Jaký je nejlepší MMORPG všech časů | RPGCodex> Nevyšetřete na vaší úrovni, 13 nejlepších MMORPG všech dob | Mobilní marketing čte

13 nejlepších MMORPG všech dob

Můj osobní oblíbený mmorpg dodnes je runy magie, nějaká čínská kopie WoW.

Jaký je nejlepší MMORPG všech časů

Cena za účast

Připojily se 19. listopadu 2014 Zprávy 1 198 PC RPG web roku, 2015 Codex 2016 - Age of Grimoire Udělejte Codex znovu skvělý! Popadněte kodex od kočička Vložte název zde RPG Wokedex Codex Rok koblihy Božství: Original Sin 2

Souhlasit

Serratedbiz

Arcane

Připojili se do 4. března 2009 Zprávy 4 143

XOR

Arcane

Připojeno 21. ledna 2008 Zprávy 9 345 PC RPG web roku, 2015 Codex 2016 - Age of Grimoire Božství: Původní hřích Božství: Original Sin 2

Souhlasit

Nesouhlasit

Ano

MadmaxHellfire

Arcane

Připojeno 3. března 2010 Zprávy 8 307 Umístění Itálie

Zoufalství

Brofist

Ošumělý

Školník

Připojily se 16. května 2008 Zprávy 18 149 Codex USB, 2014

Hlasoval UO, ale mám také velmi laskavé vzpomínky na vanilku wow

WTF Am čtu

Gregz

Arcane

Připojeno 31. července 2011 Zprávy 8 166 Umístění pouštní pustiny

3 je dobrý limit, může s tím získat nějaké zajímavé výsledky.

Dakasha v

Samoobslužné

Připojily se 16. srpna 2017 Zprávy 436

:negativní:

Stále jsem našel jeden, který můžu hrát déle než několik týdnů, s výjimkou možná předvečer. Ale Eva je tak pomalá a zapojena, že může být příliš únavná

Takže Eva a Wow, ale nehraji ani.

Souhlasit

buru5

Velmi nevrlý drak

Připojily se 9. dubna 2017 Zprávy 2 048
Final Fantasy XI nebo EverQuest snadno.

Brofist

Sebevražedný

Arcane

Připojily se 29. dubna 2007 Zprávy 2 099

Můj osobní oblíbený mmorpg dodnes je runy magie, nějaká čínská kopie WoW.

Bylo to v podstatě wow s několika zajímavými doplňky. Například byste mohli více tříd ve hře a každá kombinace vytvořila jinou jedinečnou třídu s vlastními dovednostmi a kněz-bojovník se ve skutečnosti výrazně lišil od bojovníka.

Ale proto se mi hra líbila. Líbilo se mi to, protože to byl vykořisťovatelný veselý nepořádek plný chyb, divných rozhodnutí o designu a drama. Mohli byste PvP kdekoli ve hře a lidé skutečně upustili své věci, včetně jejich zbroje Pay2win +20 plně slotovaných runami max. Mohli byste také zneužít mechaniku hry, aby vaše vlastní výstroj nebyla zaujata svým nepřátelům (a většina lidí o této možnosti ani nevěděla, i když to nebyla ani chyba, jen divné rozhodnutí o designu). Měl také opravdu zasraný divný systém položek, který vám umožnil upgradovat vaše zařízení téměř nekonečně a běžet kolem jako lidé na úrovni 20s, opět lidé (což opět mnoho lidí nevědělo).

Hrál jsem to s několika přáteli a setkali jsme se s některými lidmi ve hře, kteří nám řekli o všech těchto věcech a v podstatě jsme začali běhat společně a otírali si celé města a zóny pátrání. Globální chat byl plný hněvu a dramatu, nejlepších cechů organizovaných lovu čarodějnic a pronásledoval nás po celém serveru, ale nemohl udělat moc, aby nám bránil, protože lol vykořisťoval. Pak jsme začali kempovat aukční domy a otírat všechny lidi uvnitř a krást hovno, které kupovali a prodávali, a bylo tam ještě více dramatu. Pak jsme zahájili vstupy do kempování k nájezdu a rabování lidí, jakmile vyšli, a tam bylo ještě více dramatu. Už jste někdy viděli MMORPG, kde skupina 4-5 lidí na střední úrovni mohla zabít 10-20 plně vybavených hráčů na maximální úrovni a vzít všechny své hovno? No, rom byla ta hra.

Nakonec Devs provedli nějaké hloupé aktualizace a většina lidí opustila hru a už nikdo nebyl zabit, takže jsme také skončili. Ještě musím najít MMO veselejší a zábavnější než tohle. Je to hovno žánr IMO, ROM byl pro mě jen podivnou výjimkou.

13 nejlepších MMORPG všech dob

MMORPG znamená masivní hraní rolí pro více hráčů. Jinými slovy, hry pro více hráčů, online hraní rolí s velkými mapami se nazývají MMORPG. Ačkoli MMORPG není dnes nejoblíbenějším žánrem hry, fanoušci žánru jsou nepopiratelní.

Existuje mnoho MMORPG, kde můžete prozkoumat obrovské mapy se svými přáteli, vytvářet nové postavy a vyzkoušet různé schopnosti. Je docela obtížné a obtížné vyzkoušet všechny tyto hry, které vyžadují hodně času a někdy peněz. V tomto seznamu jsme spojili ty nejlepší MMORPGS všech dob, které můžete hrát na raid mise a zabíjet velké šéfy.

Nejlepší mmorpgs všech dob

 1. Svět války
 2. Válka cechů 2
 3. Lord of the Rings online
 4. Skyforge
 5. Čepele a Duše
 6. Hvězdné války: Stará republika
 7. Tera
 1. Trove
 2. Černá poušť online
 3. Nikdy zima
 4. EVE Online
 5. Final Fantasy XIV
 6. Starší svitky online