Joyous Journeys XP Buff se vrací do Wrath Classic – News – Icy žíly, jak dlouho vydrží radostné cesty v Wotlk Classic? Dot eSports

Jak dlouho trvá radostná cesty buff ve Wow Wotlk Classic

V době psaní, Není jasné, kdy skončí radostné cesty WOW WOTLK Classic. Tento vyrovnávací buff bude zaveden před čtvrtou fází, která bude Vydání na říjen. 10, 2023.

Wotlk-Classic Joyous Journeys XP Buff se vrací do Wrath Classic

Personál

Můžete zveřejnit příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejňte příspěvek s vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek bude vyžadovat schválení moderátora, než bude viditelný.

Nedávno procházení 0 členů

Žádní registrovaní uživatelé prohlíží si tuto stránku.

Podobný obsah

Personál

Blizzard nasadil nový Wrath Classic sestavení na 3.4.3 PTR a zde jsou poznámky k vývoji s nejnovějšími změnami, které jsou nyní k dispozici pro testování.
(Zdroj)
Nasadili jsme aktualizaci na 3.4.3 ptr.
Sestavení: 51384
Icecrown Citadel testování
Stejně jako u posledního kola testování RAID jsou všichni šéfové a křídla Icecrown Citadely k dispozici jak za normální i hrdinské potíže ve velikostech 10 a 25 hráčů. Raid bude k dispozici dnes (15. září) ve 23:00 CEST a zůstane k dispozici až do středy (20. září) ve 20:00 CEST.
Oprava a úpravy chyb ICC
Dveře vedoucí do Icecrown Citadely jsou nyní otevřené a hráči by měli být schopni obvykle zóna, jakmile nájezd odemkne. Nestálé experimenty na setkání profesora Putricide by nyní měly správně vytvářet plynové mraky. Nevázaný mor debuff při setkání profesora Putricide by měl nyní správně skočit na nedaleké hráče. Opraven problém způsobující, že hráči budou moci vidět svůj vlastní šílený krvavý vizuální efekt za všech okolností během setkání Krevní královna Lana’thel. Opravil vizuální problém během setkání Deathbringer Saurfang, který způsobil, že rakety krevní síly nezdály, že by odletěly zpět od postižených hráčů do Saurfangu. Opraven problém, kdy Deathbringer Saurfang mohl jen zřídka vrhnout vroucí krev po celém náletu. Opraven problém, který způsobuje, že nekrotický mor bude schopen se odrazit na nezamýšlené cíle bez hráče během setkání Lich King. Opraven vizuální problém s událostí RP, která hraje poté, co je Deathbringer Saurfang poražen, což způsobí, že Varok Saurfang přenáší svého syna, jako by tlačil kolečko. To opravdu zabilo pochmurnou náladu. Opraven vizuální problém, kde by mobky zmrzliny zmrzliny, které vedly k Sindragose, vznášely se vzhůru po zabití. Nový protokol úkolů a sledování úkolů
Funkce sledování úkolů je nyní k dispozici pro testování. Chcete -li interagovat s novou funkčností sledování úkolů, otevřete protokol questů (klíč: L), vyberte quest v protokolu a klikněte na „Zobrazit na mapě“. To by mělo otevřít mapu pomocí značek Quest a Blobs, aby vám ukázalo, kde jsou cíle hledání umístěny. Navíc otevření mapy (klíč: m) a výběr zóny, kde máte aktivní úkoly, také zobrazí funkci sledování úkolů. Tento nový sledování úkolů můžete zapnout a vypnout otevřením mapy a kontrolou nebo zrušením zaškrtávacího políčka „Zobrazit cíle quest“.
Poznámka: Implementace není v této funkci zcela úplná a existuje několik chyb a kousků chybějících funkcí.
Známé problémy
Minimalizace/maximalizace není plně implementována. Jediným dostupným zobrazením mapy je v současné době na celé obrazovce. Některé questy Dungeon neotevírají mapu, když kliknete na mapu z protokolu úkolu a buď otevře žádnou mapu, nebo otevřete mapu vaší současné zóny. Zvýrazněné Quest bude přetrvávat na posledním vybraném slotu místo posledního zobrazeného úkolu.

Personál

Blizzard zveřejnil poznámky Dev pro první Wrath Classic 3.4.3 PTR sestavení. Máme ICC, nové Dungeons, Class Tuning, The ShadowMourne Quest, nové rozhraní sbírek a dokonce i známé problémy uvedené níže.
Wotlk ptr (zdroj)
Kromě Icecrown Citadely máme několik dalších funkcí, které se brzy stanou testovatelnými, a další, které dorazí do budoucí aktualizace PTR.
Icecrown Citadel Raid
Testování začíná ve 23:00 CEST. Nájezd se uzavře v pátek 1. září v 23:00.
Icecrown Citadel je posledním hlavním nájezdem v Wrath of Lich King Classic a má dvanáct šéfů rozložených na pět různých křídel. Lord Spire Lord Morrowgar Lady Deathhisper Gunship Battle Deathbringer Saurfang The Plaguework Festergut Rotface Profesor Pitricid Crimson Hall Blood Prince Council Blood-Queen Lana’thel, omrzlý haly Ventithria Dreamwalker Sindragosa Sindragosa Zmrzlá arthas Methil, který je plně odblomen Testování v normálním i hrdinském režimu. Další úpravy: Podobně jako pokus o Grand Crusader, hrdinský režim Icecrown Citadel má konečný počet pokusů. Když skupině Raid dojde z pokusů, budou nuceni uprchnout a nebudou moci toho týdne zapojit do dalších pokusů. V současné době je toto číslo nastaveno na 50 pokusů během celého nájezdu, což odpovídá konečnému stavu pokusů o pult v Patch 3.3.5. Kromě toho nebude existovat žádná omezení ani hradlování, aby se zabránilo přístupu k pozdějším křídům náletu, a všechny budou při spuštění plně odemčeny. Prodejci PTR Gear Pro první kolo testování PTR jsme neaktualizovali dodavatele PTR Gear Gear z pokusu o křižák a pokus o Grand Crusader. To je úmyslné. Pokud si přejete vyzkoušet Icecrown Citadelu, doporučujeme, abyste na obrazovce vybrat znak zkopírujte svůj znak z živých říší a využijte svůj aktuální zařízení. Je pro nás důležité, aby hráči a skupiny RAID pro tento test používali svůj vlastní výstroj, aby nám pomohli vytvořit realistickou základní linii, jak budou skupiny RAID v tomto obsahu fungovat, když bude vydán. Po tomto počátečním testu znovu otestujeme ICC Raid a pokud jsme spokojeni s údaji, které jsme získali z tohoto prvního testu, můžeme aktualizovat dodavatele zařízení s dalším zařízením. ShadowMourne Legendary Quest
Legendární řetězec Quest zbraní ShadowMourne zaznamenal několik hlavních úprav: Shadowfrost Sards již nebude vyžadovat, aby hráč ve vaší skupině RAID postoupil do úkolu „roztříštěný trůn“, aby poklesl. Míra poklesu Shadowfrost Shards na 25 hráčů normální byla upravena tak, aby odpovídala míře poklesu 25 hráčů hrdinských. „Konec“ šéf každého křídla (Saurfang, Lana’thel, Hitcid, Sindragosa a Lich King) nyní vždy upustí k jedinému zaručenému ShadowFrostu Shardovi na normální i hrdinské potíže s 25-hráčem na 25-hráč na obou 25-hráčských potíží. Primordial Saronite bude také dosažitelný a bude si zakoupit jak od znaku Frost dodavatele. Velmi brzy sdílíme další informace o protokolu obranného protokolu a jeho struktury odměn, takže zůstaňte naladěni na tyto aktualizace! Poznámka vývojáře: Existuje velká příležitost k získání prvotního saronitu brzy na tolik cechů se může rozhodnout, že všechny své primoridální saronite do budoucího ShadowMourne. Primordial Saronite je také hlavní složkou pro mnoho nových receptů na řemeslné recepty a získání prvotního saronitu pro uvedená řemesla bude velmi obtížné brzy, což povede k situaci, kdy bude cech připraven rozdávat prvotní Saronite pro ne-chlápek pro řemesla. položky, které lze vyrobit s tímto materiálem, jsou mnohem méně relevantní. Dávat alternativní metodu k získání tohoto zdroje, který měl v tomto ohledu smysl. Záměrem těchto změn je výrazně zrychlit akvizici ShadowMourne. Původní Icecrown Citadel Raid Tier trval v roce 2009/2010 více než 11 měsíců a zatímco Icecrown Citadel Raid Tier in Wrath Classic bude trvat dlouho, cítili jsme, že je důležité umožnit Shadowmuourne, aby si užili více lidí, zatímco obsah je stále obsah aktuální. V původní hře by ShadowMourne mohl trvat kdekoli od 18–24 týdnů, než se dokončí a podobně jako naše úpravy s Val’anyrem, kladivem starověkých králů, cítili jsme, že jsme se chtěli mýlit na straně zábavy, spíše než vytvářet situaci, kdy jsme vytvořili situaci, kdy jsme vytvořili situaci, kdy jsme vytvořili situaci, kde jsme vytvořili situaci, kde Cechy mohou být schopny dokončit velmi malý počet ShadowMournes před dalším hlavním aktualizací obsahu. Očekáváme, že s těmito změnami by měla být čas potřebný k dokončení ShadowMourne blíže k 8-10 týdnů. Vezměte prosím na vědomí, že tyto úpravy nejsou konečné, a můžeme se rozhodnout zvýšit nebo snížit rychlost získávání nebo podle potřeby provést jiné úpravy.
New Dungeons – The Forge of Souls, Pit of Saron a Halls of Reflection
