Je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022? Dexerto, je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022? | Windows Central

Je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022

Poté následovalo pár ohromujících expanzí a některých vylepšení kvality života, ale až do roku 2018 se konečně dostali významný kus obsahu a také posun k sezónnímu modelu, abychom eliminovali obsah sucha.

Je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022?

Existuje jen málo her jako Destiny 2. Ne nutně v tom, je to kořist s ambicemi MMO, ale spíše proto, že pokud jej hrajete, přesahuje hraní her. Je to místo, kde se můžete setkat s přáteli, vyhodit věci a zapojit se do některé z nejlepších obsahu koncové hry v jakékoli hře. Pokud však nejste, bylo by spravedlivé přemýšlet o tom, o čem je ten rozruch – a zeptejte se, zda Destiny 2 stojí za to hrát v roce 2022?

Článek pokračuje po reklamě

V době psaní této recenze hry, která za posledních pět let absorbovala upřímně děsivé množství mého volného času, je budoucnost jasná. Bylo odhaleno Lightfall a my jsme uprostřed pirátské sezóny drancování, která je nádherně hloupé.

Článek pokračuje po reklamě

Nový zlatý věk

Destiny 2 Lighfall Key Art ukazující klíčové postavy za expanzí

Lightfall bude pátým hlavním rozšířením Destiny 2, když bude spuštěn v roce 2023.

Ne vždy to tak nebylo; Základní hra Destiny 2 dorazila s solidní 85 na Metacritic, ale nebylo to dlouho předtím, než hráči došli věci. Raid, Leviathan, byl skvělý, ale stále jste potřebovali pět přátel, aby to hráli.

Článek pokračuje po reklamě

Poté následovalo pár ohromujících expanzí a některých vylepšení kvality života, ale až do roku 2018 se konečně dostali významný kus obsahu a také posun k sezónnímu modelu, abychom eliminovali obsah sucha.

To se dále zlepšilo s Shadowkeep v roce 2019, předtím, než za sebou začalo měnit způsob, jakým hráči se dívali na schopnosti, a navíc k tomuto právě otaguely-coherentnímu vývojovému cyklu, máte vynikající královna čarodějnic 2022.

Článek pokračuje po reklamě

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Osud 2 Sanathun Artwork

Královna čarodějnice je dosud nejlepší expanzí Destiny 2.

Pokud myšlenka na hraní základní hry a tři roční expanze, jen aby se dostala k královně čarodějnice a dohonila všechny ostatní, zní jako tažení, pak mám dobré a špatné zprávy. První je, že protože Bungie vkládá starší obsah do trezoru osudu, ve skutečnosti budete muset hrát pouze úvodní sekvenci a poté si vybrat rozšíření, které chcete od Shadowkeep dále v a a la carte móda.

Špatnou zprávou je, že pokud jste si koupili některý z předchozího obsahu, nebo i když si koupíte kopii hry právě teď, nebudete moci hrát základní kampaň na červenou válku nebo vynikající Forsaken.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Destiny má dlouho potíže s vyvážením nákladů na nový obsah a mýtné, které extrahuje od hráčů, ale právě teď je to alespoň v nejzdravějším stavu, jakým byl. Sezónní průkazy 10 $/10 £ jsou jistě volitelné, ale ve srovnání s bitevními průchody současníků FPS jako Warzone nebo Apex Legends nabízejí působivou hodnotu. Existují sezónní aktivity, které je třeba se zúčastnit, nové zbraně, které mají vydělat, a v některých ročních obdobích jsou celé nové destinace prozkoumány.

To však neznamená, že je to perfektní. Bungie podnikl neobvyklý krok k uvedení herních dungeonů (některé z nejlepších obsahu) za Deluxe Editions of Expansions, přičemž Bungie je nakonec zpřístupnil prostřednictvím dalšího nákupu 20 $. Stále vás to bude stát, ale nebudete potrestáni za to, že si nekupujete nejdražší verze expanzí.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Můžeš držet krok, strážce?

Lore a postavy Destiny 2 se značně vyvinuly z řady prodejců v první hře na skutečně vysílané digitální lidi s jejich vlastními motivacími, lítostmi a osobnostmi.

Potíž je v tom, že to může ztížit prolomit spoustu správných substantiv a hlubokých narativních zdí, které Bungie v průběhu let neúmyslně vybudovala. To platí zejména po skončení královna čarodějnice, protože nyní zpochybňujeme pojem „světla = dobrá, temnota = špatná“.

Článek pokračuje po reklamě

ARC 3.0 sestavení pro Warlock

Období Plunderova oblouku 3.0 Aktualizace byla dobře přijata hráči.

Bungie také přepracovala tři podtřídy s působivými výsledky, díky nimž se každý cítí mocný. Je to těžká linie chodit, a zatímco mnozí budou argumentovat, že PVP byl zapomenut ve prospěch PVE Power Fantasy, stále není nic jako spálení přes šéfův zdravotní bar magnitudes rychleji než naposledy.

