Jak získat zbraň Fortnite Kamehameha | Gamesradar, Fortnite Guide: Kde najít mraky Kamehameha a Nimbus – Polygon

Kde najít mraky Kamehameha a Nimbus ve Fortnite

Alternativně můžete vystopovat kapsle Corp Corp Fortnite Capsule Corp. Když najdete kapsle, interagujte a otevřete ji jako hrudník, abyste mohli přijímat cloudové předměty Kamehameha i Nimbus.

Jak získat zbraň Fortnite Kamehameha

Fortnite Kamehameha

Fortnite Kamehameha je neuvěřitelně silná zbraň zvednutá přímo ze série Dragon Ball, a přestože událost crossoveru nyní dospěla k závěru. Jakmile se nabijete a uvolníte paprsek Kamehameha, bude cestovat přes obrovskou vzdálenost a všichni nepřátelé nebo struktury, které se dostanou do cesty, dostanou obrovské poškození. Díky tomu je Fortnite Kamehameha prioritní položkou, kterou se má chytit, protože vaši soupeři se nemají kam skrýt před jeho výbuchnou energií.

Kromě toho je tato zbraň povinna porazit několik úkolů Fortnite, mezi něž patří eliminace hráčů a ničení struktur s útoky Kamehameha. Díky tomu je ve Fortnite ještě více vyhledávanější a jejich nedostatek znamená, že je nepravděpodobné, že by na jednoho náhodou narazil na jednoho. Proto jsme tu, abychom pomohli, se vším, co potřebujete vědět o tom, kde najít Fortnite Kamehameha a jak jej používat.

Místa Fortnite Kamehameha

Nyní existuje pouze jedno místo, kde můžete zaručit nalezení Fortnite Kamehameha, a to díky odstranění tří prodejních automatů Dragon Ball na konci události Dragon Ball. Cloud Kamehameha a Nimbus lze stále zakoupit se zlatými bary od jedné z postav Fortnite, Bulmy, který je nalezen návštěvou známého výcvikového místa na malém ostrově v zálivu na východ od svatyně.

. Když najdete kapsle, interagujte a otevřete ji jako hrudník, abyste mohli přijímat cloudové předměty Kamehameha i Nimbus.

Jak zničit struktury a eliminovat hráče s Kamehameha ve Fortnite

Každý Fortnite Kamehameha, který shromažďujete, je schopen vystřelit třikrát, s cooldown mezi každým výbuchem, aby zastavil hráče, kteří spamovali tento neuvěřitelně silný útok. Můžete nést pouze jeden po druhém, takže pokud se pokusíte vyzvednout druhou Kamehameha, automaticky to vymění s tím, který v současné době držíte ve svém inventáři. Když stisknete spoušť, zpíváte a vznášíte se do vzduchu na několik sekund, než uvolníte paprsek, který se prořezává cokoli v jeho cestě – při nabíjení můžete volně zaměřit na síť, ale jakmile začne výbuch Udělejte jen malé vylepšení směru, do kterého střílíte, takže tyto počáteční sekundy použijte moudře, abyste se vyrovnali s vaším cílem, pokud chcete zničit struktury a eliminovat hráče s Kamehameha ve Fortnite.

Zaregistrujte se do zpravodaje GamesRadar+

Týdenní trávení, příběhy z komunit, které milujete, a další

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Fortnite Surf Witch jezdí na cloudu Nimbus

Julia Lee (ona/její) je producentka průvodců, píše průvodce pro hry jako The Legend of Zelda: Slzy království a Dopad Genshin. V roce 2016 pomohla zahájit Rift Herald.

, Fortnite nyní má dvě nové položky: Kamehameha a Nimbus Cloud. Obě tyto položky jsou mýtické a lze je najít pouze na konkrétních místech. Náš Fortnite Průvodce vysvětluje, kde najít mraky Kamehameha a Nimbus.

Tyto položky můžete chytit ze tří míst: , Bulma NPC, nebo Kapsle Corp kapky. Na rozdíl od prvních dvou možností jsou kapky kapsuly náhodné, stejně jako běžné kapky bedny; Na mapě se objeví jako lahve ve tvaru pilulek. Každý balíček upustí jeden stoh tří Kamehameha a jeden cloud Nimbus.

K dokončení úkolů Dragon Ball a odemknutí Shenron Mount budete tyto položky potřebovat. Níže jsme uvedli místa pro automaty Dragon Ball prodeje a Bulma – obě dobré možnosti, jak tyto položky chytit, spíše než čekat na kapsu kapsle Corp.

Kde najít automaty Dragon Ball prodeje

Na mapě jsou tři automaty Dragon Ball a každý z nich prodává dva hromady tří Kamehameha a dva mraky Nimbus za 250 zlatých tyčí. Označili jsme jejich umístění níže.

Vendingový stroj na dračí kouli v umístění Rave Cave

Prodejní automat s dračí koulí ve Fortnite

Tento automat je uvnitř Rave Cave, ve strukturované části dna jeskyně.

Vendingový stroj na dračí kouli poblíž místa CONEY Crossroads

Další automat Dragon Ball ve Fortnite vlevo od Coney Crossroads

Tento prodejní automat je na západ od Coney Crossroads, v vyzdobených večírcích.

Dragon Ball automat ve skalnatých navijácích Umístění

Vendingový stroj na dračí kouli v temné místnosti

Tento prodejní automat je v západní budově v skalnatých navijácích.

Kde najít Bulmu

Bulma ve Fortnite

. Prodává dvě mraky Nimbus a dva hromádky tří Kamehameha.