Jaká je nejdražší karta Fortnite – J Station X, jedna z nejvzácnějších karet Fornite nastavuje novou cenu rekordu v aukci | PCGamesn

Jedna z nejvzácnějších karet Fornite nastavuje v aukci novou cenu nahrávky

3. Existují nějaké jiné cenné karty Fortnite?
Ano, existuje několik cenných karet Fortnite kromě Crystal Shard. Některé pozoruhodné příklady zahrnují karty Legendary Founders Pack, karta Golden Wild Card a mýtická Omega Card.

Jaká je nejdražší karta Fortnite

Fortnite, masivně populární online videohra vyvinutá Epic Games, vzal Světovou bouři od svého vydání v roce 2017. Fortnite se svou jedinečnou směsí hraní a mechaniky Battle Royale přilákal miliony hráčů po celém světě. Spolu s úspěchem hry se objevil živý trh s obchodními kartami, přičemž sběratelé hledali vzácné a cenné karty. Mezi těmito kartami vyniká jako dosud nejdražší karta Fortnite – Crystal Shard Card.

V rámci série Fortnite Battle Royale byla představena karta Crystal Shard, také známá jako „Mýtický krystalový shard“. Tato karta je neuvěřitelně vzácná a velmi vyhledávaná sběratelé kvůli svým jedinečným rysům a omezené dostupnosti. Karta obsahuje holografický design a zobrazuje křišťálový shard a přidává se k jeho vizuální přitažlivosti. Jeho nedostatek a estetická přitažlivost hrály významnou roli při zvyšování jeho tržní hodnoty.

Podívejte se také na to, jak sledovat hru A&M

Nejdražší karta Fortnite, Crystal Shard, je známo, že ceny dobře získává do tisíců dolarů. Jeho hodnota je řízena různými faktory, včetně jeho vzácnosti, poptávky sběratelů a celkové popularity samotného Fortnite. Stejně jako u všech sběratelských cen se ceny mohou kolísat na základě poptávky a dostupnosti trhu.

1. Jak vzácná je karta Crystal Shard?
Karta křišťálového střepu je neuvěřitelně vzácná. Spadá do kategorie „mýtické“ rarity, která označuje její nedostatek. Byl vytvořen pouze omezený počet těchto karet, což přispívá k jejich vysoké hodnotě.

2. Mohu získat kartu Crystal Shard ve hře?
Ne, karta Crystal Shard je výhradně fyzickou obchodní kartou a nelze ji získat v samotné hře Fortnite. Je součástí série Trading Card Fortnite Battle Royale.

3. Existují nějaké jiné cenné karty Fortnite?
Ano, existuje několik cenných karet Fortnite kromě Crystal Shard. Některé pozoruhodné příklady zahrnují karty Legendary Founders Pack, karta Golden Wild Card a mýtická Omega Card.

Viz také hra na dvoře, kde házíte dřevěné bloky

4. Jak mohu získat obchodní karty Fortnite?
Obchodní karty Fortnite se obvykle získávají prostřednictvím nákupních karet, které obsahují náhodný sortiment karet. Tyto balení lze nalézt v maloobchodních prodejnách nebo online.

5. Mohu hrát s kartou Crystal Shard ve hře Fortnite?
Ne, obchodní karty jsou sběratelské položky a nelze je použít v samotné hře. Jsou určeny pouze pro účely shromažďování a obchodování.

6. Existují nějaké limitované edice Fortnite karty?
Ano, v minulosti byly vydány karty Fortnite z limitované edice. Tyto karty mají často jedinečné vzory nebo funkce a jsou velmi vyhledávanými sběrateli.

7. Jak mohu určit hodnotu karty Fortnite?
Hodnota karty Fortnite se může lišit v závislosti na faktorech, jako je vzácnost, poptávka, stav a celkový trh v daném okamžiku. Konzultace s renomovanými prodejci obchodních karet nebo online tržiště může pomoci určit aktuální hodnotu.

Podívejte se také, kolikrát můžete převést licenci na Xbox One

8. Je hodnota Fortnite karet, které se pravděpodobně v budoucnu zvýší?
Je obtížné předvídat budoucí hodnotu jakékoli obchodní karty, včetně Fortnite Cards. Dokud však Fortnite zůstane populární a poptávka po vzácných kartách pokračuje, existuje možnost zvýšit jejich hodnotu.

9. Existují nějaké oficiální turnaje Fortnite nebo události související s obchodními kartami?
Zatímco Fortnite sám má oficiální turnaje a události, v současné době neexistují žádné oficiální turnaje ani události, které se konkrétně zaměřují na obchodní karty. V komunitě obchodní karty však mohou existovat události a soutěže s fanoušky.

