Jak získat včely v Minecraftu (průvodce 2022) | Beebom, Minecraft Bees: Jak zkrotit včely v Minecraft a další | PC hráč

Vše, co potřebujete vědět o minecraft včelách

Jakmile jste ve správném biome, trvá jen málo praxe, než začnete spatřit včely. Ale abychom vám usnadnili věci, pokryjeme několik ukazatelů, které se můžete snažit najít včely. Každý z těchto ukazatelů pomáhá potvrdit přítomnost včel v této oblasti.

Jak získat včely v Minecraft

Jak získat včely v Minecraft Java a Bedrock Edition

Pokud jste se s nimi už setkali, můžete souhlasit s tím, že včely jsou jedním z nejroztomilejších davů, které kdy existovaly v Minecraftu. No, alespoň dokud je nehněváte. A pro ty, kteří pochybovali o jejich důležitosti, obdržel Minecraft celou hlavní aktualizaci s názvem „Aktualizace Buzzy Bees Aktualizace.„S takovou roztomilostí a pověstí přichází zjevná potřeba najít včely v Minecraftu a zjistit, co dělají. Pokryjeme vše, co potřebujete vědět, jak dostat včely v Minecraft. Projdeme jejich návyky, biomy a další, abychom rychle objevili včely v Minecraftu.

Najít a zachytit včely v Minecraft (2022)

Pokrýváme chování a tření včel v samostatných částech. Ale mějte na paměti, že jejich tření se mírně liší v edicích Minecraft Java vs Bedrock. I když o tom později. Prozatím pojďme zjistit, jak najít včely v Minecraft. Níže uvedený tabulku můžete použít k prozkoumání každého z nich podle svého zájmu.

Kde se v minecraftu vynoří včely

Stejně jako většina davů volně žijících živočichů ve hře se včely vynořují pouze v dimenzi Minecraftu overworld. Z hlediska biomů má včely a 100% šance na tření v meadow biome. Je to jeden z mnoha horských biomů představených v nedávném Minecraft 1.18 Aktualizace.

Louka s včely v minecraft

Najdete také včely Plains, slunečnicové pláně, květinové lesy, lesy, a Břízy biomy. Míra rozmnožování je však v těchto biomech výrazně nižší. Druhé nejvyšší šance na tření včel jsou v pláních a slunečnicových pláních Biome. Ale to také jen na 5%.

Jak najít včely v Minecraft

Jakmile jste ve správném biome, trvá jen málo praxe, než začnete spatřit včely. Ale abychom vám usnadnili věci, pokryjeme několik ukazatelů, které se můžete snažit najít včely. Každý z těchto ukazatelů pomáhá potvrdit přítomnost včel v této oblasti.

Hníma úlu nebo včel

Včelí hnízdo v minecraftu

Nejběžnější položkou, kterou můžete s včelami v Minecraft vztahovat. Jak možná víte, je to místo odpočinku včel a místo, kde ukládají med. V Minecraft, včelí hnízda může pojmout až 3 včely zároveň. Pokud je včela bez domova, bude se potulovat, dokud nenajde prázdné včelí hnízdo.

Snadný způsob, jak najít včely ve hře, je hledání hnízd včel. Na rozdíl od včel zůstávají stacionární na jednom místě. Pak můžete počkat, až se včely vrátí do Bee Nest. Obvykle, Včely se v noci vracejí do svých domovů nebo když prší. Když jsou zpět, včely zůstávají uvnitř včelího hnízda asi dvě minuty před odjezdem.

Stromy

Dubové a břízy

Jak můžete očekávat, hnízda včel se vyskytují na stromech v Minecraft. Ale ne na každém stromu. Hnízda včel lze nalézt pouze na dubových nebo břízech ve hře. Pokud tedy hledáte úly, sledujte tyto dva typy stromů. Navíc občas i dubové nebo břízy rostoucí ze sazenic mohou vynořit včelí hnízdo. To znamená, pokud jsou poblíž květiny.

Šance na včelí hnízdo však přirozeně tření z stromek jsou pod 5%. Ale pokud nic nefunguje, stojí za to vyzkoušet.

Jak zachytit včely v Minecraft

Jakmile víte, jak získat včely v Minecraftu, dalším krokem je udržet je. Jak je popsáno výše, včely nezůstávají po dlouhou dobu v malé oblasti, i když je to jejich domov. Nemůžete tedy očekávat, že s vámi zůstanou přirozeně nebo vás budou následovat. Existují však specifické metody, které můžete použít k zachycení a transportu včel v Minecraft.

Silk Touch Pickaxe

Nejjednodušší způsob, jak přepravovat včely, je přenášet je uvnitř vlastního domu. Útok nebo těžba včelího hnízda však způsobuje, že včely zaútočí a zabíjejí hráče. Takže musíte použít a Pickaxe s kouřením hedvábného dotyku místo toho použito. Silk Touch vám umožní těžit blok ve své aktuální poloze a přenést jej ve svém inventáři. K pochopení toho, jak to funguje.

To znamená, že pokud v něm těžíte včelí hnízdo, hedvábné dotykové kousky chrání včely a jejich domov před jakýmkoli poškozením. Zůstanou uvnitř včelího hnízda, aniž by způsobili poškození. Potom můžete umístit včelí hnízdo na břízy nebo duby na jakémkoli jiném místě a včely začnou znovu vycházet. Ale mějte na paměti, že včely jsou v edici Java poškozeny vodou. Umístění hnízd poblíž vody tedy nemusí být nejlepší nápad.

