Kde najít Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2, kde je Darth Vader ve Fortnite? Místa a jak získat jeho mýtický světelný meč – Dexerto

Kde je Darth Vader ve Fortnite? Místa a jak získat jeho mýtický světelný meč

Velký rozdíl je v tom, že můžete také Házejte světelný meč Darth Vadera na ostatní hráče zaměřením a stisknutím tlačítka „Shoot“, což vám dává možnost způsobit poškození na dlouhé vzdálenosti.

Kde najít Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2

Umístění Fortnite Darth Vader

Zdroj obrázku: Epické hry

Abyste mohli dokončit pád republikových úkolů, budete muset čelit nechvalně známé postavě Star Wars, Darth Vader znovu. Původně představený jako hratelná postava i šéf v kapitole 3 Sezóna 3 se nyní vrátil na ostrov jako součást omezeného nálezu Force Pass. Podle tradice hry vede Darth Vader císařskou armádu a poté, co ho hráči odstraní, upustí mýtický světelný meč. V této příručce vás projdeme kde najít a jak porazit Darth Vader ve Fortnite.

Darth Vader Location in Fortnite

Najdete Darth Vader severně od Brutální bašty, jak je znázorněno na výše uvedené mapě. Pokud s ním ostatní hráči začali bojovat jako první, existuje šance, že se Darth Vader mírně pustil do bitvy. V tomto případě dávejte pozor na červený vykřičník nad hlavou, abyste ho našli.

PADME Landing in Fortnite

Jakmile jste našli jeho kemp v oblasti Snowy, doporučil bych nejprve popadnout kořist někde blízko, abych se připravil na bitvu. Osobně bych nedoporučoval okamžitě přistávat ve svém kempu, protože se setkáte s dalšími hráči, kteří vás dokončí, než se setkáte s Darth Vader. Před bojem se proto ujistěte.

Nalezení Darth Vader v této sezoně se liší od jeho vzhledu v kapitole 3: Sezóna 3, ve které neměl umístění pevného tření. V minulosti museli hráči sledovat cestu Vaderovy lodi a věnovat velkou pozornost tomu, kde ho přistál, aby ho lokalizoval.

Jak porazit Darth Vader ve Fortnite

Tipy a triky, které porazí Darth Vader ve Fortnite

Najdete Darth Vader vybavený mýtickým světelným mečkou spolu s některými klonovými vojáky, kteří ho neustále doprovázejí. Kromě toho mu Epic Games také poskytly zvláštní schopnost, ve které pomocí síly přitahuje hráče k němu. A co je nejdůležitější, může s světelným mečkou blokovat příchozí kulky a někdy hodit zbraň k útoku.

Abyste porazili Darth Vader, musíte si udržet bezpečnou vzdálenost od šéfa, když způsobí značné poškození hráčů poblíž. Je to složitý úkol porazit ho v sólovém boji, protože má kolem 600-700 HP. Z tohoto důvodu doporučujeme s ním jednat v režimech her s trojicemi nebo čety. Pokud se rozhodnete jít na to sólo, mějte na paměti I když ho jen jednou zastřelíte, pokud se vám podaří zůstat naživu, stále získáte kredit za zabití.

Jakmile byl Vader poražen, upustí svůj červený osvětlení, léčivé předměty a několik zlatých tyčí pro tým. Po odstranění Darth Vadera budete s úkolem hotovi navždy.

Takže to máte. To je vše, o čem potřebujete vědět Nalezení Darth Vader ve Fortnite Kapitola 4 sezóna 2. Pro více informací o Fortnite, jako je to, které postavy Star Wars chceme vidět jako kůže, podívejte se na související odkazy níže.

  • Jak získat stínění Ring of Mind v Baldurově bráně 3
  • Kde najít všechny památky Země ve Starfieldu
  • Kdo je kdo v Alice v Borderland? Vysvětleny všechny postavy a protějšky
  • Jak získat Belle & Beast v Disney Dreamlight Valley
  • Jak dokončit žádosti o obchodníka Bug Buster v remake Re4 Samostatné způsoby DLC

O autorovi

Tarun Sayal

Zkušený spisovatel hraní na volné noze s 5 lety zkušeností pokrývající širokou škálu herních témat. Od hloubkových recenzí her po strategické průvodce mám vášeň pro všechny věci. Kvalifikovaný v tvorbě poutavého a informativního obsahu pro příležitostné i tvrdé hráče.