Poslední příspěvky

  • Sledujte Game of Thrones na iPadu zdarma
  • Sledujte hru Washington Redskins online zdarma
  • Web pro sledování fotbalových her zdarma online
  • Sledujte hru Patriots zdarma online
  • Sledujte hry NBA Live online zdarma HD
  • Jsou Watch Dogs Free Roam Game
  • Sledujte hru Bengálska online zdarma
  • Web pro sledování fotbalových her zdarma
  • Jak sledovat Hunger Games online zdarma
  • Jak sledovat NBA All Star Game 2022 zdarma

Jedna z nejvzácnějších karet Fornite nastavuje v aukci novou cenu nahrávky

Jedna z nejvzácnějších karet Fortnite založená na kůži ve hře, Black Knight Panini 2019 třídané jako mincovna drahokamů PSA 10, prodala za novou rekordní cenu v aukci.

Fortnite Card přestává rekordní cenu v aukci - Crystal Shard Black Knight Card z roku 2019 od Panini

Publikováno: 5. května 2023

Jeden z nejvzácnějších Fortnite karty právě porušil rekordní cenu za aukci za sběratelské obchodní karty na základě nesmírně populární hry Battle Royale. Obchodní karty Fortnite Series 1 od Panini jsou poměrně omezenou edicí a karty nepolapitelného krystalu Shard Black Knight 2019 jsou obecně považovány za nejcennější-částečně díky vzhledu ve hře, na které jsou založeny, což je mezi mezi nimi Nejvzácnější kůži Fortnite.

Legendární kůže Black Knight byla součástí Fortnite’s Season Two Battle Pass v roce 2017 a požadovali, aby hráči zasáhli nejvyšší úroveň, aby si to nárokovali. Proto zůstává snad nejvíce nepolapitelnou pokožkou hry a téměř jistě její nejžádanější. Obchodní karta Crystal Shard Black Knight na základě toho byla podobně obtížná; K dispozici pouze jako jedna ze 100 šancí z konkrétního mega pole prodaného krátce ve vybraných cílových obchodech a v mezinárodním obchodě Panini.

Celkem bylo PSA, nejvyšší organizací pro sběratelskou kvalitu třídy, celkem 39 kopií karty Crystal Shard Black Knight. Deset z těchto kopií USA obdrželo nejlepší možné hodnocení PSA 10, vedle jedné další takové karty z Brazílie a 16 z Itálie. Se smlouvou Paniniho na karty Fortnite s epickými hrami končícími v roce 2021 v současné době neexistují žádné ohlášené plány na další takové karty, což vytváří tyto skutečné sběratelské položky.

Thumbnail YouTube

Tato poslední aukce na trhu PWCC nyní skončila a Crystal Shard Shard Black Knight Card Black Knight z roku 2019 prodala se 4. května za 34 800 $, což z ní činí nejvyšší prodávající karta Fortnite, která byla kdy prodána na veřejné aukci. Předchozí rekord byl držen Black Knight Holofoil, také klasifikovaný jako PSA 10, který prodal za 30 000 $.

I když je to působivé, existuje jedna karta Fortnite, která si nárokuje vyšší hodnotu – další Crystal Shard Black Knight 2019, tentokrát hodnocen jako BGS 9.5 (jinou třídicí společností) a prodáno v soukromé dohodě za hlášené 55 000 USD. Vzhledem k tomu, že se jednalo o soukromou transakci mezi zúčastněnými stranami, neexistuje oficiální ověření hodnoty.

Nejprodávanější karta Fortnite - 2019 Panini Crystal Shard Black Knight PSA 10 GEM mincovna, prodaná přes PWCC Marketplace za 34 800 $

Vzácné karty, jako je tento, často se zabalí zpět do popularity deset nebo dvacet let po řadě, protože nostalgický faktor kope dovnitř a lidé, kteří vyrostli s produktem, se snaží tvrdit jako sběratelské předměty. Proto se to může ukázat jako docela investice do budoucna – ale řekne to jen čas.

Prozatím se ujistěte, že jste aktuální na mapě kapitoly 4 Fortnite a všechny nejlepší Fortnite zbraně právě teď, abyste mohli tvrdit, že vítězství Royale. Alternativně procházejte nejlepší zdarma PC hry a uložte haléře pro vaši sběratelskou říši karty.

Ken Allsop Ken chce hrát všechno, ale nevyhnutelně skončí zpět na Diablo 4, Dreamlight Valley, FFXIV nebo TERARIA znovu. Miluje RPG, Soulslikes a Roguelikes a nepřestane mluvit o Monster Hunter a jako drak.

