Jak zkrotit desmodus v Ark Fjordur, Ark Desmodus: Spawn Místa, ovládací prvky a jak zkrotit | PCGamesn

ARK Desmodus: Místa tření, ovládací prvky a jak zkrotit

Vzhled: Desmodus Draculae je věrný svému názvu. Ostré drápy na křídlech a jeho krve nasáklé čenich způsobují nebezpečný pohled.

Jak zkrotit desmodus v arch fjordur

Starověký svět Ark Fjordur se plazí se spoustou smrtelných tvorů. Jakmile však tato stvoření zůstávají loajální ke svému mistrům na celý život. Desmodus je jedním takovým stvořením ve hře.

Tento netopýr lze obvykle najít uvnitř konkrétních jeskyní na ostrově. I když jsou to sanguivorové, tato stvoření lze pasivně zkroutit. To znamená, že zde je to, jak může efektivně zkrotit desmodus v Ark Fjordur.

Kde najít desmodus v Ark Fjordur?

Existuje několik konkrétních položek, na které se hráči budou muset zásobit, pokud chtějí zkrotit Desmodus v Ark Fjordur. Prvním požadavkem na zkrocení desmodus jsou krevní balení. Na rozdíl od většiny zvířat na ostrově je Desmodus jediným stvořením, které lze zkrotit s krevním balením. Hráči budou muset odemknout Engram stříkačky krve, aby ve hře dostali krevní balíček a poté ji vytvořili.

Jakmile je to vytvořeno, musí ji hráči použít na sebe a vytvořit kolem 150-200 krevních balíčků. Ačkoli hráči nemusí vyžadovat mnoho krevních balíčků, aby zkrotili jeden stvoření, nebolí to být ve hře v bezpečí.

Hráči budou muset kromě krevních balíčků zásobovat lékařské vaření. Pokud jde o Tames, hráči budou muset mít zvíře jako t-rex nebo giganotosaurus. Tato zkrocení jsou vyžadována, protože jeskyně uvnitř, do kterých lze tato zvířata najít. Kromě toho musí hráči přinést pár Moschops.

Desmodus najdete ve třech konkrétních oblastech na Ark Fjordur. Místa jsou následující:

 • Jeskyně vodopádu – 38.2 zeměpisná šířka, 74.8 DLOUHODY
 • LAVA CAVE – 90.8 zeměpisná šířka, 77.7 DLOUHODY
 • Crysta Island Cave – 49.7 zeměpisná šířka, 13.8 DLOUHODY

Ve většině případů jsou tyto jeskyně plné onyků. Hráči je musí nejprve zabít, aby nezasahovali do procesu zkrocení. Jakmile to udělají, mohou zahájit proces zkrocení.

Hráči budou muset umístit krevní balíčky do posledního slotu svého horkého baru. Pokud existuje past, hráči budou muset buď vytvořit past, nebo budou muset nalákat desmodus, který chtějí zkrotit do malého omezeného prostoru pro snazší pokazili.

Jakmile je desmodus nalákán, musí hráči upustit dva moschopy, které s nimi přinesli. Proces zkrocení začne, když Desmodus poprvé zvedne hráče. Stvoření začne konzumovat krevní balení. Jakmile spotřebovali kolem 10-12 krevních balíčků, Desmodus odhodí hráče a pokusí se odletět pryč. Proto je past nezbytná.

S omezeným desmodusem uvnitř pasti se hráči budou muset vyběhnout a uzdravit se. Hráči mohou konzumovat lékařskou vaření a pak se znovu vydat zpět, aby je Desmodus vyzvedl. Ale pokaždé, když stvoření upustí hráče, efektivita zkrocení se sníží. Zde je místo, kde Moschops vstupují do hry.

Efektivita zkrocení se zvyšuje, když Desmodus upustí hráče a zvedne Moschops. Hráči budou muset tento proces opakovat, dokud nebude stvoření zkroceno.

To uzavírá tuto příručku, jak zkrotit Desmodus v Ark Fjordur. To je velmi užitečná krotká ve hře. Navíc je to také pokročilé krotké ve hře. Takže hráči, kteří právě začínají na svých dobrodružstvích v Ark Fjordur, by za to neměli chodit.

ARK Desmodus: Místa tření, ovládací prvky a jak zkrotit

Ark Desmondus: Zkrocený Desmondus stoupá nad vzduchem v arch

Takže chcete zkrotit archu desmodus? Toto divoké létající stvoření, které je představeno v aktualizaci Fjordur Fjordur, je považováno. To je hlavně pro jeho schopnost vyrábět sanguine elixíry, ale Desmodus má také spoustu dalších výhod, takže si popadnete jednu z těchto těmto těmto netopýrům, které by mělo být vysokou prioritou.

Ale jak zkrotíte archu desmodus? Kde se vynoří? A jak to sakra máte vlastně létat tato věc? Nebojte se, máme pro vás všechny odpovědi v tomto praktickém průvodci. Upozornění spoileru: Budete potřebovat hodně krevních balíčků. Alternativně, pokud jste z Desmodus nemocní, podívejte se na nejlepší mody Ark, abyste do své hry potenciálně přidali některá nová stvoření.

Nejlepší místa Ark Desmodus Spawn

Desmodus lze obecně nalézt v jeskyních napříč novou mapou Fjordur, ale YouTuber Raasclark doporučuje konkrétní jeskyni nalezenou za vodopádem na MAP souřadnicích 37.7/74.9.

V levém dolním ostrově je také několik umístění Desmodus Spawn na velkém ostrově, stejně jako izolované tření na menších ostrovech.

ARK Desmondus účtuje hráče

Jak zkrotit arch desmodus

Zkrocení desmodus je jednoduché ve srovnání s některými z tvrdších Ark Dinos, ale vyžaduje čas a trpělivost. Základní předpoklad je přímý – aggro a desmodus, utíkejte, ale nechte ho vyzvednout a přenést vás kolem, který zahájí proces zkrocení.

Jde však o to, že ztratíte zdraví, když vás nesete Desmodus. Bez plánování dopředu zemřete dobře, než se dostanete na konec zkrocení. Také si všimnete, že vaše efektivita zkrocení poklesne, sotva na vrchol o 50%, než se dostanete na konec. Strategie pro perfektní Desmodus Tame bude zahrnovat následující kroky:

 • Ujistěte se, že máte spoustu krevních balíčků. Viděli jsme tvrzení, že to lze provést s 80, ale většina z nich doporučuje jistotu pár stovek. Tím zajistíte, že přežijete dostatečně dlouho na to, abyste dokončili zkrocení
 • Nejprve pošlete Moschops, také vybavené krevními balíčky. Nechte Desmodus mít cestu s tímto obětním dino-lambem udrží efektivitu zkrocení na vrchol až 100%
 • Ujistěte se, že neexistují žádné jiné desmodi, aby se proces přerušil

Můžete také použít další nuance-ujistěte se, že zkrotíte vybraný desmodus uvnitř jeskyně zajistí, že jej neztratíte v polovině zkrocení. I po nakrmení moschopů, vaše zkrocení efektivita klesne, takže pokud si chcete zachovat co nejvyšší možnou efektivitu, možná budete muset udělat přestávku a nechat ji mít další kolo s moschopy, než se vrátíte do dokončení procesu zkrocení.

Pokud chcete vidět tuto strategii v akci, doporučujeme zkontrolovat video Rassclark na toto téma:

Thumbnail YouTube

Ovládací prvky ARK Desmodus

Takže jste se zkroutili a desmodus. Představuji si, že budete chtít vědět, jak to létat. Základní ovládací prvky jsou podobné většině létajících tvorů:

Máte také své obvyklé klíče pohybu a základní útok/primární oheň pomocí levého kliknutí. Existují některé další ovládací prvky jedinečné pro Desmodus, které také stojí za to mít na paměti:

 • Prostor – Zatímco vedle stropu nebo zdi, můžete stisknout prostor, abyste se na něm zakončili.
 • Levé kliknutí (hold) -To spustí schopnost ozvěny ozvěny, která vysílá zvukovou vlnu, a poté zdůrazňuje všechny okolní stvoření červeným pulzujícím kruhem.
 • Kliknutím pravým tlačítkem (stiskněte) – vyzvedne malé stvoření. Poté můžete použít kliknutí na levý kliknutí.
 • Klepněte pravým tlačítkem myši (hold) – Otočte neviditelné. Během létání to můžete udělat pouze v noci, ale pokud jste připojeni ke zdi nebo stropu, můžete to udělat kdykoli chcete.

