Jak získat trident v Minecraftu, jak získat trojzubci v Minecraft | Diamondlobby

Jak získat trojzubku v Minecraftu

Po opravě by hráči měli jít na nabodnutí a nerozbitné kouzla. Ten zvyšuje trvanlivost tridentů o 100%, 200%a 300%, v závislosti na jejich úrovni.

Jak získat trojzubku v Minecraftu

Nalezení tridentů může být obtížné v Minecraftu, protože je nemohou být vytvořeny a velmi vzácné.

Tridenty byly přidány do Minecraft ve vodní aktualizaci. Ve srovnání se všemi ostatními zbraněmi ve hře je Trident jedinečnou zbraní a jednou z nejvzácnějších předmětů. Bojující vodní davy pod vodou mohou být děsivé. Hráči musí udržovat dýchání pod kontrolou a nemohou používat luk pod vodou. Tridenty jsou perfektní zbraní pro podvodní bitvy.

S nabodnutím v kouzlu může tridenty způsobit masivní poškození vodních zvířat. V deštivém dni mohou hráči létat pomocí riptide-zálohovaného trojstalu. Pomocí okouzlení nasměrování mohou během bouřky svolat údery blesku na davy. Zde je to, jak mohou hráči získat tuto mocnou zbraň.

Získání trojfikálu v Minecraftu

Bohužel neexistuje žádný způsob, jak vytvořit trojzubku v Minecraftu. Jediným způsobem, jak je získat, je zabití utopeného. Existuje 0.53% šance na získání trojfikátního po zabití utopeného držení Trident. Hráči mohou zlepšit své šance pomocí rabování meče III pro zabití těchto davů.

Utopené se může vynořit v řekách a biomech oceánu. Hráči mají větší šanci najít tyto vzácné davy v oceánech než řeky. Utopeno jako se rozčilit v tmavých oblastech oceánů. Biom hlubokého oceánu je vynikajícím místem k nalezení utopení.

Bohužel ne všechny utopené tření s trojzubcem v ruce. Pouze 6.25% utopeno [15% na podloží] vyvolá Trident. Hráči budou muset hodně prozkoumat, aby našli jediného trojfikálu.

Efektivní způsob, jak získat tridenty v Minecraftu, je vytvoření farmy Trident. V této hře jsou farmy pro téměř všechny položky. Tento utopený farmářský design YouTuber Chapman může efektivně poskytnout 3-4 tridenty za hodinu.

Trident: Okouzlení a použití

Nalezení trojzubce je grind, ale poté je použití správných okouzlení na prvním místě. Existuje mnoho typů kouzel pro trojzubci a každý mu dává významný buff.

V Minecraftu je k dispozici sedm různých kouzelníků: nabodnutí, kanály, riptid, nerozbita, oprava, loajalita a kletba zmizení.

Oprava je první kouzelníci, kteří by se hráči měli dostat na tyto zbraně. Tridenty upuštěné utopenými mají velmi nízkou trvanlivost. Mohli by se odtrhnout od několika hodů a útoků na blízko, takže hráči mohou opravit tridenty v žádném okamžiku pomocí opravného.

Po opravě by hráči měli jít na nabodnutí a nerozbitné kouzla. Ten zvyšuje trvanlivost tridentů o 100%, 200%a 300%, v závislosti na jejich úrovni.

S narušujícím okouzlením budou hráči schopni způsobit větší poškození vodních dav, jako jsou utopené, strážci a starší strážci.

Hráči mohou okouzlit své tridenty buď nasměrováním nebo riptidem. Pomocí bývalého mohou svolat Lightning na jiné hráče a davy v bouřce.

Tímto způsobem mohou hráči proměnit popínače na nabité popínavé popínavé a získat dekorativní davové hlavy. Enchantment riptide umožňuje hráčům létat během deště nebo cestovat pod vodou rychleji.

Jak získat trojzubku v Minecraftu

Diamondlobby

Snášející zbraně v Minecraftu mohou výrazně zlepšit hru.

V PVP budete moci lépe porovnat soupeře a v Singleplayer přežijete déle. Tridenty jsou spolehlivé nástroje pro boj, zejména ve vodnatém prostředí.

Kromě toho je pro tridenty v Minecraftu k dispozici mnoho kouzel; Pochopení toho, co každý může udělat a jak cenné jsou pro konkrétní kontexty, je životně důležité. Po nalezení trojzubce jej budete moci vylepšit použitím kouzel.

V závislosti na kontextu může Trident těžit ze specifických kouzel, která by do hry nehodila zřetelnou situaci.

