Kde jsou ruiny ve Fortnite? Indiana Jones Quests vysvětlil, kde jsou ruiny v kapitole Fortnite 3 | PC hráč

Kde jsou ruiny ve Fortnite Kapitola 3

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Musíte najít dvě relikvie Durrrrburger pro ruiny v „Fortnite“ – tady je, jak je najít

Bohužel, ruiny nejsou umístěny na mapě „Fortnite“, tak kde jsou? Ve hře budete muset shromáždit dvě relikvie Durrrrburger.

JUL. 6 2022, aktualizováno 5:35 p.m. ET

Zřícenina v 'Fortnite'

Je čas na další crossover Fortnite – a tentokrát se Indiana Jones nachází na pódiu.

Kromě kůže inspirované slavným filmovým archeologem je zde také řada úkolů, které budou hráči dokončit, aby vydělali XP a další položky inspirované franšízou. Bohužel, někteří s nimi mají potíže. Budete muset najít ruiny a chrám na Fortnite Mapa získat dvě relikvie Durrrrburger. ?

Článek pokračuje pod reklamou

Umístění chrámu a ruin v 'Fortnite'

Kde jsou ruiny a chrám v ‘Fortnite’?

Pokud jste dosud neměli šanci vyčesat každý roh mapy zavedeného v kapitole 3, pravděpodobně jste ještě narazili na ruiny. Dokončit Indiana Jones výzvy, budete muset sbírat relikvie Durrrrburger z obou těchto míst. Toto není poprvé, kdy Questline vyžaduje, aby hráči našli tyto dva body zájmu – takže možná budete chtít zapisovat jejich místa pro budoucí výzvy. Naštěstí nejsou tak daleko od sebe.

Článek pokračuje pod reklamou

Nejjednodušší způsob, jak lokalizovat chrám, je jít do denního bugle a pak jít na severovýchod. To se nesmí zaměňovat s malým chrámem, který se nachází na jih od Daily Bugle.

Zříceniny se nacházejí na špičce poloostrova před ostrovy, které jsou východně od svatyně. Dostat se sem by mělo být docela jednoduché, protože budete muset cestovat jihovýchodně od chrámu, abyste to našli. Chrám je kroužen žlutě na mapě nahoře, zatímco ruiny jsou zakrouženy červeně.

Článek pokračuje pod reklamou

Kde najít relikvie Durrrrburger v ‘Fortnite.’

Chcete -li dokončit výzvu, budete muset ve stejném kole zachytit oba relikvie Durrrrburger – což znamená.

V chrámu se Relic Durrrrburger nachází v prvním patře poblíž středu budovy. Budete se chtít dívat na zem poblíž schodiště vedoucí k horní úrovni.

Když se přiblížíte k ruinám, bude zde více struktur, které by se mohly procházet, ale měli byste být schopni najít relikvie Durrrrburger docela snadno. Jděte na východní stranu velké kamenné struktury, která tvoří většinu ruin. Tady je místo, kde najdete relikvie Durrrrburger.

Pokud se v každém okamžiku ztratíte nebo si nejste jisti, pokud se díváte do správné oblasti, hledejte malou bílou “!.

Protože mnoho dalších hráčů se bude také pokoušet chytit tyto relikvie pro XP, budete se chtít ujistit, že jdete na tato místa s některým vybavením, protože by mohlo být poměrně snadné narazit na nepřátelské hráče na těchto místech, když jste vy popadl relikvie. Alternativně, jakmile tuto výzvu dokončíte, je to dobré místo pro skauta a hledání dalších hráčů, kteří se mohou sundat, zatímco se snažíte vzít domů své vlastní vítězství Royale.

Kde jsou ruiny ve Fortnite Kapitola 3?

kde jsou ruiny ve Fortnite

Fortnite kapitola 3 sezóna 2: Všechno, co víme
Nejlepší Fortnite Skins: Nejlepší virtuální vlákna
Fortnite Creative Codes:
Fortnite na iOS
Fortnite Toys: Nejlepší zbraně Nerf, akční postavy a další

Další týden, další nová šarže úrovní nahoře z monarchova questline. Tento týden najdete jednu v ruinách ve Fortnite Kapitole 3. Bohužel, Epic Games nevyřeší úroveň tokenů podrobně, takže pokud nejste příliš obeznámeni s mapou, můžete skončit s husí pronásledováním.

Šli jsme na potíže s rozložením přesně tam, kde jsou zříceniny ve Fortnite a kde naleznete úroveň nahoru, který se tam nachází. Nezapomeňte, že pro přístup k těmto úrovním nahoru musíte koupit balíček Monarch Quest Bundle. Za každou dávku tokenů úrovně, které shromažďujete, získáte přístup k nové kůži nebo kosmetické položce spojené se svazkem.

Kde jsou ruiny ve Fortnite?

. Podívejte se na mapu níže, kde najdete přesný vzhled.

Jakmile tam, vlastně najdete token na zříceninách na ostrově. Hledáte zlomenou kamennou věž jen pár yardů od pobřeží na východ. Zkontrolujte níže uvedený obrázek a zjistěte, kde se nachází úroveň nahoru.

Nezapomeňte se podívat na naše další průvodce Fortnite, kde najdete další výzvy.

PC Gamer Newsletter

Zaregistrujte se a získejte nejlepší obsah týdne a skvělé herní nabídky, jak si vyberou editoři.

Odesláním svých informací souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů a jsou ve věku 16 let a více.

Joseph Knoop

Joseph Knoop je spisovatel na volné noze specializující se na všechny věci Fortnite v PC Gamer. Master of Creative Codes a Fortnite’s Weekly Missions, Joe je vždy připraven s lopatkou na Boba Fett nebo John Wick nebo kohokoli, kdo sakra přichází do Fortnite tento týden. Je to se kombinací úlevy a zklamání, že se ještě sám nestal Fortnite Skin. Vždy je tu příští sezóna.