Kategorie: sada Dragon Ball | Fortnite wiki | Fandom, další Dragon Ball Super Collaboration s Fortnite začíná zítra, nový obsah škádlení – herní informátor

Další spolupráce Dragon Ball Super spolupráce s Fortnite začíná zítra, nový obsah škádlel

21 300 V-Bucks
14 500 V-bucks (diskontováno)

Fortnite Wiki

Vítejte ve Fortnite Wiki! Neváhejte a prozkoumejte a přispějte k wiki s odkazy, články, kategoriemi, šablonami a hezkými obrázky! Nezapomeňte dodržovat naše pravidla a pokyny! Podívejte se na stránku komunity!

Nemáte účet?

Fortnite Wiki

Dragon Ball Set

Média zastoupená na této stránce byla vytvořena třetí stranou.

Dragon Ball Set

 • Power Unleashed
 • Syn Gohan a Piccolo

Power Unleashed

Syn Gohan a Piccolo

Kosmetika

Oblečení

Zpět blings

Pickaxes

Kluzáky

Emoce

Emotikony

Spreje

Načítání obrazovek

Nastavit cenu

Celková cena

21 300 V-Bucks
14 500 V-bucks (diskontováno)

dračí koule je sada ve Fortnite: Battle Royale, která se skládá ze syna Goku, Beerus, Vegeta, Bulma, Son Gohan, Piccolo, Goku Black a jejich odpovídající kosmetika. Dragon Ball byl přidán v kapitole 3: sezóna 3.

Kosmetika []

Externí odkazy [ ]

Recenze expertů GameSpot

Další spolupráce Dragon Ball Super spolupráce s Fortnite začíná zítra, nový obsah škádlel

Fortnite Dragon Ball z Super Superhero Skins Goku Vegeta Piccolo Gohan

Po týdnech spekulací a úniků v loňském roce a Dragon Ball Super Spolupráce oficiálně chodila v srpnu v Epic Games ‘Battle Royale, Fortnite. Přineslo to Goku, Vegeta, Bulma a Beerus do hry spolu s mystickou položkou Kamehameha pro použití ve hře a nimbus cloud. Nyní, Dragon Ball Super se vrací a začíná zítra.

Oficiální účet Fortnite Twitter zveřejnil obrázek lodi červené stuhy, která se vznášela přes část Fortniteova bitevního ostrova Royale Islandu s „Fortnite X Dragon Ball Super“ dnes ráno, spolu s zítřejším datem. To znamená, že něco uvidíme (doufejme, že nové) Dragon Ball Super Obsah zítra klesl do Fortnite.

Pokud jde o to, co lze očekávat, zůstává to neznámé. Vzhledem k různým postavám v Dragon Ball Super, Mohl by to být kdokoli. Ale hlavní míče Dragon Ball, jako je Piccolo, Gohan a Trunks, a dokonce i populární darebáci jako Frieza, se v loňském roce neobjevili ve Fortnite, takže zde doufáme, že zítra uvidíme všechny nebo některé z nich v obchodě s položkami. Existuje také možnost, že dostaneme nějaké Dragon Ball Super: Super Hero obsah s ohledem na to, že film zasáhl divadla loni v srpnu a byl docela úspěšný.

To řekne jen čas, ale naštěstí nemusíme čekat dlouho, protože zítra začíná spolupráce Fortnite X Dragon Ball Super Collaboration.

Koho doufáte, že uvidíte, že zítra přidá se do Fortnite? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Všechny kůže Dragon Ball ve Fortnite

Kapitola 2

Dragon Ball x Fortnite crossover je tady. Hráči si mohou s touto omezenou událostí zakoupit čtyři samostatné super kůže a příslušenství Dragon Ball. Budete si muset koupit V-Bucks s penězi v reálném světě na použití těchto kůží. V Fornite je několik bezplatných dračích míčů, které najdete během hry – Kamehameha a Nimbus Cloud.

Tento průvodce Fortnite Wiki podrobně popisuje vše, co budete potřebovat vědět o všech kůžích Dragon Ball, s informacemi o tom, kolik stojí, co s nimi přichází, jaké příslušenství si můžete koupit a další.

Skins Dragon Ball Z ve Fortnite

Dragon Ball Fortnite Skins and Item Shop

Syn Goku Fortnite Skin stojí 2 000 V -bucks a přichází s Power Pole (Nyoibo) - (Back Bling), Power Pole (Nyoibo) - (nástroj pro sklizně), Goku's Nabingové - vestavěné emoce, plus jiný Super Saiyan a Ultra Instinct Alt Styles na obrázku. (Univerzální nabíjení emote se prodává samostatně.)

