Jaký je nejlepší znak Borderlands 3? »Mentalmars, nejlepší třída Borderlands 3 pro 2020 | PCGamesn

Nejlepší třída Borderlands 3 pro rok 2020

Úplný strom dovedností Amara najdete zde.

Jaký je nejlepší znak Borderlands 3?

Nejlepší Borderlands 3 Solo Character

Hry Borderlands jsou známé pro jejich kooperační hraní, které si však vyberete, když si hrajete hru sami? V tomto článku budu odpovědět na otázku; Kdo je nejlepší pohraničí 3 sólový charakter?

Borderlands 3 lovci trezorů

Borderlands 3 má čtyři hratelné postavy. Každý z nich má svůj vlastní jedinečný styl a schopnosti. Zatímco celková struktura jejich dovednostních stromů je stejná, jsou to jejich akční dovednosti a pasivní dovednosti, které jim dávají jejich jedinečnost. Také všechny stromy dovedností zvládají dovednosti rozšíření trochu jinak. V zásadě můžete rozlišit lovce trezorů podle jejich archetypu. To spolu s jejich akční dovedností určilo, kterou postavu jsem chtěl hrát. Proto jsem provedl rychlé poruchy každé z hratelných postav:

Moze

Moze je střelec, třída vojáků. Pokud chcete střílet non-stop a vyhodit věci do po nahoru Moze je postava pro vás. Má obrovský mech, který můžete vybavit různými zbraněmi. Akční dovednost Moze, Iron Bear, je super silná a působí jako tlačítko paniky. Když aktivujete Iron Bear, jste v podstatě neporazitelní!

Amara

Amara je siréna, třída mágů. Pokud máte rádi děrování lidí do obličeje nebo používání kouzelných kouzel, pak je pro vás postava Amara. Může provést obrovský útok zabouchnutí, střílet magické projektily nebo zamknout nepřátele na místě. Je skvělá v kontrole davu, ale zde je strom dovedností trochu složitější, pokud se však naučíte ovládat Amaru, je to síla, kterou je třeba počítat s.

Zane

Zane je operativní, třída Assassin. Pokud se vám líbí vaše gadgety stejně jako James Bond, pak je Zane postavou pro vás. Má útočný dron, energetický štít a digi-clon, který mu pomůže. Zane je vaším pánem všech dárků, může udělat jakoukoli zbraň.

FL4K

FL4K je BeastMaster, třída Hunter. Pokud máte rádi lov a domácí zvířata, pak je FL4K postava pro vás. FL4K má vždy 1 ze 3 domácích zvířat. Navíc, FL4K může zavlažovat, poslat létající monstra a přeplnit jeden z jejich mazlíčků. FL4K je vaše třída skleněných děl.

Nejlepší Borderlands 3 lovce trezorů

Takže kdo je nejlepší postava Borderlands 3, kterou byste měli hrát? Podívám se na to, jak dovednosti lovce trezorů vám mohou přínosem jako sólového hráče a možná jako nového hráče, který hledá dobrou počáteční postavu.

#1 – Zane

To je místo, kde se odchýlím od ostatních článků. Zatímco Zane byl údajně jedním z slabších lovců trezorů na začátku životního cyklu hry. Software převodovky provedl mnoho změn lovců trezorů včetně Zane. V těchto dnech je vlastně opravdu mocný lovec trezoru.

Zane je jediná postava, která dokáže vybavit 2 akční dovednosti a Zane má k dispozici několik skvělých pomůcek. Pokud potřebujete pevnou ochranu, má Zane neproniknutelnou bariéru, která také zvýší vaše výstřely. Jeho další 2 akční dovednosti mohou fungovat samy o sobě, jakmile je aktivujete. Pokud je tedy boj intenzivní, nemusíte je mikro-řídit, ale pokud chcete, můžete. Protože všechny akční dovednosti Zane mají více rozšíření, které mohou změnit jejich schopnosti.

Každý ze stromů Zane obsahuje regeneraci zdraví v určité formě nebo formě. Zane je velmi univerzální, může to být postava Min/Max, kde můžete mít velmi aktivní herní relaci, ale také bezstarostnější zážitek. Můžete rozšířit své akční dovednosti, abyste přidali k přežití, ale také zvýšit výstup poškození.

Chcete se dozvědět více o jeho dovednostech, podívejte se na Zaneův strom dovedností. Hledáte inspiraci, podívejte se na tyto sestavy Zane.

TTWL Art Book

#2 – Moze

Ve většině prvních nejlepších charakterových průvodců najdete Moze na pozici číslo 2. Pokud chcete solidní zážitek střelce, může to Moze určitě poskytnout. Její akční dovednost může fungovat jako tlačítko paniky. Protože její mech, Iron Bear, má svůj vlastní zdravotní měřidlo, můžete jej aktivovat, pokud váš vlastní lišta dosáhne kritické úrovně. S dovedností „Auto Bear“ si můžete užít společnost svého mecha o něco déle, protože to s vámi zůstane na hřišti. Moze se spoléhá více na štíty než na zdraví.

Chcete se dozvědět více o svých dovednostech, podívejte se na strom dovedností Moze. Hledáte inspiraci, podívejte se na tyto sestavy Moze.

