Jak zkrotit Andrewsarchus v ARK Survival se vyvinul | VG247, Andrewsarchus – ARK Oficiální komunita wiki

Ark Andrewsarchus

Jeho zkrocení se postupem času postupně snižuje, takže to možná budete muset udělat znovu.

Jak zkrotit Andrewsarchus v ARK Survival se vyvinul

Zjistit, jak zkrotit Andrewsarchus v Ark Survival Evolved, se zdá být jako skličující úkol, zejména proto, že vás netrvá, než vás chlupatá zvířata sunrují, ale se správnými předměty a trochu trpělivosti můžete také mít Velmi vlastní Andrewsarchus. Klíčem je zde trpělivost, protože pravděpodobně budete muset několikrát vyzkoušet, než ji plně zkrotíte – a pak ji možná bude muset později zkrotit.

A konečně, pokud to zvládnete, zkuste nalákat Andrewsarchus do otevřené oblasti. Pokud během procesu zkrocení narazí do zdi nebo útesu, dostanete se odříznut a musíte začít znovu.

Kde najít med v Arch

Med pochází z úlů, jak byste očekávali, ale můžete také najít speciální úly s ještě více medem na ostrově, kde Andrewsarchus žije.

Jakmile jsou všechny vaše přípravy dokončeny, hodte med na Andrewsarchus a počkejte, až začne jíst. Přistupte k němu a poté postupujte podle výzvy k zahájení jízdy.

Na vrcholu Andrewsarchus uvidíte, jak se na obrazovce zobrazí šipky směru. Podržte je, když jsou šipky zelené, dokud se neobjeví zaškrtnutí, a poté, co zčervená zčervenají. Opakujte tento proces, dokud nebude Andrewsarchus plně zkrocen.

Jeho zkrocení se postupem času postupně snižuje, takže to možná budete muset udělat znovu.

Na oplátku dostanete vysoce mobilní monstrum, které vás přenáší kolem fjordu a nejlépe ze všeho je přichází s namontovanou věží zbraní, protože proč ne. Můžete vstoupit do věže, abyste zamířili a vystřelili na nepřátele a získali v tomto procesu statné množství zkušeností pro svůj Andrewsarchus, i když to vyžaduje pokročilé střely pušek k použití.

Pokud chcete dělat všechno, co Fjord nabízí, pak by vaše další cíl měl být získání pokožky kladiva MJOLNIR.

Nejste přihlášeni!

Vytvořte své funkce komunitního reedpopu a odemkněte se a mnoho dalšího!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Ark: Přežití se vyvinulo
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Studio Wildcard Follow
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 5

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru denního zpravodaje VG247

Největší zpráva dne airdropped do vaší doručené pošty.

Andrewsarchus

Dossier empty.pngDossier Andrewsarchus.png

Andrewsarchus Saddle (úroveň 74)

Ne

Ano

Celková doba zrání

Fjordur map.jpg

Fjordur Asgard Topografická mapa.jpg

Obyčejné vzácné
Nepodobitelná jeskyně

Obsah

Základní informace

Dokumentace

Tato část má být přesnou kopií toho, co napsal přeživší Helena Walker, autorka The Dossiers. Mezi tímto textem a tvorbou ve hře mohou být určité nesrovnalosti.

Temperament

Andrewsarchus je zvíře, která je plná překvapení. Tato neochotná stvoření by se mohla zdát pomalá při hledání potravy na jídlo, ale mohou se pohybovat nečekaně rychle, když jsou vyprovokováni. Stejně jako některé jiné whippomorfy, Andrewsarchus bude agresivně bránit své území proti interloperům. S určitou vzdáleností mezi vámi je možné vyhnout se nabíjení Andrewsarchuse – přesně se nezapnou desetník. Jen neočekávejte, že vás řeka nebo jezero chrání před jedním. Dokud se jeho nohy dostanou dole, Andrewsarchus se orazí přímo přes hlubokou vodu. Tito vychytávatelé se roztrhnou téměř na cokoli, pokud mají hlad, ale mají trochu sladkého zubu. Viděl jsem mnoho rozrušeného Andrewsarchuse uklidněného nějakým medem.