Kde je Darth Vader ve Fortnite? Místa a jak získat jeho mýtický světelný meč

Šéf Darth Vader ve Fortnite

Epické hry

Darth Vader se vrátil na ostrov ve Fortnite Kapitola 3 sezóna 4 a my máme všechny tipy, které potřebujete, abyste ho našli, porazili ho a pro sebe si nárokovali jeho mýtickou zbraň světelného meče pro sebe.

Fortnite opět slaví Star Wars s Skywalker Week, který běží 1. listopadu do 8. listopadu 2022. Stejně jako nové kůže v obchodě se Darth Vader vrátí, aby obnovil svou kampaň, aby převzal ostrov.

Porážka ho není snadná, ale stojí to za to, protože každý, kdo dokáže porazit ikonický darebák Star Wars, si bude moci nárokovat světelný meč Dartha Vadera, silnou mýtickou zbraň, kterou lze hodit na hráče jako Boomerang.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Níže najdete všechny tipy, které potřebujete k nalezení polohy Dartha Vadera, zjistit, jak ho porazit, a co nejlépe využít jeho mýtický světelný meč.

Obsah

  • Kde najít Darth Vader na mapě
  • Jak porazit Darth Vader
  • Jak používat Darth Vaderův světelný meč

Darth Vader využívající sílu ve Fortnite

Dejte si pozor na tah síly Dartha Vadera, který vám brání v útěku.

Kde najít Darth Vader na mapě Fortnite

Darth Vader se vždy objeví jihovýchodně od mastného háje Na mapě Fortnite. Jeho kosmická loď projde bitevním autobusem na začátku každého zápasu a můžete sledovat, kam přistane, abyste přesně věděli, kam jít.

To se liší od předchozích ročních období, kde by Darth Vader přistál na náhodném místě na začátku každého zápasu. Tentokrát ho také nebude mít Stormtroopers.

Článek pokračuje po reklamě
Článek pokračuje po reklamě

Jak porazit Darth Vader ve Fortnite

Stejně jako všichni boss ve Fortnite, porážení Darth Vader nebude snadné. Má dva obrovské zdraví, aby prošel, a také některé intenzivní útočné vzorce, včetně použití síly, aby vás zabránil v útěku.

Naší předchozí radou bylo nejprve eliminovat jednoho z jeho strážců Stormtrooper a ukrást jejich zbraně, ale protože už nejsou kolem, nejlepší přístup je rychle Prohledejte nedaleké imperiální truhly pro pušku E-11 Blaster.

Přihlaste se k odběru našeho zpravodaje pro nejnovější aktualizace eSports, her a dalších.

Příbuzný:

Nejlepší hry zdarma ke stažení a přehrávání na PC, PS5, Xbox nebo Nintendo Switch

Článek pokračuje po reklamě

Víme, že by mohlo být lákavé použít světelný meč proti Darthovi Vaderovi k naplnění těchto fantazií Jedi, ale pokud můžete, upřednostnit Blaster Rifle E-11; Je to perfektní volba, zejména proto, že se nemusíte starat o vyčerpání munice.

Článek pokračuje po reklamě

rozptýlen jiným hráčem. To znamenalo, že jsme měli volnou vládu, abychom vyložili kulky, snížili své zdraví a pak rychle chytili světelný meč, když byl vyloučen.

Článek pokračuje po reklamě

Pokud se pokoušíte dokončit úkol Skywalker Week na pomoc při porážce Darth Vadera, pamatujte, že na něj musíte jen přistát. Tak dlouho jak někdo Poté ho porazíte, dokončíte výzvu.

Jak používat mýtický mečar Darth Vadera ve Fortnite

Darth Vader

Darth Vaderův světelný meč může být hoden na nepřátele.

Jakmile porazíte Darth Vader, upustí světelný meč. Tato zbraň pracuje podobně jako běžné světelné meče ve hře a nechává vám poškození melee a také blokujte příchozí kulky.

Článek pokračuje po reklamě

Velký rozdíl je v tom, že můžete také Házejte světelný meč Darth Vadera na ostatní hráče zaměřením a stisknutím tlačítka „Shoot“, což vám dává možnost způsobit poškození na dlouhé vzdálenosti.

Článek pokračuje po reklamě

To je vše, co potřebujete vědět o porážce Darth Vader! Podívejte se na další průvodce Fortnite níže: