Jaké je datum vydání UDYR?, LOL Udyr Rework: Datum vydání, informace a další | Brzká hra

Udyr Rework: Datum vydání, informace a další

Udyr je dalším šampionem, který obdržel aktualizaci vizuální hry v roce 2022, ale co víme o změnách přicházejících na šampiona?

Jaké je datum vydání UDYR?

V roce 2021 byl Udyr vybrán jako další šampion League of Legends, aby získal hlavní přepracování. Zatímco někteří šampióni v poslední době obdrželi malé přepracování, Udyr dostává více než jen jeden nebo dva aspekty o něm upgradované. Bude mít nové schopnosti, nový vzhled a pravděpodobně nový pasivní. To by mohlo dokonce vidět, jak se Udyr do jeho příběhu přidává více. S touto aktualizací bude mnoho chtít vědět, co je datum vydání UDYR?

Když byl Udyr vybrán pro Reworks, byl jedním z nejméně hráčů šampionů ve hře. Bylo to kvůli tomu, že jeho sada byla zastaralá a nic zdánlivě mu nemohlo pomoci dosáhnout jeho cílů s pravidelností. Pak s přepracovanými předměty přišly Turbo Chemtank. Tato položka okamžitě zastřelila Udyr až do jednoho z nejžádanějších šampionů v džungli. Nejenže to bylo v sólové frontě, ale také v Pro Play.

Kvůli jeho relevanci v roce 2021 se mnoho fanoušků začalo ptát, zda skutečně potřebuje přepracování nebo ne? Naštěstí z toho, co bylo dosud prokázáno s Udyrovým přepracováním, zůstane stále relativně stejný. V nejnovějším deníku Dev se ukázalo, že Udyr si stále udržuje svou hlavní identitu jako postoj měnící mnich/šaman. Budou zakládat své schopnosti více kolem frejlordiánských bohů, ale obecně to vypadá, že zůstane podobný své současné podobě

Pokud jde o datum vydání Udyr Rework, je třeba očekávat, že budou hry Riot Games a League of Legends udržovat předchozí plány. Zdá se pravděpodobné, že datum vydání Udyr bude někdy v srpnu nebo září 2022.

Důvodem je, že v roce 2020 Volibear obdržel jeho přepracování během této doby a v roce 2021 DR. Mundo měl také své nové datum vydání přepracování.

Zůstaň připojen

Můžeš ‘Jako„Hra Haus na Facebooku a“Následovat„Na Twitteru pro více sportovních a esportních článků od jiných skvělých spisovatelů TGH spolu s Robert!

“Z našeho Hause k tvému”

Udyr Rework: Datum vydání, informace a další

Udyr je dalším šampionem, který obdržel aktualizaci vizuální hry v roce 2022, ale co víme o změnách přicházejících na šampiona?

Udyr bude dlouho očekáván VGU v roce 2022. Hráči žádají o tuto aktualizaci více než rok a pro ně by to nemohlo přijít dostatečně brzy Síť džungle .

Tak určitě, Máme Bel’veth Dělat tyto věci i pro nás také s jejími jedinečnými čtyřmi pomlčkami, ale Udyr je OG, a bude řvát a běžet přímo na vás z džungle, když přichází na gank a konečně Riot má odhalil všechny informace potřebujeme o udyr.

Lol Udyr vgu: Co je přepracování Riot?

Udyr je jedním z nejvíce zastaralých šampionů ve hře, proto se Riot chystá přepracovat jeho schopnosti bez obětování podstaty SZO Udyr je jako šampion. I když je zastaralý, je ikonickým šampionem ve hře a tým ho chce udržet jako stejný šampion.

V roce 2020, Riot Přepracované fiddlesticks A VGU byl dobře přijat od doby, kdy byla sada aktualizována tak, aby se vešla do moderní League of Legends, ale nebylo to příliš odlišné od jeho staré soupravy a udržovala podstatu strašáka Runeterran. Podobně se Riot blíží k přepracování Udyr.

Udyr přepracované schopnosti odhaleny

První osoba, která odhalila přepracování, byla známá League of Legends Streamer Trick2g a nyní Riot také potvrdila nové schopnosti. Podívejme se, co může nový Udyr ve srovnání se starým udyrem udělat.