#3 – FL4K

Většina z prvních článků, které najdete na toto téma. FL4K je jediná hratelná postava, která má domácího mazlíčka. Tento malý pomocník má několik výhod.

Za prvé, domácí mazlíček vám pomůže v boji a způsobí škodu proti vašim nepřátelům. Za druhé, domácí mazlíček může čerpat aggro od vašich nepřátel, tak ne všechny zbraně jsou zaměřeny na vás. Zatřetí, mazlíček Spiderant vám poskytuje neustálé regenerace zdraví. A jako čtvrté si můžete vybrat dovednost „LICK RÁNOST“.

Mít domácího mazlíčka je skvělé, ale nemusíte se spoléhat na svého domácího mazlíčka, abyste vás udrželi na nohou. Tree dovedností FL4K je plná pasivních dovedností, které udrží váš zdravotní bar v plné.

Akční dovednosti FL4K nevyžadují přesnost přesnosti v žáru bitvy. Takže když jste ohromeni nepřáteli v určitých bojových zónách, nebudete penalizováni. FL4K však může být trochu skleněné dělo, takže tyto dovednosti musíte využít ve svůj prospěch.

Chcete se dozvědět více o svých dovednostech, podívejte se na strom dovedností FL4K. Hledáte inspiraci, podívejte se na tyto sestavy FL4K.

#4 – Amara

Amara není nejhorší postava ve hře. Je to jen to, že ji nedoporučuji jako sólovou startovní postavu. Určitě si může prorazit jakoukoli bojovou zónou, ale musíte vědět, co děláte.

Amara může použít své fázové grasp k uzamčení nepřátel a na okamžik je vytáhnout z boje. To vám dává šanci obrátit šance ve váš prospěch. To vyžaduje vyšší pocit vědomí toho, co se děje v bojové zóně.

Její fasecast je neodpustitelný, což můžete interpretovat 2 způsoby. Ano, je to mocné, ale pokud vám chybí, chybí vám. Žádný účinek automatického amování nebo navádění, jako je útok Rakk FL4K.

Amara’s 3. akční dovednost, fáze, připravuje ji na bojový. Velmi aktivní styl hry. Ano, můžete se potýkat s soupeři, ale musíte na to pokračovat, abyste mohli těžit ze svých dovedností.

Chcete se dozvědět více o svých dovednostech, podívejte se na Amarin strom dovedností. Hledáte inspiraci, podívejte se na tyto sestavy Amara.

LVL69 Merch

Závěr

Nejlepší Borderlands 3 Solo Characte je určitě Moze, protože železo Bear ničí všechno a lze jej použít jako paniky. Osobně bych také doporučil Zane, protože dokáže fungovat jakoukoli zbraň. Amaru bych nedoporučoval jako vaše startovní postava, protože křivka učení je o něco vyšší, ale jakmile ji zvládnete, může být devastující. FL4K byl vždy charakterem skleněné děly parta, pokud nevyužíváte jejich čtvrtý strom dovedností z řezu režiséra.

Jak hrát?

Chcete více tipů pro Borderlands 3, poté se podívejte na tento příručka pro začátečníky, která prochází všemi základy.

Nejlepší třída Borderlands 3 pro rok 2020

Best-New-hry-Borderlands-3

První věc, kterou uděláte, když skočíte do Borderlands 3, je rozhodnout, který ze čtyř hratelných Borderlands 3 znaků a jejich příslušné třídy, chcete strávit zbytek hry. Pro každého hráče to může být poněkud skličující otázka, zejména pokud neznáte výhody a výstupy toho, co každá třída nabízí. Naštěstí pro vás jsme sestavili toto praktické hodnocení, takže můžete zjistit, která je nejlepší třída Borderlands 3 pro váš styl přehrávání.

Stojí za zmínku, že všechny čtyři třídy Borderlands 3 jsou poměrně dobře vyvážené, nemůžete se opravdu pokazit s kýmkoli, kdo si vyberete. Nebojte se, pokud váš oblíbený lovec trezorů není na vrcholu našeho seznamu. Převodovka také neustále vylepšuje každou z tříd, což znamená třídy, které nebyly tak skvělé zpět při spuštění hry, mohla být výrazně vylepšena od naposledy přihlášená a naopak. Například Zane byl operátor během prvních dnů ve hře na dně mnoha lidových sezna.

Níže najdete popis každé ze tříd hry v jejich současných státech, s některými výhody a nevýhody každého z nich a tím, jak se umísťují ve srovnání s ostatními.

1. Amara siréna

Amariny schopnosti zaměřené na elementy jsou velmi silné pro nové i odborné hráče. Její akční dovednosti, jako zejména fáze. Její schopnosti nabízejí spoustu potenciálu pro devastující sestavy melee a také se může pochlubit velmi vysokou přežití ve srovnání s ostatními třídami. Jednou dovedností, kterou bychom zvláště doporučili, je infúze, která zvyšuje elementární poškození jakékoli neelementové zbraně a může být velmi užitečná na bojišti. Mnoho Amariných útoků je fantastické pro kontrolu davu, což je důležité, protože většinou přijímáte několik soupeřů najednou.

