Jaká je nejlepší podtřída pro Warlock Destiny 2 PVP?, Všechny 4 podtřídy Warlock v Destiny 2 se zařadily od nejhorších k nejlepším

Všechny 4 podtřídy Warlock v Destiny 2 se zařadily od nejhorších k nejlepším

Každý Guardian považuje Osirise za nejsilnější Warlock Alive a na základě jeho úspěchů je těžké nesouhlasit. Během bitvy o šest front použil Osiris své ozvěny, aby odrazil padnutí na každou zeď, a tento akt z něj učinil hrdinu a prvního velitele Vanguard.

Jaká je nejlepší podtřída pro Warlock Destiny 2 PVP?

Dawnblade je jednoduše bezkonkurenční v obecném užitečnosti, pohybu a podpoře, což z něj činí jednu z nejlepších podtříd pro PvP.

Jaká je nejlepší podtřída pro Warlock Crucible?

Podtřída stáze Warlocka je nejlepší podtřída kontroly davu ve hře, schopná zamrznout cokoli, co se pohybuje v PVE i PVP. Shadebinders trivializují GM setkání a mohou být noční můrou, která má proti korunu, za předpokladu, že máte dobrou sestavu.

Jaký je nejlepší Warlock pro PvP?

Autor této odpovědi požádal o odstranění tohoto obsahu.

Je Stasis Warlock dobrý v PvP?

Statis Warlock Pvp Build for Destiny 2

Build Pvp stavební stanice Destiny 2 je velmi silný v tom, že zabrání nepřátelům na vás. Tato podtřída je velmi tanky a má velký nástroj. Nepřátele můžete zmrazit v dosahu a váš super má agresivní sledování; může dokonce rozbít zmrazené nepřátele za zdi.

Co je nejsilnější specifikace Warlock PvP?

Z tohoto důvodu považujeme trápení za nejlepší specifikaci Warlock pro PVP arény. Můžete spárovat trápení Warlock se silným léčitelem, který je udržuje naživu, nebo s jinou postavou na dálku, aby způsobil dvojnásobek chaosu na bojišti.

Nejlepší podtřída Warlock se ještě zlepšila! | Destiny 2

Je Warlock špatný v PvP Destiny 2?

Není to tak moc, že ​​Warlock je špatný, spíše ostatní třídy téměř úplně zakončily Warlock. Získání větší hodnoty na Titan a Hunter vyžaduje menší úsilí. Protože čísla nelžou. Zprávy o populaci Warlock v pokusech stále klesají a v současné době je to asi pětina hráčů.

Je Warlock nebo Hunter lepší v PvP?

Jako někdo, kdo hraje obojí. Warlock je v současné době pravděpodobně lepší volbou. Warlock má lepší obranné látky a obvykle může přežít déle vs. Hunter je velmi chmurná a venkovní želva nemá moc pro obranné látky a vypadá to, že v nich přichází velký nerf .

Jaká je nejmocnější třída v Destiny 2?

Finále ze tří tříd v Destiny 2 je třída Warlock. Tato třída je třídou hry mág a specializuje se na to, že způsobuje těžké poškození a uzdravení těžkého poškození.

Je hexblade nejlepší podtřída Warlock?

Hexblade je velmi dobrý v tom, co dělá, ale existují i ​​jiné kulaté podtřídy. Ne v znakech jedné třídy není téměř nejlepší. Dal bych Genie a nemrtvý výrazně nad Hexblade a Fathomless Obecně lépe v závislosti na kampani.

Kdo jsou nejsilnější válečníky v osudu?

Každý Guardian považuje Osirise za nejsilnější Warlock Alive a na základě jeho úspěchů je těžké nesouhlasit. Během bitvy o šest front použil Osiris své ozvěny, aby odrazil padnutí na každou zeď, a tento akt z něj učinil hrdinu a prvního velitele Vanguard.

Jaký typ Warlock je nejlepší?

Dungeons & Dragons: 10 Best Warlock Sub-Classses to hrát jako

  • 8 nebeského.
  • 7 Fiend.
  • 6 skvělý starý.
  • 5 Noble Genie.
  • 4 Kraken.
  • 3 nehyny.
  • 2 hledač.
  • 1 homebrew.

Všechny 4 podtřídy Warlock v Destiny 2 se zařadily od nejhorších k nejlepším

Podtřída osudu 2 Warlock

Třídní identita je hlavním aspektem herní série Destiny; Výběr vaší třídy je první věc, kterou děláte v Destiny 1 a Destiny 2, a je to docela pravděpodobně nejdůležitější rozhodnutí, které ve hře učiníte (alespoň dokud nevyděláte více postav). K dispozici jsou 3 různé třídy, z nichž si můžete vybrat: Warlocks, Hunters a Titans a každá třída má čtyři přizpůsobitelné podtřídy, které můžete vyladit podle svých představ. Dnes se podíváme na každou podtřídu Warlock a na to, jak se navzájem hromadí. Která podtřída Warlock je nejlepší v Destiny 2 pro Crucible? Která podtřída Warlock je nejlepší pro obsah PVE? No, držte se a řeknu vám vše, co potřebujete vědět o tom, jak se tyto podtřídy Warlock hromadí proti sobě!