Nové schopnosti Udyr po vgu

 • Probuzený duch: . Šampion může během svého cooldown znovu odcizovat svůj postoj, aby jej probudil, osvěžit jej bonusovými efekty.
 • Po použití schopnosti získají další dva útoky Udyr během čtyř sekund 30% zvýšenou rychlost útoku a vrácení 5% Awake’s Cooldown on Hit.
 • Udyr získává rychlost pohybu a rychlost útoku po použití schopnosti. Udyr má čtyři základní schopnosti, které může použít k výměně postojů. Změna postojů okamžitě končí pasivní i nasazená část předchozího postoje.
 • Wilding postoj: Udyr získává 25% rychlost útoku po dobu čtyř sekund. Jeho další dva útoky v tomto postoji Maul cíl, aby se vypořádal bonus 3.2% maximální zdraví fyzické poškození.
 • Probuzení: Granty 34% dodatečné rychlosti útoku. Během této doby Udy’rs příští dva útoky volají Lightning, aby udeřili šestkrát, z nichž každá se zabývala až 10.6% maximální zdravotní poškození magického poškození izolovaných cílů.
 • Tiger postoj: Aktivace – Rychlost útoku Udyr se na několik sekund zvyšuje.
 • TrvaléÚčinek – Udyrův první útok a každý třetí útok po 2 sekundách způsobí velké množství poškození.
 • Postoj pláště: Udyr získá 63 štít po dobu čtyř sekund. Jeho další dva útoky v tomto postoji navíc získají 10% život krádež a obnovení 12 zdraví při zásahu.
 • Probuzení: Štít se zvýšil na 178 a Udyr regeneruje 89 během čtyř sekund. Během této doby se zdvojnásobil postoj k hitům ​​a život ukradl bonusy.
 • Postoj želv: Aktivace – Udyr získá dočasný štít, který absorbuje poškození.
 • Trvalý účinek – Udyrův první útok a každý třetí útok po uzdravení ho pro 2.5% jeho maximálního zdraví.
 • Stance Stance: Udyr získává 30% rychlost pohybu a rozkládá se po dobu čtyř sekund. Navíc, útoky Udyr v tomto postoji se vrhají a omráčené cíle .75 sekund. Tento efekt má šestisekundový cooldown na každý cíl.
 • Probuzení: Poskytuje imunitu imobilizaci a deaktivaci účinků a další 32% rychlosti přesunu pro 1.5 sekund.
 • Postoj medvěda: Aktivace – Udyr zvyšuje rychlost přesunu po krátkou dobu.
 • Trvalý účinek – Udyrovy základní útoky omráčily jeho cíl na 1 sekundu. Tento efekt nemůže nastat na stejném cíli po dobu několika sekund.
 • Postoj bouře: . Udyrovy další dva útoky v tomto postoji 14 magické poškození nepřátel v bouři.
 • Probuzení: Uvolněte bouři, což způsobí, že hledá nedalekou. [Sic] zabývá dalších 9.4% maximální poškození zdraví po zbytek jeho trvání.
 • Phoenix Postoj: Aktivace – Udyr uvolní pulzující vlny ohně a způsobuje poškození nedalekých nepřátel.
 • Trvalý účinek – Udyrův první útok a každý třetí útok po pohlcení nepřátel před ním plameny.

. Stále bude mít stejnou melee stíhací chuť starších starších hráčů Udyr Know and Love, zatímco noví hráči LOL se budou cítit, jako by hráli čerstvě vydaného šampiona. Doufejme, že žije až do humbuku.

Obrovská část VGU je samozřejmě také osvěžit a obnovit model šampiona. To znamená, že někteří šampióni projdou úplným přepracováním Riot. Udyr prošel různými fázemi podle týmu Reworks, nejprve s parohy, které byly později odebrány, protože tým “nemohl je přimět, aby nevypadali praštěně kvůli tomu, jak je shlubovaný [Udyr].

Takže, koncept Goodbye Giant parohy a ahoj dobře proporcid horský muž. Tým se zaměřil na to, aby ho vypadal jako starší muž žijící v horách a dával mu dlouhé, husté vlasy. Ještě jednou to vypadal v podstatě dříve, ale jeho model postavy bude schopen odrážet postoje mnohem lépe a jakmile je přepracován, bude vypadat mnohem čistěji.

Podle Jasona „Ooyoo“ Namgung, Udyrův umělec postavy, bylo základní tělo snadné vytvořit, zatímco čtyři postoje byly nejtěžší součástí.

Jeho základní tělo bylo docela přímo vpřed, ale jeho čtyři postoje byly hlavní překážkou. Nejenže jich byly čtyři, ale také jsme se museli ujistit.

Přepracovaný Udyr

Přepracování kůže Udyr

Samozřejmě, stejně jako u každého šampiona přepracování, dostáváme také nějaké nové, Přepracované kůže. Samotné kůže dostávají záři, stejně jako Splash Arts, které je v případě Udyra docela důležité, protože je jedním z nejstarších šampionů v League of Legends.

Které skiny Udyr jsou přepracovány?

. Přepracování konečné kůže bude nejobtížnější, pokud jde o vizuální posílení jeho kosmetiky, protože je to jedna z nejdražších kožních úrovní ve hře, a proto se vzpoura bude muset ujistit, že nový vzhled stojí za cenu.

Všechna nová galerie View Udyr Splash Arts

To jsou všechny z Udyrových kůží, které se přepracovají
 • Černý pás Udyr (520 RP)
 • Rozhodně ne udyr (975 rp)
 • Dragon Oracle Udyr (1350 RP)
 • Spirit Guard Udyr (3250 RP)

Kdy vypustí Riot Udyr Rework?

.16. Mnoho fanoušků doufalo, že se Udyr vystoupí začátkem srpna, ale pravděpodobně bude vyhlášen spolu s nadcházející plánem League of Legends, která by měla přijít ve druhém srpnovém týdnu.