Jaká je nejlepší úroveň Y k nalezení diamantů v Minecraft Bedrock Edition 1.18.30, nejlepší úroveň y k nalezení diamantů v Minecraft 1.20 – Dot eSports

Nejlepší úroveň y k nalezení diamantů v Minecraft 1.20

Pokud jste pravidelný Minecraft Hráč, pravděpodobně jste měli všechny konkrétní úrovně, abyste našli každou rudu zapamatovanou předtím, než dorazila aktualizace jeskyní a útesy, aby změnila všechno. Nyní se úroveň, o které najdete diamanty.20 Aktualizace.

Jaká je nejlepší úroveň Y k nalezení diamantů v Minecraft Bedrock Edition 1.18.30

Diamanty jsou jednou z nejvíce toužících předmětů v Minecraftu. Téměř každý nový hráč, který hraje hru poprvé, chce tyto položky co nejrychleji. Hráči to mohou použít k tomu, aby se druhé nejsilnější brnění a nástroje (Netherite nejsilnější). Kromě toho může být použit k vytvoření celé sady předmětů.

Tyto položky v této konkrétní hře jsou tak slavné, že i jiné herní komunity vědí, jak zvláštní je, když hráč najde diamanty. Jak Mojang pokračuje v aktualizaci a uvolňování nových funkcí ve hře, nová vlna hráčů se neustále připojují a poprvé začínají svou cestu. V posledních dvou letech se však hodně změnilo a aby tyto vzácné předměty našli, budou muset hráči najít v nových oblastech.

Kde generují diamanty a jaká je nejlepší úroveň Y k jejich nalezení v Minecraft Bedrock Edition 1.18.30

Změny generování rudy

Od vydání jeskyně a aktualizace Cliffs Aktualizace části 2 se generace rudy ve hře drasticky změnila. Se zvyšující se svislou výškou nadsvětí a vrstvy podloží se posouvá 64 vrstev pod úrovní y 0, existuje spousta nového prostoru pro ně.

To mělo za následek masivní změnu toho, jak tyto vzácné materiály generují také v edici Bedrock Edition. Mojang vydal graf, kde ukázali, která ruda bude generovat kde a kolik. Tímto hráči budou moci vidět všechny úrovně Y, na kterých generují rudy.

Jaká je nejlepší úroveň Y k jejich nalezení

Nejprve si hráči všimnou, že diamanty generují mnohem hlouběji než většina ostatních rud. Dříve byla nejlepší úroveň Y, která je měla těžit, 12 nebo 11, nyní však budou generovat mnohem hlouběji, protože vrstva podloží je na -64.

Diamanty budou generovat mezi úrovněmi Y 14 a -63, po úrovni Y -58 však vrstva podloží začne generovat. Proto může bránit úspěšnosti jejich nalezení. To je důvod, proč nejlepší úroveň Y k nalezení diamantů v Minecraft Bedrock 1.18.30 je úroveň y -58.

Hráči budou muset kopat hluboko a postavit efektivní dojíždějící systém, pokud mají neustále zamířit, aby je těžko. Několik z nejlepších způsobů, jak těžit diamanty, jsou těžba proužků nebo těžba větví. Jakmile začnou těžit na této úrovni, určitě začnou najít hodně z nich.

Nejlepší úroveň y k nalezení diamantů v Minecraft 1.20

Je čas těžit na jednu z nejdůležitějších rud.

Hráč stojící vedle diamantové žíly obklopené lávou

Snímek obrazovky přes dot eSports

Pokud jste pravidelný Minecraft Hráč, pravděpodobně jste měli všechny konkrétní úrovně, abyste našli každou rudu zapamatovanou předtím, než dorazila aktualizace jeskyní a útesy, aby změnila všechno. Nyní se úroveň, o které najdete diamanty.20 Aktualizace.

  • Nejlepší úroveň Y k nalezení diamantů
  • Kde je nejlepší místo k nalezení diamantů?
  • Tipy pro nalezení diamantů

Nejlepší úroveň y k nalezení diamantů Minecraft 1.20

Budete muset moje poměrně hluboko, abyste našli diamanty Od Nejlepší úroveň y k jejich nalezení je úroveň -58 a úroveň -59. Diamanty najdete kdekoli od úrovně 15 do úrovně -64. Chcete -li najít diamanty, budete muset těžit, abyste snížili úroveň Y, což je nadmořská výška, ve které jste. Můžete sledovat, na jaké úrovni se můžete pomocí použití Minecraft’s souřadnice systému.

Diamantová žíla hned vedle lávového bazénu

I když je najdete kdekoli nižší než úroveň y 15, diamanty jsou nejčastější mezi úrovněmi -50 až -64, ale jsou nejjednodušší získat na úrovni -58 až -59.

Y hladiny y -58 na úroveň -59 jsou obecně považovány za nejlepší úrovně pro nalezení diamantů, protože jsou nejnižší, co můžete jít, než se otravný podloží začne tření na úrovni -60. Protože nemůžete rozbít podloží, budete mít mnohem jednodušší těžbu času těsně nad tím, kde se to vynoří.

Než se pokusíte těžit jakékoli diamanty, ujistěte se, že máte připraven na brankaxe železa, diamantovou brancaxe nebo Netherire Pickaxe. Diamanty se rozbijí, pokud je těžíte jakýmkoli slabším typem Pickaxe.

