Jsou Overwatch 2: Invasion PVE Story Missions opravdu hodnotu 15 $?, Overwatch 2 PVE Datum vydání Spekulace, režim příběhu a mise | PCGamesn

Overwatch 2 PVE Datum vydání Spekulace, režim příběhu a mise

Publikováno: 5. července 2023

Jsou Overwatch 2: Invasion PVE Story Missions opravdu hodnotu 15 $?

Story Missions Overwatch 2 jsou konečně tady, ale mají hodnotu 15 $?

Overwatch 2: Invaze dnes žije a zahrnuje něco, na co se mnoho hráčů těší: Co-op Story Missions. I když nezískáváme všechny funkce PVE, které Blizzard oznámil zpět v roce 2019, jedná se o důležitý krok v historii hry.

Je to poprvé, kdy hráči budou k dispozici mise PVE kdykoli chtějí. Mise Old Archives byly k dispozici pouze během omezených časů.

Je tu však úlovek. Chcete -li hrát první tři příběhové mise a mít k nim trvalý přístup, musíte zaplatit 15 $ za Overwatch 2: Invasion Bundle. Abych byl spravedlivý, svazek zahrnuje dostatek overwatch mincí pro bitvu sezóny. Pokud tedy stejně plánujete vyzvednutí bitevního průsmyku, přístup k příběhovým misím vám spustí 5 $ v reálných podmínkách.

Rozhodnutí o účtování za přístupové mise příběhu se ukázalo jako kontroverzní v komunitě Overwatch. Někteří hráči tvrdili, že v důsledku toho přestanou hru.

Takže na mysli je možná jedna klíčová otázka Overwatch 2 Overwatch 2 PVE Story Missions opravdu stojí za 15 $?

Nyní, když jsem hrál ve všech třech příběhových misích, mohu bezpečně říci, že ano, myslím, že to stojí za to tolik. Mezi hratelností a Cutscenes si myslím, že tyto příběhové mise jsou velmi dobré a téměř stojí za to čekat.

Více od poradce Forbes

Nejlepší cestovní pojišťovny

Měl bych zmínit, že jsem byl schopen hrát příběhové mise předem díky Blizzardu, který mi a ostatním členům médií včasný přístup k obsahu invaze. Kdybych však zaplatil za invazní balíček, stále se cítím, jako bych dostal solidní hodnotu za peníze. .

Byl jsem investován do tradice Overwatch po dlouhou dobu (váš zájem se tam může lišit), takže první hlavní kanonický narativní tlak navždy mě byl nadšený. Pokud jste nováček nebo potřebujete referesse, vřele doporučuji zkontrolovat to Kotaku kus, který má odkazy na téměř vše, co potřebujete vědět o příběhu Overwatch.

Nebudu se dostat do velkých spoilerů o příběhu, ale Team 4 vypráví přesvědčivé vyprávění napříč třemi misemi. Někteří z našich hrdinů se poprvé setkávají a několik dalších se sejde. Existují některé složité bitvy šéfů a určitě budete muset držet na nohou, abyste přežili nebezpečné stalkery, stejně jako bitvy a další hrozby.

Stalker je jedním z více hrůzostrašných nepřátel, se kterými se setkáte v příběhových misích Overwatch 2.

Dovolte mi, abych vám dal jednu radu: Pokud najdete tři přátele, kteří jsou ochotni zaplatit za přístupu k příběhovým misím a hrát si s vámi, doporučuji s nimi squadring.

Měl jsem jen čas hrát skrz příběhové mise jednou a většinou jsem se spojil s roboty (které byly dost dobré, aby mi pomohly porazit mise). Jiný člen tisku však do mé hry ustoupil na půli cesty první misí. To je možná zkazilo na část příběhu, protože si nejsem jistý, že by viděli první cutscene.

Je zřejmé, že nyní bude mnohem více hráčů, kteří se nyní dostanou do příběhových misí, takže dohazování se skutečnými lidmi bude snazší. Přesto, pokud dokážete čekat s přáteli, abyste se společně hráli skrz příběhové mise a vyhýbali se riziku ustoupení, domnívám se, že to je způsob, jak jít.

Příběh misí hraní

Existuje 19 různých hrdinů na výběr napříč třemi misemi. Hrdinové, kteří jsou k dispozici pro každou z nich, se liší z důvodů příběhu. Druhá mise zahrnuje nejvíce možností hrdiny.

Cílem v první misi, která se nachází v Rio de Janeiro. Několik hrdinů se zde poprvé setkává s Lucio. Mise se hraje na přepracované a rozšířené verzi mapy Paraíso, jejíž části byly v invazi vážně poškozeny. Trvalo mi 17 minut, než jsem porazil tuto misi na tvrdé obtíže.