Článek pokračuje po reklamě

Od rozloučení z Activision se Bungie začala naklánět k nerdierům aspektům Destiny 2, s stavbami postav, které umožňují strážcům vyladit jejich načítání Ad Nauseum. Vedlo to k dalšímu komunitnímu aspektu min-maxingu, který vidí, jak hráči přijímají nejtěžší obsah sólo.

Článek pokračuje po reklamě

Destiny je však v nejlepším případě, když hráči zasáhli koncovou hru. Dungeony jsou aktivity tří hráčů, které vyžadují řešení hádanek a týmovou práci, zatímco nájezdy jsou o krok dále a vyžadují šest. Zatímco Bungie přináší systém LFG ve hře (Group for Group) s Lightfall, nájezdy budou vždy mimo dosah pro více příležitostných hráčů. Doufáme, že nový systém strážců bude znamenat, že více hráčů běží jako King’s Fall.

Článek pokračuje po reklamě

Vrzající kosti

Destiny 2 King

Nájezdy Destiny jsou vrcholem franšízy, ale není vždy snadné najít dalších pět hráčů.

Existují však některé docela významné rostoucí bolesti. Hodně z jádra Destiny 2 je stále stejná hra, která byla spuštěna v roce 2017. To znamená nepravidelné systémy inventáře a poměrně neohrabanou nabídku hledání, stejně jako nedostatek držení a vysvětlení, které by i Elden Ring v některých oblastech mohl považovat za tupý.

Článek pokračuje po reklamě

To znamená, že hráči mohou najít kryptické stopy, které by měly být skutečně snadněji vysvětleny, a zatímco komunita není averzní vůči spojování, aby vyřešila hádanku nebo dvě, může se cítit vyčerpávající, když sledujete cíle, které se cítí špatně zařazené, pokud vůbec.

Je to druh idiosynkrasy, kterou začnete přehlédnout po stovkách hodin, ale rozhodně to nezanechává nejlepší dojem.

Článek pokračuje po reklamě

Přesto, trezor s osudovým obsahem znamená, že Bungie může do hry otáčet obsah, aby udržel věci čerstvé. Například přidání Královského nájezdu z Destiny 1 z roku 2015 se cítí jako hit nostalgie pro dlouhodobé hráče, zatímco novější hráči mohou poprvé skočit. Je to záviděníhodná pozice pro vývojáře, zejména proto, že tolik živých služeb.

Článek pokračuje po reklamě

Je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022?

Destiny 2 stojí za to hrát, pokud ho můžete milovat pro krásný nepořádek systémů a překrývající se expanze. I když je to zdarma, a já bych povzbudil kohokoli, aby to vyzkoušel, nepochybně získáte více z jeho systémů, příběhu a nastavení vyzvednutím expanzí.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud to uděláte, otevřete rafinovaný boj, zajímavé postavy a často nádherné nastavení, které je s přáteli ještě lepší.

Článek pokračuje po reklamě

Pro více tipů a průvodců pokrývajících všechny věci osud najdete v dalším obsahu našeho průvodce v Dexerto.

Je Destiny 2, stojí za to hrát v roce 2022?

Destiny 2

Nejlepší odpověď: Ano, zůstává v roce 2021 hvězdným střelcem první osoby (FPS) na konzole a PC. Hra však není bez problémů. Hra je celkově také na vynikajícím místě, se spoustou odměňujícího obsahu, do kterého se můžete ponořit, tuny velkých zbraní a brnění, které potom pronásledují, a spousta možností pro sestavení. Příběh je také lepší než kdy jindy díky vynikajícímu psaní postav a použití několika efektivních mechanismů vyprávění vyprávění. Nové a vracející se systémy dohánění hráčů by mohly stále používat nějakou práci, ale nedávná vylepšení usnadnila se dostat do osudu než kdy jindy.

Co je Destiny 2?

Destiny 2 je bezplatný střelec na hraní, který kombinuje tradiční zážitek ze střelce s prvky z RPG a MMOS. V něm hrajete jako strážce, kdysi mrtvý lidský vzkříšený světlem parocauzálního bytí nazývaného Traveler. Cestovatel nám dal dar světla, abychom se mohli bránit proti silám, které by nás jinak zničily. Dosáhneme toho tím, že jdeme na kampaně, abychom odstranili nově vznikající hrozby, běžící mise proti nepřátelským frakcím a zahájení nájezdů, ve kterých strážci tlačí hluboko na nepřátelské území, aby sundali extrémně nebezpečné šéfy. Strážci také často zaostřují své dovednosti tím, že se navzájem bojují v kelímku, a strážci, kteří rádi bojují s nepřáteli lidstva a zároveň stoupají proti jiným opatrovníkům, považují Gambit příjemný.