Jakmile je Andrewsarchus zkrocený, je spolehlivě rychlou zvíře břemene, pokud to nepotřebujete, abyste se dostali do rohů plnou rychlostí. Díky jeho hustotě ve vodě také dělá Andrewsarchus ideální pro vyhledávání oceánských podlah pro perly, protože se tak snadno klesá na dno. Preferovaný design sedla zahrnuje namontovanou minigun k cílovému nepřátelům, zatímco řidič zůstává v bezpečí uvnitř jejich vzduchotěsné obrněné obložení. Ačkoli plně zbrojený Andrewsarchus nemůže absorbovat tolik škod jako některá z větších tvorů archa, stále je vyniká, když je obtěžuje.

Chování

Temperament Andrewsarchuse je srovnatelný s hrozným medvědem. Ve volné přírodě je najdete samostatně nebo ve dvojicích (zdá se, že se více párů dokáže vynořit v krátkém okruhu od sebe) a přitěžují hráčům a zkrouteni stvoření, když jsou opravdu blízko k nim. Když je velmi blízko k Andrewsarchusu, trvá stvoření několik sekund, než si všimne vaší přítomnosti a začnete útočit, ale stále byste měli být opatrní kolem.

Vzhled

Andrewsarchus je poměrně velký savec s shrbeným zády a hřívou kožešiny. S podobným vzhledem jako prase, hyena nebo daeodon má velmi velkou hlavu a skrývá se začarovanou řadu zubů spolu s kopytami podobnými řadě prasečí nebo hrocha.

Barevné schéma a regiony

Tato část zobrazuje přirozené barvy a regiony Andrewsarchuse. Pro demonstraci jsou níže uvedené regiony zbarvené červené přes albín Andrewsarchus. Barevné čtverce zobrazené pod popisem každé oblasti jsou barvy, s nimiž se Andrewsarchus náhodně vytvoří, aby poskytl celkový rozsah svého přirozeného barevného schématu. Umístěte svůj kurzor přes barvu a zobrazí se jeho název a ID.

Tyto informace lze použít ke změně regionů Andrewsarchus vstoupením do Cheat SettargetDinocolor do Cheat Console. Například, Cheat SettargetDinocolor 0 6 by obarvil Andrewsarchusovu „hlavní“ purpur .

Andrewsarchus paintregion0.png

Region 1 se nepoužívá
Pro toto stvoření.

Andrewsarchus paintregion2.png

Region 2:
Pruhy

Andrewsarchus paintregion3.png

Andrewsarchus paintregion4.png

Andrewsarchus paintregion5.png

Region 5:
Sekundární

Kapky

Základní statistiky a růst

Atribut Základní hodnota Zvýšení úrovně Zkrocení bonusu
Divoký Zkrocený Přísada Multiplikativní
Zdraví 800 +160 +5.4% 0.07
Výdrž 400 +40 +10%
Kyslík 650 +65 +10%
Jídlo 2174 +217.4 +10% 15%
Hmotnost 500 +10 +4%
Poškození melee 41 +2.05 +1.7% 5.6% 15.4%
Rychlost pohybu 100% N/a +0.5%
Apatie 800 +48 N/a 0.5
Hnutí
[nás]
Rychlost základní Rychlost sprintingu Výdrž
Divoký Zkroucený 1 Zkroucený 2 Jezdil 1 Jezdil 2 Divoký Zkroucený 1 Zkroucený 2 Jezdil 1 Jezdil 2
Chůze 300 300 300 300 300 1174.5 1174.5 1174.5 2466.4 2466.4 15
Plavání 750 750 750 750 750 N/a N/a N/a N/a N/a 3
 • Porovnání statistik všech tvorů viz Statistika základní stvoření.
 • Vysvětlení přesně toho, jak funguje výpočet úrovně, viz výpočet statistik stvoření.
 • 1 Jedná se o základní rychlosti stvoření při 100% rychlosti pohybu.
 • 2 Toto jsou rychlosti zkroceného a nezdokonaleného.
 • Porovnání rychlostí všech tvorů naleznete na základním stvoření.