Všechny tři dungeony jsou nyní k dispozici pro testování a najdete je na horním balkoně Icecrown Citadel, v Icecrown. Ve výchozím nastavení bude hrdinská verze těchto dungeonů těžit z dalších odměn od Titan Rune Dungeons: Defence Protocol Gamma, ale neuvidí žádnou další mechaniku ani úpravy obtížnosti, protože ostatní dungeony se dostávají do obranného protokolu gama gama. Poznámka vývojáře: Tito tři dungeony jsou některé z našich oblíbených obsahu od Wrath of the Lich King a my jsme se obávali, že pokud jsme do těchto žalářů přidali další mechaniku z protokolu obranného protokolu Gamma, mnoho hráčů se tento obsah nikdy nezažije v jeho originálu Hněv iterace krále. Většina ostatních hněvů lichů králů byla k dispozici v jejich původní podobě během první fáze Wrath Classic, měla čas na záři, než byly zavedeny Titan Rune Dungeons v Patch 3.4.1, ale protože tito dungeoni jsou teprve právě nyní k dispozici a jsou samy o sobě postupy v obtížích nad normální hrdinství, cítili jsme, že je důležité chránit původní zážitek z roku 2009 zde. Zveřejníme více informací diskuse o obranném protokolu gama a o tom, jak tyto tři dungeony zapadají do Wrath Classic Patch 3.4.3 obsah koncové hry v následujících týdnech. Uživatelské rozhraní nových sbírek
Do Wrath of The Wrath of Lich King Classic bylo přidáno nové rozhraní pro shromáždění domácích mazlíčků, horou a dědičných předmětů na jedno pohodlné umístění. Většina domácích mazlíčků, hor a dědictví je nyní také po celém účtu. Zde najdete uživatelské rozhraní sbírek ve svém mikroburu: Vezměte prosím na vědomí, že pro přístup k dědictví ve vašich sbírkách v rozhraní sbírek se budete muset přihlásit do herního světa s jakýmikoli postavami, které mají vaše stávající předměty dědictví. Jednoduše přihlášení je automaticky přidá do svých sbírek pro váš účet.
Vezměte prosím na vědomí, že údaje o účtu na PTR nemusí vždy dokonale naznačovat údaje o vašem účtu na živých říších, takže se můžete ocitnout chybějícími horami nebo domácími mazlíčky, které máte pocit, že byste měli mít. Nejlepší sázkou je zkopírovat všechny vaše postavy jedinečnými domácími mazlíčky, hory nebo dědictvím na PTR a přihlásit se alespoň jednou, aby se zajistilo, že tyto kolekční položky jsou přidány do rozhraní vaší sbírky.
Úpravy třídy
Hunter – Pro lovce byla přidána nová dovednost: Launcher Trap: Výbušná past. Tato dovednost může být vyškolena u jakéhokoli trenéra třídy Hunter a je k dispozici všem specifikacím. Tato nová dovednost není použitelná v arénách PVP nebo Battlegrounds. Poznámky pro vývojáře: Vzhledem k nestálé povaze detekce hitů výbušné pasti v obsahu PVE, zejména proti velkým nebo přisedným tvorům, má Hunter DPS tendenci divoce kolísat v závislosti na dovednostech a agentuře hráče a více na umístění šéfa a prvku štěstí, pokud jde o to Zda někteří šéfové důsledně spustí pasti. S tímto úpravou doufáme, že usnadní umístění pastí v pozici, kde budou vybuchnout, aniž by dopadl na výkon lovců v PvP. Druid/Priest/Shaman – divoký růst, kruh uzdravení, uzdravení předků a božská kouzla hymny byla upravena tak, aby upřednostňovala hráče před domácími mazlíčky a opatrovníky. S touto úpravou se tato kouzla „inteligentního léčení“ stále pokusí uzdravit domácí zvířata, která jsou velmi nebezpečně nízká na zdraví, ale obecně toto kouzlo bude upřednostňovat hráče, kteří nejprve chybí zdraví. Warlock – snížil vnitřní cooldown démonické smlouvy z 5 sekund na 1 sekundy. Optimální hra pro démonolgie Warlocks je v současné době čekat několik sekund, než posílá svého domácího mazlíčka do boje, zatímco čeká na drobnosti a další zvyšování kouzel, aby se objevily, aby se zabránilo uzamčení z vyššího snímku s poškozením kouzla, ke kterému dochází několik sekund po vás Počáteční démonická smlouva. Toto úpravy má pouze mírně vyhladit optimální použití démonické smlouvy a umožnit démonologii Warlocks posílat své domácí mazlíčky do boje o něco rychleji. Warlock – Demonic Pakt bude nyní vždy 10% Warlockovy kouzla síly. Warlock – Cooldown Summon Infernal’s se nyní resetuje na koncových událostech setkání, podobně jako ostatní dlouhé cooldowns in Wrath Classic. Známé problémy
Upozorňujeme, že nástroj LFG není v této sestavě PTR funkční. Pracujeme na aktualizaci nástrojů pro vyhledávače skupiny pro tuto opravu a v důsledku toho není předchozí iterace nástroje LFG již funkční, ale dosud nebyla nahrazena novou iterací. Existuje několik chyb rozhraní, které se mohou objevit při přihlášení a během hry. Argent Crusade NPC, tábory a bitva Ram ještě nedorazili ke vchodu do Icecrown Citadel. Očekáváme, že se objeví v budoucí aktualizaci PTR. Existuje několik problémů se scénami RP, které hrají po setkání Deathbringer Saurfang. Past hmyzu s hmyzem, který jedená past na hmyz mimo profesor Putricide Room. Balíčky Frostwing Welp vedoucí k Sindragose mají několik problémů s animací a mohou se vznášet, když jsou mrtví. Vizuální efekty pro bombu Sindragosa Frost Bomb a puchýře se studenými schopnostmi nejsou správná velikost. Schopnost švihnutí ocasu Sindragosa nesnězní hráče a znehybňuje je. Hráči mohou vidět svůj vlastní šílenství krvežíznivý cílový „pokles krve“ na ně během setkání Krevní královna Lana’thel, i když sami sebe, mají šílený krvežíznivý debuff

