Jak získat nekonečnou vodu v Minecraft, Minecraft Infinite Water je s tímto špičkou jen jeden blok | PCGamesn

Nekonečná voda Minecraft je s tímto tipem jen jeden blok

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Jak získat nekonečnou vodu v Minecraft

Stejně jako skutečný život je v Minecraftu nezbytná voda. Bez něj nemohou hráči pěstovat plodiny ani vyrábět lektvary a v některých případech je to jediný způsob, jak získat obsidián nebo jiné bloky. Ačkoli se nepoužívá k pití (ve vanilce minecraft), je to velmi důležité. Pravděpodobně nejpozoruhodnějším a nejobecnějším využitím vody je pěstování plodin.

Budování zahrady může být rozhodující pro hráče Minecraft, takže získání správných materiálů je důležitým krokem. Voda, zejména pokud je daleko, může být potíže, pokud hráči mají v úmyslu zaplnit dlouhou řadu děr pro jejich zahradu. Existuje způsob, jak vytvořit nekonečný zdroj vody v Minecraft a tady je návod, jak to udělat.

Získání nekonečné vody v Minecraft

První věc, kterou hráči budou muset mít, aby mohli sbírat vodu, je kbelík a zdroj. Většina míst v Minecraft má v blízkosti je malé vodní vodní vodní útvar, ne -li řeka nebo oceán. Poušť může to udělat složitější, ale nakonec se objeví zdroj vody.

Hráči budou potřebovat dvě kbelíky vody, takže pokud je počáteční zdroj daleko, může být užitečné mít připravené dvě kbelíky. Jeden kbelík vyžaduje dva železné ingoty k řemeslu, takže to není strašně drahé. Jakmile jsou obě kbelíky shromážděny, mohou hráči začít vytvářet svůj nekonečný zdroj vody.

Za tímto účelem budou hráči muset vykopat čtyři bloky na náměstí. Umístěte jeden kbelík vody do jednoho rohu nově vytvořené díry. Voda bude proudit kolem, ale nevyplní díru. Hráči pak mohou v případě potřeby doplnit svůj kbelík na počáteční zdroj.

Poté musí hráči umístit druhý kbelík vody do opačného rohu prvního kbelíku vody. Pokud to není v opačném rohu, nebude to fungovat a bude vyžadovat více kbelíků. Pak by se měl vyplnit na neproušený čtverec vody. Hráči mohou nyní vyplňovat své kbelíky z tohoto zdroje a vždy to doplní. Pokud se to nekonečně nenaplní, mohlo by to být zablokováno nebo hráč mohl nesprávně umístit počáteční vodní bloky.

Někdy doplnění trvá chvilku, takže se nezapomeňte nechat naplnit nekonečný zdroj vody, než si vezmete další kbelík. Mít nekonečný zdroj vody může být opravdu užitečný při budování rozsáhlé zahrady.

Další obsah Minecraft najdete na naší stránce na Facebooku!

Nekonečná voda Minecraft je s tímto tipem jen jeden blok

Minecraft Infinite Water: Minecraft jeskyně plná vody a mech

Zjistit, jak vyrobit nekonečnou vodu Minecraft co nejdříve je skvělý způsob, jak usnadnit zemědělství. To znamená, že můžete snadno vytvořit obsidiána, když najdete lávu, udělat řeky k cestování dolů a dokonce konstruovat výtahy. Můžete také použít vodu k automatizaci zemědělství, takže ve hře Chill Building ve skutečnosti není nedostatek využití vody.

Jeden redditor nás všechny daroval bez námahy, jak vyřešit naše potřeby vody díky jedinečné interakci mezi bloky Bonemeal a Water. Jednoduše vykopávají malou díru, položí vodu nad ní a pak použijí bonemeal k vytvoření řasy. To mění všechny bloky tekoucí vody na normální vodní bloky. Vše, co musíte udělat, je použít kbelík ke sběru nových bloků vody a jste zlatý.

V tuto chvíli můžete s tím také dělat, co chcete, protože jste v podstatě vytvořili vodu z ničeho, což znamená.

Všechno to funguje, jak vysvětluje IcePopcorn, kvůli stejnému mechaniku, který se „používá k výrobě bublinových výtahů“, který zahrnuje použití řasy k transformaci vodních bloků na zdroj vody. Stačí sklopte řasy na podvodním místě, které není zdrojovým blokem vody, který jej převede. To ve skutečnosti není to, jak voda funguje ve skutečném světě, ale naštěstí Minecraft není skutečný svět.

Nedávno došlo k množství užitečných objevů na Minecraft Subreddit, přičemž tato i radost z tiché lávy je blízko vrcholu našeho seznamu osobních oblíbených. Z YouTube samozřejmě přicházejí také spousta skvělých hacků Minecraft, přičemž jedno video v poslední době je Smorgasbord vynikajících ukazatelů pro více zavedených hráčů.

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

Jason Coles Jason tráví většinu času pobíhající po svých dětech nebo mazlíčcích, ale když hraní tráví většinu z toho, že se kolem ve Fortnite, Minecraft, posedlá hraním dopadů Genshin nebo hraním raketové ligy. Jeho práce najdete roztroušenou přes internet na webech, jako jsou Dicebreaker, NME a IGN.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.