Kde je Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2? Meristace, jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite |

Jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite

Vydejte se na toto místo a najdete Darth Vader, obklopený klonovým vojáky. Ty začnou útočit, jakmile vás uvidí. Naštěstí jsou v chatkách v poblíž hrudi republiky, kde můžete získat Blastery DC-15. Věc s touto výzvou je, že abyste ji mohli dokončit, musíte pouze poškodit zdravotní bar Darth Vader. Nezáleží na tom, jestli nejste vlastně ten, kdo ho porazí, pokud jste způsobili poškození.

Kde je Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2?

Říkáme vám, kde najít Darth Vader ve Fortnite během Star Wars Najděte událost síly. Poloha Darth Vadera a jak ho odstranit ve Fortnite.

Aktualizace: 12. května 2023 16:39 EDT

Darth Vader se vrátil do Fortnite, aby osobně provedl objednávku 66. Tato nepřátelská NPC se vrátila v rámci události Star Wars. Na této stránce našeho průvodce sezóny 2 Fortnite 4 vám řekneme, kde najít Darth Vader a jak ho porazit:

Kde najdu Darth Vader ve Fortnite? Umístění a mapa

Od 12. května 2023 je Darth Vader zpět ve Fortnite. Je to nepřátelský NPC, který se objevuje pouze v Battle Royale a Zero Build Game režimy. Toto je jeho poloha:

V tomto bodě mapy najdeme Darth Vader

Stejně jako v předchozích vystoupeních je Darth Vader docela tvrdý NPC a není sám; Doprovází ho několik Stormtroopers, kteří pro nás ztěžují věci (a jistě, pokud ho jiní hráči hledají, riziko stoupá). Naším doporučením je zaútočit z bezpečné vzdálenosti, pokud je to možné, nejprve eliminovat Stormtroopers, abychom se vyhnuli tomu, aby byli chyceni mimo stráž. Jakmile jsme jeho doprovod odstranili, soustředíme se na Vader. A nebuďte příliš sebevědomí: má také hodně štítů a zdraví.

Darth Vader může použít sílu k házení předmětů z jeviště na nás nebo k nalákání k němu. Pokud nás přitahuje, raději bychom se rychle přesunuli, pokud si nechceme, aby nás zabil jeho světelným mečkou. což může také hodit jako bumerang. Jakmile zabijeme Darth Vader, můžeme získat jeho světelný meč a přidat ho do našeho arzenálu.

Darth Vader je zpět ve Fortnite v rámci události „Find the Force“. Jeden z úkolů ve třetí sadě této omezené události, s názvem Fall of the Republic, nás žádá, abychom pomohli vyjmout Darth Vader.

Náš průvodce Fortnite vás přivádí k rychlosti mnoha dalších aspektů hry, jako je to, jak se rychle vyrovnat – nenechte si ujít!

Abyste mohli komentovat, musíte být zaregistrováni a přihlášeni. zapomenuté heslo?

Jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite

Darth Vader se vrátil do Fortnite V rámci probíhajícího válce Star Wars.

Událost „Find the Force“ probíhá až do 23. května ve Fortnite a nyní dává hráčům šanci pomoci porazit Darth Vader.

Zde je návod, jak pomoci porazit Darth Vader, A za co to uděláte. Také některé informace o světelném meče, které Darth Vader klesne, kdysi porazil.

Jak pomoci porazit Darth Vader ve Fortnite

Abyste pomohli porazit Darth Vader ve Fortnite, budete ho muset nejprve najít. Našel severozápadně od Brutální bašty na čerpací stanici. To můžete vidět na mapě níže:

Vydejte se na toto místo a najdete Darth Vader, obklopený klonovým vojáky. Ty začnou útočit, jakmile vás uvidí. Naštěstí jsou v chatkách v poblíž hrudi republiky, kde můžete získat Blastery DC-15. Věc s touto výzvou je, že abyste ji mohli dokončit, musíte pouze poškodit zdravotní bar Darth Vader. Nezáleží na tom, jestli nejste vlastně ten, kdo ho porazí, pokud jste způsobili poškození.

Hlavní věci, které je třeba mít na paměti, je, že nejprve vás Darth Vader bude pronásledovat a je to vlastně docela tvrdý boj šéfů. Poté skáká a v podstatě warp a může použít tah Force Push a Force, aby vás házel kolem. Také na vás upíchne svůj světelný meč, takže pokud je to možné. Za druhé, bude to velmi rušné místo. Z tohoto důvodu se doporučuje, abyste buď poklesli s plnou skupinou, nebo poškodili a pak opustili oblast, aby někdo jiný zabil Darth Vader.

Fortnite Kapitola 4 sezóna 4 je zde! Abychom vám pomohli začít s touto sezónou s tématem loupeže, máme průvodce, jak upozornit kameru sekuritu, zabezpečit data z předpovědí věží a zničit oslabené zdi nebo bezpečnostní brány. Je tu také nový deštník vítězství! Mezitím se dozvíte, jaké jsou nejlepší zbraně, aktuální rozšíření, jak získat XP rychle, použít nejlepší nastavení PC a získat korunu vítězství.

Co získáte za porážku Darth Vader ve Fortnite?

Za pomoc při porážce Darth Vader ve Fortnite získáte 200 galaktické pověsti, která odemkne položky v sekci Find the Force Battle Pass.

Kromě toho Darth Vader upustí, jakmile bude poražen světelný meč. Jedná se o jedinečnou zbraň, kterou lze hodit držením AIM a poté stisknutím natáčení. Má velmi krátké cooldown a může způsobit nějaké skutečné poškození. Kromě této schopnosti se Darth Vaderův světelný meč chová jako ostatní.

Bavte se lovit Darth Vader ve Fortnite!

Chcete -li zobrazit tento obsah, povolte cílení cookies. Správa nastavení cookie

Od Assassin’s Creed po Zoo Tycoon vítáme všechny hráče

Eurogamer vítá videogamery všech typů, proto se přihlaste a připojte se k naší komunitě!

Přihlaste se s přihlášením Google s přihlášením na Facebooku s přihlášením Twitteru s Reddit
Témata v tomto článku

Sledujte témata a my vám pošlete e -mail, když o nich zveřejníme něco nového. Spravujte nastavení oznámení.

 • Akční dobrodružství následovat
 • Android následovat
 • Následují epické hry
 • Fortnite následovat
 • iOS následujte
 • MAC následovat
 • Multiplayer konkurenční následovat
 • Sledujte multiplayerové družstvo
 • Následujte přepínač Nintendo
 • PC Sledujte
 • PS4 následovat
 • PS5 následovat
 • RPG následovat
 • Střelec následovat
 • Sledovaný hráč následovat
 • Strategie následovat
 • Třetí osoba následují
 • Xbox One následujte
 • Xbox Series X/S Sledujte

Sledujte všechna témata Zobrazit dalších 14

Gratulujeme k vašemu prvnímu sledování!

Pošleme vám e -mail, kdykoli (nebo jeden z našich sesterských webů) zveřejníme článek o tomto tématu.

Přihlaste se k odběru eurogameru.Čistý denní zpravodaj

Získejte den nejvíce mluvené o příbězích přímo do vaší doručené pošty.

Jake je spisovatel na volné noze, který dříve zamířil průvodci pro USG a Rock Paper brockgun. Tráví své dny sněním o X-Files seznamovacím sim a bude hrát doslova jakoukoli hru s opicemi v něm.