Kategorie: Místa | Režim Minecraft Story Wiki | Fandom, všechny struktury Minecraft (2023) Nejvzácnější konečný průvodce

Všechny struktury Minecraft v roce 2023: The Ultimate Guide

Pokud se chcete dostat na konec hry (obrazně i doslova), pevnosti jsou to, co budete muset najít! Tyto podzemní labyrinty se plazí s tajemstvím a kořistí, s knihovnami, vězeními a neaktivovaným portálem až do konce. Pokud přijdete s 12 očima Endera, můžete aktivovat portál a čelit konečnému šéfovi: Ender Dragon! Můžete také vyzkoušet své štěstí, protože existuje zhruba v bilionové šanci, že budou vyplněny všechny sloty portálu, ale nedoporučoval bych pokusit se o tyto šance.

Umístění

Overworld je dimenze ve vesmíru Minecraft, kde Minecraft a Minecraft: Režim příběhu je založeno na.

Místa v této dimenzi:

 • Daleko
 • Boom Town
 • Redstonia
 • Beacontown
 • Champion City
 • Mořský chrám
 • Mob Grinder
 • Chrám řádu kamene
 • Ledový palác zoufalství

EnderCon []

Endercon je každoroční akce. Skládá se z konkurence stavebních a klíčových reproduktorů, jako je Gabriel The Warrior. Byla zbořena Wither Storm, která byla vytvořena na ní.

Trivia []

 • EnderCon je parodie na skutečný minec.

Konec [ ]

Konec je jiná světová dimenze, domov pro Endermen a Ender Dragon. Je plná Endstone, tmavé oblohy a vysokých obsidiánských špičkových sloupů. Chcete -li se tam dostat, musíme projít konečný portál po jeho aktivaci s 12 očima Endera.

Místa v této dimenzi:

Trivia []

 • v Minecraft: Režim příběhu, Konec je nyní zaplaven.

Nether []

Nether je pekelný dimenze v Minecraft: Story Mode. Ghasts and Zombie Pigmen tam žije, ale také to je místo, kde je železniční spojení pro všechny členy Stomana.

Poloha v této dimenzi:

 • Nether minenecart systém
 • Sunshine Institute
 • Pod

Sky City []

Sky City se nachází v jiném světě, ke kterému je přístupný aktivací portálu s Enchanted Flint & Steel. Je to město postavené na obloze na shluku malých ostrovů.

Další umístění v této dimenzi:

Mansion []

Mansion se nachází v neznámé dimenzi, kterou obývá bílá dýně a zombie. Zdá se, že zámek je extrémně velká budova vyrobená hlavně z dřeva, nether cihel a kamene. Interiér má několik pokojů včetně kuchyně, jídelny, knihovny, obývacího pokoje atd. Celé sídlo je lemováno tajnými průchody a pastí.

Další místa v této dimenzi:

Koruna mesa []

Crown Mesa se nachází v dimenzi za portálem Redstone. Má civilizaci s pokročilou technologií Redstone. Obyvatelé, včetně občanů a davů, jsou ovládáni myslí Pama, super počítač vytvořený Harperem, který stále dělá všechno „užitečné“.

Další místa v této dimenzi:

Hry []

Harper vezme Jesseho a gang po schodech do světa starých stavitelů. Později vidí dveře, Jesse je otevře a Harper skrze to tlačí Jesseho, Petra, Lukase a Ivor. Později se Jesse uzavírá s Hadrianem, dohoda byla, pokud Jesse vyhraje hry, jeho přátelé mohou vyhrát Atlas a jít domů. Ale musí porazit ostatní týmy a gladiátory.

Další místa v této dimenzi:

Všechny struktury Minecraft v roce 2023: The Ultimate Guide

Vytvořit a učit se tým

Vítejte, kodéři a řemeslníci! Dnes procházíme všemi strukturami Minecraft, které najdete při zkoumání blokované divočiny Minecraft. Projdeme také nejvzácnější ruiny a jak je můžete najít.