Fortnite Series 1 Obchodní karty: Top 10 Sales

Mobile Hero Fortnite 1080x1168

V březnu 2018 se Fortnite stal nejvíce hledanou videohrou na streamovací platformě Twitch a je stále jednou z nejpopulárnějších videoher Battle Royale z roku 2022 s 80.4 miliony aktivních uživatelů a až 4 miliony hráčů denně.

Fortnite byl spuštěn v červenci 2017 a Battle Royale byl propuštěn jako zdarma hrát v září 2017.

Samotná hra se stala ikonou popkultury a je to rozpoznatelná značka po celém světě.

Emote taneční pohyby ze hry byly uvedeny v hollywoodských filmech a spousta partnerství přináší kůži z některých z nejznámějších IP včetně NFL, Marvel, John Wick, Halo, Star Wars a mnohem více.

Vzhledem k tomu, že se stala více než jen videohrou a má silný prvek popkultury, budeme rozebrat produkt Fortnite Series 1 Produkt Fortnite Series 1 a ponořit se do 10 prodejů záznamových karet ze sady.

Rozpis série 1 Fortnite

Fortnite Series1

Cardboardconnection.com

Panini vydala obchodní kartu Fortnite Series 1 v červnu 2019 ve třech zemích: Spojené státy, Itálie a Brazílie.

Série 1 obsahovala 300 sada karty s různými kategoriemi – běžné, neobvyklé, vzácné, epické a legendární. Bylo tam 100 běžných karet a zbývajících 200 karet bylo rovnoměrně rozděleno mezi neobvyklý, vzácný, epický a legendární.

Každá z nich měla z nich 50 karet s různými postavami a také mělo dvě paralely: holofoil a křišťálové střepy.

Kontrolní seznam karet zahrnuje zbraně a předměty ze hry (Commons), stejně jako populární postavy a kůže. Zde můžete vidět úplný kontrolní seznam.

Panini později vydala promo sadu s 9 krystalovými střepy P1 – P9 výhradně prodáno prostřednictvím webu Panini pro zákazníky v USA.

PSA odstupňovala celkem 3 730 karet Fortnite Series 1, které udělovaly 1 256 PSA 10s za 33% sazbu drahokamů v USA, Itálii a brazilské kartě.

Tiskový běh Spojených států údajně má o něco větší karty (asi 1 mm vyšší a širší) a kromě rozdílů mezi etiketou „Made in [Country]“ na zadní straně karet se krystalové střepy mírně liší v designu na základě umístění tisku na místě tisku. také:

peely

Vlevo je křišťálový střep Spojených států, uprostřed je brazilský křišťálový střep a vpravo je italský křišťálový shard.

Obecně platí, že americké výtisky mají hodnotu více, ale italské výtisky jsou ve vyšších stupních o něco vzácnější vzhledem k jejich 23% drahokamu.

Karty byly vydány v hodnotových balíčcích, tukových balíčcích, boxech, mega boxech a hobby boxech. Italské a brazilské výtisky měly čisté plastové obaly a americké tisky byly zapečetěné plastové obaly s mozkem.

Mega boxy byly jediným způsobem, jak získat americký křišťálový shard (nejcennější paralelní na trhu), a proto jsou dnes cennější, cena kolem 1 000 $.

Top 10 prodejních karet Fortnite Series 1

Než se ponoříme do tohoto seznamu, je důležité si uvědomit, že cena cen byla získána z Goldin Co., eBay, údaje o prodeji 130 bodů, data PSA a webová stránka fanoušků Fortnite Trading Card.

V tomto seznamu dominuje nejoblíbenější kůže z prvních dnů Fortnite, Black Knight. Téměř každý seznam 10 nejlepších napříč různými obchodními kartami má tendenci ukázat koncentraci nejpopulárnějšího sportovce/znaků ve sportu nebo žánru a nejlepší prodej Fornite Series 1 se neliší!

1. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Crystal Shards #252 BGS 9.5 – 55 000 $

F1

V únoru 2021 nejdražší obchodní karta Fortnite Series 1 prodaná prostřednictvím soukromé dohody za 55 000 $. Prodej byl nahlášen zde a zde, ale mějte na paměti se soukromými obchody, nemůžeme osobně ověřit prodej.

Černý rytíř dominuje tomuto seznamu 10 nejlepších prodejních karet Fortnite, protože to byla jedna z nejpopulárnějších kůží ve hře a hráči, kteří ji měli vysoce respektovaní. Někteří YouTubers dokonce říkali, že hráči, kteří se setkali s hráči s kůží.

Karta zobrazená v tomto žebříčku je italský tisk, ale není jasné, ve které zemi byl prodej 55 000 dolarů (s největší pravděpodobností americký tisk, ale bylo obtížné najít čistou fotografii této karty v BGS 9.5 třídy).