Druhá mise se odehrává v Torontu a nazývá se „osvobození.„Sojourn Animated Short je dobrý nastavení pro tuto úroveň (a příběhové mise obecně), takže bych navrhl sledovat, než se předtím, než už tak neučiníte.

Mise začíná tím, že vaše skupina pomáhá omnetickým uprchlíkům uniknout do bezpečí. Poté budete muset doprovázet NPC přes úroveň. Znovu, žádný velký příběh spoilerů ode mě, ale kolem poloviny se objevil jeden příběh, který jsem zjistil, že jsem docela trýznivý. Řeknu jen, že je to ve stanici metra a obsahuje několik omniků.

Tato mise byla o něco delší než ta první. Trvalo mi to 29 minut, včetně jednoho selhání.

Během každé mise jsou kontrolní body. V závislosti na nastavení obtížnosti, které si vyberete, získáte určitý počet pokusů o dokončení běhu, než budete muset začít od začátku.

Gothenburg je jedním z nastavení pro mise Overwatch 2.

Poslední z těchto tří misí se odehrává v Gothenburgu, což samozřejmě znamená, že je zapojen Torbjorn. Možná jste již viděli náznaky, že Torb má k dispozici nové typy věží. Jeden zamrzne nepřátele a druhý je může vytáhnout z římsů.

Tato poslední mise má docela velkolepý konec. Trvalo mi asi 20 minut, než jsem porazil. Přidejte to všechno nahoru a, včetně cutscenes, mohou být příběhové mise zažívány poměrně pohodlně za méně než 90 minut.

Cutscenes

I když se dozvíte spoustu o vztazích mezi hrdiny a tím, s čím se zabývají hraním hraní, tato první dávka příběhových misí se docela silně spoléhá na Cutscenes, aby vyprávěla vyprávění. To je chytrá volba vzhledem k tomu, jak brilantní Blizzardovy overwatch animované šortky, původní videa atd. Byly v průběhu let.

Opět se chovám velmi pečlivě s spoilery. Byl jsem však opravdu šokován zvratem na samém konci konečného cutscénu. Nemůžu se dočkat, až se dozvědím, co bude dál pro spiknutí, takže je to bummer, že další dávka příběhových misí je měsíce pryč.

Budete muset bojovat s novými nepřáteli v příběhových misích Overwatch 2.

Opakovatelnost

Myslím, že hlavní faktor opakovatelnosti přijde od hráčů, kteří chtějí vidět, jak různé kombinace hrdinů navzájem interagují.

Overwatch 2Zvukový a technický narativní režisér Scott Lawlor nedávno odhalil, že postavy „všechny mají jedinečné narativní názory a jejich hlasy hladce prolínají bez ohledu na to, kdo si vyberete“ v příběhových misích. Pro tyto tři příběhové mise bylo zaznamenáno asi 12 000 hlasových linií: „Takže hrdinové mohou reagovat na každou mechaniku hry, nepřátelský tření a porážku příběhu.“

.

Mohu napsat kus, abych se ponořil do spoilerů příběhu. V každém případě doufám, že vám to pomohlo rozhodnout se o tom, zda koupit přístup Overwatch 2První příběhové mise.

Další zprávy a aktualizace o Overwatch 2 a dalších hrách, Sledujte můj blog Forbes! Získáte týdenní e-mail, který obsahuje vše, co zveřejním. Také bys mi dělal solidní – je to skvělý způsob, jak mě podpořit a moji práci bez nákladů.

Datum vydání Overwatch 2 PVE je nyní vlastně věc a máme všechny podrobnosti o všech nadcházejících událostech PVE plánovaných ve hře Blizzard FPS.

Publikováno: 5. července 2023

Jaké je datum vydání Overwatch 2 PVE? Komunita Overwatch se od spuštění pokračování dožaduje režimu PVE a navzdory opakovaným ujištění týmu Overwatch jsme neviděli nic mimo hrací přívěs, který byl v Blizzconu v roce 2019 předváděn v Blizzconu, který byl v Blizzconu v roce 2019. Nyní víme, že režim Overwatch 2 PVE již nebude vyhrazený režim, který zpochybňuje datum vydání.

Místo oficiálního spuštění bude Overwatch 2 PVE nastavena na postupně jako řada probíhajících akcí v každé sezóně. Takové události se samozřejmě objevily v Overwatch 2 dříve-včetně velmi rozvinuté události Overwatch 2 Halloween-takže již máme nějakou představu o tom, jak by se tyto události mohly formovat ve hře zdarma. Zde je vše, co v současné době víme o datu vydání Overwatch 2 PVE.

Nejnovější mapa obsahu Overwatch 2, která nastíní různé události plánované pro sezónu 5, 6 a 7, které zahrnují různé události Overwatch 2 PVE

Overwatch 2 PVE Datum vydání Spekulace

Datum vydání Overwatch 2 PVE je čtvrtek 10. srpna 2023. Blizzard zabírá více rozložený přístup, než je první plánované, ale datum vydání invaze je nyní nastaveno do kamene.

Podle Content Map Blizzarda víme s jistotou, že režimy a události PVE mají dorazit, jakmile Overwatch 2 Sezóna 4 běží svůj kurz.

Zpočátku jsme očekávali, že Overwatch 2 PVE bude mít tvar probíhající příběhové kampaně, sestávající z řady samostatných misí „hluboce přehnaných“ misí. Výkonný producent Jared Neuss a režisér Aaron Keller však v nedávném Stream Twitch potvrdili, že tato vize už není.

“Vývoj na zkušenosti PVE opravdu nedosáhl pokroku, kterého bychom doufali,” připouští Neuss. . “Ale bohužel, úsilí potřebné k tomu, aby se to všechno spojilo do zážitku kvality vánice, který vám můžeme odeslat.“

Thumbnail YouTube

Zatímco to způsobilo, že mnoho fanoušků skočilo na závěr, že Overwatch 2 PVE byl úplně zrušen, Neuss později na Twitteru objasnil, že mise spolupráce a mise pro jednoho hráče hrdiny jsou stále na kartách. V rámci těchto misí se však na talenty a progresi hrdiny neobjeví.

“My na týmu Overwatch Leadership se toto rozhodnutí neučilo lehce,” řekl dál. “Milujeme svět Overwatch a máme mnoho nových příběhů.”. Pohyb v tomto směru nám dává jistotu, že tyto příběhy můžeme vyprávět, i když jiným způsobem, než jsme původně komunikovali.“

I když to není to, co komunita původně slibovala, víme ze zkušeností, že události s omezeným časem nabízejí vítanou změnu tempa z lezení na konkurenční řady Overwatch 2. Historicky rozsáhlá knihovna externích médií Overwatch sloužila jako primární prostor k objevování jeho tradice a postavy často debutovaly v různých komiksech a kinematice, než se objevily v samotné hře – včetně tempy tankové hrdiny Ramatra. Můžeme předpokládat, že obsah řízený příběhem bude sloužit jako prostor pro Blizzard, aby dýchala stejný život hrdinům hry FPS hry.

To je vše, co potřebujete vědět o datu vydání Overwatch 2 PVE. Pokud držíte svíčku pro nadcházející události PVE, nezapomeňte se podívat na náš průvodce Crossplay Overwatch 2, abyste zjistili, jak se spojit s kamarády z konzoly, a také naše zhroucení všech změn Overwatch 2, které jste možná zmeškali od té doby jeho první iterace. Alternativně se podívejte na náš seznam úrovní Overwatch 2 a nejlepší hrdiny Overwatch 2 na roli, aby dohnali nejlepší výběry aktuální meta.

Nat Smith, pokud Nat nehodí Andreja a hromadí zdroje ve Starfieldu, pak pravděpodobně zmizela v nejnovější Roguelike, hororovou hru nebo si přeje na bannery v honkai Star Rail. .

Network N Media vydělává komisi z kvalifikačních nákupů prostřednictvím Amazon Associates a dalších programů. Zahrnujeme přidružené odkazy do článků. Viz Podmínky. Ceny správné v době zveřejnění.

Ředitel společnosti Overwatch 2 vysvětluje, proč byl jeho velký režim PVE zrušen

Herní režisér Aaron Keller sdílel vhled do toho, jak se obsah PVE Overwatch 2 vyvinul, rostl a byl nakonec zabit.

Autor: Ash Parrish, reportér, který po dobu sedmi let zakryl firmu, kulturu a komunity videoher. Dříve pracovala v Kotaku.

19. května 2023, 21:28 UTC | Komentáře

Sdílejte tento příběh

Režisér her Aaron Keller zveřejnil blog, ve kterém se omluvil za zdánlivě náhlé zrušení části Overwatch 2Obsah PVE. Blog také sdílel podrobnosti o původu Overwatch PVE, přesunující vize obsahu a proč se tým rozhodl opravit.

Začátkem tohoto týdne, v vývojáři živě, který sdílel zbytek Roadmap 2023, Keller a výkonný producent Jared Neuss učinil šokující oznámení, že vysoce očekávaný režim hrdiny – jedna část obsahu hry PVE – byl vyřazen.

