Jak získat spektrální a projevené stránky na festivalu Destiny 2 S The Lost 2022 – DOT ESPORTS, Destiny 2 Spectral Pages: Jak na zemědělské spektrální stránky a získat manifestované stránky | VG247

Spektrální stránky Destiny 2: Jak na zemědělské spektrální stránky a získání manifestovaných stránek

To znamená, že můžete také hromadit spektrální stránky tím, že provádíte jiné aktivity, které se objevují v případě, že jsou výzvy. Pokud například provozujete stávky, můžete zasáhnout jak úder na palubu, tak okultní výzvy rituální události a získat spektrální stránky pro svůj čas.

Jak získat spektrální a projevené stránky na festivalu Lost Destiny 2

Destiny 2Festival The Lost 2022 si vypůjčil od svého předchůdce spoustu prvků, včetně přidání spektrálních a projevených stránek jako zdroje události. Obsahují silně ve smyčce aktivity akce a Destiny 2 Hráči, kteří jsou obeznámeni s měnami hry, mohou pochopit, kam spektrální a projevené stránky patří během akce, i když zmeškali festival ztraceného roku 2021.

Spektrální stránky jsou jednou z hlavních měn na festivalu ztracené smyčky a hráči se mohou ponořit do jedinečné aktivity akce, aby je transformovali s trochou práce a spousta bezhlavých zabití. Zde je návod, jak můžete získat nějaké spektrální a projevené stránky – a nejlepší farmy pro vaše spektrální stránky.

Jak vytvářet a vydělat spektrální stránky během festivalu ztracených

Spektrální stránky se získávají pouze při dokončení různých aktivit během festivalu ztracených, zatímco máte vybavenou masku událostí. Zde je několik aktivit, které mohou ukončit spektrální stránky:

 • Veřejné akce
 • Ztracené odvětví
 • Ztracená sektory legendy/mistra
 • Stávky a soumraky
 • Zápasy Gambit/Crucible
 • Nájezdy a dungeony
 • Odvahy věčnosti

Nejlepší spektrální stránky farmy v Destiny 2Festival ztraceného

Najít nejlepší spektrální stránky farmy v Destiny 2, Budete potřebovat aktivitu, kterou lze rychle provést. V našem případě jsme v Trostlandu přepracovali sektor Atrium Lost, který je jedním z nejkratších ztracených odvětví ve hře a je přímo v přistávací zóně. To platí, pokud vše, co chcete udělat, jsou zemědělské spektrální stránky.

To znamená, že můžete také hromadit spektrální stránky tím, že provádíte jiné aktivity, které se objevují v případě, že jsou výzvy. Pokud například provozujete stávky, můžete zasáhnout jak úder na palubu, tak okultní výzvy rituální události a získat spektrální stránky pro svůj čas.

Jak vytvářet a vydělat manifestované stránky

Poté, co jste se zásobili na spektrálních stránkách, je čas je projevit na projevených stránkách s trochou pomoci nějakého festivalu ztracené magie. Budete muset dokončit strašidelné sektory, abyste přeměnili své spektrální stránky na stránky manifestovaných.

Když děláte strašidelný sektor, narazíte na svolání kruhů, což je základní mechanik aktivity. Poté, co vy a váš tým se postavíte na předvolající kruh, všimnete si, že se začne vyplňovat lišta pro pokrok, stejně jako při převzetí kontroly nad deskou na veřejných akcích založených.

Postavte se uvnitř kruhu a vynořte bezhlavou, když se vyplní, a porážka to projeví některé z vašich spektrálních stránek. Porážka více bezhlavých v strašidelném sektoru znamená, že na konci dostanete více stránek pro projevy, takže nezapomeňte vyjmout co nejvíce, kolik můžete. Bezhlaví se budou časté, když procházíte aktivitou, tak je rychle vypálíte za další odměny (ale nezapomeňte uložit nějakou munici pro velkého šéfa na konci aktivity).

Po vymazání mise byste měli obdržet několik projevů, které můžete předat do knihy zapomenuté Eva Levante ve věži.

