Jak získat Yoroi Samurai Armor in Halo Infinite na Xbox, PC, Halo Infinite Fracture: Tenrai Event Guide – Jak odemknout Samurai Armor

Halo Infinite Fracture: Tenrai Event Guide – Jak odemknout Samurai Armor

Výzvy pro zlomeninu: Tenrai se skládá z poměrně rote úkolů jako „vydělávat 10 asistencí ve Fiesta Pvp“ nebo „Získejte dvojité zabití ve Fiesta Pvp.„Ti, které jsem viděl, se nezdají strašně tvrdě, zvláště pokud plánujete hořící hodiny svého života Halo nekonečný Během nadcházejícího prázdninového víkendu.

Jak se dostat Halo nekonečnýJe nemocné brnění Samurai

Akce „Fracture: Tenrai“ probíhá od nynějška do 30. listopadu

Publikováno 23. listopadu 2021
Můžeme získat provizi z odkazů na této stránce.

Dva Sparťané, kteří nosili Yoroi Armor, ovládají bitevní pušku a Ravager v Halo Infinite

Podívejte se na ten kick-ass oblek z brnění v horní části příspěvku? To je cena k vyřazení cílů v Halo nekonečnýPrvní časovaná událost, nazvaná „Fraktura: Tenrai“, která dnes odpoledne žila na Xboxu a PC a běží do 30. listopadu. Z žádného jiného důvodu než „ahhhh, podívej se na to“, tady je další úhel:

Neuvěřitelná halo nekonečná mapa zachycuje ikonickou hračkovou příběhovou místnost ve své plné slávě
Tento Halo nekonečný Mapa ZeldaKokiri Forest je absurdně podrobný
The Yakuza Devs by měl tyto celebrity vrhnout do své příští minigamie hostitelky

Obrázek pro článek s názvem Jak získat Halo Infinite's Sick Samurai Armor

Říká se tomu Yoroi „Armor Core“ a jo, je to slavné. Úlovek spočívá v tom, že nebudete moci odemknout vše, co tam vidíte v týdenním maratonu, i když hrajete doslova každou hodinu před dočasnou událostí dočasně ztmavnou 30. listopadu. Zde je vše, co potřebujete vědět o výdělku Halo nekonečnýSměšně nemocné brnění Yoroi a přidružené odměny.

Potřebuji prémiovou bitevní pasu?

ani náhodou. Akce je zdarma pro všechny hráče, na 343 průmyslových odvětví . V současné době je naplánován na tři týdny během Halo nekonečnýPrvní sezóna:

  • První kolo: Dnes do 30. listopadu
  • Druhé kolo: 4. ledna 2022, do 10. ledna 2022
  • Třetí kolo: 1. února 2022, do 7. února 2022

To znamená, že hráči s placenou verzí Battle Pass odemknou odměny rychleji.

Co to k sakru? Proč?

Halo nekonečnýFraktura: událost Tenrai vazby odměny na bitevní průkaz specifický. Mezi vaše týdenní výzvy uvidíte hrstku, která je na boku označena oranžovým praporem. Pro každou z těch, které dokončíte, budete postupovat na další úroveň v bojovém průchodu „Fracture: Tenrai“. (Výzvy specifické pro události také poskytují typické zkušenosti, které směřují k vyplnění standardního bitevního průsmyku, takže můžete postupovat v tandemu .) Hráči, kteří pony na prémiovou bitevní pasu jsou schopni žonglovat, a tak se snaží dokončit čtyři výzvy najednou, spíše než základní linii.

Seznam Halo Infinite Weekly Challenge ukazuje dvě výzvy události Tenrai

Výzvy specifické pro události můžete dokončit pouze hraním režimu, na který je svázaný.

A jaký je to režim?

V současné době se zlomenina: Tenrai hraje na vyhrazeném seznamu skladeb pro Fiesta, režim Legacy Svatozář Multiplayer, který vytváří hráče s randomizovanými primárními a sekundárními zbraněmi . v Halo nekonečnýPřevzetí tohoto režimu také začnete každý život randomizovaným kusem vybavení s omezeným použitím-jako je odpuzovatel, drop zeď atd. A typické body pro tření za zbraně a vybavení na každé mapě jsou deaktivovány.

Fanoušci si dlouho užívali Fiesta za to, jak nepředvídatelně se hrají a jak se mohou přílivy změnit. Pokud se někdo z prohrávajícího týmu vynoří s, řekněme, energetickým mečem a Grappleshotem, je to víceméně zaručená hra měnící se šílenství (medaile, kterou získáte za bodování 10 zabití bez umírání). Ale pokud se dva hráči ve vítězném týmu stanou z skoku, dobře, dobře, dobře.

Právě teď se Fiesta objeví pouze jako Slayer (Svatozář Promluvte si za „Deathmatch“) a je hratelné pouze na sedmi mapách blízkých a blízkých čtvrtí: dobití, živý oheň, bazar, startovací místo, Behemoth (nejlepší), Vodnář a ulice.

Microsoft neodpověděl okamžitě na žádost o komentář, když se zeptal, zda budou objektivní režimy-jako podivné a zachycení-přidány v průběhu týdne, nebo na objasnění, zda zlomenina: Tenrai znovu přehrává na Fiesta během jeho následných vystoupení.