Personál

Blizzard oznámil Wrath Classic Patch 3.4.3 Brzy bude k dispozici pro testování spolu s Icecrown Citadel 29. srpna.
Wrath Classic Phase 4 bude brzy na PTR. Konkrétně bude nájezdem Icecrown Citadel k dispozici pro playthesting v úterý 29. srpna ve 2:00 s.m. Pdt.
(Zdroj)
Brzy otevřeme PTR pro testování hněvu Lich King Classic verze 3.4.3, náplast, která zahrnuje Icecrown Citadel.
Máme v úmyslu otevřít nálet pro počáteční veřejné testování v úterý 29. srpna ve 2:00 str.m. Pdt.
První test RAID se pravděpodobně uzavře po třech dnech.
Vezměte prosím na vědomí, že tento rozvrh by se mohl změnit s malým nebo žádným upozorněním, pokud by to došlo k okolnostem.

Personál

Blizzard oznámil na oficiálních fórech, které pozastavili téměř 117K WOW účty za podvádění nebo vykořisťování za poslední měsíc, červenec 2023. Tento oficiální příspěvek pochází z Wrath Classic Fóra.
Zúčastněné účty byly pozastaveny trvale nebo po dobu 6 měsíců.
(Zdroj)
Abychom zajistili větší transparentnost akcí, které podnikáme proti podvádění a vykořisťování, zde je rozpis počtu akcí, které byly převzaty minulý měsíc, červenec 2023:
Celkové vykořisťovatelské akce účtu WOW v červenci 2023: 116921
Všechny tyto akce byly pro podvádění nebo vykořisťování, které vedou především k trvalým zákazám nebo 6měsíčním pozastavením. Toto číslo nezahrnuje jiné kroky, jako jsou ty, které se vztahují k účtům s názvem postavy nebo porušení jazyka ve hře. Denně vyvíjíme naše metody a jednáme proti těmto škodlivým účtům.
Děkuji!