Jak se hráči zabývají těmito aktivitami, dostanou nové zbraně a brnění (z nichž některé mohou být dokonce exotické, což je nejvzácnější typ vybavení ve hře), které mohou využít. Každá kus zbraně a brnění přijde s různými rolemi a statistikami pokaždé, když klesnou, přivedou rozmanitost na vybavení a umožní hráčům lovit role, které vyhovují jejich stylu hry.

Tyto kapky také neustále zvyšují vaši úroveň výkonu, když je vybavíte nebo infuzujete do svého současného vybavení, dokud nedosáhnete úrovně 1 270. Od této chvíle je k dalšímu vyšplhání potřebné výkonné a vrcholové zařízení. Výkonné a vrcholové kapky lze získat téměř z každé činnosti v Destiny 2 a příležitosti k jejich vydělání se obnoví každý týden (úterý na 1 P.m. ET).

Hráči si mohou vybrat mezi třemi různými třídami: Titani, Hunters a Warlocks. Titani jsou třídou frontline se zaměřením na trvanlivost, lovci jsou rychlí a agilní a mají důraz na mobilitu a Warlocks mohou oslabit nepřátele a uzdravit spojence. Každá třída má 10 různých podtříd, z nichž si můžete vybrat a přepnout mezi nimi kdykoli, což vám dává spoustu možností.

Prezentace-moudrý, Destiny 2 je neposkvrněný, představuje nespočet nádherných prostředí, vynikající vizuální efekty, kvalitní animace a neuvěřitelný soundtrack. Destiny 2: Beyond Light dokonce představil povětrnostní účinky vydáním chladného měsíce Jupitera, Europa. Vývojáři potvrdili, že existují plány na využití povětrnostních účinků i v budoucích místech. Destiny 2 také obsahuje nejlepší zbraň, jakou jsem kdy zažil u střelce, a žádné jiné hry se dokonce nepřiblížily k tomu.

Nový zážitek

Dostat se do Destiny 2 v roce 2021 nebylo nikdy snazší. Přestože bylo pro nové hráče dříve obtížné se dostat do akce, Bungie tento proces mnohem vylepšil přidáním řady quest „New Light“, které mohou noví hráči použít jako tutoriál (vracející se hráči mohou tyto úkoly získat z Quest Kiosk ve věži). Tyto úkoly představují hráče se základy Destiny 2, včetně obecného boje, schopností, kořistí, herních režimů a postav. Celkově nové lehké úkoly poskytují dobrý úvod do hry, i když skutečnost, že mají pouze úl, znamená, že o ostatních frakcích, jako je padlé nebo vex, příliš, když vstoupíte do plného zážitku komunitních zdrojů pro učení, naštěstí).

Dalším velkým vylepšením, které Bungie během Destiny 2 rok 4 provedl, bylo rozhodnutí o snížení toho, jak moc se na úrovni výkonu zvýšila s každou novou sezónou. Dříve nová sezóna zvýšila čepici o 50, ale nyní ji zvyšují pouze o 10. Díky tomu je pro hráče mnohem snazší dosáhnout koncové hry z 1 100 podlahy na úrovni výkonu, na které v současné době začínají noví hráči.

Vývojáři také nedávno přidali časovou osu do menu Destiny 2’s ve hře, která vám umožní zkontrolovat události předchozích expanzí a ročních období, aby se dozvěděli o důležitých zápletkách a charakterových momentech. Je zklamáním, že tato časová osa se v současné době nevztahuje na události prvního osudu, ale tato funkce je přesto skvělá pro nové hráče, kteří je třeba dohnat, aby se v příběhu urychlili.

Bungie také zajistila, že noví hráči mají způsoby, jak získat slušný arzenál přímo z pálky, aby se necítili, jako by byli neúčinní ve srovnání s veterány. Existuje výběr zbraní a modů prodávaných společností Banshee-44 a ADA-1, které se resetují denně, a každý víkend přichází NPC s názvem Xur a prodává exotické vybavení, které mohou noví hráči sbírat.

Celkově, i když to není dokonalé, nový a vracející se hráčský zážitek v Destiny 2 je mnohem lepší, než tomu bylo dříve. Bylo to opravdu frustrující pokusit se pomoci mým přátelům začít s hrou kvůli tomu, jak tupý byl, ale hra je teď výrazně méně matoucí.

Současný stav osudu 2

Celkově je Destiny 2 právě teď na skvělém místě, i když to není bez několika problémů. Všechno obsahu PVE v těchto dnech je vysoce kvalitní a každá nová sezóna přidává některé čerstvé kousky obsahu, které otřásají. Například aktivita pro vyloučení sezóny 14 byla rychlou plošinovou rompou přes síť VEX, zatímco rozbité sféry sezóny 15 byly pomalé a zkoumaly se s důrazem na vyřešení nějakého lehkého hádanku. Bungie se dokonce zavázala udržovat tyto aktivity na chvíli po skončení každé sezóny, což je skvělé.