Jaké jsou výzvy?

Výzvy pro zlomeninu: Tenrai se skládá z poměrně rote úkolů jako „vydělávat 10 asistencí ve Fiesta Pvp“ nebo „Získejte dvojité zabití ve Fiesta Pvp.„Ti, které jsem viděl, se nezdají strašně tvrdě, zvláště pokud plánujete hořící hodiny svého života Halo nekonečný Během nadcházejícího prázdninového víkendu.

Spartan na sobě helmu Yokai střílí útočnou pušku v Halo Infinite

Nesazejte však na dokončení celého průchodu za jeden týden. Základní brnění přichází na 5. úroveň – bojovně proveditelné, pokud se soustředíte. Ale úžasná helma Yokai (to je ta s rohy) není k dispozici, dokud nezasáhnete úroveň 25 a bitevní průchod události má celkem 30 úrovní.

Začal jsem akci dvěma výzvami Tenrai na mém bitevním průchodu. Můj seznam nadcházejících týdeníků ukazuje pouze dalších pět. Není jasné, zda je celkový počet vyhrazených výzev randomizován nebo nastaven na tvrdých sedmi, ale bez ohledu na to, jak jej krájíte, neexistuje způsob, jak dokončit každou úroveň průchodu za jeden týden. I když liberálně využíváte výzev a štěstí, když získáte s každým swapem přidruženou k desra.

Zatímco se událost vracejí na týden v lednu a únoru, 343 neformalizovalo žádné další data. Ale řekl, že k události Tenrai dojde šestkrát v průběhu Halo nekonečnýPlánovaná první sezóna, která se zabalí v květnu 2022.

Halo Infinite Fracture: Tenrai Event Guide – Jak odemknout Samurai Armor

Halo Infinite’s Multiplayer oficiálně odešel naživo, tak si vezměte bitevní pušku, zásobujte se na plazmových granátech a skočte do svého ducha! Vydáno o několik týdnů dříve než kampaň, Halo nekonečný‘Multiplayer je zdarma a je k dispozici na Xbox a PC.

Spolu s přístupem k různým mapům a režimům tato online komponenta také nabízí pěkné množství možností přizpůsobení pro Spartans hráče. Jedním z nejvýraznějších je Samurai Armor, který je svázán s novou zlomeninou: Tenrai událost.

Jak získat jádro Yoroi Armor

Abyste mohli odemknout jádro Yoroi Armor, musíte zasáhnout úroveň 5 ve fraktuře: Tenrai událost. To se provádí dokončením týdenních výzev spojených s touto událostí. Můžete zjistit, která z výzev je spojena s zlomeninou: Tenrai oranžovou stuhou na levé straně výzvy. Ty budou vázány výhradně s novým seznamem skladeb Fiesta, který se nachází v nabídce pro více hráčů. Mějte na paměti, že nákup brnění v obchodě, jako je sada brnění Chonmage. Jediným způsobem, jak získat toto brnění, je zasažení úrovně 5, protože odemkne jádro. Kromě této úrovně jsou pro toto jádro různé kosmetiky, což vám umožní skutečně přijmout futuristický samurajský válečník.

Originální průvodce – 18/18/2021

Pokud už máte obavy z broušení další bitevní průsmyk, Noah Benesch, marketingový náskok Svatozář na PC, objasnil, že všem budou mít kromě vašich běžných týdenních výzev specifické pro konkrétní události. Důležité je však poznamenat, že po dokončení jedné z těchto výzev událostí budete odměněni jak pořadí plného průchodu událostí, tak také získáte pokrok směrem k primárnímu bitevnímu průchodu. V tomto případě to znamená, že se stavíte na své zlomenině: Tenrai a Heroes of Reach Battle Passes současně. Jen mějte na paměti, že to nefunguje opačně. Normální výzvy k bitevním průchodům nepostupují událostí.

Více halo nekonečné:

  • Halo Infinite Weekly Challenges List Guide – tipy pro rychlé dokončení
  • Halo Infinite Armor Core Guide – Co jsou, seznam všech jádra
  • Dnešní obchod Halo Infinite Item Shop – týdenní a denní obchody

K dispozici bude také zvláštní zlomenina: seznamu skladeb Tenrai, když událost bude žít, ale režimy jsou v současné době známy. Pokud jde o toto nádherné brnění, není známo, zda samotné jádro brnění bude k dispozici na začátku zlomeniny: úroveň odměn Tenrai.

Vzhledem k tomu, že jádra brnění slouží jako pozadí pro stavbu vašeho osobního spartanu, představuji si, že základní jádro bude odemčeno brzy. Můžete říct, že s tímto jádrem brnění je vázáno více kusů samuraje, protože tisková fotografie zbroje Yoroi je jiná od toho, co je na displeji Halo Infinite’s zbrojnice. To znamená, že bude více než pravděpodobně existovat základní verze, kterou musíme odemknout dříve.

Tuto příručku aktualizuji, jakmile přesně víme, jak přesně odemknout jádro Yoroi Armor, spolu s tím, jaké úrovně jsou k dispozici různé další kousky brnění. Halo nekonečný V současné době je zdarma pro všechny hráče na Xbox One, Xbox Series X | S, Steam a Microsoft Store.