Jak zkrotit kozu v Minecraftu, koza – oficiální moře stvoření wiki

Jak zkrotit kozu v Minecraftu

Kozy přicházejí v šesti různých barvách: bílá, šedá, hnědá, bílá s šedými skvrnami, šedohnědé a bílé s hnědými skvrnami.

Jak zkrotit kozu v Minecraftu

Kozy v Minecraftu byly přidány spolu s částí 1 z 1.Aktualizace 17 jeskyní a útesů. Tento dav je jedním ze tří různých davů, které byly do hry přidány 8. června.

Hráči mohou najít potulu kolem hor a útesů ve hře. Kozy se obvykle vyskytují ve vyšších výškách než na jiných místech. Hráči mohou vidět tyto davy na samém vrcholu útesů nebo hor.

Pokud mají hráči štěstí, mohli by se dokonce setkat s křičící kozí! Při hledání koz by měli být hráči opatrní. Obvykle se nacházejí ve vyšších výškách světa. To znamená, že hráči budou muset vyšplhat na vysoká místa, aby ji našli.

Kozy útočí na hráče tím, že do nich vrazí. Budou zůstat neutrální, pokud jim hráč neohrožuje. Pokud kozy zaútočí, mohou hráče srazit z hory, což způsobí, že zemřou na poškození podzimu.

Hráči by se měli ujistit, že při hledání koz jsou opatrní a padání peří by bylo dobrým okouzlením pro hráče, kteří by si s sebou mohli vzít na cestu, protože je chrání před poškozením podzimu. Kozy mohou být pro hráče za určitých okolností milé, pokud je hráč pěkný.

V tomto článku se hráči naučí, jak zkrotit kozu v Minecraft!

Zkrocení kozy v Minecraft

Jak to udělat

Je to zásah a chybí, když zkrotí kozy v Minecraft. Je to proto, že není vždy zaručeno, že se koza zkrotí. Záleží na tom, zda se koza má ráda hráče nebo ne v procesu zkrocení.

Hráči budou nejprve chtít přistoupit k koze tím, že se k ní vplíží. Hráči to musí udělat, protože pokud se k němu hráč dostane příliš blízko, nebo stojí příliš dlouho, koza se bude cítit ohrožena a zaútočit na hráče.

Jakmile se hráč Minecraft dostane do kozy, bude se muset ujistit, že mají pšenici ve svém inventáři. Hráči budou muset nakrmit kozí pět pšenice, aby ji zkrotili, ale tady je složitá část.

Krmení kozy minecraft Pšenice neznamená, že to zkrotí kozu. Bude to zkrotit, pouze pokud má rád hráče nebo ne. Pokud se koza nelíbí hráče, zaútočí na hráče.

Pokud hráč úspěšně zkrotí kozu, bude následovat hráče kamkoli. To také zahájí milostný režim pro kozu, což jí umožní chovat se za správných okolností.

Koza

Hnědý

Kozy jsou neutrální zkrovitelné davy, které jedí předměty.

Obsah

Tření []

Přirozená generace []

Kozy se vynoří na travních blocích na úrovni světla 9 a více s nejméně 2 blokovými prostory výše. Během světové generace se často vynořují ve skupinách po 4, mezi něž patří muži, ženy a děti.

Vzhled []

Kozy přicházejí v šesti různých barvách: bílá, šedá, hnědá, bílá s šedými skvrnami, šedohnědé a bílé s hnědými skvrnami.

Kapky []

Kozy klesají 0–2 kůže a 1–3 zkušenosti, když je zabit hráčem nebo zkrouceným vlkem.

Chování []

Mužská koza byla dojena

Mužské kozy jsou neutrální a ženské kozy a děti jsou pasivní. Pokud je muž provokován, nebo pokud se hráč pokusí dojit prázdným kbelíkem, bude je prorazit zpět svými rohy a vytvoří nepatrný knockback efekt. Na rozdíl od jiných neutrálních davů, které po zasažení obvykle zůstávají nepřátelské. Ženské kozy lze dojit pomocí prázdného kbelíku. Kozy lze občas slyšet, když ženy a děti vyzařují různé bluky.

Kozy jsou přitahovány k entitám položek vznášející se na zemi a budou jíst jakoukoli položku, včetně bloků, diamantů, zbraní a nástrojů, kozy nemohou jíst zážitek. Doporučuje se udržet své cennosti v hrudi, aby je udržely v bezpečí před kozami.

Koza bude následovat hráče, pokud bude mít v ruce nějakou jedlou položku.

Fighting []

Mužské kozy budou mezi sebou bojovat a nakonec bude zabit jeden. To je charakterizováno kozami, které snižují hlavy, orachovaly nohy a zvedly ocasy. Poté se budou nabití navzájem a navzájem se srazí zpět. Když se koza bude sražena zpět jinou kozou, je možné, aby se dostal přes plot, takže pro zadržení by byla navržena vyšší zeď nebo oddělení mužů.

Zkrocení []

Koza může být zkrocena krmením jakékoli jedlé potraviny (dokonce i zlatý jablka, i když zažívají jeho účinky), a dokonce i jídlo, které by obvykle způsobilo negativní účinky, jako jsou shnilé maso a oči pavouků. Když se objeví obrazovka pojmenování, koza byla zkrocena. Chcete-li změnit jméno kozy, klepněte na něj pravým tlačítkem myši s knihou, značkou nebo medailonem. Chcete -li uzdravit zraněnou kozu, nakrmte ji s jakoukoli jedlou položkou. Kozy mohou být také vodítko, ale koza bude jíst vedení, pokud se zlomí.

Zkroucené kozy nebudou zaútočit na hráče, pokud budou provokovány, ale muži se budou, pokud se je pokusíte dojit.

I když existují jak mužské, tak ženské kozy, nelze je vychovávat.

Dějiny [ ]

Trivia []

  • Protože kozy jedí na zemi jakoukoli položku, mohou být užitečné, pokud má hráč spoustu nepotřebných předmětů, které působí jako skvělá náhrada pro lávu nebo oheň, pokud jde o likvidaci odpadu.
  • Kozy mohou jíst lávové kbelíky nebo poplatky za oheň a nezachytit oheň ani zemřít.
  • Protože ženské kozy mohou být dojeny a mohou být skladovány uvnitř amuletu pro domácí mazlíčky, může to způsobit, že kozy fungují jako přenosný zdroj mléka.

Kozy Minecraft: Jak zkrotit kozu, křičící kozy a kozí rohy vysvětlené

Snímek Minecraft Screenshot tří koz na různé vzdálenosti od hráče

Chcete se dozvědět více o kozích v Minecraftu? Tito ďábelská stvoření sbalí docela úder pod jejich zdánlivě roztomilý exteriér. Nalezeno v horských biomech a schopných skákat velké výšky, existuje několik skrytých hloubek tohoto davu v Minecraftu, což vysvětlíme níže.

Pokračujte ve čtení a zjistěte Jak chovat kozy, Jak křičící kozy a běhací práce a (pro hráče na podloží), jak můžete získat a používat kozí rohy.

  • Jak zkrotit a chovat kozu v Minecraft 1.17
  • Kozí kozy a křik koz vysvětlily
  • Kozí rohy (pouze vydání Bedrock!)

Jak zkrotit a chovat kozu v Minecraft 1.17

Kozy jsou neutrální davy, které nelze zkrotit, ale mohou být přiměřeny, aby se chovaly s jinou kozou. Kozy mohou být krmeny pšenicí, což způsobí, že vstoupí do „režimu lásky“. Pokud jsou dvě kozy v okolí v „milostném režimu“, budou vyrábět a vyrobit kozu pro dětskou kozu. Takto funguje všechny chov v Minecraft, od axolotls po včely. Jediná věc, která se liší, je typ požadovaného jídla.

Kozy vás také budou následovat, pokud yo drží pšenici v ruce, což pomáhá při pokusu o přiblížení dvou koz. Můžete také krmit dětskou kozí pšenici, abyste urychlili míru růstu.

Kozy jsou hlavně užitečné, protože jsou zdrojem mléka. Chcete-li dojit kozu, jednoduše klepněte pravým tlačítkem pravým tlačítkem myši s kbelíkem na kozu. Jinak nejsou to zvlášť praktická zvířata, která by se chovala, protože na rozdíl od koní je nelze jezdit.

Pokud hledáte dobré oblasti sdluhování koz, podívejte se na náš seznam nejlepších semen Minecraft a dávejte pozor na horské tření! Můžete také poskytnout těmto horám skvělý nový vzhled s nejlepšími shadery Minecraft!

Kozí kozy a křik koz vysvětlily

Všechny kozy mají vnitřní časovač, který se pohybuje od 30 do 300 sekund. Když tentokrát uplynul, koza převede nedaleký hráč nebo dav (s výjimkou jiných koz) -li Tento cíl se v tomto časovém rámci nepřesunul.

Pokud koza něco zapařuje, nezpůsobí to žádné poškození, ale srazí je zpět daleko, což může způsobit nějaké ošklivé pády a potenciálně dokonce smrt. Dětské kozy mohou také RAM, i když nedokážou svůj cíl knockback tak daleko.

Asi 1 z 50 koz křičí kozy. Tyto kozy jsou totožné s jinými kozami, ale vyrábějí – uhodli jste to – pravidelně křičí zvuky a také mnohem častěji ram (jejich vnitřní časovač je nastaven na pouhých 5-15 sekund).

Kozí rohy (pouze vydání Bedrock!)

Kozí rohy jsou položka, která existuje pouze v edici Minecraft Bedrock, nikoli Java Edition. V podloží, pokud koza beat napakne pevný blok, upustí jeden ze svých rohů, dokud nezůstanou rohy.

Když klepnete pravým tlačítkem myši s kozím rohem v ruce, bude hrát zvuk válečného rohu.

Opět platí, že je to pouze v edici Bedrock Edition. V Javě je jediná věc, kterou můžete získat z kozy.

Pokud hrajete na podloží, nezapomeňte se také podívat na náš nejlepší seznam semen Minecraft a náš seznam nejlepších texturních balíčků Minecraft Bedrock!

Uzavírá tuto stránku na kozích v Minecraft. Pokud chcete představit další variace ve způsobu, jakým vypadají kozy, nejlepší je konzultovat náš seznam nejlepších texturních balíčků Minecraft. Pokud hledáte zkratku k nalezení koz, podívejte se na náš seznam příkazů Minecraft. A informace o jiném druhu zvířete, podívejte se na náš seznam Minecraft Mobs.

Rock Paper Shotgun je domovem PC Gaming

Přihlaste se a připojte se k nám na naší cestě k objevování podivných a přesvědčivých PC her.

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

  • Akční dobrodružství následovat
  • Minecraft následovat
  • Mojang následovat

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru zpravodaje brokovnice s rockovým papírem

Získejte největší denní PC herní příběhy doručené přímo do vaší doručené pošty.

Ollie je šerifem Guidestown na RPS a od doby, kdy se připojil k týmu v roce 2018, napsal pro web přes 1 000 průvodců. Miluje hraní nebezpečně konkurenceschopných her a továrních simusů, zraní se hraní badmintonu a pohřbící tvář v teplé kožešině svých dvou koček.