Přesuňte včely pomocí olova

Stejně jako to, jak vodítko pracuje ve skutečném světě, mohou hráči přesunout některé davy Minecraft tím, že na ně umístíte vedení. Můžete kliknout pravým tlačítkem myši nebo použít klíč sekundární akce k připojení vedení na včely. To bude Položte kolem těla lano, a můžete držet lano a přetáhnout včely, abyste je přenesli na jakékoli místo.

Crafting Recept of Lead

Pokud jde o to, jak vytvořit vedení v Minecraftu, můžete tak učinit pomocí slizová koule a čtyři struny. Jakmile máte tyto položky, musíte vytvořit řemeslný stůl a použít recept zobrazený na výše uvedeném obrazovce.

Návnady včely s květinami

Konečně, nejjednodušší a nejběžnější způsob zachycení nebo teleportních včel v Minecraft je použití květin. Vše, co musíte udělat, je Držte květinu v ruce a přesuňte se před včely. Potom květina přirozeně přitahuje všechny včely kolem vás. Tímto způsobem můžete snadno přimět včely, které vás sledují na jakémkoli konkrétním místě.

Získejte a udržujte včely v Minecraftu

Ať už jde o vyrovnání vaší základny nebo sbírat med, nyní můžete snadno dostat včely v Minecraft. Jen mějte na paměti, že pokud včely jakýmkoli způsobem ublížíte, zaútočí na vás a obvykle ve skupinách. Takže buď budete muset být dobří se svými zbraněmi, nebo budete muset použít jedno z mnoha nejlepších Enecraft Armor Enchantments, abyste se chránili. Bez ohledu na to, jak s nimi jednáte, mohou být včely užitečné v mnoha situacích. V některých případech hráči dokonce používali včely k zabíjení jiných davů s taktickou hrou. Pokud však pochybujete o jejich síle, použijte jeden z nejlepších minecraft modů k posílení jejich schopností. S tím řekl, co vás zajímá o minecraft včely? Řekněte nám v komentářích!

Vše, co potřebujete vědět o minecraft včelách

Dozvíte se o ptácích Minecraft a Minecraft Bees. Hlavně včely.

Minecraft Bees - úly visí z minecraft stromu

Hledáte nějaké včely Minecraft? Možná jste si v poslední době všimli trochu bzučení v zelenějších oblastech vašeho blokovaného světa: to je na přidání těchto pracovitých malých tvorů. Včely a med, který tvrdě pracují na výrobě, jsou vaše pro převzetí, pokud víte, kde je vystopovat.

Nejenže tato příručka pokrývá různá umístění Minecraft Bees Nest, ale také jsem nastínil, jak rozšířit vaši bzučící kolonii prostřednictvím chovu. Popadněte své oblíbené květiny a do světa přineste nějaké bzučáky.

Jak najít minecraft včely

Hnízda minecraft včely najdete v dubových a bříznických stromech v pláních, slunečnicových pláních, lesních a květinových lesních biomech. Čím vyšší je hustota stromu, tím je pravděpodobnější, že najdete hnízdo. Květinové lesy jsou tedy perfektním místem, kde začít.

Hnízda včel jsou přirozeně generované bloky. Úlevy vykonávají podobnou funkci, ale jsou vytvořeny. Oba drží až tři včely maximum. Včely opouštějí své hnízdo po druhém, aby shromáždily pyl, takže pokud si všimnete, že včelí bzučí, sledujte jej domů a najděte svůj úl.

Jak chovat včely v Minecraftu

Držení květiny přitahuje pozornost blízkých včel a povzbuzuje je, aby vás následovali. K chovu můžete použít jakoukoli květinu (včetně Wither Roses, ale při pokusu o jejich opylování poškozují včely). Předejte je vybavením květiny a kliknutím pravým tlačítkem myši na nedalekou včelu, abyste jim ji dal. Jakmile zobrazují milostné srdce nad jejich hlavami, spárují se s chodem a poskytnou vám skákání nových včel.

Na chovu je pětiminutové cooldown, takže zvažte chov více květin nebo medu, když čekáte. To znamená, že když rozšiřujete svůj mláďata, budete mít svou práci vyříznuto s vytvořením dost úl, aby je všechny ubytovali.

Nové včely obvykle trvají jeden den ve hře (20 minut). Tento proces lze zrychlit krmením květin Baby včely, jako jste to udělali s jejich rodiči. Každý konzumovaný květina zrychluje jejich růst o 10% – je to více důvodů, proč si dopřát nějaké terapeutické sběr květin.

Co jedí včely v Minecraftu?

Jak vidíte, hmyz přátelského sousedství, který se odvíjí, budete pravděpodobně přemýšlet, jaký druh výživy si užívají. V takovém případě je známo, že včely jedí medové bloky, pokud jsou umístěny poblíž úlu nebo hnízda. Bloky jsou zřejmě také ideální pro parkour.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Emma Matthews

Jako spisovatelka průvodce hráčů PC, Emma obvykle žongluje několik her najednou. Miluje konkurenční střelce první osoby jako CS: Go and Call of Duty, ale vždy má čas na několik kol Hearthstone. Je nejšťastnější, když zachraňuje mopslíky ve Spelunky 2.

Vím, že vám někdo řekl, že je čas hrát na Cyberpunk 2077 pokaždé, když dostane opravu, ale opravdu je čas teď čas

Cyberpunk 2077 2.0 vs Phantom Liberty: Co se mění od každé aktualizace