Zjistěte, jak vytvořit skvělé struktury, jako jsou světla a automatické dveře ve vašem Minecraft World, odemčením síly Redstone, s naší živou online třídou vedenou odborníkem.

Objevte všechny struktury generované Minecraft

Struktury Minecraft Overworld

Nejprve projdeme struktury v říši, kde pravděpodobně strávíte nejvíce času: Overworld! To bude místo, kde se původně vynoříte při vstupu do nového světa.

1. Woodland Mansion

Struktura Minecraft Woodland Mansion

Tato hrozící struktura je domovská základna Illagerů! Tato budova, která se nachází v temných lesích, se často tisíce bloků od tření vynoří mnoho mocných nepálců, stejně jako kapitán Illageru pro ty, kteří hrají na edici Java, takže je to jedno z nejnebezpečnějších míst, která ve hře najdete. Avšak ti stateční, aby čelili nebezpečím sídla!

2. Struktura mishaft

Struktura mishaft v Minecraft

Minovy ​​jsou podzemní, bludiště podobné strukturám, které se krouží a otáčejí s novými objevy! Téměř všude, kde se podíváte, najdete truhly s kořistí a spoustou odkrytých uhlí, železa a zlaté rudy. Pokud však zkoumáte hloubky, měli byste však být na stráži!

3. Oceánský památník

Oceánský památník, který se nachází v hlubinách hlubokého oceánu, jsou gigantický, podvodní chrámy s randomizovaným rozvržením. Bude se rojí s strážci a staršími strážci, takže se ujistěte, že jste připraveni na bitvu pod mořem. Pokud se dostanete do středu památníku, najdete osm zlatých bloků a některé mokré houby, které jsou skvělé pro namáčení vody!

Struktura památníku oceánu v Minecraft

4. Zřícenina oceánu

Zříceniny oceánu jsou výrazně menší než jejich monumentální protějšky, tvořené malými kamennými cihlami a pískovcovými strukturami. Možná zde najdete nějaké utopené davy, stejně jako některé truhly s pokladem.

Zřícenina oceánu v Minecraft

5. Outpost Pillager

Základy Pillager jsou menší než sídla nalezená v hlubokém lese, ale jsou také docela nebezpečné! Jsou tvořeny menšími strukturami, přičemž nejvýznamnější je vysoká strážní věž s hrudní kořistí na samém vrcholu.

Struktura základny Pillager v Minecraft

6. Struktura pevnosti

Pokud se chcete dostat na konec hry (obrazně i doslova), pevnosti jsou to, co budete muset najít! Tyto podzemní labyrinty se plazí s tajemstvím a kořistí, s knihovnami, vězeními a neaktivovaným portálem až do konce. Pokud přijdete s 12 očima Endera, můžete aktivovat portál a čelit konečnému šéfovi: Ender Dragon! Můžete také vyzkoušet své štěstí, protože existuje zhruba v bilionové šanci, že budou vyplněny všechny sloty portálu, ale nedoporučoval bych pokusit se o tyto šance.

Struktura pevnosti v Minecraft

7. Vrak

Lodi jsou opuštěné plavidla, která se obecně vyskytují pod vodou, i když je známo, že se občas objevují na zemi. Mohou být tvořeny řadou různých dřevěných bloků, ale při výkopu těchto relikvií se ujistěte, že se podívejte na zadní polovinu lodi! Mohlo by existovat až tři truhly na kořist a drancování.

Shipwreck in Minecraft

8. Pouštní pyramidy

Pouštní pyramidy jsou budovy složené z pískovce nalezené v pouštních biomech. Když vstoupíte do pyramidy a rozbijete několik bloků ve středu, najdete na dně pískovcovou jámu se čtyřmi truhly s pokladem. Pečlivě se vydejte na cestu, abyste si nárokovali poklad, ale ujistěte se, že nezasáhnete tlakovou desku ve středu! Výsledky by mohly být výbušné!