Osmyly USA i italské krystaly jsou v populaci blízké (32 a 38 celkem odstupňováno PSA) s italským krystalem PSA 10 mírně vzácnější se 7 kopiemi oproti 9 pro americký tisk.

2. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 PSA 10 – 30 000 $

F2

Druhý nejdražší prodej karet Fortnite Series 1 se stal také v únoru 2021, kdy se legendární holo fólie černý rytíř prodával za 30 000 $ prostřednictvím eBay Best Nabídky a je ověřen PSA.

Jak jsme již zmínili, Black Knight Skin byla jednou z nejpopulárnějších v sérii 1 a vzala si hodně práce, aby to získalo.

Tato vzácnost a popularita kůže a hodnoty ve hře přenesená na trh s kartami.

Existuje celkem 16 černých rytířů Holofoil PSA 10s a jsou méně vzácné než křišťálové střepy založené na celkové odstupňované populaci.

3. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 BGS 9.5 – 20 000 $

F3

Únor a březen 2021 byly rekordní měsíce pro karty Fortnite (jako je zbytek trhu s obchodními kartami) a BGS 9.5 Black Knight Holofoil Prodáno za 20 000 $ na eBay Best nabídku přijato.

Holofoil a Crystal Shard jsou dvě nejžádanější karty v sadě, protože jsou paralely s prvky refraktoru a nízkou populací.

4. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Crystal Shard #252 Undersaded – 17 877 $

F4

V prosinci 2021 se legendární Fortnite série 1 Crystal Shard Black Knight prodal za 17 877 $ prostřednictvím aukce eBay.

Mezi multiplikátory hodnoty PSA 10 a hodnoty surové karty existuje mnoho variací na základě sady a karet (i.E. PSA 10s má hodnotu 7x stejné karty v surovém stavu), ale tento nedávný surový prodej naznačuje, že trh pro Black Knight Series 1 Crystal Shards Paralell karta se od svého vrcholu na začátku roku 2021 dramaticky nekreslil.

5. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 PSA 10 – 17 211 $

F5

V dubnu 2021 se tento PSA 10 Black Knight série 1 prodal za asi 3 000 $ méně než BGS 9.5 protějšek, který se prodal před několika měsíci.

Je to stále silný pětimístný prodej, ale naznačuje, že hodnota Fortnite karet se začala stahovat zpět po zasažení vrcholu na začátku roku 2021.

6. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Crystal Shard Itálie #252 PSA 10 – 14 900 $

F6

V červnu 2021 se tento italský tisk Black Knight Crystal Shards PSA 10 prodal za 14 900 $ prostřednictvím aukcí PWCC ověřené PSA.

Italský tisk této karty má na PSA 10 mírně nižší populaci (o 2), ale trh je v současné době neuznává stejně jako mys.

7. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 PSA 10— 12 699 $

F7

V květnu 2021 se prodala kopie Black Knight Holofoil PSA 10 prodáno za 12 699 $. V únoru pokles ceny o 17 301 $ z původního maxima 30 000 $.

Druhá kopie této karty se naposledy prodala za 8 600 $ jen o několik týdnů později, což označilo další záda v hodnotě této karty na trhu.

8. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 PSA 9 – 12 000 $

F5 1

Spolu s řadou prodejů rekordních série 1 Fortnite Card v roce 2021 se prodal Black Knight Holofoil PSA 9 (US Print) za 12 000 $ prostřednictvím akceptované nejlepší nabídky na eBay.

Existuje 50 kopií Black Knight (US) Holofoil ve třídě PSA 9 versus 16 v PSA 10.

Celkový dodání PSA s hodnocením holofoilu je 119 karet, což je ve srovnání s jinými sadami sportovních karet malý.

9. Red Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #285 PSA 10 – 11 000 $

F9

Naším prvním bez černých záznamů Knight Fortnite je Red Knight. Toto je další vzácná kůže ve hře Fortnite a někteří lidé nebyli šťastní, když bylo oznámeno, že kůži lze zakoupit, protože ve hře naléhala nedostatek kůže.

Nicméně kopie PSA 10 paralelních shard Crystal Shard prodala za 11 000 $ v únoru 2021. Existuje pouze 6 kopií PSA 10-rovných červených rytířských křišťálových střepů.

10. Black Knight 2019 Panini Fortnite Series 1 Holofoil Us #252 PSA 9 – 10 000 $

F10

V březnu 2021 se PSA 9 Black Knight Holofoil prodal za 10 000 $.

Ve třídě PSA 9 je 50 kopií karty a poslední prodej PSA 9 byl v září 2 025 $, což je téměř 80% ztráta hodnoty.

Karta, která se v únoru 2020 prodávala za pouhých 66 USD, se karta stále výrazně ocenila.