Skin Vegeta Fortnite stojí 1 800 V-bucks a přichází s nabíjením vegetačního vestavěného emoce plus alt super saiyan styly na obrázku

Skin Fortnite Beerus stojí 1 500 V-bucks a přichází se zákulitou seer ryby zpět bling Kůže Bulma Fortnite je 12,00 V-bucks a je dodávána se dvěma oblečeními Bundle Vegeta a Bulma zahrnuje to, co získáte s oběma jednotlivými kůže Balíček Goku a Beerus zahrnuje vše, co získáte s každou jednotlivou pokožkou, plus obrazovka načítání nakládání s výkonem

Hledáte konkrétní pokožku? Kliknutím na níže uvedené odkazy přejděte na ..

Goku

Kůže Fortnite Goku je nejdražší ze čtyř; To, co je jeho kůží pozoruhodnou, je to, že má vestavěný emoce, které změní způsob, jakým vypadá. Pokud si ho chcete koupit, bude to stát 2 000 V-Bucks. Níže je obrázek toho, co je součástí jeho kožního svazku, vedle seznamu.

Goku.png

 • Goku (legendární)
 • Power Pole (Nyoibo) – (Back Bling)
 • Power Pole (Nyoibo) – (nástroj pro sklizeň)
 • Goku’s nabíjejte – vestavěný emoce

Fortnite Beerus

Kůže piva stojí 1 500 V-bucks a on přichází pouze se zády bling. Níže je obrázek toho, co je součástí jeho kožního svazku, vedle seznamu.

Pierus.png

 • Beerus (Epic)
 • The Seer Fish (Back Bling)

Fortnite Vegeta

Vegeta kůže stojí 1 800 V-bucks a podobně jako Goku, přichází s vestavěným emocí, který změní jeho vzhled po aktivaci. Níže je obrázek toho, co je součástí jeho kožního svazku, vedle seznamu.

Vegeta.png

 • Vegeta (legendární)
 • Vegeta nabíjí – vestavěný emoce

Fortnite Bulma

BULMA SKIDNÍ STOOBY 1200 V-BUCKS. Nepřišla s žádným jiným příslušenstvím, ale přichází se dvěma samostatnými oblečeními. Níže je obrázek toho, co je součástí jejího svazku kůže, vedle seznamu.

Bulma.png

 • Bulma (vzácné)
  • Bulma – styl
  • Bulma (laboratorní kabát) -styl

  Svazek Dragon Ball Gear

  Bundle Fortnite Dragon Ball Gear přichází s řadou doplňků Dragon Ball ve hře. Bundle stojí 1 800 V-bucks, ale všechny položky lze zakoupit samostatně. Níže je obrázek svazku vedle seznamu, kolik stojí každá položka sama o sobě.

  BUNDLE BALL BALL READ.PNG

  • Nimbus Cloud (Kintoun)- kluzák- 800 V-Bucks
  • Space Pod -kluzák -800 V -Bucks
  • Kamesenniho personál – 800 V -bucks
   • Zaměstnanci Kamesenni – (nástroj pro sklizeň)
   • Kamesenni’s Shell – (Back Bling)

   Bundle Goku a Beerus

   Bundle Fortnite Goku a Beerus přichází se všemi položkami, které obvykle získáte při nákupu každé kůže. Ale to bude stát 1 500 V-bucks a přijde s nakládací obrazovkou. Níže je obrázek obrazovky načítání vedle všeho, co dostanete do svazku.

   Goku a Beerus Bundle.png

   Vegeta a Bulma Bundle

   Bundle Fortnite Vegeta a Bulma přichází se všemi položkami, které byste dostali, kdybyste si každou pokožku zakoupili samostatně. Ale to vás bude stát 2 300 V-Bucks. Níže je obrázek všeho, co dostanete do svazku.

   Vegeta a Bulma Bundle.png

   Shenran kluzák

   Během akce Dragon Ball Fortnite můžete také získat Shenran Glider, ale budete muset dokončit úkol sbírat všech 7 drakových míčků, abyste si vydělali.

   Sheron Glider.png

   Další informace o Crossoveru Dragon Ball Fortnite s některými z našich dalších užitečných průvodců úkolů a událostí:

   • Kame House
   • Všechny odměny Fortnite Dragon Ball
   • Jak sbírat všech 7 dračích míčů