Pouštní pyramidy v Minecraft

9. Chrámy džungle

Chrámy džungle jsou jako zarostlý protějšek na pouštní pyramidy! Mají dvě truhly s pokladem: jedna je chráněna pastí Tripwire, která na vás může střílet šipky, pokud si nejste opatrní, a druhá je chráněna hádankou sestávající ze tří pák, které musí být vytaženy v přesném pořadí. Zde je návod, jak dokončit hádanku!

Struktura chrámu džungle v Minecraft

10. Struktura vesnice

Vesnice jsou města, která tečují krajinu Minecraft’s Overworld! Jsou tvořeny řadou vesničanů, domů a pracovních míst, přičemž někteří železné golemy hlídají udržování vesničanů v bezpečí. Jak vidíte vesnice, které se objevují v různých biomech, všimnete si, že architektura budov a oblečení vesničanů se mění! Celkem je pět typů, konkrétně v poušti, pláních, savaně, sněhu a Taiga biomy. Uvidíme, jestli je najdete všechny!

Struktura vesnice Minecraft

11. Bažina chata

Bažinové chaty (aka „čarodějnice“) jsou menší budovy vyrobené ze dřeva, které se nacházejí uprostřed vodních oblastí v bažinách. Vytváří čarodějnice a černou kočku a mohou být použity k výrobě čarodějnic!

Struktura bažiny

Nether struktury v Minecraft

Jakmile jste byli schopni postavit portál v nether, můžete vstoupit do Nether, spalující domény lávy, ohně a vnímajících prasat lidí! To je místo, kde najdete nějaké velké ruiny, které by nálet a drancovali.

12. Zbytek bastion

Zbytky bašty jsou velké hrady nalezeny v Nether! Budou generovat čtyři odlišné oblasti: velký most s vyřezávanou piglinovou tváří, Hoglin stáje s některými truhly, které se kořili, bytové jednotky s nádvoří zamořené bradavicí a pokladní místnost s bloky zlata! Je to také jediné místo ve hře, aby nalezl hudební disk „Pigstep“, takže dávejte pozor!

Zbytek bastion v Minecraft

13. Nether pevnost

Tyto hromadné netherské cihlové struktury obsahují záblesky, kostely zvadlých a zombifikovaných piglin! Pokud hledáte Blaze prášek, aby se očí ender, měl by existovat minimálně jeden plamen, který spustí plameny, které lze vyrobit do Blaze Powder.

Struktura pevnosti v Minecraft

14. Nether fosílie

Fosílie se skládají z někde mezi 5 a 27 kostními bloky, které lze rozdělit na kostní jídlo! Je to zábavný doplněk přemýšlení, jaké typy tvorů by tyto kostry opustily. Ať už to byly cokoli, určitě byli velcí!

Nether fosílie v Minecraft

Koncové struktury v Minecraft

Jakmile najdete pevnost v nadsvětí, budete moci vstoupit do konce, země temnoty, velké obsidiánské věže, létající draky a nebezpečná města. Při zkoumání zde buďte opatrní!

15. End City

Tyto snové věže se plazí s Shulkers a (překvapení, překvapení) endermen, ale také s jedinečnými předměty a kořistí! Při zabití může Shulkers upustit shulker skořápky, které lze použít k výrobě shulkerových krabic; Tyto chladné variace na běžné hrudi mohou ukládat a teleportovat předměty a lze je také rozdělit, aniž by došlo ke skutečně uvolnění položek uvnitř, což vede k k dispozici mnohem více prostoru pro zásoby. Pokud narazíte na obzvláště velké koncové město, možná najdete „koncovou loď“, která bude mít mýtická křídla Elytra uvnitř.

End City in Minecraft

Prozkoumejte nejvzácnější struktury generované Minecraft

1. Pevnosti

Vzhledem k tomu, že nalezení pevnosti je jediným způsobem, jak se dostat k konečnému šéfovi, bylo by snadné předpokládat, že je nějakou dobu nalezení a vy byste měli pravdu! V každém světě Minecraft je jich jen 128, což může znít jako hodně, ale pro kontext: Jediný svět Minecraft má povrchovou plochu přes čtyři miliardy čtverečních kilometrů, což je více než osmkrát vyšší než plocha Země povrchové plochy Země! To bude znamenat, že mezi jednou a dalším bude mnoho prostoru.

