Jak získat zlaté bary a utratit je ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 – Charlie Intel, jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1

Kromě těchto metod našli hráči Fortnite další způsob, jak hospodařit zlatými bary s novým vypínačem Shield Emp. Dosud není potvrzení, zda se jedná o zamýšlený mechanik nebo závada, ale o tom se můžete dozvědět více v našem úplném článku.

Jak získat zlaté bary a utratit je ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Fortnite Gold Bars

Epické hry

Zlaté tyče jsou měnou ve Fortnite a můžete je použít k nákupu zbraní, proměnit se v rekvizitu a další. Zde je návod, jak získat zlaté bary v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4.

Zlaté tyče jsou jedním z nejužitečnějších zdrojů, na které můžete získat ruce ve Fortnite. Je relativně snadné získat a vy je udržíte mezi zápasy.

Můžete si najmout NPC, upgradovat své zbraně a dokonce se stát podpěrou nákupem položek z NPCS. Navíc někdy musíte utratit nebo shromažďovat určité množství zlatých tyčí za týdenní úkoly a další výzvy.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je návod, jak získat zlaté bary ve Fortnite a vše, na co je můžete utratit.

Článek pokračuje po reklamě

Jak vydělat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Fortnite Vault

Klenby drží velké množství zlatých tyčí.

Zlaté bary můžete získat ve Fortnite ve Fortnite, ale některé jsou lukrativnější než jiné. Zde je každý způsob, jak získat zlato ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4.

Kořist

Nejjednodušší, ale ne nutně nejlukrativnější způsob výdělku zlatých barů je jednoduše rabováním kolem ostrova. Zde je několik příkladů věcí, které můžete zlomit a kořít pro zlato ve Fortnite Season 4:

Článek pokračuje po reklamě

 • Hrudi
 • Vzácné truhly
 • Heist tašky
 • Pokladní registry
 • Trezory
 • Postele
 • Pohovky
 • Pračky

Když se připravíte na hru dopředu, ujistěte se, že rozbíjíte a komunikujete s těmito objekty, abyste získali nějaké další zlato.

Trezory

V současné době existuje šest různých trezorů v sezóně 4 Fortnite Kapitola 4 a budete muset porazit šéfa NPC, abyste získali jeho klíčovou kartu. Klenby obsahují hrudníky, vzácné truhly, pytle na loupeže, trezory a dokonce i pohovky, takže budete mít mnoho zdrojů zlatých tyčí. Najdete také velké hromádky zlatých tyčí, které budete muset zničit pomocí svého Pickaxe.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Klenba najdete na následujících pojmenovaných místech:

Fortnite postavy v kapitole 4 sezóna 4

Fortnite Kapitola 4 Sezóna 4 nabízí mnoho různých metod, jak získat zlaté bary.

Eliminovat hráče

Zatímco rabování je velká část her Battle Royale, vaším konečným cílem je být posledním hráčem stojícím. To znamená, že pravděpodobně skončíte v průběhu zápasu několik hráčů. Nezapomeňte je poté vypínat, protože padlí hráči často klesají kolem 8 zlata. Jedna z kapitoly 4 Sezóna 4 Weekly Quests žádá hráče, aby shromažďovali 100 barů od eliminovaných hráčů, takže byste měli mít na paměti tuto metodu.

Článek pokračuje po reklamě

Kompletní úlohy

Fortnite Board Board

Desky pracovních desek nahradily desky Bounty v kapitole Fortnite 4.

Pokud chcete vydělat ještě více zlatých barů pro eliminaci hráčů, můžete dokončit pracovní místa. Pracovní deska vám může poskytnout jeden ze tří různých úkolů za šest minut. Pokud jste úspěšní, dostanete hromadu zlata.

Článek pokračuje po reklamě

NPC již nedávají odměny ve Fortnite, takže budete muset najít pracovní desky kolem mapy. Zde jsou umístění všech pracovních desek v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4:

Článek pokračuje po reklamě

Všechna umístění pracovní desky ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Najdete pracovní desky na téměř všech pojmenovaných místech.

Kromě těchto metod našli hráči Fortnite další způsob, jak hospodařit zlatými bary s novým vypínačem Shield Emp. Dosud není potvrzení, zda se jedná o zamýšlený mechanik nebo závada, ale o tom se můžete dozvědět více v našem úplném článku.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Jak utratit zlato v kapitole Fortnite 4 Sezóna 4

Nyní máte veškeré zlato, které potřebujete, můžete ho začít utrácet. S pomocí Fortnite.GG, tady je vše, co si můžete koupit se zlatými bary v kapitole 4 sezóna 4.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Upgradujte zbraně

I když najdete nejrůznější vzácné zbraně rabováním ve Fortnite, někdy je mnohem lepší upgradovat ty, které získáte, abyste získali rychlou výhodu. Upgrade lavičky jsou stále kolem v kapitole 4 sezóny 4 a zde jsou všechna jejich místa:

Upgrade lavičky vám umožňují upgradovat téměř jakoukoli zbraň až na legendární raritu.

