Jaké jsou některé hry jako Fire Emblem na Steam? Slashing Games, hry jako Fire Emblem Three Houses ‘: 10 Tactical RPG na hraní ASAP

10 neuvěřitelných taktických her jako Fire Emblem: Tři domy

Perfektní pro: Pokémon fanoušci, kteří chtějí více strategie

Hry jako Fire Emblem na Steam

Fire Emblem je taktická franšíza hry na hraní rolí s více než 15 tituly vydanými až dosud. S mobilním hraním přicházejícím do popředí se popularita ohně exponenciálně zvýšila.

Tento žánr taktického / strategie RPG se mezi hráči stává stále populárnějším. Pokud jste fanouškem Fire Emblem, pravděpodobně se vám budou líbit hry, které jsem zmínil níže. Všechny tyto hry najdete na páře.

Trilogie Banner Saga

Trilogie Banner Saga je franšíza hry, která je nejvíce podobná sérii Fire Emblem. První hra se odehrává v norské mytologii inspirované fikční zemí, kde vypráví příběh karavanu. Zde budete ovládat dvě hratelné postavy a příběh o změně hry v závislosti na vašich rozhodnutích.

Hry Banner Saga jsou více poháněny příběhem než Emblem Fire, ale mají také mnoho podobností, jako je přítomnost bitvy založených na mřížce. Po úspěchu první hry vývojáři vydali další dva pokračování s přidanými funkcemi, jako je lepší boj, hloubka, nové nepřátele, nové cíle mezi mnoha dalšími.

Wargroove

Wargroove je další velmi podobná hra jako Emblem Fire. Připadá mi to jako hybrid mezi Fire Emblem a Advance Wars, což je další hra od stejných vývojářů. Zde také najdete taktiku založenou na tahu a můžete prozkoumat různé mapy a bojovat s několika nepřáteli. K dispozici je 15 hratelných postav, z nichž si můžete vybrat, a každá z nich má jedinečnou motivaci a osobnost.

Hra je zasazena do smyšlené říše Aurania, která bývala mocnou říší, ale nyní je rozdělena do čtyř menších království. Každá z těchto království má svou specialitu a nyní se ocitnou ve válce mezi sebou. Cílem hry je znovu dosáhnout míru v Auranii.

Série Valkyria Chronicles

Valkyria Chronicles je další taktický RPG, který se vám bude líbit díky jeho podobnostem sérií Fire Emblem. Navzdory podobnostem, které zahrnují funkci Permadeath a zvláštní zaměření na vývoj postav, existuje také mnoho rozdílů. Například, přestože je Valkyria Chronicles, přestože je to na turnovou strategickou hru.

Série je vytvoření renomovaného vývojáře hry Sega a má celkem čtyři hry, přičemž první hra vychází v roce 2008. Poté vydali další tři pokračování, z nichž poslední vyšly v roce 2018. Hry jsou zasazeny do alternativní historie Země během éry druhé světové války.

Fell Seal: Arbiterova značka

Fell Seal: Arbiterova značka je vysoce příběhový taktický RPG, který je zasazen do fantasy světa. O této hře neví mnoho lidí, ale lidé, kteří jsou hardcore hráči RPG, o ní věděli věky. Budete ovládat hlavní postavu Arbitter Kyrie, který je agentem nesmrtelné rady. Jejím hlavním cílem je zachovat stabilitu a pořádek v zemi.

Fell Seal: Arbiterova značka má co nabídnout a je plná spousta vzrušujících funkcí. Příběh je epický a rozvine se prostřednictvím 40 setkání a četných akčních taktických bitva. Můžete také přizpůsobit své jednotky a vybavit svou armádu více než 240 typů vybavení.

XCOM série

Řada XCOM je velmi podobný hry Fire Emblem, pokud jde o hratelnost; Existuje však jeden velký rozdíl. Místo fantasy půdy jsou hry XCOM zasazeny do sci-fi prostředí. Hry XCOM také sdílejí mnoho funkcí s Emblem Fire, jako je funkce Permadeath a jednotka. Hnutí se však více zaměřuje spíše na umístění než na typy zbraní.

Původní série XCOM byla vydána zpět v polovině 90. let a poté se hry 2K rozhodly provést restart v roce 2012. Nejnovější hra z Reboot XCOM: Chimera Squad přišla nedávno v dubnu 2020.

Masivní kalich

Masivní kalich je další vysoce podceňovaná strategická hra založená na tahu, která je také nastavena ve fantasy světě. Hru můžete hrát ve dvou režimech, strategii a taktický. Ačkoli oba znějí docela podobně, existují určité rozdíly mezi nimi. V prvním případě budete dělat dlouhodobá rozhodnutí a dívat se, jak se roky projíždějí, a ten druhý umožňuje přikazovat týmům hrdinů za založené bitvy proti zlým silám.

Budete hrát jako nesmrtelný vládce, jehož úkolem je chránit říši před zlou silou zvanou kadence. Funkce jako Permadeath, Genetika Bloodline, Relials Bloodline Relics a Dlouhodobá strategie dělají z této hry jednou z nejlepších taktických RPG na trhu.

Božství: Original Sin 2

Božství: Original Sin 2 je jedním z nejvíce kriticky uznávaných taktických RPG dnešní a někteří to dokonce vydávají jako nejlepší RPG všech dob. Pokud máte rádi hry Fire Emblem, pak není pochyb o tom, že by se to mohlo stát vaší oblíbenou hrou po dokončení. Božství: Original Sin 2 je také zasazen do fantasy země a je plný mnoha postav, z nichž si můžete vybrat. Můžete také vytvořit vlastní postavu s možností vybrat si jejich rasu, pohlaví a dokonce i příběh o původu.

Hra je zvláště známá svým taktickým bojem založeným na tahu, kde můžete také využít prostředí ve svůj prospěch. Existuje více než 200 dovedností, které můžete použít v bitvě. Navíc budete mít úplnou svobodu prozkoumat fiktivní fantasy svět rivellonu. K dispozici je také režim pro více hráčů, který můžete hrát online i offline.

Hrdinové série MAY A MAGION

Hrdinové série MAY A MAGION je spinoff z původní série strategických her 90. let s názvem MASE A MAGION. Hry z této série nabízejí boje proti strategii založený. Můžete si vybrat postavu, která poté najme vojska, mobilizovat je, zachytit jiný zdroj a nakonec se zapojit do boje se svými nepřáteli.

Nejslavnější hrou ze série je Heroes of Moy a Magic III z roku 1999, která byla v roce 2015 znovu vydána jako verze HD společností Ubisoft v roce 2015. Tato nová verze HD má zlepšenou grafiku a schopnost širokoúhlého. Je také obsahuje sedm různých scénářů kampaně, více než 50 potyčkových map a místní režim pro více hráčů.

https: // slashinggames.Org/ je účastníkem programu Amazon Services LLC Associates, affiliate reklamního programu navrženého tak, aby poskytoval prostředky pro weby pro vydělávání poplatků odkazem na Amazon.com a přidružené stránky.

© 2023 Všechna práva vyhrazena

10 neuvěřitelné taktika Hry jako Fire Emblem: Tři domy

Fire Emblem Three Houses Combat Fire Emblem Three Houses Combat Fire Emblem Three Houses Combat

Fire Emblem: Tři naděje je skvělé pokračování Tři domy, Ale hraje mnohem jinak. Pokud vám chybí taktická hratelnost z hlavní série Fire Emblem je spousta her, které vás drží až do dalšího.

Fire Emblem Three Houses Art Fire Emblem Three Houses Art Fire Emblem Three Houses Art

Tady jsou 10 nejlepších taktických her Pokud máš rád Fire Emblem: Tři domy

Xbox, PC

Perfektní pro: Pokémon fanoušci, kteří chtějí více strategie

Fae Tactics Art Fae Tactics Art Fae Tactics Art

v Taktika Fae, Díky komplexní mechanice propojezení budete muset velmi pečlivě zvládnout polohovací a poškození. Vyvolaná stvoření mohou vyplnit mezery ve vašem vlastním týmu a výběr toho správného může být klíčem.

Screenshot taktiky fae Screenshot taktiky fae Screenshot taktiky fae

9. Fell Seal: Arbiterova značka

PlayStation, Xbox, Switch, PC

Padl Arbiter Padl Arbiter Padl Arbiter

Padl Arbiter Padl Arbiter Padl Arbiter

Padl pečeťNásledný boj je poměrně jednoduchý, ale uspokojivý převzetí taktického bojového vzorce. Jeho dovednost a třídní systém je Neuvěřitelně hluboké A stejně zábavné jako boj.

8. Valkyria Chronicles 4

PlayStation, Xbox, Switch, PC

Perfektní pro: Anime fanoušci, hráči, kteří potřebují trochu více lakoviny ve svých taktických hrách

Valkyria Chronicles 4 Combat Valkyria Chronicles 4 Combat Valkyria Chronicles 4 Combat

Pokud by WW II byla anime, byly by to Valkyria Chronicles. Bojové boje série mísí známé zbraně a témata s fantazijním nastavením. Bitvy používají volný pohyb a zaměření a budete muset spravovat lajky a nelíbí se vojáků, aby přežily.

Valkyria Chronicles 4 Combat Valkyria Chronicles 4 Combat Valkyria Chronicles 4 Combat

7. Božství: Original Sin 2

PlayStation, Xbox, Switch, PC

Perfektní pro: Fire Emblem Fanoušci, kteří chtějí hlubší a chaotický zážitek

Božství Original Sin 2 Art Božství Original Sin 2 Art Božství Original Sin 2 Art

Božství Original Sin 2 Combat Božství Original Sin 2 Combat Božství Original Sin 2 Combat

Původní sin 2 hraje velmi odlišně od znaku Fire, ale poškrábají podobné svědění. Jeho hektický boj má spoustu interagujících elementárních efektů, které mohou Nastavte celé bitevní pole, A jeho hluboký, temný příběh má stále spoustu humoru.