PEDRO IS DOT ESPORTS ‘Lead Destiny Writer. Od roku 2019 je spisovatelem na volné noze a Legend to má, můžete ho svolat pingací R-301 nebo ho vyzývat, aby provedl nájezd v Destiny 2 (i když pravděpodobně má horší štěstí než tým D2 dohromady). Když nestřílí Dregs, můžete vidět, jak vychovává mrtvé v Diablo IV, získání třetího parku v DMZ nebo selhání tajné loupeže v výplatě 3. Najděte jeho ramblingy na svém Twitteru @gpeddroperes.

Spektrální stránky Destiny 2: Jak na zemědělské spektrální stránky a získání manifestovaných stránek

Spektrální stránky Destiny 2: trojice lidí na sobě červenou, modrou, bílou a oranžovou brnění stojan na fialové pozadí

Pokud chcete maximalizovat své odměny na festivalu ztracených, musíte získat spoustu Spektrální stránky v Destiny 2 a převést je na projevené stránky. Jako obvykle u události Destiny’s Halloween se musíte zúčastnit určitých aktivit, abyste tyto stránky získali, ale to je jen část procesu.

V typické módě Destiny 2 musíte dokončit několik dalších kroků k přeměně spektrálních stránek na manifektované stránky, i když to není tak únavné, jak to zní. Tyto kroky zahrnují další aktivitu události, která vás odměňuje spoustou bonbónů, takže stojí za to udělat více než jen stránky.

Potřebujete několik desítek stránek, abyste plně uspokojili knihu ztracených a získali všechny odměny za vaše události, včetně nové pušky Mechabre, takže si v příštích několika týdnech plánujte odložit nějaký čas na farmářské spektrální stránky.

Spektrální stránky Destiny 2: Před fialovými svíčkami stojí starší žena na sobě zelené a bílé šaty. Textové okno vysvětluje, co je spektrální stránka

Nejlepší metody farmy Spectral Page Farm

Pokud chcete rychle získat spektrální stránky a samozřejmě to uděláte, vaše nejlepší sázka je Držení veřejných akcí. To zabere mnohem méně času než aktivity na seznamu skladeb a vy je můžete obhospodařovat téměř na každém místě pouhým přiblížením do oblastí události, když jezdí kolem několika minut.

Závada, která vám umožní hospodařit s devíti spektrálními stránkami hraním druhé mise v kampani Witch Queen s jiným hráčem, je také aktivní k datu zahájení akce. Díky YouTuber Aztecrossu si můžete prohlédnout, jak to udělat, ale mějte na paměti, že Bungie tuto metodu pravděpodobně opravte před ukončením události.

Pokud chcete také zemědělský bonbóny, pak Zápasy kelímku jsou způsob, jak jít. Získáte 235 bonbónů jen za účast, plus dalších osm bonbónů za každé zabití, které uděláte, což z něj činí jeden z nejlepších způsobů, jak vydělat bonbóny a chytit všechny odměny Evy v obchodě.

Jak transformovat spektrální stránky na manifektované stránky

Spektrální stránky Destiny 2: Animovaný muž stojí před podstavec, kde velká béžová kniha spočívá s uzavřenou obálkou

Jediným způsobem, jak přeměnit spektrální stránky na projevené stránky, je výzvou strašidelných odvětví a porážkou bez hlavy – ty obří s dýněmi posazenými na vrcholu krku dutin. Nevypracovali jsme vzorec toho, kolik stránek se jeden přeměňuje, ale pokud tuto událost vyčistíte porážkou nejméně 10 bez hlavy, zjistili jsme, že můžete převést tucet stránek.

Vezměte své projevené stránky zpět do věže a vložte je do knihy zapomenuté, která, pokud čelíte Evě Levante, je napravo od Evy. Zde můžete shromažďovat odměny, koupit si speciální průkaz s exkluzivními odměnami a zjistit, jaké další výzvy musíte dokončit.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Bungie následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit 4 další

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Osud 2 Book of the Forgotten: Jak získat spektrální stránky a projevené stránky vysvětleny

Jak odemknout novou tradici v rámci události Halloween.

Průvodce přispěvatelem Matthew Reynolds
Další příspěvky Diego Nicolás Argüello a Justin Koreis
Aktualizováno 20. října 2022

The Kniha zapomenutého je tomeomeomeomed, který se vrátil na festival ztracených 2022 v Destiny 2.

To musí být nakázáno pomocí dvou typů položek – spektrálních stránek a projevů pro projevy – které jsou získány z dokončení jak pravidelných činností, tak nových sezónních, pronásledovaných ztracených odvětví.

