Zvyšuje rychlost těžby o 40%. I když toto okouzlení může dosáhnout úrovně V, nemáme pocit, že by to stojí za to další úsilí potřebné k jeho dosažení, protože to nelze provést pomocí okouzlujícího stolu pro diamantové nástroje.
 • Oprava: Používá XP koule k obnovení malého množství trvanlivosti na položku. To může být užitečné pro prodloužení životnosti vašeho Pickaxe ještě více, ale znamená to, že budete obětovat zisky XP. Oprava je také okouzlení pokladu a nelze jej získat z okouzlujícího stolu
 • Fortune III: Umožňuje vám získat více kapek položek než obvykle z těženého bloku přidáním šance na přijetí dvojitých, trojnásobných nebo čtyřnásobných položek. To je zvláště užitečné pro těžbu vzácných materiálů, jako jsou diamanty.
 • Hedvábný dotyk: Způsobuje, že některé bloky klesají spíše jako o sobě než jejich obvyklé vypuštěné zdroje. To znamená, že křehké předměty, jako jsou skleněné bloky, lze těžit bez rozbití.

Nejlepší okouzlení meče Minecraft

 • Neblokovací III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Ostrost v: Zvyšuje poškození útoku na blízko. Nezbytné pro meč!
 • Oprava: Používá XP koule k obnovení malého množství trvanlivosti na položku. To může být užitečné pro prodloužení životnosti vašeho Pickaxe ještě více, ale znamená to, že budete obětovat zisky XP. Oprava je také okouzlení pokladu a nelze jej získat z okouzlujícího stolu
 • Rabování III: Zvyšuje množství položek poražených davů poklesne a zvyšuje šance, že jsou vyšší raritou.
 • Swords mohou také získat další bojové kouzla, jako je Požární aspekt II, který zasáhne davy a další hráče, když jsou zasaženi, a Knockback II, což je dobré pro udržení smrtících davů a ​​hráčů mimo dosah. To je dobré mít, ale ne zásadní.

Nejlepší kouzla minecraft lopata

 • Nebluk III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Účinnost IV: Zvyšuje rychlost těžby o 40%. I když toto okouzlení může dosáhnout úrovně V, nemáme pocit, že by to stojí za to další úsilí potřebné k jeho dosažení, protože to nelze provést pomocí okouzlujícího stolu pro diamantové nástroje.
 • Fortune III a Hedvábný dotyk jsou také k dispozici na lopatech, ale jsou mnohem méně užitečné kouzla. Fortune bude užitečné pro každého, kdo chce maximalizovat své zásoby hlíny nebo Flint.

Nejlepší quontmenty sekery minecraft

 • Nebluk III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Účinnost IV: Zvyšuje rychlost těžby o 40%. I když toto okouzlení může dosáhnout úrovně V, nemáme pocit, že by to stojí za to další úsilí potřebné k jeho dosažení, protože to nelze provést pomocí okouzlujícího stolu pro diamantové nástroje.
 • Fortune III, Hedvábný dotyk, a Ostrost v jsou také k dispozici na osách, ale jsou mnohem méně užitečné kouzla, které mají ve srovnání s tím, jak moc zlepšují pickaxe nebo meč.

Nejlepší Minecraft Bow Enchantments

 • Nebluk III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Nekonečno: Příď s tímto okouzlením při střelbě nekonzumuje šipky. K použití luku však ve svém inventáři potřebujete alespoň jednu šipku a trpí trváním lura.
 • Power V: Zvyšuje poškození vystřelených šípů.
 • Některé dobré, ale nepodstatné kouk Plamen a Punch II. Plamen zapálí vaše šípy, což způsobuje, že způsobí poškození požáru, a Punch II způsobuje davy a hráče, které zasáhnete šipkou.

Nejlepší rybářský prut Minecraft

 • Nebluk III: Zvyšuje životnost položky tím, že mu dává šanci vyhnout se ztrátě trvanlivosti.
 • Štěstí moře III: Zvyšuje vaše štěstí při rybolovu a dává vám větší šanci na nalezení pokladu a menší šanci na nalezení nezdravého.
 • LURE III: Snižuje čekací dobu, než se něco kousne do háku.

Nejlepší kouzla zbroje Minecraft

Za prvé, všechny vaše kousky brnění – to jsou vaše helma, hrudní deska, legíny a boty – měly by všechny mít Neblokovací III pro maximalizaci jejich trvanlivosti. Ochrana IV je také dobré mít ještě lepší snížení poškození, i když to vylučuje několik konkrétních onichů poškození, protože jsou mezi sebou nekompatibilní – Ochrana, Ochrana výbuchu, Ochrana střely, a Požární ochrana jsou všichni vzájemně vylučující, takže je na osobní preferenci.

Konečně, Thorns III může být také dobrým kouzlem pro všechny vaše kousky zbroje, protože to poskytuje šanci na škodu, které mají být vyřešeny davy a hráčům, kteří vám způsobí poškození. Thorns III však nelze získat z běžného Minecrafta okouzlujícího, takže se možná budete muset spokojit s trnem II. Thorns také způsobuje, že brnění ztratí větší trvanlivost, takže možná budete muset hodně opravit!

Několik kusů brnění může získat nějaké bonusové kouzla, která vám umožní přežít o něco lépe v méně pohostinných prostředích: Zde jsou konkrétní kouzelnice zbroje Minecraft, o kterých si myslíme, že jsou nejlepší:

Helma

 • Dýchání III: Zvyšuje množství času, který můžete přežít pod vodou, aniž byste se utopili na jednu minutu. Kombinujte s helmou želvy po dobu dalších 10 sekund podvodní přežití.
 • Aqua afinita: Odstraňuje trest rychlosti podvodního těžby.

Legíny

 • Swift Sneak III: Zvyšuje rychlost plížení na 75% pravidelné rychlosti chůze. Pokud plánujete výpravu do hluboké tmy, budete potřebovat toto okouzlení.

Boty

 • Fellos Falling IV: Snižuje poškození poklesu o 48%. Také hromady s Ochrana IV Pro větší snížení poškození pádu.
 • Hloubkový strider III: Zvyšuje rychlost pohybu ve vodě na normální rychlost chůze na zemi.
 • Frost Walker II: Při chůzi po vodě vytvoří pod nohama matné ledové bloky, aby vám zabránilo v pádu. Také vás dělá imunní vůči poškození magmatickými bloky a táboráky, pokud na ně vstoupíte.
 • Rychlost duše je další okouzlení, které můžete získat a které vám umožní rychleji se pohybovat na duši písku a duši, ale pokud neplánujete prozkoumat hodně nether, to není zásadní okouzlení.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.