Je ARMA Reportger Crossplay a Cross Save?, Je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? Odpověděl – prima hry

Je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? – odpověděl

V současné době má jednu velkou mapu a dva různé herní režimy. Zde jsou popisy herních režimů z její stránky Steam:

Je ARMA Reportger Crossplay a Cross Save?

Je ARMA reportger crossplay a Cross Save?

Napsal Jacob Woodward

Zveřejněno 23. května 2022 14:45

Obvykle vyhrazeno pro PC, ARMA je franšíza, která je známá svými schopnostmi moddin Dayz, ale je ARMA Reportger Tentokrát kolem? V jeho jádru, ARMA je vojenská simulační hra s oddanou a tvrdou hráčskou základnou, která bere věci velmi vážně. ARMA Reportger je nejnovější splátka ARMA franšíza a je to trochu objížďka z tradičního vzorce. Níže budeme podrobně popisovat o hře a odpovídat na otázku IS ARMA Reportger Crossplay a má funkce křížového uložení?

Co je reporger ARMA?

Co-IS-Arma-Reforger

Tak, ARMA Reportger, Co je to? A jak se to liší od svého předchůdce ARMA 3? Dobře, i když sdílí podobný pocit ARMA 3, Je odlišný v nastavení i dostupných režimech. Nejprve, ARMA Reportger je zasazen do éry studené války, což znamená, že ve hře nenajdete žádné fantastické drony ani nejnovější techniku. Má také mnohem menší mapu, Everon, která má velikost 51 km², přibližně 240 km² méně než ARMA 3Středomořský ostrov. To tedy znamená, že hraní a tok jsou mnohem odlišné, což umožňuje trochu rychlejší boj.

Je crossplay ARMA Reportger?

ARMA Reportger Crossplay

Naštěstí na rozdíl od ARMA 3, ARMA Reportger je k dispozici na různých platformách. Otázka tedy na rtech mnoha hráčů je, pokud ARMA Reportger má křížové schopnosti. Bohužel, v této současné době, ARMA Reforger nemá crossplay. Je to pravděpodobně způsobeno schopnostmi hromadného modingu hry potenciálně vytvářet řadu problémů mezi oběma platformami. Nevládali bychom však vládu ARMA Reportger Crossplay Out, protože hra je stále v raném přístupu a přestože to není oznámeno, můžeme v budoucnu nakonec vidět funkčnost crossplay.

  • Dostal herní průsmyk a hledá další hru, kterou si můžete hrát na cestách? Zde jsou naše volby pro nejlepší hry Xbox na mobilu

Má reportger ARMA Cross Save?

ARMA Reportger Cross Save

Naštěstí, ačkoliv neexistuje současná funkce křížového přehrávače pro ARMA Reportger, Existují schopnosti křížového uložení, což vám umožňuje sdílet postup na PC i Xbox, pokud používáte stejný účet. To je skvělé pro ty, kteří mají oba systémy a chtějí vyzkoušet výkon na obou nebo dokonce používat různé metody ovládání. Je také ideální pro ty, kteří mají přátele na Xboxu nebo PC a chtěli by si hrát s oběma, aniž by ztratili jakoukoli tvrdou práci, kterou na svou postavu vložili.

Je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? – odpověděl

ARMA Reforger je další hra ve franšíze ARMA. Zatímco reportger není dalším hlavním vstupem, na kterém také pracuje Bohemia Interactive, pomáhá přemostění mezi 3 a 4. Právě teď je k dispozici na Xbox a PC, ale je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? Je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? […]

17. května 2022 2022-05-17T16: 50: 13-04: 00

ARMA Reforger je další hra ve franšíze ARMA. Zatímco reportger není dalším hlavním vstupem, na kterém také pracuje Bohemia Interactive, pomáhá přemostění mezi 3 a 4. Právě teď je k dispozici na Xbox a PC, ale je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay?

Je ARMA Reforger Cross-platform a crossplay? – odpověděl

ARMA Reportger je ve skutečnosti napříč platformami pro hráče PC a Xbox. Hra byla spuštěna jako exkluzivní konzole Xbox. Není ve svém 1.0 Spuštění a časový rozvrh, kdy opustí předčasný přístup, není jasný. Takže prozatím to můžete vyzvednout na Steam za 29 $.99 a hrát malou nabídku včasného přístupu. Na Xboxu je hra součástí sekce náhledu hry za stejnou cenu.

