Je dopad Genshin na páru? Jak ji přidat do své knihovny – Dexerto, Genshin Impact je nyní k dispozici na parní balíčku – tady je to, jak to můžete získat

Impact Genshin je nyní k dispozici na Steam Deck – takto to můžete získat

Mihoyo

Je dopad Genshin na páru? Jak jej přidat do své knihovny

Shenhe v poli

Mihoyo

Pokud vás zajímá, zda je Genshin Impact na Steam a jak můžete hrát Mihoyoův titul zdarma prostřednictvím klienta Valve, máme vše, co potřebujete vědět.

Impact Genshin umožňuje hráčům stahovat a provozovat hru prostřednictvím různých klientů, ale cestovatelé na PC se budou divit, zda Mihoyo’s Open-World Game je k dispozici na Steam.

Koneckonců, digitální distribuční služba Valve je domovem obrovského katalogu PC her. Zatímco rozsáhlá knihovna titulů společnosti Steam je více než dost, aby ovlivnila většinu hráčů, populární klient Valve také nabízí spoustu výhod pro ty, kteří používají svou platformu.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Od snadno navigovaných nabídek až po seznamy přátelských přátel má Steam téměř vše, co může PC přehrávač potřebovat. Je však dopad Genshin na páru, a pokud ne, jak jej můžete přidat do své knihovny?

Obsah

Lumine, Jean a Amber in Genshin dopad

Impact Genshin se ukázal jako populární mezi hráči PC.

Je dopad Genshin na páru?

Jako psaní, Impact Genshin není v současné době k dispozici na Steam. Ve skutečnosti je titul zdarma přehráván pouze prostřednictvím oficiálního odpalovacího zařízení, obchodu Epic Games, Store a různých obchodů s aplikacemi.

  • Přečtěte si více:Existuje genshin ime ime show?

To samozřejmě neznamená, že Mihoyo v budoucnu nepřidá dopad Genshin do páry. Koneckonců, Honkai Impact 3. – další titul Mihoyo nedávno zasáhl klienta Valve v loňském roce, což umožňuje PC hráčům stáhnout a hrát populární mobilní název prostřednictvím Steam.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Zda bude dopad Genshin v budoucnu přidán do Steam.

Jak hrát dopad Genshin na páru

Ganyu a Keqing sedí u stolu

Přidání dopadu Genshin do vaší parní knihovny je docela jednoduché.

Zatímco Mihoyo oficiálně nespustil dopad Genshin na Steam, to neznamená, že nemůžete přidat hru klientovi. Chcete -li hrát dopad Genshin prostřednictvím páry, jednoduše postupujte podle pokynů uvedených níže:

  1. Stažení Dopad Genshin Z oficiálních webových stránek.
  2. Spusťte páru a přihlaste se ke svému účtu.
  3. Klikněte na ‘Hry‘V horním rohu.
  4. Vybrat ‘Přidejte do mé knihovny neeam hru„Možnost.
  5. Vyhledejte dopad Genshin z obrazovky složky.
  6. Klikněte na zaškrtnutí.

Jakmile provedete výše uvedené, budete si nyní moci vybrat dopad Genshin z vaší parní knihovny. Chcete -li to ještě zlepšit, získáte přístup ke všem dalším výhodám hraní her prostřednictvím klienta Steam, takže pokud chcete udržet své hry na jednom místě, doporučujeme tuto možnost použít.

Impact Genshin je nyní k dispozici na Steam Deck – takto to můžete získat

Ruth byla s přetaktováním uk více než rok a pokračovala v psaní o všem, od hloubkových hardwarových průvodců až po měsíční vydání hry. Mimo psaní blogových příspěvků je nalezena zabalená do přikrývky se svou černou kočkou, zakořeněnou do knihy nebo hraní herních simulačních her, jako jsou Sims, Stardew Valley a Animal Crossing.
Přečtěte si více >>

Facebook Twitter LinkedIn E -mail

Populární akční RPG Dopad Genshin je konečně k dispozici pro přehrávání na vaší přenosné parní balíčku!

Sestavili jsme tento průvodce o tom, jak si hru stáhnout na palubě Steam, abyste mohli začít zkoumat svět Teyvat.

Dopad Genshin:

Dopad Genshin je zasazen do fantazie Open-World Teyvat, který je rozdělen do sedmi národů, z nichž každá vede jiným bohem a svázána s prvkem. Hráči budou ovládat cestovatele, který se pustil do několika různých světů se svým dvojčaty, než je ztratí v Teyvat. Při hledání jejich chybějících dvojčat se cestovatel spojí s Paimonem a zamotá se do komplikovaných záležitostí Teyvat.

Jak stáhnout na Steam Deck:

Než začnete stahovat dopad Genshin, doporučuje se, abyste měli alespoň 135 GB volného úložného prostoru.

Nejprve jděte do Režim stolního počítače Steam OS> Otevřete internetový prohlížeč> Head do Webové stránky Genshin Impact.

Stáhněte si PC klienta z webu. Možná budete muset vytvořit účet dopadu Genshin, pokud jej již nemáte. Jakmile je stažen, Otevřete Steam> Přejít do své knihovny Steam> Přidat hru> Přidat hru bez hry.

Odtud si budete muset vybrat Procházet> Najděte soubor s názvem ‘genshinimact_installer.Exe> Vyberte „Přidat vybrané programy“.

Po dokončení tohoto kroku budete muset najít ‘Genshimimact_installer.Exe ‘ve vaší parní knihovně> Vyberte vlastnosti> Režim kompatibility> Proton experimentální.

Poté, co to vše bylo provedeno, můžete spustit dopad Genshin od Steam a začít instalovat hru.

Pokud máte více než 135 GB k dispozici, doporučujeme se opustit instalační cestu jako výchozí nastavení. Pokud však tak neučiníte, vyberte svou kartu SD nebo jinou jednotku pro instalaci hry na.

Jakmile je stahování dokončeno, může se uvíznout na „ověření zdrojů“. Pokud tomu tak je, opusťte odpalovač a měl by se vyřešit.

Po nainstalované hře budete muset zajistit, aby rozložení ovladače v páře bylo nastaveno na „Gamepad s joystickem (nebo myší trackpadem)“. Poté se budete muset zamířit do hry a upravit nastavení ve hře z „klávesnice a myš“ na „Controller“.

A je to! Nyní můžete hrát dopad Genshin na palubu!

Pokud narazíte na jakékoli potíže s instalací hry, zahrnuli jsme oficiální průvodce herním videem Steam Deck níže.

Přetaktování uk

Přečtěte si dále ..

  • Je parní balíček dost dobrý pro hraní AAA
  • Nejlepší herní náhlavní soupravy k použití s ​​parní palubou
  • Cyberpunk 2077 je ověřen parní palubou!