Proto si musíte vybrat herní plán a pak bude snazší vědět, jaké kouzelnice vyhovují vašemu trojzubci lépe.

Nejprve však diskutujeme o tom, jak získat trojzubku v Minecraftu.

Rychlá navigace ukázat

Trojzubec

Trident je nejvšestrannější zbraň v Minecraft. Můžete jej použít pro bitvy na blízko a dlouhodobě.

Hlavními rysy, které vytvářejí všestrannou Trident, jsou jeho vynikající výkon při útocích na melee, což způsobuje tolik škod jako vysokoškolské meče a jeho dlouhodobá užitečnost.

Můžete hodit trojzubci držením pravého tlačítka a zaměřením.

Pokud jde o rozsah, tridenty mohou pokrýt přiměřenou vzdálenost a mít užitečnou rychlost projektilu. V tomto smyslu jsou cenné dlouhé a krátkodobé alternativy, které provádějí nadprůměrné na obou typech boje.

Přesto byste mohli mít prospěch z lepšího používání tridentů jako zbraní na melee. Po spuštění trojfikálu vůči nepříteli ho budete muset získat z podlahy. Takže byste se mohli na několik sekund neozbrojit, což může být během bitvy nebezpečné.

Použití pro melee takové překážky nepředstavuje.

Získání trojzubce

V Minecraftu neexistuje způsob, jak vytvořit trojzubci. Jedinou metodou, jak získat tuto položku, je prostřednictvím davových koření.

Jediným typem davu schopného upustit od Tridentu je utopený, konkrétněji, přirozeně generovaný. Přesto, i když se organicky třpytí, utopené mají 25% šanci mít v ruce trojfikátní.

Ačkoli mají šanci na tření s trodejnem, šance, že je po smrti upustí.5%. Takže, i když nalezení utopeného ovládání Tridenta je dostatečně náročné, musíte se spolehnout na hodně štěstí, abyste z nich vyrazili Trident.

Naštěstí můžete tyto šance zvýšit tím, že budete mít rabování kouzla. Pro každou úroveň rabování, které máte, se šance na získání vypuštěného trojzubce z utopeného zvyšuje o 1%.

Existuje malá šance na to, že by byl očarován trojficient.

V PVP můžete získat tridenty jinou metodou: od hráčů.

Tridenty jsou házetelné objekty, což znamená, že je třeba je vyzvednout po spuštění. V SinglePlayer nemůže hráč vyzvednout utopené tridenty. Je však možné vyzvednout Trident Hozen jiným hráčem v multiplayeru.

Utopený

Jak jsme viděli, je možné získat pouze trojzubci rabováním z utopeného v režimu pro jednoho hráče. Přesto zabíjení těchto davů nezaručuje, že dostanete Trident.

Chcete -li zvýšit své šance na získání Trident, budete muset rychle najít způsoby, jak rychle přistupovat k utopení. Nejprve však pochopte biom tohoto tvora, kde ho najdete hojně. Je také důležité znát metody zemědělství těchto davů.

Utopené se objeví v oceánských biomech; Přesněji se přirozeně vynoří v hloubkách, kde se úroveň světla rovná nule. Najdete je také na řekách a jeskyních odkapách za stejných okolností na úrovni světla.

Hlavní strukturou, kterou najdete utopené, jsou však podvodní zříceniny.

Obvykle se na dna oceánu vynořují ruiny a obecně obsahují zničené domy a věže. Často budou mít několik zářících bloků, takže je vyniká a snadnější je vidět.

Minecraft umožňuje farmovat jakékoli davy prostřednictvím jednoduchých nebo složitých mechanismů, zahrnuté utopené.

Utopená farma musí mít správnou strukturu pro sklizeň přirozeně se utopená, aby získala tridenty. Je nezbytné si uvědomit, že tyto typy davů nemají „blok spawnerů“, jako jsou zombie, pavouci, atd.

Utopená farma

Existují různé typy zemědělských struktur soustředěných kolem sklizně přirozeně se utopené. Ačkoli některé davové farmy mohou pracovat pro většinu typů davů, utopené fungují odlišně a vyžadují odlišné metody. Podívejme se na příklad.

