Každá brokovnice ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2, zařazena nejhorší až nejlépe, bojová brokovnice – Fortnite Wiki

Fortnite Wiki

Se šesti slimáky v časopise a schopností je střílet každý 1.4 sekundy, je to smrtící na blízkém dosahu. A co víc, zbraň může být znovu načtěna při zamíření pohledu. To umožňuje hráči sledovat cíl při opětovném načtení. Zatímco každý výstřel nezpůsobí příliš poškození, může dodat nějaký skutečný „šok a awe“ v blízkém dosahu, když je složen.

Každá brokovnice ve Fortnite kapitole 4 sezóna 2, nejhorší až nejlépe

Ve Fortnite Kapitola 4 Sezóna 2 jsou k dispozici čtyři brokovnice v kořistném bazénu: brokovnice z čerpadla, automatická brokovnice Maven, brokovnice a brokovnice Thunder. Zatímco bývalí tři lze získat snadno, posledně druhé lze získat pouze eliminací NPC známého jako slunečnice.

Nicméně ne všechny brokovnice jsou vytvářeny stejně. I když jsou to všechny vynikající zbraně z blízkého dosahu, některé jsou lepší než jiné. To se liší v závislosti na individuálních volbách každého hráče a metrikách a popularitě každé brokovnice.

Nejlepší brokovnice ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

3) Bojová brokovnice

Jaký je váš názor na bojovou brokovnici ve Fortnite?

Chcete vědět, jaké položky by mohly v obchodě zítra obsahovat? Podívejte se na naše předpovědi pro zítřejší obchod Fortnite Item Shop

Bojová brokovnice „OG“ je v boji velmi spolehlivá. S velikostí časopisu Osm kol a těsným rozpětím může také střílet cíle ve střední řadě. Zatímco poškození spadnutí a účinnost je sníženo, může to být smrtelné.

Na druhou stranu, přičemž rozpětí je tak těsné, jestva se cítí mnohem menší než v běžných brokovnicích. Lze tvrdit, že díky této těsné rozprostření a malé síťovi bude mít začátečníci těžký čas používat jej v boji. Pokud soupeř skočí nebo sklouzne z cesty, výstřel se rozšíří nebo způsobí minimální poškození.

To znamená, že zatímco bojová brokovnice je stále velmi populární ve hře, většina hráčů má tendenci se tomu vyhýbat. Na základě statistik pouze 19.5/100 hráčů používají zbraň v zápase. Zatímco to bylo v loňské sezóně, protože bylo možné získat pouze realitou rozšíření s názvem Tactical Armory ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2, v tuto chvíli je to jen „další brokovnice“.

2) Maven Auto brokovnice

(Maven Auto Shotgun)

Nahrazení místa taktické brokovnice je jednou z nejnovějších brokovnic Fortnite – automatická brokovnice Maven! Rychlá, spolehlivá a elegantní, tato brokovnice dokončí práci!

Další na seznamu je automatická brokovnice Maven. Tato zbraň šla hlava s Thunder brokovnice ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 1 a při mnoha příležitostech umožnila hráčům vyjít na vrchol v určitých situacích. Co Maven Auto Shotgun postrádá moc.

Se šesti slimáky v časopise a schopností je střílet každý 1.4 sekundy, je to smrtící na blízkém dosahu. A co víc, zbraň může být znovu načtěna při zamíření pohledu. To umožňuje hráči sledovat cíl při opětovném načtení. Zatímco každý výstřel nezpůsobí příliš poškození, může dodat nějaký skutečný „šok a awe“ v blízkém dosahu, když je složen.

Lze tvrdit, že kvalifikovaný hráč Fortnite s automobilovou brokovnicí Maven by mohl potenciálně vytáhnout tým duosů, aniž by se musel jednou znovu načíst. Dokud mohou čekat, až bude seřazen hlavové střely, zbraň nezklame. Podle statistik ve hře používá 28/100 hráčů tuto zbraň v zápase.

