Jak získat Trident v Minecraftu, Trident v Minecraft: Enchantments, Recept a Farming Techniques – Brightchamps Blog

Trident v Minecraft: Okouzlení, recept a zemědělské techniky

Můžeme také zvýšit šance pomocí rabování kouzla, což je 8.5% šance na jeho rabování z utopeného. Normální šance na upuštění trojzubce je 11%, ale rabování kouření zvýší šanci o 2% na každé úrovni a maximum je asi 17% šance.

Jak získat Trident v Minecraftu

Hra Minecraft přichází s mnoha různými davy a příšerami. Chcete -li se před nimi chránit a bránit, potřebujete silnou zbraň. V této hře je k dispozici mnoho zbraní, které mohou být zbraně na dálku, jako jsou kuše nebo meče, melee zbraň. Ale pak jsou některé zbraně vzácné, jako v Minecraftu jako trojzuzen, což je velmi obtížné najít. Proto prozkoumáme nejlepší způsob, jak získat v tomto článku trojzubce.

Snímek obrazovky popisu videoher se automaticky vygeneroval

Co je trojzubkou v Minecraftu

Trident je jedinečná zbraň, která patří mezi nejvzácnější předměty ve hře ve srovnání s ostatními. Jednou z jeho jedinečných rysů je, že může být použit jako melee nebo jako zbraň na dálku a je to ideální volba, zejména pro podzemní bitvy. Chcete -li ji použít jako zbraň na dálku, musíte držet kliknutí pravým tlačítkem a poté jej uvolnit, a poté to bude jen jako šipka. Pokud se srazí s davem, zhroutí se. Pokud zasáhne blok, zůstane tam. V určité konkrétní situaci byste to měli používat jen zřídka; Jinak by se to mohlo zlomit.

Jak získat Trident v Minecraftu

Tato zbraň je ve srovnání s ostatními velmi vzácná a další nevýhodou je, že tuto zbraň nemůžete vytvořit. Jediným způsobem, jak získat tuto zbraň, je porazit podvodní dav známý jako „Utopeno“ Ve hře Minecraft, jak je uvedeno níže.

Další věc není každý utopený nosit trojzubci, takže možná budete muset nejprve zabít alespoň několik utopených davů, abyste získali tuto zbraň. Neočekávejte tedy příliš mnoho, zatímco jít pod vodou najít tuto zbraň. Sotva dostanete jeden nebo dva tridenty zabitím spousty utopených davů. Takže tyto davy upustí pod vodou pod vodou.

Obrázek obsahující popis koupelny automaticky generovaný

Jak udělat kouzla pro Trident v Minecraftu

Okouzlení se používá ke zlepšení vlastností trojzubce. K dispozici je sedm kouzel a k tomuto kroku potřebujete kovadlinu a nezbytnou knihu Enchantment. Popis těchto sedmi kouzelníků je zmíněn na níže uvedeném obrázku.

Popis tabulky automaticky generován

Pro tvorbu kovadliny potřebujete tři kusy železa se třemi kusy železného ingotu a podle toho je umístěte, jak je uvedeno na obrázku níže.

Obrázek obsahující popis kalendáře se automaticky vygeneroval

Na pravé straně můžete vidět kovadlinu a později musíte kovadlinu přetáhnout do svého inventáře a položit ji na zem. Další je kliknout pravým tlačítkem myši na kovadlinu a umístit jeden Trident spolu s požadovanou knihou Enchantment, jak je zobrazeno níže.

Obrázek obsahující popis tabulky se automaticky generoval

Závěr

Trident je jednou z nejvzácnějších zbraní dostupných ve hře Minecraft. Má mimořádnou funkci, kterou lze použít jako melee a zbraň na dálku. Je velmi smrtící, ale jeho trvanlivost je menší, takže ji musíte použít pro zvláštní okamžiky. Tuto zbraň nelze vytvořit a lze ji dostat pouze zabitím utopeného davu pod vodou. Tento článek vás naučil, jak získat Trident a jeho kouzla ke zlepšení jeho specifikací.

O autorovi

Taimoor Mohsin

Ahoj! Jsem vášnivý spisovatel, který miluje pomáhat ostatním při hledání řešení psaním vysoce kvalitního obsahu o technologii a hrách. Ve svém volném čase si užívám čtení knih a sledování filmů.

Trident v Minecraft: Okouzlení, recept a zemědělské techniky

Trident v Minecraftu

Trident je nejlepší zbraň, která je k dispozici v Minecraftu a může být použita v podvodních bitvách k boji s vodními zvířaty. Unikátní a zaměstnané v boji proti melee a na dálku, Tridents jsou. Vzhledem k tomu, že tady nemůžeme využít luk, jsou podvodní zakázky nesmírně náročné.

Trident usnadňuje tuto věc a pomáhá chytit ryby, přistupovat k davům, které je obtížné chytit, a pomáhá bojovat proti vodním davům. Nenakonzovaná forma může vychutnat více než diamantový meč, i když rychlost útoku je o něco nižší, takže můžeme hodit trojzubci až do 80 bloků.

Trident Minecraft recept

Trident je velmi neobvyklá a mocná zbraň ve hrách Minecraft, přesto ji nemůžeme vyrobit. Proto to musíme vzít z vlastnictví podvodního davu buď bojem s nimi nebo utopením. Můžeme také chytit Tridenta z chladných, mrtvých, zvlněných rukou utopeného davu. Jeden z nových zombie, které jsou zavedeny s aktualizací vodní. Ale přesto je to velmi vzácný pokles z utopení. Trident je kapka davu a stejně silný jako diamantový meč. Je to vynikající zbraň v dobrodružných hrách Minecraft a je dostatečně silná, aby vytáhla utopené.