Při spuštění hry, pokud si vytvoříte účet, budete moci s sebou dosáhnout pokroku v obou verzích hry. Takže můžete hrát na obou platformách, pokud se tak rozhodnete. Pokud chcete zavést nějaký multiplayer s přáteli, můžete to také udělat. Zatímco Funkce ARMA Reportged Funkce propojení napříč platformami, v současné době nenabízí křížovou hru mezi verzí Xbox a PC.

V současné době má jednu velkou mapu a dva různé herní režimy. Zde jsou popisy herních režimů z její stránky Steam:

  • Konflikt
    Připojte se k hráčům online a zažijte realistický boj ve studené válce jako voják USA nebo Sovětského armády. Zachyťte strategické pozice, dominují na bojišti a spolupracujte s ostatními na zajištění cílů v dynamickém, neodpustitelném prostředí. S výběrem dobově-autentických zbraní a vozidel, znovu vytvořených v pečlivých detailech, ARMA ReportgerRežim herní hry pro více hráčů vás vrací do války.
  • Hra Master
    Ovládat události, vytvářet jedinečné mise a vést hráče k vítězství Hra Master -nebo se podrobit výzvám, které navrhují všemocní tvůrci, a projděte se vaší cestou responzivním karantářem, kde se může stát cokoli.

Hra se postupem času bude i nadále měnit a vyvíjet se. Je to něco, co můžete žvýkat, zatímco budete i nadále čekat na ARMA 4.

o autorovi

Jesse Vitelli

Jesse miluje většinu her, ale opravdu miluje hry, které může hrát společně s přáteli a rodinou. To obvykle znamená pozdní noci v Destiny 2 nebo FFXIV. Můžete ho také najít přemýšlení o jeho neustále se rozšiřujícím nevyřízeném her, které nebude hrát a bude neustále dehydratován. Nekontaktujte ho.

ARMA Reportger: Existuje křížový?

Můžete hrát s hráči přes konzolové linie v novém Milsimu?

ARMA Reportger je nejnovější záznam v populárním žánru vojenské simulace a malá chuť aktuálně ve vývoji ARMA 4. Titul Early Access slouží jako most z roku 2013 ARMA 3 A další očíslovaný vstup do série obsahuje rozlehlou mapu 51 km 2 a taktickou a týmovou hratelnost, kterou se fanoušci o této seriálu zamilovali, to vše se konalo ve zbrusu novém Enfusion Engine ve hře, který dává hře to nejlepší vizuální efekty v sérii. Když je hra k dispozici na více platformách, hráči přemýšlejí, zda hra obsahuje crossplay, aby se mohli účastnit bitev této hry přes konzolové linie. Naštěstí mám odpověď. Tato příručka vám řekne, zda ARMA Reportger má crossplay.

Je tam crossplay v ARMA Reportger?

ARMA Reportger je v současné době k dispozici na PC i Xbox Series X/S. Toto je poprvé, co ARMA Série se vydala na konzoli a vydala se jako exkluzivní konzole Xbox. I když je hra, která je v současné době k dispozici v obou systémech, do hry v současné době neexistuje žádná křížová hra. S hrou v raném přístupu však vývojáři plánují v budoucnu přidat crossplay.

ARMA Reportger Crossplay

I když v současné době není žádný crossplay ARMA Reportger, Hra v současné době obsahuje progresi napříč platformami, což umožní hráčům, kteří hrají na určité verzi, mohou snadno naskočit na jinou verzi a pokračovat tam, kde skončili. Budou se muset přihlásit ke svému interaktivnímu účtu Bohemia a propojit své účty, což vám umožní hrát na obou verzi, kterou cítíte, aniž byste se cítili, jako byste ztratili jakýkoli pokrok. Kromě progrese napříč platformami, ARMA Reportger Také má podporu mod na PC i Xbox, s mody, které lze přehrát a přenášet mezi verzemi. To bude znamenat, že jakékoli nápady a jedinečné mody, které hráči přinášejí do hry. Více průvodců Matta Villeiho: Call of Duty: Warzone – Jaký je režim operace Monarch? | Trek to Yomi: Jak porazit šéf kapitoly 3 | Tajný konec průvodce | Trek to Yomi: Jak dlouho trvá porazit? | Lego Star Wars: Skywalker Saga – Jak odemknout Boba Fett a jeho loď | SIFU: Jak odemknout všechny nové oblečení

Sdílejte tento článek: