Je Warzone 2 na PS4 a Xbox One?, Ano, Warzone 2 přichází na PS4 | Gamesradar

Ano, Warzone 2 přichází na PS4

Bude pokračování Warzone na konzole posledního generace?

Je Warzone 2 na PS4 a Xbox One?

Hráč Warzone 2 nesoucí pytel peněz

Je Warzone 2 na PS4 nebo Xbox One? To je otázka ohledně myslí hráčů konzoly, kteří dosud upgradovali na PS5 nebo konzolu řady Xbox. Nabídka Call of Duty’s Next Battle Royale je na obzoru a mnozí se ptají, zda plány Infinity Ward na uvolnění hry na předchozí generaci konzolí.

Do akce stále klesá spousta hráčů, takže Activision Opuštění platforem není chytrý nápad. Existují však někteří, kteří věří, že se zaměřují na PC a současná generace konzolí je nejlepší, aby bylo zajištěno hladký zážitek.

Je Warzone 2 na PS4 a Xbox One?
Jak stáhnout Warzone 2 na PS4 a Xbox One
Datum vydání Warzone 2

Než odhalíme, zda se Warzone 2 spustí na PS4 a Xbox One, podívejte se na naše průvodce obsahující včasné předpovědi na meta Warzone 2 a nejnovější Intel na mapě Warzone 2.

Je Warzone 2 na PS4 a Xbox One?

Je to dobrá zpráva pro hráče PS4 a Xbox One! Warzone 2 je k dispozici na Xbox One a PS4 A díky schopnostem napříč platformami můžete hrát se svými přáteli na konzolách současných genů a PC.

  • Nenechte si ujít: Objevte kolekce Call of Duty of Steelseries

Pokud očekáváte trvale vysoká rozlišení a rychlé snímky na verzi hry PS4 a Xbox One, existuje šance, že se při prvním pádu do Al Mazrah můžete setkat s grafickými problémy.

Jak stáhnout Warzone 2 na PS4 a Xbox One

Proces stahování Warzone 2 na PS4 a Xbox One je neuvěřitelně jednoduchý. Stejně jako předchozí iterace bitevního royale, musíte navštívit obchod Microsoft nebo obchod PlayStation v závislosti na vaší platformě. Tady je bližší pohled.

Play Station

  • Vydejte se do obchodu PlayStation a vyhledejte Warzone 2
  • Klikněte na tlačítko „Stáhnout“ vedle herní dlaždice.
  • Počkejte, až si stáhne a spadne do akce

Stojí za zmínku, že Warzone 2 se v obchodě PlayStation ještě neobjeví. Očekáváme, že dorazí několik dní před spuštěním, takže pokračujte v kontrole obchodu, abyste si ho mohli stáhnout co nejrychleji.

Xbox

  • Zamiřte do obchodu Microsoft
  • Hledejte Warzone 2
  • Vyberte možnost „Stáhnout“
  • Po dokončení načtěte do akce

Obě metody pro každou platformu jsou velmi jednoduché a jsou zaručeny, že budou fungovat, když se v obchodě objeví Warzone 2.

Datum vydání Warzone 2

Warzone 2 uvádí na trh na PC, Xbox a Playstation 16. listopadu 2022. Aby se zabránilo potenciálním frontům serveru, existuje šance, že hráči mohou hru načíst před datem vydání, aby mohli klesnout do akce, ale v době psaní Activision nesdílela žádné podrobnosti o předpětí.

To je vše, co je třeba vědět o Warzone 2, který se objeví na PS4 a Xbox One. Další informace, podívejte se na naše průvodce obsahující Intel na nejlepší Warzone 2 AR a když se bude konat první událost Warzone 2 Double XP.

Pro více podobných článků se podívejte na naše průvodce, Call of Duty: Warzone 2 a Battle Royale Pages.

Gfinity esports je podporován jejím publikem. Když si koupíte odkazy na našem webu, můžeme získat přidruženou provizi. Další informace. Hledáte konkrétní produkty? Navštivte StockInformer.CO.UK / StockInformer.com.

Ano, Warzone 2 přichází na PS4

Bude pokračování Warzone na konzole posledního generace?

Datum vydání Warzone 2.0

(Image Credit: Infinity Ward)

Warzone 2 přijde na PS4 a Xbox One, stejně jako moderní hardware, 16. listopadu tohoto roku, jen pár týdnů po Call of Duty: Modern Warfare 2 Spuštění. Vzhledem k tomu, že původní konzole Warzone a Last-Gen se v zubu trochu dlouhé, bude osvěžující pokračování Warzone přesně to, co mnoho hráčů chce, pohánějí bitvu Royale pryč od tichomořského prostředí druhé světové války a zpět do moderního éra. Zde je to, co víme o Warzone 2 a jeho vydání na PS4 a dalším hardwaru.

Je Warzone 2 na PS4?

Warzone 2 se vydá na PS4 a Xbox One, stejně jako PS5, Xbox Series X a dokonce i Steam 16. listopadu 2022. I když je dobré vidět, že hráči na starších konzolách nebudou s pokračováním ponecháni, vyvolává otázky týkající se technického výkonu a schopností Warzone 2. Dokonce ani nyní Warzone neběží na těchto starších konzolách zvlášť dobře, takže pro pokračování Warzone není dobře, které běží na jednotném motoru Call of Duty a pravděpodobně bude mít vylepšenou grafiku a techniku.

Jak Warzone 2, tak Call of Duty Modern Warfare 2 budou mít Ricochet Anti-Cheat aktivní, takže se dostanete na to, jak přesně to funguje, aby zastavil podvodník

Rovněž stojí za to zdůraznit, že pro Warzone 2 zatím není datum vydání. Activision potvrdila, že pokračování Battle Royale bude spuštěno v roce 2022, a my již víme, že Call of Duty: Modern Warfare 2 – hra, kterou se Warzone 2 vyvíjí vedle – spustí se 28. října 2022. Na základě minulých termínů Call of Duty a Warzone Integration očekáváme, že Warzone 2 bude spuštěna v listopadu nebo prosinci 2022, pravděpodobně na všech uvedených platformách současně.

Podrobnosti o Warzone 2 celkově jsou v tuto chvíli velmi tenké, ale doufejme, že brzy přicházejí některé nové informace nebo oficiální odhalení. Nevylučovali bychom však možnost zpoždění do začátku roku 2023, abychom zajistili hladké spuštění, protože Warzone zaznamenal některé drsné technické problémy, zejména v období integrace Vanguard. Bez ohledu na to, kdy spustí Warzone 2, doufejme, že je to hladký zážitek pro hráče stále na PS4 a Xbox One.