Se stal rekvizitou

Pokud jste nejasnějším hráčem Fortnite, který se rád skrývá v křoví, pak se proměnit v podpěru je další nejlepší věc. Blížíte se k určitým NPCS, můžete utratit zlato, abyste se proměnili v náhodnou rekvizitu, jako je hlaveň nebo odpadky.

Článek pokračuje po reklamě

Zde je to, které NPC vás může proměnit v rekvizitu v sezóně 4:

Mějte na paměti, že budete muset dokončit Snapshot Quests Nolana Chance, abyste tuto službu odemkli.

Článek pokračuje po reklamě

Kupte si vzácné nebo exotické zbraně

Každá sezóna končí přidáním dalších NPC na konci.

NPC ve Fortnite také prodávají exotické zbraně, které vám mohou oproti soupeřům poskytnout velkou výhodu. Nepřišli levně, nestojí až 500 zlatých, ale mohou upravit vážné poškození.

Zde můžete zakoupit exotické zbraně v kapitole 4 sezóny 4.

Článek pokračuje po reklamě

 • Pistole Shadow Tracker: Zakoupeno od agenta Peely na Steamy Springs
 • Šokupová brokovnice: Zakoupeno od Love Ranger v Rumble Ruins

Alternativně si můžete také zakoupit všechny druhy zbraní od zbraně-o-matic. Chcete -li se dozvědět více o tom, kde najít tyto prodejní automaty, zkontrolujte náš plný průvodce.

Najměte si postavy

Některé Fortnite NPC jsou vzatelné a v kapitole 4 sezóny 4 mohou být velkým majetkem v bitvě. Najaté postavy vás nebudou následovat pouze všude a bojovat proti nepřátelům, ale mohou také poskytnout uzdravení, munici a dokonce i Mark Nepřátelské hráče.

Článek pokračuje po reklamě

V současné době je v sezóně 4 Fortnite 4 nájemné postavy a najdete je na následujících místech:

Článek pokračuje po reklamě

Nastavitelná umístění NPCS ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 4

Nastavitelné NPC mohou otočit příliv v zápase Fortnite.

Reality se znovu rozšiřují

Fortnite Kapitola 4 představila hráče pro realitu, odemknutelné výhody, které do každého zápasu Fortnite přidávají nějaké koření. S prvními bouřkovými kruhy si hráči mohou vybrat mezi dvěma náhodnými výhodami, aby získali výhodu. Zatímco hráči mohou tyto rozlohy znovu převrátit jednou zdarma, musí to utratit 100 zlatých barů Chcete-li se znovu rozšiřovat během stejného zápasu.

Zatímco někteří hráči si nemyslí, že to stojí za to, opětovné přelití může být velmi užitečné pro získání rozšíření, které konkrétně hledáte.

Článek pokračuje po reklamě

Zlato je neuvěřitelně cenným zdrojem ve Fortnite, takže jej uložte a utratejte jej dobře, abyste získali vítězství Royals v kapitole 4 sezóny 4. Pro více informací o bitvě Royale si můžete také prohlédnout některé z našich dalších průvodců:

Jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Morgan Truder

Aktualizováno 5. května 2023 Morgan Truder

Nová sezóna Fortnite nabízí více inovací než kdy předtím. Může to chvíli trvat, než si na tyto nové mechaniky zvyknete a efektivně je použijte. Nejjednodušší se naučit je, jak sbírat a používat zlato, měna na ostrově: Jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Tyto zlaté tyče se liší od V-Bucks, které můžete použít k zakoupení bitevního průsmyku kapitoly 4 a stovky kůží v obchodě ve hře. To, co shromažďujete ve formě zlatých tyčí, se ve hře používá výhradně a nemá skutečnou hodnotu.

Protože budete muset sbírat toto zlato v několika úkolech připravených epickými hrami pro tuto sezónu, měli byste vědět, kde hledat. Je pravda, že jsou rozptýleni po celé mapě, takže pokud přežijete trochu, můžete sbírat několik set zlatých barů. Ale to není nejúčinnější metoda.

Protože můžete používat zlato pro mnoho věcí, zejména k nákupu exotických zbraní, raději byste měli najít hodně, abyste měli výhodu oproti jiným hráčům.

Naštěstí víme přesně, kde se musíte podívat na novou mapu Fortnite. Pojďme mluvit o všech způsobech, jak sbírat zlaté bary v kapitole 4 sezóna 1.

Co jsou zlaté bary ve Fortnite?

Zlaté tyče jsou měnou ve hře Fortnite Battle Royale. Poprvé byli do hry přidáni v kapitole 2. sezóny 5. Na začátku každého zápasu mají všichni hráči 0 a mohou být shromažďovány z různých míst na mapě.