Kde je nejlepší místo k nalezení diamantů Minecraft 1.20?

Nejlepší místo k nalezení diamantů Minecraft je hluboké podzemí. Dokonce i znát nejlepší úrovně Y pro hledání diamantů, může být stále docela těžký úkol je skutečně najít.

Vzhledem k tomu, že jeskyně a aktualizace jeskyní a útesy přepracovala, kde se nacházejí diamanty. Ale i s tím to stále obecně jde o štěstí a to, na čem vypadá semeno, na kterém hrajete.

Minecraft Alex a Steve prozkoumají společně mineshaft

Tipy pro nalezení diamantů Minecraft 1.20

Pokud jste prohledali správnou úroveň, ale stále se snažíte vystopovat tuto otravnou rudu, zde jsou některé Tipy To vám může pomoci najít je rychleji na základě mých zkušeností s hledáním diamanty.

  • Zvažte vytvoření a Vyhrazený důl kolem úrovně y -58 až -59 kde začnete nový tunel každé dva kusy a moje v dokonale přímce každý tunel, jak jen můžete. To vám umožní důkladněji těžit.
  • Zkontrolovat a poblíž podzemních lávových bazénů Jak se zdá, že se kolem nich běžně vynoří.
  • Pokud už nechcete moje, Místo toho zvažte kontrolu struktur. Diamanty najdete v hrudnících kolem vesnic, lodí, pouštní chrámy, chrámy džungle, pevnosti, pevnosti, zbytky bastionů a minovin. Mapy pokladů vás mohou také vést k pohřbeným pokladům, které mají také diamanty.
  • Zvážit Okouzlení vašeho pickaxe S štěstí, takže můžete získat více diamantů, když najdete diamantové žíly.

Spisovatel štábu v Dot Esports se primárně týká Minecraft, Genshin Impact, MC Championship (MCC), Disney Dreamlight Valley, General Gaming a Streamování. Celý svůj život nadšeně psala a hraje a nyní tráví svůj čas kombinováním dvou. Kacee promovala na San Diego State University v roce 2021 s bakalářským titulem v angličtině a certifikátem v kreativní úpravě a publikování. Poté se v roce 2022 připojila k Dot Esports jako spisovatelka na volné noze před přechodem na spisovatele štábu v roce 2023. Ve svém volném čase si ráda kupuje více knih, než dokáže číst, hraní sama nebo s přáteli, pít příliš mnoho čaje, snaží se držet krok se všemi streamery, které miluje, účastní se koncertů, fangirling nad filmy a televizi, poslech hudbu a trávení času se svou rodinou, přáteli a domácími mazlíčky, kteří jsou nejdůležitějšími částmi jejího světa.

Minecraft bedrock 1.19: Nejlepší úroveň y pro diamanty

Jak najít Diamond Minecraft

Diamanty jsou nezbytné pro každý hráč, který se snaží přežít ve svém světu Minecraft. Jako jeden z nejodolnějších materiálů, které jsou k dispozici, je tvorba brnění a zbraní s ním cílem koncové hry, protože se mohou vypořádat s v podstatě všemu, čemu byste mohli čelit. A jak se očekávalo, není tak snadné najít jako vaše každodenní ruda, takže zde jsou nejlepší úrovně Y, které musíte dosáhnout, abyste se dostali do diamantů v nejnovější verzi Minecraft Bedrock.

Nejlepší úrovně Y pro diamant v podloží Minecraft 1.19

Pokud máte dost štěstí, Diamantové rudy lze nalézt na jakékoli úrovni Y v rozsahu od y = 14 do y = -63, a čím nižší jdete, tím více je šance na to. Vaše nejlepší sázka je pověsit y = -53 a y = -59 Pro spolehlivou těžbu diamantové rudy.

Vyšší úrovně vám mohou přinést méně rud, zatímco nižší úrovně mohou být těžší projít kvůli lávovi a y = -64 je jen podloží (blok, nikoli vydání), takže je doslova nemožné to projít, jak to nemůže být zlomené s jakýmkoli nástrojem.

Diamantové rudy jsou těžké získat ze dvou důvodů. Nejprve se vynoří (s nízkou šancí) v hlubších úrovních nad zemí, Obvykle vedle lávy nebo vody, ale budou mít nižší šanci na tření, pokud budou bloky nedaleké vystaveny vzduchu. To přirozeně ztěžuje dosažení.

Druhý, musí být těženy buď železem nebo diamantovými pickaxemi. Pokud se pokusíte získat je se slabšími nástroji, nejen to zabere věčnost, protože blok zmizí poté, co se vám podaří rozbít. Jak je těžké přijít, jen se držte železných nástrojů, dokud nemáte velké množství diamantů, které vždy nahradí vaše brnění a nástroje.

To je vše, co potřebujete vědět o těžbě diamantů v Minecraft. Nezapomeňte pokračovat v procházení Prima Games, abyste získali více tipů a triků o tom, jak vytvořit svůj dokonalý svět. Zde je návod, jak můžete chovat axolotls.

o autorovi

Patrick Souza

Bohužel uvízl na pekle hoyoverse. Kdykoli dostane šanci uniknout, rád hraje nějaké dobré „n starých RPG a dalších příběhových her. Miluje řešení tvrdých výzev ve hrách, ale jeho kočky jsou stále nejtěžšími šéfy, které mohl požádat.