Pro Amaru není tolik nevýhod, proto je na vrcholu našeho seznamu. Ale kdybychom si něco museli vybrat, byla by to její nedostatek všestrannosti. Většina hráčů použije pouze několik jejích třídních modů a drží se jich. Nenabízí tolik prostoru pro rozmanité herní styly jako někteří ostatní lovci trezoru.

Úplný strom dovedností Amara najdete zde.

Borderlands 3 Destiny

2. Moze The Gunner

Moze je především o palebné síle a výbuchu, takže jak byste mohli očekávat, její útoky mohou způsobit neuvěřitelné poškození. Zejména může být poškození splash použity k sundávání obrovských kusů zdravotních barů nepřátel. Moze má také (poněkud nespravedlivou) výhodu z toho, že je BFF s 15-tunovými zbraněmi Mech s názvem Iron Bear. Nejenže je Iron Bear velmi silným společníkem, je také snadné použití, což znamená, že noví hráči nebudou mít potíže s zvládnutím schopností.

Některé ze schopností Moze však mohou existovat nevýhody a může být poměrně snadné dolů s některými jejími útoky. Například její dovednost jejího torgue má šanci zdvojnásobit okres jejích útoků na poškození. Není těžké se chytit v okruhu, pokud si nebudete opatrní. Moze má také poměrně nízkou přežití, když pilotuje železný medvěd, což může učinit koncovou hru docela tvrdou, dokonce i pro zkušenější hráče.

Úplný strom dovedností Moze najdete zde.

3. Zane operativ

Sci-fi Assassin dovednosti Zane nabízejí některé z nejzábavnějších schopností ve hře. Zejména jeho schopnost digi-tkaného je neuvěřitelně efektivní a můžete to dokonce kombinovat s bariérovým gadgetem, abyste se chránili, zatímco váš holografický kamarád dělá jeho věc. Zane je jediným lovcem trezoru ve hře, která vám umožní používat dvě akční dovednosti současně, což může být velkou pomocí během bojů. Také Mod Zane’s Seein ‘Dead Class, který mu dává šanci aktivovat všechny své dovednosti zabíjení, kdykoli poškodí nepřítele, je pravděpodobně jedním z nejlepších ve hře a lze jej kombinovat, aby vytvořil skutečně smrtící Borderlands 3 Build.

Přestože některé ze společnosti Zaneho dosahují nejvyšší úrovně, není jich mnoho dalších, které stojí za váš čas. To znamená, že s jeho herními styly chybí rozmanitost, protože většina hráčů bude chtít jít jen s nejužitečnějšími schopnostmi, které jsou nejužitečnější. Jako, proč byste ne? Stejně jako to je, Seein ‘Dead je k dispozici pouze hráčům, kteří si zakoupili Heist Heist of The Heist Jackpot DLC Moxxi. Pokud jste tedy tuto expanzi nezakoupili, možná můžete přepnout Zaneovo místo na tomto seznamu pomocí FL4K.

4. Fl4k Beastmaster

Schopnosti FL4K se soustředí kolem jeho tří důvěryhodných společníků, na které může vyzvat, aby mu dal pomocnou ruku, což znamená, že je to vynikající volba pro každého sólového hráče. Jeho stromy dovedností také nabízejí spoustu všestrannosti pro různé herní styly. Třídní mody FL4K jsou do značné míry velmi efektivní a jeho schopnost gamma prasknutí je obzvláště devastující. Specializuje se také na kritické poškození, takže je schopen uvolnit smrtící výstřely na své nepřátele, což je obzvláště užitečné při snižování šéfů sólo.

S tím bylo řečeno, celkové poškození FL4K není tím, čím bývala, a ve skutečnosti je ve srovnání s jeho vrstevníky poměrně nízká. Jeho mazlíčci také nejsou vždy tak užiteční, jak by se mohli zdát. Nejen to, ale některé jeho dovednosti nefungují tak dobře, jak by měly, když v horku bitvy, zejména rozsah a zotavení a počet zaměstnanců. Zdraví Regen FL4K je nejslabší ze čtyř tříd, což znamená, že jeho přežití je poměrně nízká. To vše má za následek, že FL4K má těžkou dobu při přechodu do koncové hry.

Takže to máte, naše žebříčky nejlepší třídy Borderlands 3 pro každého lovce trezoru. Zatímco Amara je třída, kterou bychom doporučili nejvíce, převodovka odvedla slušnou práci při vyvážení každé třídy, aby se zajistilo, že každý lovec trezoru je životaschopnou volbou. Tým DEV také provádí pravidelné aktualizace a vylepšení každé třídy, takže si určitě aktualizujeme tento seznam, pokud tyto změny ovlivňují hodnocení postav. Můžete si také prohlédnout náš seznam nejlepších sestav Borderlands 3, abyste zajistili, že z každé třídy vytěží maximum z každé třídy.

Ben Garland Ben internoval na PCGamesn po dobu osmi týdnů. Miluje temné duše, Shadow of the Colossus a poslední z nás, které jsou nyní na PC, takže jsme se vydali dobře.