Jak získat Trident v Minecraftu?

Minecraft Trident to musí získat z rukou mrtvých utopených davů a ​​můžeme použít semena Minecraft k vytvoření podvodních světů pro zvýšení šance na tření sestřelených zombie davů.

Utopený je podvodní zombie, který pomáhá hráči držet trojzubci v jeho rukou. Tridenty, které jsou hozeny utopeným.

Trident v Minecraftu

Nejlepší postup je zaútočit na utopené a pokusit se vzít své tridenty, protože existuje nízká pravděpodobnost, že je upustí, když se utopí. Najděte vodní útvar.

Hledejte nepřátele, kteří jsou uvedeni jako utopeni pod vodou. Šance na nalezení jejich tření v řekách nebo oceánech a jejich zabití, aby mohli upustit své tridenty, je extrémně štíhlá, asi 8.5%.

Poznámka: Řeka má ve srovnání s oceánem menší množství vody, takže šance na nakreslení jsou zde vyšší.

Když to davy/zvířata hodí k hráči a my to nemůžeme vyzvednout, pokud jste to zmeškali. Ale hráči si to mohou vybrat ze země, když ji jiný hráč hodí.

Drowned má 15% šanci na tření s trojzubcem v edici Bedrock a 6.25% Chance v Java Edition. Budou sami mít 8.5% šance na zrušení položek Trident po smrti.

Můžeme také zvýšit šance pomocí rabování kouzla, což je 8.5% šance na jeho rabování z utopeného. Normální šance na upuštění trojzubce je 11%, ale rabování kouření zvýší šanci o 2% na každé úrovni a maximum je asi 17% šance.

Tridentská oprava ve hře Minecraft

Minecraft Trident je docela choulostivý, aby se chytil; Musíme strávit hodiny potápěním kolem hledání jednoho. Chceme také několik z nich obhospodařovat a máme náhodnou trvanlivost, což znamená, že jde pouze o jednu dobu až do jedné přestávky. Takže, abychom opravili trojzubku ve hře Minecraft, můžeme jednoduše kombinovat dva tridenty v kovadlině.

Ve videohře Minecraft má Trident stejnou úroveň trvanlivosti jako železný meč a při každém použití mírně snižuje. Zvažte okouzlení položky s opravou tak, aby se trvanlivost postarala o sebe, pokud nechceme trávit spoustu času lovem Tridents.

Jak již bylo uvedeno, Trident je velmi silná a všestranná zbraň v Minecraft pro Java Edition. Jeho rychlost útoku je 1.1 a jeho pravidelný útok způsobuje 9 bodů poškození. Útok na dálku způsobuje 8 bodů poškození, což je mnohem více než bez nabitý luk, ale o jeden bod méně než plně nabitý výstřel z luku a likvidací kritický úder s trojfikátem může vzlétnout 13 bodů poškození.

Trident Enchantments Minecraft Game

Funkce Tridentu je držet jedinečné kouzlo. Hráč může posílit šance, pokud má hráč rabování kouzla, takže se ujistěte, že se vydáte ven s tím, že zemědělství bude efektivnější. Následuje seznam kouzel Minecraft Trident:

 • Věrnost – Po házení Trident se po několika sekundách vrací k hráči.
 • Channeling – Pokud hodit Trident zasáhne během bouřek mob/vodní zvíře, pak je svolán blesk, pomůže to při řešení hromady poškození.
 • Riptide – Házení trojzubce pod vodou nebo v dešťovém přenosu může hráč létat s tridenty během deště nebo sněžení pomocí tohoto kouzelníka, který je nekompatibilní s loajalitou a směrováním.
 • Nabodnutí zabývá se dalším poškozením na blízko a poškození na vodní davy, ale ne utopené.
 • Rozbilo – Používá se ke zvýšení trvanlivosti.
 • Oprava – Když je Trident vybaven, shromážděné xp koule pomáhají opravit Trident místo posílení hráče XP, takže pomáhá zvyšovat a obnovit trvanlivost Trident XP Orbs.
 • Kletba zmizení – Trident po smrti zmizí.

Vyhozená trojfikáda má náhodnou trvanlivost, která pomáhá hráči vylepšit nebo opravit pouhým kombinace Dva tridenty a opravy a nerozbitné kouzelníky, které hráči pomohou znovu a znovu mít nové.

Hráč může vytvořit a přizpůsobit štít Minecraft, který se má použít s Minecraftem Tridentem, aby sundal nepřátele, zejména pokud se hráč pustí do Minecraft Nether.

Jak můžeme vyrobit farmu Trident?

Nejjednodušší způsob, jak zemědělci v Minecraft Games, je metoda „letecká platforma“. Chcete -li to udělat, mělo by se utopit na letecké platformě, která je přímo nad hráčem, a hráč by měl stát mimo rozsah tření v ostatních oblastech. Pro zemědělství pro leteckou platformu bychom měli mít nebo shromažďovat následující materiály, jako například –

 • Dlažební kamen
 • Sklenka
 • Desky
 • Dřevěná knoflíky nebo značky
 • Voda
 • Hoppers
 • Hrudi

Závěr

Nejlepší zbraň v Minecraftu je Trident, který může být použit proti vodním tvorům, když je zapojen do boje pod vodou. Okouzlení, recepty a zemědělské metody, které lze použít, aby měly příjemný herní zážitek, jsou ty, které již byly popsány. Podívejte se na nejnovější blogy na blogu Brightchamps a dozvíte se více o Tridentu v Minecraft.