Pronásledování po novém vybavení je také mnohem méně frustrující, než tomu bylo dříve díky umbralskému systému Engram, který umožňuje hráčům utratit snadno zakrytou měnu zacílit na sezónní specifické zbraně a brnění „zaostření“ umbral engramy vydělané v průběhu hry. Bylo by hezké, kdyby bylo přidáno více možností, takže cílové zemědělské vybavení z bazénu obecného světového kořisti bylo jednodušší, ale já odbočuji.

Vývojáři také vložili spoustu práce, aby se v posledních letech cítila koncová hra Destiny 2. Každý soumrak, Dungeon a Raid mohou upustit od vynikající zbraně, které dělají tyto obtížné aktivity, které stojí za to, a hráči, kteří přijímají výzvy pro koncové hry, jako jsou soumdy velmistrů, hlavní verze nájezdů a zkoušky s Osiris PVP budou často odměněny speciálními adept verze zbraní, které mají lepší statistiky a slot pro výkonné adeptové mody (také z těchto činností získaných). Koncová hra je také jednoduše zábava. Je to výbuch, který využívá vynikajícího potenciálu sestavení Destiny 2 a vytvoření načítání, které můžete vyzkoušet v náročném obsahu.

Podle mého názoru jsou právě teď jen dva velké problémy. První je, že PVP Destiny 2 nedostal nový obsah po dlouhou dobu, což může způsobit, že se cítí zatuchlé. Neustálý příliv nových zbraní a exotických zbrojních kusů pomáhá toto poněkud zmírnit tím, že otřásá bojem, ale nedostatek nových map a herních režimů je stále silně pociťován. Naštěstí se Bungie plánuje soustředit více na PVP v roce 2022 a dále, zavázala se k novým mapům a režimům ročně. Režim PVEVP Gambit také potřebuje určitou lásku a vývojáři potvrdili, že k němu budou přidány nové mapy. Očekává se, že důležité změny rovnováhy v Gambit přicházejí na začátku sezóny 16 v roce 2022.

Za druhé, chybí zážitek zdarma. V současné době si musíte zakoupit expanze, abyste zažili jakýkoli druh obsahu kampaně Destiny 2 a většinu herních nájezdů a nájezdů hry. Mnoho sezónních nabídek, jako jsou nové aktivity. Obsah, ke kterému získáte přístup s těmito rozšířeními a sezónními průkazy. Myslím, že Bungie by měla nabídnout část obsahu ze starších expanzí, jako je Forsaken a Shadowkeep zdarma, jak vycházejí novější.

Co má budoucnost pro Destiny 2?

I když Destiny 2 je úžasná hra právě teď, Všechno, co nám Bungie ukázalo o Destiny 2: The Witch Queen a Beyond naznačuje, že budoucnost je ještě jasnější. Rozšíření, naplánované k uvolnění února. 22, 2022, přináší hráčům novou kampaň na zkušenost (doplněná legendárním režimem, který je více obohacující), nové místo k prozkoumání, nový nájezd, systém řemeslné zbraně a novou třídu Glaive zbraní.

Během osudu 2 rok 5 se Bungie také snaží přepracovat každou ze světelných podtříd, aby byly stejně složité a nuanční jako podtřídy mimo světla, které jsou mimo ni. Vývojář má také dva dungeony a opětovný nálet z původního osudu v díle. Hráči mohou také očekávat menší kousky nového obsahu v každém ze čtyř ročních období Destiny 2 Year 5, podobně jako Destiny 2 Year 4.

V rámci roku 2022 víme, že v roce 2023 se pravděpodobně objeví rozšiřování osudu 2: Lightfall, zatímco Destiny 2: Konečný tvar je naplánován na 2024. Konečný tvar uzavře „Světelná a tmavá sága“, která se staví od původního vydání Destiny 2014, zatímco budoucí expanze a roční období se zaměří na zbrusu nové příběhy.

Celkově budoucnost Destiny 2 zní naprosto neuvěřitelně. Je jasné, že nedávné úspěchy Destiny 2 umožňují Bungie, aby se hra zvětšila a lepší než kdy předtím, a nemůžu se dočkat, až uvidím, co je v obchodě. Královna čarodějnice zní, jako by to byla úžasná expanze, a skutečnost, že dostáváme nové nájezdy nebo dungeony každé tři měsíce na vrcholu nového obsahu PvP ročně, je fantastická. Nikdy jsem nebyl šťastnější být hráčem osudu, a pokud jste nikdy nevyzkoušeli hru, nikdy nebyl lepší čas skočit do toho, co je snadno jeden z nejlepších dostupných střelců Xbox.