Desmodus má také vrozenou schopnost řemesla, která jim umožňuje vytvořit sanguine elixír z 200 krevních balíčků. Pokud vás myšlenka sbírat tolik krve odloží, pak máme nějaké vynikající Zprávy – Desmodus bude generovat krevní balíčky pokaždé, když zaútočí na stvoření. Krevní balíčky po celé dny!

Herní průchod pro PC

Herní průchod pro PC Herní průchod pro PC Microsoft $ 9.99 $ 1 (první měsíc) Přihlásit se k odběru sítě N Ezecs Commission z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Microsoftu a dalších programů.

To je vše, co potřebujete vědět o arch desmodus. Pro více tipů Ark se ujistěte, že se podíváte na naše příkazy průvodce po administrátoru Ark a také zprávy o ARK 2, nyní, když bylo oficiálně oznámeno.

Joe Robinson Strategy Games Aricionado Joe byl dříve editorem Wargamer a napsal pro RPS. Užívá si všechny hry Paradox, zejména Hearts of Iron 4, Total War: Warhammer, Halo a dlouhé procházky na pláži.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Ark Fjordur: Desmodus – Jak zkrotit, krmit a plemeno!

Ark-Fjordur-Desmodus-Dossier

Vedený

Desmodus Draculae ve fjordur DLC pro Ark: Evolved Survival připomíná nadměrnou pálku. Jmenovec prince Draculy má několik skvělých schopností a rychle vás vezme kdekoli na ostrově.

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o obří pálce v našem průvodci Desmodus. Ale také jak ho chytit, zkrotit ho, nakrmit ho a také rozmnožovat potomstvo.

Toto je Desmodus in Ark: přežití se vyvinulo

Vzhled: Desmodus Draculae je věrný svému názvu. Ostré drápy na křídlech a jeho krve nasáklé čenich způsobují nebezpečný pohled.

Divoký: Jak jsme zvyklí z netopýrů, hlavně visí na stropech jeskyně. Jakmile se přiblížíte k Desmodus, zaútočí na vás a pokusí se vás chytit.

Domestikované: Jakmile jste zkrotili Desmodus, můžete jej použít jako létající zvíře, ze kterého můžete také ovládat zbraně. S Desmodusem můžete také létat v jeskyních a dungeonech, kde nemůžete použít své další létající dinosaury. Ale nadměrná netopýra má stále spoustu skvělých a praktických schopností:

 • Držte pravé tlačítko myši, abyste se dostali k neviditelnému (funguje pouze v noci nebo při zavěšení na zdi).
 • Podržte levé tlačítko myši a vypustily výkřik, který lokalizuje další stvoření a označuje je červeným kruhem. Značená stvoření v noci berou o 20% více škod z Desmode.
 • Podržte tlačítko R a přepněte na noční vidění nebo aktivujte režim životního stezku.
 • Desmode automaticky chová krevní balíčky pitím krve. Jakmile máte 200 krevních balíčků v inventáři Desmodus, můžete vytvořit sanguine elixír, což vám umožní zkrotit omráčené tvory rychleji. Z tohoto důvodu musíte elixír konzumovat, jakmile omráčíte dino. Ohrožený dino pak okamžitě získá 30% zkrocení. Kromě krevních balíčků získáte shnilé maso a syrové maso. S desmode však nemůžete farmovat zvláštní zdroje, e.G. skopové při jídle ovcí.
 • Stisknutím mezerníku visíte z útesů nebo stropů jeskyní (užitečné pro zkrocení jiných tvorů)

Ark Fjordur Desmodus

Jak zkrotit desmodus v Arch

Jak lovit Desmodus: Nemohlo by to být snazší. Musíte jen jít na místa, kde zůstane Desmodus. Jakmile vás uvidí, zaútočí na vás a chytí vás drápy. Ve Fjorduru je několik míst, kde můžete zkrotit desmodus, e.G. tady:

 • Moria: souřadnice na zadní vchod 86.2/5.1
 • Jeskyně: Souřadnice 68.4/37.5
 • Sopečný ostrov: souřadnice 90.6/78/8

Jak ho zkrotit: Chcete -li zkrotit Desmoduse, vše, co musíte udělat, je vložit do svého inventáře nějaké krevní balíčky a nechte ho chytit. Jakmile začne pít vaši krev, začíná proces zkrocení. V závislosti na úrovni Desmodus potřebujete více nebo méně krevních balíčků.

Youtube

Načítáním videa souhlasíte s zásadami ochrany osobních údajů YouTube.
Další informace

YouTube vždy odblokujte