Je Warhammer Darktide Crossplay? | Úplné detaily křížové a křížové platformy Darktide – dot eSports, je Warhammer 40k Darktide Crossplay nebo Crossplatform? | Načtení

Bohužel, jak je uvedeno v nabídce výše, stále neexistují žádné konkrétní informace o hře mezi platformami, když Warhammer 40k Darktide nakonec přijde na konzoly Xbox. Doufejme, že jakmile bude datum vydání Xboxu konečně oznámeno, zjistíme více o funkčnosti crossplay i cross ave a tedy o tom, zda můžete ušetřit pokrok v pokáních Darktide nebo jakékoli kosmetice Darktide, kterou jste se mohli shromáždit po cestě.

Je Warhammer Darktide Crossplay?

Warhammer 40 000: Darktide je nejnovější přírůstek do křížového žáru Warhammer vesmír. , Darktide je hra FPS, která se dostane do Warhammer série. V tomto prostředí hrajete jako inkvizitorský agent, který se zaměřuje na možnou invazi chaosu na atoma Prime Planet Atoma Prime. Když tam přistáte, to, co zjistíte, není příjemné, jak to obecně je se sílami chaosu.

Stejně jako u většiny hry ve franšíze, Darktide Umožňuje také hry pro více hráčů. Podobný Warhammer: Vermintide a jeho pokračování, Darktide Pojďme až čtyři hráči se spojit, aby se svlékli vlny nepřátel, které jsou pravidelně generovány AI. Hra poskytuje několik funkcí přizpůsobení, což vám umožní změnit váš vzhled a pohlaví podle libosti. Získáte také na výběr mezi čtyřmi různými třídami: veterán, Zealot, Ogryn a Psyker.

Vidět jako Darktide je kooperativní hra od přírody a nejlépe se těší s přáteli, má smysl chtít hrát hru se svými přáteli na jakékoli platformě, na které si hru zakoupili. S tolika hrami, které dnes podporují křížovou hru, je třeba položit otázku, ano Darktide Povolte také hru mezi platformami?

Ano Warhammer 40 000: Darktide mít křížovou hru?

Zatímco místní a online družstvo na stejné platformě je podporováno, zdá se, že Cross-Play není funkce, která je v současné době zahrnuta do hry. Pokud jeden hráč koupí hru na Steam a druhý ji zakoupí prostřednictvím herního průsmyku, oba tito hráči nebudou moci hrát Darktide spolu. To mnoho hráčů pociťovalo vypuštěné, zejména kvůli zábavným kooperačním funkcím hry.

Existuje však trochu dobrých zpráv. Přestože Cross-Play není funkcí, která ve hře v současné době existuje, Fatshark ji plánuje přidat Darktide v budoucích aktualizacích. Od chvíle, kdy to bude možné, je něco, co Fatshark ještě nezveřejnil. Je to pravděpodobně kvůli skutečnosti, že hra zatím nemá datum vydání pro jejich konzolovou verzi a vývojáři by upřednostňovali více systémů, aby byli online před implementací křížové hry.

Když se hra spustila v listopadu. 30, Fatshark vydal aktualizaci komunity a také uvedl, že brzy bude mít k dispozici další zprávy týkající se termínů vydání pro Xbox Series X | S. I když datum ještě není jasné, mohli bychom ho získat již od začátku roku 2023. Fatshark také rozpracovaný dodatkem, že křížová hra bude plně funkční, ale křížové ověsy by mohly být trochu složitější implementovat.

To je vše, co doposud víme o křížové hře Warhammer 40 000: Darktide. Až se dozvíme více, budeme vás informovat.

Spisovatel her na volné noze pro dot eSports. Vášnivý hráč 25 let s měkkým místem pro RPG a strategické hry. Spisovatel esports po dobu 2 let a pozorovatel po dobu 12 let. Aspirující autor. Táta na řadu zvířat. Obvykle se zjistilo, že se snaží vylézt na řady v Dota 2, drancování moří v moři zlodějů nebo těžbu vzácných minerálů v Deep Rock Galactic.

Je Warhammer 40k Darktide Crossplay nebo Crossplatform?

Zajímá vás Warhammer 40K Darktide Crossplay nebo Crossplatform? Snažíte se seskupit se svými přáteli na jiném průčelí nebo na konzole? Pojďme se ponořit a řekněte vám, co Fatshark o této funkci řekl.

Ať už poprvé skákáte, zjistíte, která z Warhammer 40K Dartide Class je pro vás nebo se snaží zdokonalovat své dovednosti s jednou z nejlepších zbraní Warhammer 40K Darktide a chytit skupinu vašich přátel, kteří všichni vědí, jak hrát na hraní , správné pochopení multiplayeru v darktide je důležité. Takže vědět, kde si vaši přátelé mohou hrát na párty, by mělo být něco, o čem sledujete.

Je Warhammer 40k Darktide Crossplay nebo Crossplatform?

Warhammer 40k Darktide nemá žádnou podporu křížové nebo křížové formy. V příspěvku z Fatshark vývojář řekl: „V tuto chvíli nemůžeme komentovat, kdy nebo zda bude k dispozici crossplay a cross-save.“

Studio však tvrdí, že oceňují hodnotu crossplay a funkčnosti křížového porovnání. Je tedy zcela jasné, že studio by ráda mohla nechat hráče hrát si mezi sebou přes konzoli a PC nebo dokonce průčelí na PC. Ale to není pravděpodobně v dohledné době.

Crossplay vyžaduje hodně práce a úsilí, aby se opravdu rozběhl a toto prohlášení naznačuje, že studio nepřekročilo zkoumání, pokud je to možné, protože se v budoucnu nezavazují implementovat. Neměli byste tedy vydržet naději; Pokud se to stane, bude to pravděpodobně daleko daleko.

Nyní víte, jestli Warhammer 40K Darktide má crossplay nebo crossplatform podporu, můžete se začít spojovat se svými přáteli a dokončit mise a upgradovat své sestavení s lepším vybavením. Pokud skákáte přes Game Pass, pak vám náš průvodce Warhammer 40K Darktide Game Pass vám řekne vše, co potřebujete vědět.

Více z načtení

Echo Apsey Echo Apsey je spisovatel s pětiletými zkušenostmi pokrývajícími PS5, Xbox a Nintendo Switch, stejně jako největší hry a franšízy. Najdete spoustu průvodců na Call of Duty, XDEFIANT, Spider-Man 2, EA Sports FC, Starfield, Mortal Kombat 1, Street Fighter 6 a další. Kromě toho pravidelně aktualizují seznam PS Plus a prémiových her na LoadOut a zapisují seznamy herních herních průsmyků s měsíční PS plus a Xbox Game Pass. . Ve své době psaní se zúčastnili průmyslových akcí, jako je Gamescom, Wasd. Kromě toho provedli rozhovory s týmy za lordy Fallen, Blue Protocol, Dying Light 2 a další od začátku své psaní cesty na univerzitě.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Je dostupný křížení Darktide?

Warhammer 40K Darktide Crossplay: Čtyři hlavní třídy Darktide stojí pohromadě

Pokud vás zajímá, jestli Darktide crossplay je k dispozici ve hře, máme o tom všechny informace, které potřebujete vědět, a přehrávat napříč platformami. Crossplay vám umožní hrát s přáteli na jiných platformách, takže pokud se těšíte na hraní exkluzivní hry Microsoft s přáteli na konzolách Xbox, budete potřebovat crossplay.

bohužel, Warhammer 40 000: Darktide nebude mít při spuštění crossplay, Ale je to proto, že přijde datum vydání Darktide, kooperační hra bude k dispozici pouze na PC. Celá hra byla zpožděna od září, přičemž vydání konzoly stále není známo, což také znamená jakékoli datum pro křížení DarkTide nebo křížového porovnání.

Will Warhammer 40 000: Darktide má crossplay?

Chtěli bychom si myslet, že kooperační povaha hry s akčním adventurou naznačuje, že bude v určitém okamžiku povolena křížení, ale jediné oficiální slovo od vývojáře Fatshark uvádí, že „nedokážou komentovat, kdy nebo pokud je crossplay a Cross-Save bude k dispozici, “s„ if “znějící trochu zlověstně. Mezitím se budete muset držet očištění heretiků se svými přáteli na PC.

Bude darktide mít křížové progresi?

Bohužel, jak je uvedeno v nabídce výše, stále neexistují žádné konkrétní informace o hře mezi platformami, když Warhammer 40k Darktide nakonec přijde na konzoly Xbox. Doufejme, že jakmile bude datum vydání Xboxu konečně oznámeno, zjistíme více o funkčnosti crossplay i cross ave a tedy o tom, zda můžete ušetřit pokrok v pokáních Darktide nebo jakékoli kosmetice Darktide, kterou jste se mohli shromáždit po cestě.

To je vše, co víme o Crossplay Darktide, ale budeme vás informovat, jakmile budeme vědět více. I když jdete se svými přáteli nebo bez něj, vydejte se s nejlepšími tmavými zbraněmi a zjistěte, která z tříd Darktide z Ogryn, Zealot, Psyker nebo veterán je pro vás.

Danielle Rose Prosím, neptejte se Danielle, jaké jsou její oblíbené počítačové hry nebo žánry, nikdy nedá stejnou odpověď. V současné době najdete ji hrající Minecraft, Disney Dreamlight Valley, mrtvé za denního světla a Starfield – ne nutně vše najednou.

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.