1) Šokovnice z čerpadla

Nová zbraň: Shotgun čerpadla na Havoc #FortNitemega

Šokovnice z čerpadla je nejnovější dítě v bloku. Není jasné, která frakce představila tuto zbraň do Fortnite Kapitoly 4 sezóna 2, ale všechny odhady ukazují na mírový syndikát. To znamená, že zbraň je absolutní zvíře v boji z blízkého dosahu.

Přestože je míra ohně pomalá a má dlouhý čas načtení, jeden dobrý výstřel je vše, co je potřebné k poškození soupeřů. Existuje však nevýhoda vysokých škod, kterou může způsobit. Vzhledem k tomu, že požární sazba je nízká, pokud hráči chybí výstřel, stanou se zranitelnými proti útokům.

Nicméně, vzhledem k tomu 36.4/100 hráčů v každém zápase sezóny 2 Fortnite Kapitola 4 Použijte tuto zbraň, musí to znamenat, že kompromisy stojí za to. Vzhledem k tomu, že mýtická varianta brokovnice z čerpadla způsobuje poškození 250, je to brutální síla, se kterou je třeba počítat.

Poznámka: Procento hráčů, kteří používají každou jednotlivou brokovnici.

Bitevní autobus míří do Fortnite kapitoly 4 sezóna 4! Podívejte se na finální obchod Fortnite ještě dnes!

Bojová brokovnice

Přesunuli jsme se! Stejně jako Gamepedia spojila síly s fandomem, tato wiki spojila síly s naším ekvivalentem fandomu. Wiki byla archivována a žádáme, aby se čtenáři a editoři přesunuli na nyní kombinované wiki na fandomu. Kliknutím přejdete na novou wiki

Bojová brokovnice je poloautomatická brokovnice v bitvě Royale přidaná v sezóně 9. Nahradil brokovnici čerpadla v 9.00 Patch. Je k dispozici ve vzácných, epických a legendárních variantách. Používá skořápky jako munice, dokáže pojmout 8 kulek najednou, vystřelí 10 pelet v šíření a má multiplikátor 1 headshot 1.5x. Má velmi těsnou střelbu, což ztěžuje zasáhnout výstřely na blízkém dosahu. Toto a jeho velmi nízké poškození se však používá k tomu, aby mu umožnilo poškození poškození na více než 100 metrů, dokud nebylo nerfinováno na 60 metrů.

Jedinečnou funkcí o této brokovnici je, že byste mohli načíst dva skořápky současně.

Bojová brokovnice byla klenutá s 10.20.2 Hotfix 4. září 2019. Byla nahrazena potlačenou útočnou puškou. Není to 100% jisté, proč se to klenulo, ale mohlo to být způsobeno tím, že zbraň je velmi silná a mohla by způsobit vysoké poškození z daleko vzdálenosti. Stejně jako taktická útočná puška, mohla být klenutá kvůli tomu, že John Wick Crossover skončil. Legendární bojová brokovnice však byla stále k dispozici v solidním zlatém LTM v Patch 13.0.

V náplasti 14.0, bojová brokovnice byla nezasažena a nahradila taktickou brokovnici. Ačkoli to nebylo tak přemožené jako dříve, poškození bylo nerfinováno na 50, 53, 55 v závislosti na vzácnosti. Míra střelby se také snížila na 1.7 a velikost časopisu se stala 8.

V náplasti 14.30, Poškození brokovnice bojové brokovnice bylo roztroušeno a namísto 50/53/55 se jedná o 57/60/63, společně s jeho poškozením na vzdálenosti a jejím rozsahem.

Bojová brokovnice byla opět klenutá záplatou 15.00, nahrazeno brokovnicí nového draka a brokovnicí náboje.

Obsah

 • 1 statistiky
 • 2 bývalé statistiky
  • 2.1 patch 14.00 na opravu 14.30
  • 2.2 Patch 9.00 na opravu 14.00
  • 5.1 Kapitola 1
  • 5.2 Kapitola 2
  • 7.1 poznámky k opravě
  • 7.2 Log Vault

  Recenze expertů GameSpot