Na úroveň divokých statistik

Zadejte hodnoty a divoký stvoření vidět, na kterých statistikách je zdůrazněno. Zelené hodnoty na stvoření na vysoké úrovni jsou velmi dobré pro chov. Pokud jste již zkroutili své stvoření, můžete se pokusit obnovit statistiky šlechtění pomocí externího nástroje. [1]

Calculator Stat-Calculator nefunguje v mobilním zobrazení, viz alternativy zde: Aplikace

Všimněte si, že po zkroucení stvoření získá bonusy na některých statistikách v závislosti na efektivitě zkrocení. To ztěžuje načtení úrovní na zkrocené stvoření, takže Tento nástroj je pouze pro divoké, ale vyvolává první dojem, jak dobře jsou statistiky distribuovány.

Boj

Tato část popisuje, jak bojovat proti Andrewsarchusu.

Všeobecné

Strategie

Zbraně

Nebezpečí

Ačkoli ne úplně rychlé aggro, může to být velmi nebezpečné, pokud je vyvoláno. Snadno schopné nebo snižovat přeživší, má pro svou velikost překvapivě vysoké zdraví a kousnutí může upravit velké poškození. Také při zkrocení, pokud to rozzuří, bude vás zahájit, což by vás mohlo potenciálně poslat z útesu nebo do něčeho ještě nebezpečnějšího jako giganotosaurus.

Slabost

Přestože je mocný, otočí se velmi pomalu, což vám umožňuje potenciálně ztratit, pokud klisknete nebo jen to začnete.

Zkrocení

Andrewsarchus ‘ lze zkroutit pouze nenásilně než prostřednictvím vyřazovacích metod. Abyste mohli stvoření zkrotit, musíte poblíž ho hodit obřího včelího medu (z horkého pruhu a ne přímo z vašeho inventáře). To lze provést bez potřeby cokoli, aby se snížila detekce hráčů divokými tvory kvůli nízkému rozsahu Andrewsarchusu. Zatímco se jí rychle přiblíží med a namontuje ho. Vymazání jakýchkoli dalších Andrewsarchus a nepřátelských tvorů se doporučuje pro svou metodu zkrocení, aby se zabránilo problémům při házení medu a jízdy na jeho jízdě. Giganotosaurus se může také vynořit po boku Andrewsarchusu a Gigas zabije Andrewsarchus ‘.

Pokud bude úspěšný, vyvolá to mini hru, která mezi sebou zobrazí dvě šipky. Když šipka svítí zeleně, držte směrové tlačítko v okamžiku, kdy šipka svítí, a okamžitě jej uvolněte, když září červeně. Pokud se držené tlačítko nebylo provedeno správně nebo po nějaké době, vyrazí vás z dálky a do vzdálenosti, kde vás může vidět, okamžitě se stane agresivním. Aby se tomu zabránilo, věnujte pozornost červenému pruhu pod zkrocení a naskočte těsně před tím, než je na několik sekund uteče.Výše uvedenou metodu opakujte, dokud nebude plně zkrocena.

Nepokoušejte se zachytit Andrewsarchus, když se to snaží zkrotit. Pokud by po několika sekundách nemohla najít cestu před ní, bude to ihned Vykopněte vás a pokuste se zaútočit na vás, tak pokud vůbec, umělé struktury, které se mu dostaly do cesty, včetně struktur pod ochranou offline nebo to prostě nelze zničit. To znemožňuje zkrotit, pokud uvedená struktura není z cesty.

Nástroj

Andrewsarchus dělá vynikajícímu zkrocení za to, že začne na Fjorduru, protože med potřebný k zkrocení může být snadno sklizen z určitých skalních uzlů poblíž jejích území, aniž by vzbudil hněv bránícího úlu včel. Andrewsarchus se může pochlubit rozpětím statistiky, může snadno poskytnout mír, bezpečnost a bezpečnost pro vaše počáteční dobrodružství na své nativní mapě a je to osvoboditelné ještě předtím, než máte prostředky k vytvoření sedla pro něj. Jakmile je však sedlo vytvořeno, je to, když Andrewsarchus přechází z dalšího hovězího masa zkrotit na něco mnohem mimořádnějšího. Stejně jako design armádního tanku, který emuluje, sedlo funguje téměř jako přímý upgrade na a Stegosaurus, poskytuje zvýšenou užitečnost a chrání jezdce před téměř jakoukoli představitelnou hrozbou; ať už je to od životního prostředí nebo nepřátelských útočníků. V rámci tohoto designu také funguje jako neomezený Zdroj kyslíku pro jezdce, i když samotný Andresarchus se stále musí občas vynořit dech. Nakonec, kdy Pokročilé pušky jsou umístěny v inventáři Andrewsarchus, věžička se zaměřená na kapsli může být ovládána a vypálena jeho jezdcem pro mnoho bojových účelů. Na rozdíl od většiny ostatních střelných zbraní tato věže funguje i když se ponořila do vody!

Andrewsarchus při osedláním poskytuje následující výhody:

 • Imunita poškození jezdce: Poškození z tvorů jakoDimorphodon, projektily z zbraní na dálku (včetně věží) a výbušnin, plivání poškozující brnění Arthropluera, jedovatá plivání a Wyvern nebo Basilisk, kyselý oblak smrti a Reaper atd. Je pro jezdce negnován.
 • Imunita omráčení jezdce/sesednutí: Demontážní účinky a zápasy Raptoři, Kaprosuchus, Thylacoleo, Karkinos, Microraptor Swoops, Obří včelí bodnutí, Webbing Bloodstalker a tak dále jsou chráněny proti. Ačkoli samotný Andrewsarchus není imunní vůči omračům tvorů Purlovia, Baryonyx, a Cnidaria, jezdec je Stále však imunní vůči demontálním účinkům ukládaným těmito tvory, což by často byl trest smrti. Dokud Andrewsarchus má ve svém inventáři stále kulky, může jezdec pilotovat zbraň a zlikvidovat tyto hrozby, zatímco Andrewsarchus je ohromen.
 • Ochrana životního prostředí: To platí konkrétně pro jezdce a ne pro Andrewsarchus, a ačkoli sedlo nebrání před kolísáním teploty, chrání se před většinou forem environmentálních rizik. Vzduchově těsná konstrukce kapsle nádrže chrání jezdce před deprivací kyslíku a určitými riziky ve vzduchu, jako je jedovatý plyn v jeskyni Swamp, a dokonce může zajistit imunitu před poškozením lávy.