Aby se tato utopená farma stala, budete potřebovat:

 • 109 Stavební blok
 • 56 Obsidian
 • 34 Sklo
 • 30 Trapdoor
 • 12 píst
 • 12 Observer
 • 12 řetězec
 • 12 Poznámka
 • 12 Soul Sand
 • 12 Hopper
 • 6 Fence Gate
 • 4 želví vejce
 • 2 hrudník
 • 1 deska
 • 1 pazourek a ocel
 • 5 houby
 • 192 dočasných bloků (nečistoty nebo sklo)

Najděte ideální místo pro stavbu farmy. V tomto případě to musí být v biomu hlubokého oceánu; Budete to muset umístit na dno oceánu.

Začněte vytvořením skleněné platformy 5 × 5. Poté spočítejte dva bloky nad ním a proveďte plošinu s vysokou stěnou dvou bloků.

Nyní vytvořte čtyři sousední portály pod každou nástěnnou linií. Poté zavřete vnitřní vchody portálu kamennými bloky a zakryjte střechu struktury. Budova by měla udržovat svůj čtvercový tvar, takže umístěte kameny nebo jakýkoli jiný stavební blok, který používáte v rozích.

Je nezbytné, abyste ve středu struktury zanechali „tunel“. Po dosažení výše uvedeného nastavení můžete zavřít celou střechu.

Nyní se vraťme na spodní část struktury; Na prostor mezi skleněnou platformou a kamennými stěnami umístěte brány plotu. Dále dejte pasti spojující brány plotu.

Nyní osušte interiér struktury houbami. Můžete se dostat dovnitř uzavřené oblasti rychlým rozsvícením skrz Trapdoor. Stiskněte „Ctrl“ a plavat přímo.

Po vysušení celého prostoru umístěte do středu platformy čtyři želva. Utopený pocit přitahoval želví vejce, takže se nenechte vystrašit, pokud začnete slyšet jejich gurgly zvuky po umístění vejců.

Dále přidejte tři bloky do horní části exteriérů portálu.

Poté spočítejte jeden blok dále a umístěte níže tři pozorovatele. Pozorovatelé musí čelit struktuře. Přidejte kameny sousedící s pozorovateli; Pod kameny umístíte bloky poznámky.

Nyní položte tři písty směřující k portálu pod pozorovatelé a sousedíte s poznámkovými bloky. Tento proces musíte provést na všech portálech.

Zavřete rám struktury umístěním tří kamenných bloků do každého horního rohu a připojením pozorovatelů každého portálu.

Nakonec osušte prostor mezi portály a pozorovateli před nimi. Voda uvnitř prostoru musí proudit tak, aby proudy přicházely ze stran a tiché vody sedí uprostřed. Viz. níže:

Tuto tvorbu vody můžete dosáhnout vyplněním prostoru mezi pozorovateli jakýmkoli druhem stavebního bloku a poté je rozbijí.

Dokončete umístěním řetězců před pozorovateli. Opakujte proces na všech portálech.

Nyní položte tři bloky duší na plošinu dolní skleně. Musíte nastavit duši písku, abyste zůstali na úrovni „y“ pod skleněnou platformou, takže vykopejte jeden blok a umístěte je.

Poté aktivujte všechny portály s pazourkem a kamenem. Poté se dostanete ke střeše struktury a jděte nahoru 115 bloků. Takže hodnota „Y“ střechy + 115. Po dosažení nadmořského bodu postavte malou platformu.

Toto bude vaše oblast AFK. I když je mechanismus aktivní, vaše postava může zůstat v tomto „bezpečném místě“ bez přerušení kusu, kde se nachází zemědělská struktura. Chcete-li lépe porozumět tomuto konceptu, zkontrolujte náš článek související s kusem.

Najděte jakoukoli půdu poblíž vaší polohy, vytvořte si portál, aktivujte jej a vezměte na vědomí souřadnice spodního obsidiánského bloku. Po dosažení Nether zničte portál, kterým jste právě prošli.

Budete muset rozdělit souřadnice, které jste napsali osm.

Udělejte to pouze s hodnotami „X“ a „Z“. Hodnota „Y“ by neměla vstoupit do rovnice. Výsledná souřadnice je místo, kde budete muset vytvořit nový portál. Dostat se k tomu, udělat portál a naskočit.

Stisknutím F3 zkontrolujte souřadnice.

Je nezbytné, aby portál nether, který vytvoříte, zůstanete na přesných hodnotách souřadnic, které získáte. Vezměte tedy souřadnici „cíleného bloku“ pro informaci, kterou najdete na pravé straně obrazovky F3.

V nadsvětí se vraťte ke struktuře a poznamenejte si souřadnice z kteréhokoli z jeho portálů. Udělejte to podobně podobně jako naposledy kontrolou spodního bloku obsidiánů. S ohledem na tato čísla se vraťte na Nether, vydělte hodnoty „X“ a „Z“ osmi a dosáhněte souřadnic.