Můžete však použít Ender Ender k nalezení nejbližší pevnosti! Pokud hodíte oko endera, bude se na krátkou chvíli pohybovat ve směru na pevnost a pak buď padnout nebo se zlomit. Můžete je házet, abyste se orientovali správným směrem. V tu chvíli byste měli být přímo na vrcholu; Vše, co budete muset udělat, je vykopat dolů.

2. Woodland Mansions

Woodlandské sídla jsou také neuvěřitelně vzácné nálezy! Tvoří pouze v biomech tmavých lesů a téměř vždy tisíce bloků od počátečního bodu tření. I když na ně můžete nakopat náhodně na svých cestách, je velmi nepravděpodobné. Místo toho je nejlepší způsob, jak získat mapy od vesničanů Cartographer! Zde je návod, jak získat mapu na lesní sídlo.

3. Oceánské památky

Oceánské památky, i když běžnější než lesní sídla a pevnosti, jsou stále vzácným nálezem! Vytvářejí pouze v hlubokém oceánském biomech, které lze obtížně najít a mají tendenci mít pouze jeden památník na 32 kusů kusu x 32 kusů. Získání mapy od kartografa k nalezení nedalekého oceánského pomníku je skvělý způsob, jak najít jeden ve vašem světě!

Příkaz Minecraft Locate Structures

Pokud chcete tyto struktury najít trochu rychleji než kartografové ve hře, naštěstí existuje příkaz k tomu! The /lokalizovat Příkaz je ideální pro nalezení nejbližšího příkladu jakékoli struktury, biome nebo zájmu, kterou hledáte.

Chcete -li spustit příkazy, ujistěte se, že jste zapnuli podvodníky; Jinak nebudete moci spustit příkaz lokalizace nebo jakýkoli příkaz! Jakmile se zapne, přejděte do příkazového řádku stisknutím „T“ na klávesnici. Odtud zadejte „/lokalizace“, po kterém následuje typ věci, které hledáte, což může být následující:

 • /Vyhledejte strukturu
 • /Vyhledejte biom
 • /Vyhledejte POI

Odtud zadejte konkrétní jméno pro věc, kterou hledáte! Například, pokud jste chtěli najít nejbližší oceánský památník, zadejte /Vyhledejte památku struktury, A po několika okamžicích dostanete souřadnice nejbližšího oceánského pomníku!

Alternativně, pokud hledáte nejbližší biom Dark Forest, stačí zadat /Vyhledejte biome dark_forest, a pak dostanete souřadnice! Tuto tabulku můžete použít ke kontrole, jaké je správné klíčové slovo pro strukturu, kterou hledáte.

Užijte si hraní se strukturami Minecraft

To jsou všechny struktury, které najdete v Minecraft! Pokud si chcete přečíst více o Minecraftu, prozkoumejte nejlepší vlastní světy Minecraft. Pokud se chcete dozvědět více o kódování v Minecraftu, podívejte se na naši třídu Live Online Minecraft Redstone Class navrženou pro děti od profesionálů z Google, Stanfordu a MIT a vedeni odborníkem!

Napsáno vytvořením a učením instruktora Jonah Zimmermann. Jonah se zaměřil na vytváření a výuku informatiky, kódování a osnovy STEM pro studenty základních a středních škol. Ve svém volném čase má rád videohry a dobré sezení dungeonů a draků s přáteli!

Mohlo by se Vám také líbit.

Zimní kodin

Zimní kódování pro děti

Náš seznam níže deseti aktivit kódování zimních zimních je perfektním způsobem, jak zlepšit vaše kódovací dovednosti a přitom se připravit na zimní měsíce dopředu.