Role

 • Nedostavené role: Tyto role lze plnit Andrewsarchusem, který je buď osedlaný nebo neřešený.
  • Brzy Guardian: Relativně snadné zkrotit na své domácí mapě Fjordur, Andrewsarchus snadno poskytuje výhody masožravosti střední hry na začátku cesty přeživší na její archu, což vám dává nohu ve vaší zranitelnější počáteční fázi. Zatímco škoda z kousnutí Andrewsarchuse není o čem psát domů, je stále dostatečně tanky, aby překonal většinu hrozeb pro její bezpečnost a vaše při dlouhodobém angažovanosti, pokud jste zkroutili nebo byli na vysoké úrovni vyrovnaní nebo vyrovnaní nahoru jeden vhodně. Pro odpůrce, s nimiž se nedokáže vypořádat, může snadno spadnout na svou pozemskou rychlost a vynikající schopnosti plavání, aby vás převodily z nebezpečí.
  • Obojživelná hora: Andrewsarchus je dokonale přizpůsoben pro jeho kopyta na zemi a na moři; Doslova, protože zvíře se může potopit do dna oceánu nebo na dno řeky nebo jezera a běžet podél jako hroch. V případě potřeby k odsunutí dna je stále silný a schopný plavec, aby vás nadechl zpět na povrch. Na zemi nemusí být Andrewsarchus nejrychlejší horou, která má mechanik sprintu na bázi hybnosti, ale určitě je tam nahoře; schopný rychle pokrýt na dlouhé vzdálenosti nad otevřenou půdou, běží poměrně podobně jako a Dire medvěda, ale se zvýšenou schopností provést ostřejší zatáčky sklouznutím a okamžitě se rozbíjet do nejvyšší rychlosti s nábojem. Má také přidanou schopnost rozbít rozbitné uzly, jako jsou skály a stromy, bez ztráty rychlosti nebo dynamiky. Dokud váš cestovní plán nezahrnuje horolezecké vertikální útesy nebo létání, Andrewsarchus je schopný procházet většinou map.
 • Osedlované role: Tyto role mohou být prováděny pouze výlučně nebo efektivně, Andrewsarchusem, který měl své sedlo vybaveno.
  • Ponorné: Neomezený kyslík poskytovaný jezdci v tankové tobolce promění Andrewsarchus v dokonalého potápěčského kamaráda; schopen udržet jeho jezdce naživu, když další dech čerstvého vzduchu může být příliš daleko.
  • Battle Tank: I když se to úplně chlubí Zdravotní fond tvorů, které provádějí tradiční tankové role jako Rexes, Andrewsarchus se může dostat téměř tak blízko ke zdraví, ale skutečným užitečností, kterou v této roli poskytují, je to, jak jejich sedlo konkrétně chrání jezdce. Pokud se obáváte, že budete sesednutím, ohromeni, zastřeleni nebo zabiti v situaci války, Andrewsarchus je perfektní volbou, aby vás přenesl na bojiště pro velení vašich vojáků, aniž by vás riskoval, dokud vaše nejasná hora zůstane naživu.
  • Spelunker: Pro jeskyně má Andrewsarchus přístup a dokončit, nebo alespoň většinou dokončit, buď jezdí nebo je nucen a Cryopod, Sarchus dělá skvělou volbu pro ponoření Artefakty. Kyslík, který sedlo poskytuje, chrání jezdce před utopením v podvodních segmentech nebo dusící před poškozením plynu. Stejně tak kapsle nádrže udržuje jezdce v bezpečí před účinky arthropluera poškozujícím brnění, zabraňuje kontrakci Mega vzteklina a dokonce poskytuje imunitu k ničivým účinkům poškození magmatu (i když budete chtít rychle dostat z roztavené horniny rychle z roztavené horniny!). Věžička na sedle vám také umožňuje zabíjet Arthropluera, aniž byste v tomto procesu poškodili Andrewsarchus Megalanie se drží stropů jeskyní.
  • Bossing Mount: Ačkoli jiné krotiky jsou pro boje mnohem účinnější Šéfové, Andrewsarchus funguje konkrétně jako hora, kterou jedete, aby se udržel naživu. To funguje s velkým účinkem při setkání s šéfem, kde mají útoky nebo přisluhovače, které cílí na jezdce, například když bojujete s Drak, a za předpokladu, že jste ochotni utratit kulky, věžička na sedle poskytuje slušné poškození doplnění vašich skutečných bojovníků.
  • Střelec na dlouhé vzdálenosti: Zatímco Advanced Rifle Bullets nemusí být levné, pokud máte prostředky k jejich hromadnému produkci, Andrewsarchus dělá krásně efektivní bojovníka pro řešení hrozeb na dálku. Spolu s jeho možností rychlosti a vodního úniku to může učinit Andrewsarchus veselou volbou pro obtěžování PVP.