Personál

Nové kolo Wrath Classic Hotfixes se začaly žít s opravy pro nájezdy, dungeony a další.
(Zdroj)
Hotfixs
11. července 2023
Wrath of Lich King Classic
Opravena chyba, která způsobuje, že náklady na pušku s vytrvalým gladiátorem nejsou podobné nákladům na vytrvalé zbraně o dvou rukou a na dálku. Opraven problém, kdy glyf polymorfů neodstranil zamýšlené verze zapálení, hlubokých ran a pronikavých výstřelů. Opraven problém, který zabraňuje stroji pro létání ocelové brány z potlačení pytle relikvie pro úkol „Mám létající stroj!„Opravena chyba, která by mohla zabránit tomu, aby se hra spustila na MacOS Sonoma (verze 14). Dungeons v Azjol-Cherub a Ahn’Kahet: Staré království (Titan Rune): Hráči již neztrácejí hrozbu, když jsou zabaleni na webu. Přisluhovači, kteří se účastní rukavice Haronox, již nezískají zdraví a poškození buffů z Empowered: Shadow Rune Aura a také již nebudou hráči web-wrap. Skittering roje v Haronoxu’s Lair již nebudou hráči web-wrap. Světelné a temné esence nájezdů Twin Val’Kyr již nebudou mít složku poškození buffů odstraněno nezranitelností.

Jak dlouho trvá radostná cesty buff ve Wow Wotlk Classic?

Pohledy na Icecrown Citadel, domov lichského krále a jeho nemrtvého koně Invincible, ve World of Warcraft

Radostné cesty World of Warcraft Wrath of Lich King Classic se vrátil od Září. 4, 2023. Tento buff dává hráčům další 50 procent zkušeností buff Kdykoli zabíjí davy, otočení úkolů nebo dokončení jakéhokoli jiného cíle, který podobně poskytuje zkušenosti s zkušenostmi.

Vyrovnávání Klasické wow je nepochybně jedním z nejvíce vyčerpávajících aspektů hry. Přestože vyrovnávání v této dřívější verzi populárního MMO Blizzardu může být obohacujícím zážitkem, můžete se často ocitnout buď vážně nadměrně nebo pod úrovněmi v nepříjemných středních částech mezi úrovní jedna a úroveň 80.

Joyous Journeys byl buff představený před spuštěním Wotlk Classic To pomohlo urychlit tento často náročný proces. Před čtvrtou fází v milovaném Wotlk expanze, konečně to máme zpět na omezenou dobu.

Radostné cesty doba trvání WOW WOTLK Classic

V době psaní, Není jasné, kdy skončí radostné cesty WOW WOTLK Classic. Tento vyrovnávací buff bude zaveden před čtvrtou fází, která bude Vydání na říjen. 10, 2023.

Pokud dokážeme něco získat z minulého spuštění radostné cesty, byl představen na DEC. 13 a skončil těsně po vydání Wotlk Classic. Pak můžeme pravděpodobně předpokládat, že toto kolo radostných cest skončí buď krátce před nebo po čtvrté fázi OCT. 10.

WOW Wrath of the Lich King Classic Phase 4 Early Patch Notes

Do té doby si můžete užít velmi vylepšené období vyrovnávací odklady, abyste si vzali své Alts z jednoho na 80 za mnohem kratší dobu. Ačkoli WOW Classic Komunita často ocenila obtížnější aspekty MMO, radostné cesty jsou stále tolik potřebné odplaty z vyčerpávajícího vyrovnávacího procesu. Je třeba poznamenat, že Platí pouze radostné cesty Klasické wow, a ne maloobchodní verze hry.

Spisovatel štábu pro dot eSports. Vášnivý hráč po dobu dvou desetiletí a spisovatel her po dobu tří let. Jsem milencem něčeho podobného duše od roku 2011. Pokrývám vše od RPG pro jednoho hráče po MMOS.

WOW Classic: The Joyous Journeys 50% Experience Buff se vrací

WOW Classic: The Joyous Journeys 50% Experience Buff se vrací

Silnice v Northrendu jsou ledové a plné nebezpečí. Aby vám pomohli pokračovat ve vašich dobrodružstvích ve Wrath of The Lich King Classic, hráči získají výhodu ze zážitku radostné cesty Buff*, což zvýší zkušenosti o 50% pro všechny hráče prostřednictvím úrovně 80!

 • MMO-Champion
 • Arclight-Champion
 • Hearthpwn
 • Fórum Minecraft
 • Minecraft stanice
 • Překrývání
 • Spása MTG
 • Diablofans
 • MOBAFIRE.com
 • Leaguespy.GG
 • Counterstats.síť
 • TEAMFIGHT TAKTION
 • Wildriftfire.com
 • Runeterfire.com
 • SMITEFIRE.com
 • Dotafire.com
 • Artifactfire.com
 • Heroesfire.com
 • Vaingloryfire.com
 • MMORPG.com

Magic Find

© 2023 Magic Find, Inc. Všechna práva vyhrazena.