4. Stormcaller (ARC)

Stormcaller je tradičně nejpoužívanější podtřídou Warlock ve všech Destiny 2, alespoň do doby, než se trezor skla znovu otevřel a udělal každý jednotlivý Warlock (s výjimkou jednoho na studnu) přepnout na Chaos Reach pro finálního šéfa, Atheon. Jediné chvíle, kdy jsem viděl, že někdo běží Stormcaller mimo boj šéfů Atheon v trezoru skla, je v mayhem kelímku, nebo když je stávka Elemental Burn oblouk a musí dokončit 3 údery, zatímco používají podtřídu, která odpovídá prvku popálení. To je o tom. Nyní má Stormcaller své místo ve hře, je to ideální pro Ad-Clear a Cosplaying Emperor Palpatine, ale není to příliš efektivní v příliš mnoha situacích bez spousty nepřátel.

3. Shadebinder (Stasis)

Nové podtřídy Stasis, které byly přidány za světlem, byly velmi silné a silné, když se poprvé uvolnily za světlem. Od té doby byli Bungie docela trochu nerfováni ve snaze je uvést do souladu se světelnými podtřídami v PvP. Bohužel, tyto PVP Nerfs se krvácejí do PVE a učinily tyto podtřídy stásis výrazně slabší. Stále si však myslím, že se Shadebinderem existuje spousta užitečnosti. Například, když se v The Gatekeepers setkávají v trezoru náletu ze skla, můžete zmírnit zbytečný tlak a udělit svému fireteam nějakou dýchací místnost tím. I když to není naprosto nutné, je to určitě pěkný způsob, jak zvládnout všechno kolem vás, když můžete doslova zastavit vše před pohybem. Stazis byla v Crucible docela velkým problémem, ale nyní, když byl propuštěn nedávný Stasis Nerf, zdá se, že je to mnohem menší problém.

2. Dawnblade (Solar)

Střední strom Dawnblade dává Warlocks jednu z nejlepších schopností podpůrného pro Mislation Ever Mince Destiny 2 se studnou záře. STROJE záře v podstatě nahrazuje bublinu Titan promítnutím silné aury, která uzdravuje a zmocňuje spojence, kteří stojí ve studni záře. Poškozovací buff, který dobře poskytuje, je ve skutečnosti více než u Titanových zbraní světla, a přestože to chrání před Všechno příchozí poškození, určitě to trochu neguje. Téměř v každé činnosti koncové hry je to nezbytný Chcete-li mít na svém fireteam studnu Radiance Warlock („Well-Lock“), zejména ten s botami LunaFaction (aby rychle znovu načíst všechny zbraně) nebo Phoenix protokol (co nejrychleji znovu znovu záře) znovu získat studnu záři)). Schopnost granátů pro Dawnblade středního stromu je také neuvěřitelně užitečným nástrojem, protože můžete přeměnit svůj granát na požehnání, které uzdravuje Ally Cíle a snižuje Overshields, které vy a vaši spojenci můžete vyzvednout; To vám také umožňuje vznášet se ve vzduchu, pokud aktivujete tento granát při klouzání. Top-Tree Dawnblade je také neuvěřitelně užitečný pro mobilitu; Pokud se chcete po zrychlení mapy, budete chtít být všude icarus, který se obtěžuje.

1. Voidwalker (neplatné)

Vrchol horního a dolního stromu jsou některé z nejlepších možností pro podtřídy Warlock v Destiny 2. Top tree Voidwalker vám umožňuje držet váš granát, aby jej přebíjel, což je mnohem mrtvější a efektivnější. To také přichází s „entropickým tahem“, který vám umožní vypustit životní sílu vašeho nepřítele a použít ji k dobití granátu, když narazíte na nepřítele touto schopností melee. Díky špičkovému stromu Voidwalker cestuje vaše bomba Nova pomalu a hledá nepřátele a vybuchne, když přijde do styku s čímkoli, tato detonace se rozbije na menší hledací projektily a můžete svou zbraň vystřelit na Novou Bombu, což vám umožní vybuchnout ji brzy. Pro obsah koncové hry budete více než pravděpodobné, že běžíte Voidwalker z dolního stromu, který vám dává „pohltit“, což vám umožní plně regenerovat vaše zdraví tím, že získáte zabití s ​​touto schopností melee, a synergizuje s „krmením prázdnoty.„Feed the Void vám umožní„ jíst “váš granát, který regeneruje vaše zdraví a udělí pohlcovací efekt, as„ neukojitelným “, zabíjení nepřátel s pohlcením aktivním rozšíří efekt Devy a dobíjete váš granát. Vaše bomba Nova na spodním stromě Voidwalker vytvoří singularitu, která neustále poškozuje nepřátele uvězněné uvnitř, a zabíjí novo bombou udělí Devor efekt.

Takže, ano, myslím, že Voidwalker je převážně nejsilnější podtřídou Warlock – zejména když je k dispozici utlačovatelská tma – to však neznamená, že zbytek těchto podtříd ve hře nemá své místo ve hře. Existuje spousta způsobů, jak hrát Warlock v osudu, raději se ponořím headfirst a způsobit co nejvíce škody, takže miluji hraní Voidwalker. Doufáme, že Bungie přidá další podtřídu s královně čarodějnice, ale myslím, že se budeme muset jen pro sebe vidět, když se Bungie rozhodne odhalit více informací o nadcházející expanzi!