V kapitole 4 můžete utratit zlaté bary mnoha různými způsoby. Například si můžete koupit zbraně a předměty z NPCS na mapě. Nebo si je můžete najmout, aby bojovali spolu s vámi.

Zde se naučíte, jak používat zlaté tyče v kapitole 4 Sezóna 1:

 • Nákup produktů a služeb z opravných strojů.
 • Nákup exotických zbraní a předmětů z NPCS.
 • Najímání NPC, aby bojovaly spolu s vámi.
 • Upgradujte své zbraně na lavičce upgradu.

Vzhledem k tomu, že hráč může nést až 5000 zlatých tyčí, měli byste utratit to, co máte. Obvykle najdete několik stovek zlata z bezpečného nebo hrudníku. Takže 5000 je stále docela velké množství.

Jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1?

Nyní existuje mnoho způsobů, jak získat zlaté bary, protože byly přidány do hry na konci kapitoly 2. Některé z těchto metod jsou výhodnější než jiné, ale také zahrnují vyšší rizika.

Zlaté tyče najdete téměř všude na nové mapě Fortnite. Za chvíli vám je představíme, ale pamatujte, že k nalezení tohoto zlata nepotřebujete speciální truhly, jako jsou přísahové truhly.

Zde je místo, kde najít zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 1:

 • Na tělech jiných hráčů, když je neutralizujete.
 • Když zabijete znaky NPC na mapě
 • Po zabití Gena (NPC Boss) v Citadele
 • Ve standardních truhly po celé mapě
 • V přísahách (bílé a žluté)
 • V oblasti trezorů a hotovostních registrů

Tímto způsobem získáte různá množství zlatých tyčí. Nejbezpečnějším a nejrychlejším způsobem je otevřít trezory, řekneme vám, kde za to skočit. Ale otevírání věcí není jediný způsob, jak najít zlato ve hře.

V určitých regionech jsou v kapitole 4 Fortnite desky, pokud s těmito deskami komunikujete, můžete na jiné hráče dát odměnu v bezprostřední oblasti. Pokud vy nebo někdo jiný toho hráče vyjmete, vyděláte zlaté bary.

Totéž platí pro hráče, který má na hlavě odměnu. Pokud přežije, dokud nedojde čas, nebo pokud druhý hráč, který má odměnu, zemře, tentokrát se vítěz zlatých barů stane hledaným hráčem.

Posledním způsobem, jak získat zlaté bary ve Fortnite, je dokončit mini úkoly stanovené NPC ve hře. Může to vypadat jako ztráta času na dokončení těchto úkolů, protože vaším hlavním cílem je být vítězem, ale přemýšlejte o tom, co můžete dělat se zlatem, které budete mít!

Jak utratit zlaté bary ve Fortnite?

Pamatujte si ty postavy, které jste potkali? Komunikujte s nimi a projděte si jejich možnosti výdajů. To může zahrnovat prodej zbraně na vysoké úrovni, vytvoření trhlin nebo je najmutí jako pomocníka, aby vás sledoval a zaútočil na své nepřátele za vás.

Mohou být také utraceny na lavičkách pro upgrade zbraní Fortnite, prodeje, výměnou za zlepšení vaší zbraně nebo zakoupení položky. To vše jsou užitečné možnosti, pokud jde o získání dabů.

Kde najít trezory v kapitole Fortnite 4 Sezóna 1?

Nejlepší místa přistání, která si můžete vybrat, se liší v závislosti na stylu hry. Pokud chcete rychlou akci, měli byste jít do Citadely. Nebo, pokud to chcete vzít snadno, měli byste být poslední z autobusu, brzy otevřete kluzák a klouzat do pohraničních oblastí.

Chcete -li najít zlaté tyče, váš první cíl by měl být místem se spoustou obchodů. Je to proto, že zde existuje mnoho trezorů a peněžních registrů ve srovnání se zbytkem mapy. Z těchto dvou zdrojů můžete získat co nejvíce zlata ve hře.

Určitě byste měli jít na vadné rozdělení, Jeden z poisu nové sezóny. Buďte opatrní, protože bude mnoho dalších hráčů, kteří si myslíte podobně. Rychle jděte dolů, ponořte se do některých obchodů s potravinami a sbírejte stovky zlatých barů z pokladních registrů. Pak si můžete koupit požadovanou zbraň.

Jaký je nejrychlejší způsob, jak získat zlaté bary ve Fortnite?

Hráči často upouštějí zlaté bary ve svém kořisti. Toto je obvykle nejrychlejší způsob, jak je získat.

To je vše, co jsme sdíleli o „jak získat zlaté bary ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1“ prozatím. Je zcela jasné, že musíte mít více než zlato, abyste vyhráli. Stále však není bitva, kde několik exotik nebo upgradovaných zbraní nepomůže. Pokud se nepokoušíte vyhrát nejlepší kreativní mapy Fortnite, které můžete hrát se svými přáteli.