Je Star Wars Jedi Survivor Open World?, Je Star Wars Jedi Survivor Open World? | PCGamesn

Je Star Wars Jedi Survivor Open World

Takže, bude Star Wars Jedi Survivor mít otevřený svět, nebo se vrátí zpět k úrovni založeného na úrovni? Pokud doufáte, že do hry skočíte, jakmile bude vydána, máme také průvodce o časy předpětí Jedi.

Je Star Wars Jedi Survivor Open World?

Je Star Wars Jedi Survivor Open World? Máme odpověď!

Star Wars Jedi Survivor Open World

27. dubna 2023: Pokud chcete vědět, zda je Star Wars Jedi Survivor otevřený svět, to je to, co byste měli vědět.

Star Wars Jedi: Survivor je konečně venku a s tím přichází tuny nových informací. Pokud si chcete hru vyzvednout, budete to chtít vědět Zda Star Wars Jedi Survivor je otevřený svět. Projdeme všechny potřebné podrobnosti.

Náhled hry Star Wars Jedi Survivor’s Gameplay At The Game Awards představil návrat do slavného duše, který mnozí uzná z Star Wars Jedi: Fallen Order. Star Wars Jedi: Fallen Order’s Metroidvania ve stylu úrovně designu nakreslil smíšené recenze. Někteří to považovali za příjemnou metodu projít odlišnými světy s dovednostmi sil, které by vydělali, zatímco jiní zjistili, že je náročné navigovat svou cestu pomocí 3D holo mapy BD-1.

Takže, bude Star Wars Jedi Survivor mít otevřený svět, nebo se vrátí zpět k úrovni založeného na úrovni? Pokud doufáte, že do hry skočíte, jakmile bude vydána, máme také průvodce o časy předpětí Jedi.

Je Star Wars Jedi: Survivor Open World?

Odpověď na otázku je ano! Podrobnosti o Star Wars Jedi: Survivor Gameplay se vynořila ve tvaru rozhovoru s režisérem a zní to, jako by to byl významný výlet Star Wars s ještě větším otevřeným světem k prozkoumání.

V přívěsu je vidět více důkazů o tom. Cal Kestis klouže k otevřenému prostoru v pozůstalé a drží se okřídlené zvíře. Není jisté, zda se jedná o nový způsob rychlého cestování, nebo možná jsou tato okřídlená zvířata posazena v pevných oblastech a používají se k přechodu do jiných částí mapy. Tento konkrétní pohled však ukazuje, že Cal klouzá do oblasti mnohem větší v měřítku, než jsou hráči, kteří byli svědky ve Star Wars Jedi: Fallen Order, a toto zlepšení by bylo pro hráče úžasné, aby procházeli pevnějšími místy rychleji.

Herní ředitel Stig Asmussen odhalil ještě více ve výše uvedeném rozhovoru. Pro začátek existují nové cestovní mechanismy, které se začleňují do mixu, stejně jako planeta, která je zcela jedinečná pro Canon Star Wars Canon.

Asmussen uvedl: „Je to hodně širší přístup Metroidvania. Cal může překročit obrovské mezery zřetězením několika typů dovedností dohromady. Ale také jde o to, jak se blížíme k těmto hoře a jak jsou zvyklí vyjednat a ovládat svět.”

Pokud jste po hře více, máme také podrobnosti o tom, kolik planet je ve hře, ať už bude mít funkce pro více hráčů a kdo je v hlase obsazení.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Star Wars a Star Wars Jedi: Survivor Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Je Star Wars Jedi Survivor Open World?

S Open World Gameplay Star Wars Jedi Survivor Open World se můžete potulovat podle planet, ale ve hře Action-Adventure nemáte úplnou svobodu.

Jedi Survivor Open World: Cal Kestis stojí na Zeffo, jedné z planet v Jedi Survivor

Publikováno: 27. dubna 2023

Chcete vědět, jestli je Star Wars Jedi Survivor hra o otevřeném světě? Její předchůdce, Jedi: Fallen Order, byla polootevřená světová hra, která vám umožnila potulovat se v některých oblastech, zatímco jiní vás omezili na lineární hratelnost. Stejně tak je přeživší?

Všichni chceme být Jedi, správně? Proto jste tady, čtete o Star Wars Jedi Survivor. Zatímco každý Padawan potřebuje trénink, je mnohem zábavnější mít volnou vládu, aby prozkoumala všechny koutky a lebky, které svět Star Wars nabízí. Takže, bude na vás čekat rozsáhlá hra Star Wars Open-World, až dorazí datum vydání Star Wars Jedi Survivor? Odpověď zní ano a ne, proto si přečtěte více a zjistěte více o hraní hry Jedi Survivor Open-World.

Hvězdné války Jedi Survivor Open-World Gameplay

Jedi Survivor je polootevřená světová hra. Většina příběhu je lineární, provede vás stanoveným příběhem a konkrétními úkoly.

Existují některé planety Star Wars Jedi Survivor Planets, jako jsou Koboh a Jedha, které mají tradiční prvky otevřeného světa, plné nepřátel a všechny sběratelské předměty Star Wars Jedi, které můžete doufat. Zatímco jiné části hry jsou ve svých úkolech technicky lineární, procházíte tam a zpět mezi planetami a odemknete nové oblasti, když jdete, prozkoumáte stále více a více galaxie daleko, daleko.

Myslíme si, že je dobré, že vedle svých příběhových úkolů existuje hra Star Wars Jedi Survivor Open-World; Je jen na vás, jak hrajete vesmírnou hru. Pokud jste dokončeným, můžete ztratit hodiny lovu Star Wars Jedi Survivor Cal Kestis Cosmetic. Ujistěte se, že jste si hru předobjednali, abyste to všechno mohli udělat v den zahájení:

Pokud se chcete prostřelit hlavním příběhem, zjistěte, jak dlouhý je Star Wars Jedi Survivor, a připravte se na to, co je jednou z nejlepších PC her z roku 2023.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.