Režim hrdiny byl v podstatě verzí pro jednoho hráče Overwatch. Keller to popsal jako „herní režim, který umožňoval hráčům upgradovat jednotlivé hrdiny prostřednictvím talentů a poskytoval hluboce přehnanou verzi PVE v Overwatch 2.“

Hero Talent Stromy, jak je vidět v prezentaci BlizzCon Overwatch 2 Image: Blizzard

Keller vysvětlil, že režim hrdiny se od té doby vyvíjel OverwatchSpuštění v roce 2016 a že to bylo zjevně součástí vize, kterou tým měl pro projekt Titan – zrušené FPS MMO, ze kterého Overwatch byl narozen.

“Když jsme spustili.” Overwatch V roce 2016 jsme rychle začali mluvit o tom, co by mohla být další iterace, “napsal. “Práce začala na části hry PVE a my jsme neustále pokračovali.“

Keller řekl, že jak vývoj pokračoval v režimu hrdiny, rozsah se jednoduše rozrostl.

“Snažili jsme se dělat příliš mnoho věcí najednou a ztratili jsme zaměření,” napsal. “Měli jsme vzrušující, ale gargantuanskou vizi a my jsme neustále vytahovali zdroje od živé hry, abychom si to uvědomili.”.“

Snažili jsme se dělat příliš mnoho věcí najednou a ztratili jsme zaměření

V prvních několika letech Overwatch Existence Prime byla hra pravidelně aktualizována s obsahem s tématem. Nové herní režimy a funkce, jako je Deathmatch a The Creator’s Workshop, udržovaly hru relativně svěží. Ale kolem roku 2019, kdy Overwatch 2 byla vyhlášena, hra začala cítit účinky vánice interně se zaměřením na rozvoj obsahu PVE. Proto hra proběhla dva roky mezi vydáními hrdiny, když byly dříve vydány každé 4-5 měsíců.

Jako vývoj Overwatch 2 Pokračoval se tým rozhodl v podstatě rozdvojit vydání hry, než aby ji pokračoval v oddálení. Konkurenční multiplayerová část hry by byla první, přistání v říjnu 2022 a část PVE by přišla někdy v roce 2023.

“Po spuštění Overwatch 2 jsme začali zdokonalovat naše plány na budoucí období,” napsal Keller. “Jak tyto plány rostly, pokusili jsme se najít způsoby, jak zajistit, aby všechny naše ambice zapadaly do plánu, kterému jsme věřili.”. Nemohli jsme. [. ] Takže jsme se tedy rozhodli snížit mise hrdiny a začali plánovat budoucnost.“

Overwatch Komunitní a vývojový tým byl investován do režimu hrdiny a zároveň převzal osobní odpovědnost za jeho selhání.

“To pro nás bylo těžké, ale jako režisér v tomto projektu se musím udělat, co bude v mých silách, abych se rozhodl, která hra a komunita nejprve dala, i když jsou tato rozhodnutí zklamáním,” napsal. “V tomto případě jsem měl potíže s odtočením od vize, která prostě nefungovala.”. A za to bych se rád omluvil našim hráčům a našemu týmu. Omlouvám se.“

Měl jsem potíže se odvrátit od vize, která prostě nefungovala.

Zrušení hrdiny šokovalo fanoušky. Hráči vyjádřili hněv a zklamání, přičemž mnoho nářků, že režim hrdiny byl celým důvodem pro „2“ v Overwatch 2. Jiní cítili, jak se dlouhodobě nestálí aktualizace Overwatch Mezi oznámením a vydáním jeho pokračování – vydání, které bylo několikrát zpožděno – a neočekávané západ slunce původní hry nestálo za to.

Přiznám své vlastní zklamání. Těšil jsem se na něco opravdu Nový přivést mě zpět do hry, kterou jsem si od 3. sezóny udržoval. Ale zánik Hero Mode je jen další den ve vývoji hry. K zrušení dochází i za nejlepších okolností a zejména tato hra podstoupila monumentální otřesy.

Pojďme to v perspektivě. Za prvé, Jeff Kaplan, herní ředitel Overwatch a 19letý veterán vánice, opustil společnost. Pandemie posunula způsob, jakým všichni pracovali. Activision Blizzard byl a stále je v nepokojích nad soudním sporem se sexuálním obtěžováním, čekající na akvizicí společnosti Microsoft, úsilí společnosti bojovat proti úsilí zaměstnanecké odborové úsilí a nepopulární návrat k práci na práci. Uprostřed toho všeho, Overwatch 2 PVE není ani zcela zrušena; Prostě nedostaneme plnou vizi, kterou jsme byli v roce 2019. Grace, alespoň pro vývojový tým, se cítí zaručeně.