V tomto místě sestavte nový portál; Toto bude portál, kde projde utopený.

Mechanismus tedy bude fungovat tím, že láká přirozeně vynořené utopené vejce želvy, tlačí je do portálů a přepravou je skrz.

Poté, na portálu, který jste naposledy postavili v Nether, vytvořte konkrétní typ prostoru, abyste se utopili a zabili je a zabili je.

Trident Enchantments

Neexistuje žádný jiný způsob, jak získat tridenty než rabování od hráčů nebo utopených. Přesto však existují různé způsoby zajištění toho, že získáte trojzubci.

Zlepšíte své šance na získání trojfikálu kouzelníky tím, že okouzlíte meč s rabováním. Jak bylo uvedeno výše, můžete zvýšit šance na upuštění trojzubce z utopeného o 1% na úroveň rabování.

Vzhledem k tomu, že rabování kouření může upgradovat až na třetí úroveň, můžete zvýšit své šance na upuštění trojfikátního z utopených na 11.5%.

V jiné situaci se tridenty mohou rychle ztratit; Jsou to házení, což znamená, že je můžete hodit někam nemožné dosáhnout. Abyste se ujistili, že budete mít záda Trident bez ohledu na to, kde ho hodíte, okouzlujte to s věrnostní vlastností.

Věrnostní okouzlení způsobuje, že Trident automaticky najde hráče poté, co byl vyhozen. Přemýšlejte o tom jako Mjölnir, který se vrací do Thorových rukou.

Věrnostní kouzlo můžete upgradovat na úroveň tři. Každá upgrade na úrovni způsobuje, že se Trident vrátí do ruky Wieldera.

Jediný postoj, že loajalita nefunguje, je, pokud hráč změní dimenzi po házení Trident.

Například, pokud hodíte trojzubce na Nether a hop do portálu do Overworld, než se trojfivec vrátí do vašich rukou, nenajde vás to.

Po návratu na Nether, Trident obnoví svou cestu a vrátí se k vám.

 • Jak přidat obložení do brnění v Minecraft
 • Jak pěstovat třešňové květy v Minecraft
 • Jak získat med v Minecraft
 • Jak vyléčit ve vesničanům zombie v Minecraftu
 • Jak pěstovat kakaové fazole v minecraft
 • Jak pěstovat mrkev v Minecraftu
 • Jak pěstovat melouny v Minecraftu
 • Jak získat pšenici v Minecraft
 • Jak pěstovat mangrovové stromy v Minecraft
 • Jak získat Froglight v Minecraft
 • Jak porazit strážce v Minecraftu
 • Jaký je nejlepší pickaxe v Minecraftu?
 • Jak vyrobit v minecraftu
 • Jak najít semeno serveru Minecraft
 • Jak rozčarovat v Minecraftu
 • Jak získat obsidiána v Minecraftu
 • Jak získat Spawners v Minecraftu
 • Jak létat s Elytrou v Minecraftu
 • Nejlepší kouzla pro brnění v Minecraft
 • Jak používat Composter v Minecraft
 • Jak získat vlastní hlavy v Minecraft
 • Jak se zlepšit na Minecraft Pvp
 • Jak propojit portály Nether v Minecraft
 • Jak zkopírovat knihu v Minecraft
 • Nejlepší kuše a kouzla v Minecraft (Full Guide)
 • Jak získat opravy knih v Minecraftu
 • Jaké je nejlepší jídlo v Minecraftu?
 • Nejlepší XP Farms in Minecraft
 • Jak zapnout souřadnice v Minecraft Realms
 • Jak získat hedvábný dotek v Minecraft
 • Jak používat štít v Minecraft
 • Jak opravit luk v Minecraft (snadný způsob)
 • Jak vyměnit bloky v Minecraft
 • Jak vypnout PVP v Minecraft
 • Nejlepší kouk v Minecraftu
 • Jaký je nejlepší zdroj světla v Minecraftu?
 • Jaká je nejlepší zbraň v Minecraftu?
 • Jak udělat z něj sníh v Minecraftu
 • Jak urychlit most v Minecraft
 • Průvodce úrovněmi rudy Minecraft
 • Jak získat neviditelné bloky v Minecraft
 • Jak získat růžový sliz v Minecraft
 • Jak získat nekonečno Enchantment v Minecraft
 • Jak používat mimo ruku v minecraft
 • Jak se zbavit vody v Minecraftu
 • Jak pěstovat vinné révy v Minecraft