Níže se naučíte Jak získat spektrální stránky a Projednávané stránky Pro knihu zapomenutého v Destiny 2.

 • Kniha zapomenutého umístění: Jak odemknout knihu zapomenutého v Destiny 2
 • Jak získat spektrální stránky ve zkoumaných metodách farmy Destiny 2 a Spectral Page Farm
 • Jak získat projevené stránky v Destiny 2

Chcete -li odemknout knihu zapomenuté, musíte dokončit úkol Evy Levante, pryč, ale nezapomenout, který je poprvé získán ve věži.

Odtud najdete knihu vedle Eva – snadno zmeškané, když je poblíž pronásledovaný ztracený sektor totem.

Poté, co jste dokončili pryč, ale nezapomenuté, pak můžete knihu pokračovat v přípravě knihy. Máte pouze do konce letošního festivalu ztracené události, abyste ji dokončili! Mějte na paměti, že událost zpochybňuje festival ztracených requries Progress ve svazku 2 knihy zapomenuté. Nejlepší je zaměřit své úsilí nejprve odemknout tuto sekci.

Jak získat spektrální stránky ve zkoumaných metodách farmy Destiny 2 a Spectral Page Farm

Chcete -li získat spektrální stránky, které jsou způsobem, jak vytvořit stránky pro projevy, musíte dokončit aktivity napříč hrou Při nošení festivalové masky (toto je důležité!) kde po dokončení klesnou.

 • Aktivity seznamu skladeb, jako jsou stávky, kelímek, Gambit (3 za dokončení)
 • Veřejné akce v hlídkových oblastech (2 nebo 3 za hrdinské dokončení)
 • STRIKES NOUTHFALL (5 za dokončení)
 • Sezónní aktivity, včetně Ketchcrash a expedic (5 na dokončení).
 • RAID (2 za sekci).

Jaké jsou tedy nejrychlejší zdroje? Doporučujeme veřejné akce na EDZ, které lze dokončit během několika minut a poskytnout vám každý 2-3 stránky. Jinak vám hraje některé z rychlejších režimů kelímku (chaos nebo rachot). Nejsou to zdaleka tak rychlé jako výše uvedené metody zemědělství, jsou stále rychlejší než většina ostatních aktivit na seznamu skladeb, pokud chcete získat co nejvíce stránek.

Období hluboké je tady vedle úkolu do hloubky. Můžete vědět také rybařit! Nezapomeňte dávat pozor na ztracený sektor a plán rotace výzev King’s Fall Challenge!

Jak získat projevené stránky v Destiny 2

Stránky projevené se používají k vytvoření nových položek tradice v knize zapomenuté. Stránky můžete získat pouze tím, že budete mít spektrální stránky ve svém držení a poté porazit bezhlavé v nové strašidelné aktivitě ztracených sektorů.

Tito nepřátelé musí být předvoláni pobytem na rituálních místech, která se během aktivity na pár sekund vytvoří. Poté se uskuteční boj.

Pro každou bezhlavou bezhlavou, kterou se vám a vašim squadmates podaří sundat, bude spektrální stránka převedena na manifestovanou stránku. Projevy se pak používají v knize zapomenutých odemknutím úryvků příběhu.

Před zahájením strašidelného ztraceného sektoru byste měli být schopni převést nejméně 10 stránek na relaci, abyste vám poskytli představu o tom, kolik byste měli mít ve svém inventáři.

Stojí za zmínku, že kromě odemknutí bitů příběhů v knize zapomenuté a přeměny spektrálních stránek na projevené stránky se výrazně zvyšují zbraně. To znamená více šancí na získání nových rolí Jurassic Green Pulse Rifle, Braytech Werewolf a Horror Story Auto Rifles a Mechabre Sniper Rifle.

Bez ohledu na vaši metodu výběru, ujistěte se, že si vezměte odměny z Evy Levante, než skočíte do jakékoli činnosti!

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Blockbuster následovat
 • Destiny 2 Sledujte
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • Následujte sci -fi
 • Střelec následovat
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Matthew Reynolds editoval průvodce a další užitečné věci v Eurogameru v letech 2010 – 2023. Když to nedělal, byl venku a o hraní Pokémon Go nebo pokračoval v hromadění své sbírky Amiibo.